• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Pétí myslím,že nany houká i když tam jsou ty desky dvě :unamused: Ale to je jedno....Hlavní je,že kdo ji má ta,že je spokojenej :slight_smile:

Misi jazýček proto,že jsem provokatérka :grinning: Jsem ráda,že jsem pomohla :wink:

Paní ředitelka byla hustá :grinning: Nejprve jsem si myslela,že je to chlap :confused:
24. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
jo a my budem mít taky kalendáře,ale jinak.Kámoš grafik nám sehnal,ale musí se tam ty fota nalepit,tak to bude něco jiného a trochu to tam pomaluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rozdám babičkám a prarodičům..k vánocům.Cena 34kč 1ks :grinning: :grinning: + fotky no,ale to taky nebude moc :slight_smile:
24. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Buni uzíjte si navstevu, manza by taky rad pozornost ale ma smulu ja jsem uz tak pozde nepouzitelna :grinning: tak zas streda to jisti :grinning:
Taky musime do Ikei ale nevim kdy se tam dostaneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu se psem, sprcha a na kute. Dobrou.
24. lis 2009 ve 22:42  •  1 dítě  • Odpověz
jdu také na kutísky :pensive: Brou
24. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
My máme taky Nannynku, ale já ji dostala používanou, jinak bych koupila. Nejsem s ní moc spokojená :confounded: Posledně jsem koukala, vyndám malou z postýlky a koukám, normálně jsem se tý postýlky ani nedotkla a ještě jednou bliklo to zelený světýlko a pak to teprve začlo houkat, takže skoro 40 vteřin prodleva :astonished: Poplachy dělala jen pod matrací a teď v ne, kdy se Kiki nezvykle odkulila :astonished:
Já nezdobím ještě. Dárky taky nemám, píct budu jen s mamkou.
24. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
míšo-díky :slight_smile: ¨

Já už jsem taky nepoužitelná,oči jak angorák...no,uvidíme :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz
no bezva, koukám na 112 a teď tam po telefonu oživovali tříletou holčičku, co něco vdechla. Z toho telefonu jsem nějaká rozhozená, řvu tu jak želva, i když se holčičku podařilo zachránit :pensive:
24. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
Peti, tak já teď 2 dny učila na láhev a teď dostala Ančí poprvé po těch 2 dnech Sunar, byla rozespalá, takže ho vyžahla, zkusim ho dát zase večer a uvidíme, jak to dopadne, kéž by jí to zachutnalo a byla spokojená i se Sunarem. Já jinak četla, že Sunar je silnější než mateřina o 20 – 30 ml. No ale Ančí teď dala 180ml vody a 6 odměrek Sunaru a myslim, že by klidně pila dál a večer dala sotva 160 ml mateřiny, ale ono jak kdy, ona někdy má větší hlad, někdy menší.

Já používala kojeneckou vodu Anna a tam se psalo, že se nemusí převařovat, tak jsem jí nepřevařovala, teď jí dávám občas do jídla filtrovanou přes britu, občas tu Annu, minule jsem byla u sousedky a neměla nic jiného na pití, než vodu z kohoutku, tak dostala Ančí vodu z kohoutku nepřevařenou. Teď to dělám se Sunarem tak, že převařím vodu z kohoutku a vodou Annou to doředim na přijatelnou teplotu. No a balený vody považuju za dobrý reklamní tah.

Kremčo, občas mám taky pocit, jestli zvládneme Ančí dobře vychovat, teď jak je závisláček a furt chce pozornost…, taky mi to občas dělá starosti, aby nebyla rozmazlenec, hubatá naštěstí zatím není. :sweat_smile:

Já si jinak na Nanny monitor nemůžu stěžovat, houká jenom když Anča uteče z dosahu, ale včera jsem jí dala do postýlky krabice a zmenšila jí prostor, aby neměla kam utíkat a monitor to pokryl.
25. lis 2009 v 06:02  • Odpověz
Holky, tak už mi přišla zábrana do dveří, tak jsem udělala foto.

Chtěla jsem se zeptat, Vám co už děti lezou, máte plovoučky? Mně totiž přijde, že jí to bude klouzat a bojim se, aby jí to nehendikepovalo.
25. lis 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahoj holky,
nam nejak blbne internet, tak nevim, jak tady budu :unamused:
Karca, no ty plovoucky nejsou dobre na lezeni, protoze detem to na tom klouze a pak nemaji potrebu zapojovat ruce a nozicky, jak by spravne meli, ale proste se tam, kam chteji doklouzou. Tak kupte Anicce aspon treba maly koberecek, na kterym by si hrala nebo to puzzle. Hraci deky, pry taky nejsou uplne o.k. podle toho, co rikala na rhb.
Jinak vsem preji hezky den, mrknu na vas behem dne!

