• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
tak nám dorazily ty šatičky na Vánoce, jsou naprosto úúúžasné - už se těším, až jí je obléknu a bude za princezničku :dizzy_face: Jen Petr vyslovil obavu, jestli jí nebudou za měsíc malé, tak snad ne :frowning2:
25. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Misi, s tou plovouckou tezko rict, my ji nemame. Jen mi to rikala na rhb a dve maminky, co s nima chodime na cvico, tak si na to stezovaly :unamused:

No u nas hysterie u obeda. Uvarila jsem mu kralika s brokolici a ryzi a on si v pulce vzpomnel, ze chce spat, prestal jist a hysterak jako blazen. Tak sel do postylky a jsem zvedava, kdy si vzpomene se svacinou :angry:
25. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
hrusti a nebylo to, ze mu nejede kralik? Me neco podobnyho delal malej s telecím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, kralika uz mel a jedl ho normalne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt nevim, co to bylo za hysterii, dokonce se i zacal jako dusit a kdyz jsem s nim trochu zatrasla a klepla ho do zad, tak zacal jecet jeste vic :frowning2: No, obcas je s tema prckama trapeni :frowning2: Jsem zvedava, jak bude jist svacu :confused:
25. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
peto-vypadá to takto:
http://inzerat.i-bazar.cz/1209568-navleky-na-kolinka-farlin/

akorát my na tom máme ty protiskluzový bílý bodíky-nevím proč tady nejsou :confused:

trochu to momáhá,ale malá se zatím jen hodně plazí,to lezení není ještě moc natrénovaný,tak pak uvidíme.. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
a díky za přáníčka. :dizzy_face:

my zas moc nemusíme špenát..
25. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky a jak děláte špenát? Z toho mraženého špenátového protlaku nebo z čerstvého špenátu? Já jsem špenát zatím dávala jen ve skleničce, tak bych chtěla vědět, jak se dělá :slight_smile:
hrusti a nemohl být Honzík jen přetažený? Mě hysteráky Veru chytá večer při olejíčkování, to je hrůza, ale to proto, že chce spinkat. U jídla se zatím nevztekala, sní všechno :slight_smile:
Teď se vzteká v pokoji, potřebuje spinkat a zatím slyším srdceryvný protestsongy :frowning2: No, snad ji za chvilku přejdou. Dneska spala jen půl hodinky a to je na ni málo...
25. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holky! Tak jsem dneska ráno běžela k dr. a ona má dovolenou :angry: Jsem byla naštvaná. Tak snad se do příštího týdne nic nestane. Ona ta boulička mění velikost, jednou je menší, jednou větší, ale pořád je taková měkká, jako puchýřek. Na netu jsem se dočetla, že o může být uzlina, tak uvidíme. Ta zduřelá prsní žláza zatím taky nezmizela a to kuřecí nejí už někde 14dní.
Já teda vařím 1-2x týdně, vždy na dva dny. Ovoce, no pokud má přesnídávku, tak ji to docela jede, ale jinak nic moc, ale dělám ji banán, jablko, hrušku. Ze zeleniny brokolice, květák, brambor, červ,řepa, celer, petržel a mrkev malinko, páč má barvu jak když hodně děti pijou kubíky, řeklo mi to pár lidí, ale mě to nepřišlo, ale pak mi to řekla i sestra na pohotovosti, tak jsem řekla, že mrkev moc dávat nebudu, ale má ji stejně, tak to bude asi její přirozená barva :grinning: Z masa... My nejíme vůbec maso, jen kuřecí, krůtí a to teď nemůže. Tak ji kupuju skleničku s králíkem a jehněčím, telecím a hovězí koupím pyré, uvařím k tomu mix zeleniy s těst. nebo rýží a přidím trochu toho pyré hovězího. Jinak já mám trochu i odpor připravovat maso, se přiznám, vadí mi to, když je syrový a musím na něj šahat :unamused:
Dneska jsme byly vedle u sousedky a ta má pro malou tu houpačku FP, tak jsem do ní dala Kiki a kdybyste viděly jak řádila, smála se jak kdybych s ní dělala ty největší blbiny :sweat_smile: Jinak u nás se stále pokračuje v stoupání se na kolínka a jeden lezící krok