Vsem miminkum gratulujeme k pokrokum. Jsou to nasi šikulíni :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:09  • Odpověz
ahojky zlatíčka

karčí ta zábrana je super taky musíme pořídit na schodiště . kdeto mají ? a kolik to stálo . fakt pecka

hrusti my máme plovoučku a je to blbý. klouže mu to tak je nervozní tak jsme koupili puzzle ale ty taky trochu kloužou hrací deka nic moc tak budeme muset koupit ten kobereček asi. má snahu lezt ale tohlemu to dost znesnadnuje :unamused:
25. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
holčiny co všechno vaříte k obědu . já dělám kuřecí, králíka, hovězí, žloutek, a zeleninu brokolici mrkev petržel celer brambor rýže .

a svačinky banán jablíčko hruška zatím nevíc co dalšího kombinovat :unamused:
25. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
Tak Anča zatím nejí maso, takže já dělám:
brambor s mrkví
brambor s brokolicí
brambor se špenátem
brambor s dýní
brambor s cuketou

Svačinky
jabko
hruška
banán
meruňka (kupovaný)
broskev (kupovaný)
25. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
karčí díky moc určitě to půjde i na schody vid? my už masí papame no. dr tak nařídila. ale my jsme nekojeni už déle no :unamused: díky moc špdenát zapojím a cuketu dělám taky. vždy dělám víc zeleniny dohromady. už jen vařím nekupuju. zkusím tu merunku pomalu :wink:
25. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
jinak výzdobu udělám během příštího týdne ale nepřeháním to udělám adventní věnec a nějaké větvičky a svíčky svícinky vícemene v obýváku a chodba do jídelny jen něco na stůl a komodu a v kuchyny větvičku ozdobenou. p=ct budu asi až za dva týdny hlavně linecké , vosí hnízda, kuličky a možná rohlíčky . moc to nejím tak jen na náladu a provonění bytu ale manža má dovču za dvatýdny tak na něj počkám aby jsme sito užili společně :slight_smile:

jinak srazík tento víkend asi ne protože jedeme na 99procent na hory tak dám ještě stopro vědět zda se něco nezmění.
25. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Anitt, jeee, na hory, to bych si taky dala rict. Ja bych chtela jet v unoru nebo breznu s Honzulkou na par dni na hory, sankovat. My nejsme s manzou moc velci lyzari :grinning:

JInak ja taky vetsinou tocim brambory, ryze, mrkev, petrzel korenova, brokolice, kvetak, dyne (kupovana), cuketa (ale ta Honzikovi moc nechutna), spenat, kure, kralik, libove hovezi. Z ovoce jablko, banan, hruska, merunka a broskev kupvane v presnidavce, a ted jsem mu koupila jeste jablko a svestku od Hami. Obcas mu to zpestrim rozdrcenou susenkou, aby to nemel tak monotonni. A dr rikala, ze muzu davat uz i bezvajecne testoviny, tak asi o vikendu to zkusim, chci delat spagle, tak to Honzikovi udelam s masem a zeleninou :wink:
25. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
Ja bych si chtela nakoupit ingredience a asi o vikendu spachat pernicky. Mamka mi upece rohliky, ja trosku lineckeho, kulicky a vosi hnizda. Adventni venec asi vyndam o vikendu, ale jeste musim nekde splasit vetvicky. Mam takovy keramicky, do ktereho se daji vetvicky a muze se to zalevat vodou, takze to vydrzi docela dlouho :wink:
25. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky,tak u nás menší mejdlo od 3-4:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A už máme kus zoubku venkůůůůů-jupíííííí.1 dole vlevo :slight_smile: :dizzy_face: přesně na Kačenčin 1.svátek :dizzy_face:

Anitt-já zatím vařím jen zeleninu s kuřecím,nebo vepřovým,ale dávám skleničkový i krůtí,králičí,telecí :wink:

Jíme-brokolici,květák,patizon,mrkev,brambor,rýži.

ovoce-jablka,hrušky,banán, se sušenkou Sunarka a kašičky

výživy-jahoda,banán,borůvky,merunky,broskve,hruška,jablko a vše co se dá koupit....ale nejvíc jí šmakuje jahodová přesnídávka :wink:
25. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
Kačence vše nej nej k svátečku pusinku kočičce :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
děkujemééé :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
jo a hovězí taky dávám...
25. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc dobrá, spinkala celou noc :slight_smile: Teď mi odtáhla kamsi do dáli sluchátka od PC :grinning: Dneska jsem myla nádobí a najednou se otočím a Verunka mě pozoruje za zádama :confused: Leze fakt solidně, na to, že včera začala, to se asi brzy zblázním :grinning:
Karco, my máme na půlce obýváku koberec a na druhé plovoučku. V ložnici máme taky koberce a v kuchyni lino. A je to znát, na tom linu a plovoučce se rozčiluje, že jí to klouže a dál se jí moc nechce lézt :unamused:
buni, gratulace k zoubečku a prvnímu Kačenčinu svátku :dizzy_face:

Jinak já skleničky kupuju a tuhle jsem poprvé vařila a dala jsem tam květák, mrkev, brokolici a kuřecí maso a šmakuje jí to. A včera jsme koupili králíka, tak jí z toho kus odendám a uvařím. Z ovoce dávám jablko, hrušku, banán, meruňky, broskve, borůvky a jahody. Po té jahodové se může utlouct :slight_smile: Já cukroví nepeču, vždycky jen asistuju mámě. Pustíme si u toho vánoční pohádky na gramofonu a máme pohodičku. Jen nevím, jak to bude letos s tím naším šídlem :slight_smile: My na sladký ani moc nejsme, vždycky to dám na tác, abych navodila správnou vánoční atmosféru a většina tam zbude :slight_smile: Ale co miluju je vánočka :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
Kacence vse nej ke svatecku :slight_smile:

Buni, jahody a boruvky bez reakce? Ja mam porad trosku strach to dat, aby se HOnzik neosypal :unamused:

Karci, Anicka ma tu sedacku uz na sezeni? Hmn, ja jsem ji porad nedala, kdyz Honzik sam nesedi :sweat_smile:
25. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
holky děkujeme.Zuzí holky mají stejné chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hrusti-je to ta výživa Hamánek-jahoda a Hipp borůvky s čímsi,akorát má po tom tmavý kakání,jinak v pohodě.A tu jahodu fakt zblajzne celou +4 sušenky a 30ml mlíka v tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a my máme taky plovoučky a dlažby(v pokojíku-koberec) a já jí koupila návleky na kolínka od Farlina,tak to trochu pomáhá :sweat_smile: jsou tam ty protiskluzový bodíky a srdíčko-molitan,aby jí kolínka nebolely :wink:
25. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
hrusti, já jsem se taky bála reakce, ale žádnou neměla. My jsme jí koupili od Hamánka jablko s borůvkama, jablko s jahodama a jablko s malinama - ty budeme mít od zítřka. Hlavní složkou jsou jablka a pak je tam jen nějakých 15% jahodové (malinové, borůvkové) dřeně :wink:
25. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
Holky, teda vy mi úplně naháníte strach těma přípravama na Vánoce, furt si myslim, že je to ještě daleko, ale naladily jste mě.

Všechno nejlepší Kačence.

Hrusti, Anča už má tu sedící sedačku dlouho, někdy od 5 měsíce. My měli to vajíčko takové blbé, tohle je 100% pohodlnější a není v tom zkroucená, hezky tam sedí a je důležitá, z toho vajíčka rychle vyrostla.
25. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Na ty návleky od Farlina se musím kouknout.
25. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky,

Kačence všechno nejlepší k svatečku a gratulujeme k zoubku :slight_smile:

my už ovocné vyživy davame taky všechno a reakce žadná :slight_smile: sunar zase vypil,aorat teda dostal už 180ml :astonished:spal do 5 hodin,a pak do 7,vstaváme po 8 hodine :grinning:to je mazec,malí si hraje a my se válíme v posteli

ta zabrana je super,musíme taky neco pořídit na schodište a možná ke krbu,z toho mám taky strach
buni ty návleky to jsem ješte neslyšela,jsou dobré??

no musím zas letet,prcek me volá,ma zase hlad a musíme cvičit,pa pa
25. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky, vse nej Kacence k svatku a gratulace k zubu :slight_smile: Konecne se vyklubal potvora jedna :grinning:
U nas noc dobra, jedl v sedm a pak az o pul čtvrte a pak spal jeste do pul osme.
S tema plovouckama jsem asi vyjimky. Mame je vsude krome detskyho a malyho to teda vubec nehendikepuje. Leze jak dabel a vubec nema potrebu se doklouzavat jak psala Hrusti.
My davame sklenicky takze to beru podle veku co je tam napsany, ale jahodu, lesni plody basti normalne a zadna reakce, z tech zeleninovych, krutu s ryzi a zeleninou, kure s bramborem a zeleninou, uz mel i spagety, kralika, teleci nesnasi, hodne spenat s necim, proste co se mi zrovna v obchode libi a snazim se mu to stridat.
Jo jinak dneska na sebe zase zvrhnul zidli, takovou lehkou hlinikovou. Jsem z nej na mrtvici. Ale kamoska mi nabizela na pujceni ohradku sice nejakou mensi ale beru to, jinak bych si v klidu neuvarila ani caj. :angry: Karco ta zabrana je moc hezka :slight_smile: Taky o necem takovem pouvazujeme.
25. lis 2009 v 11:56  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.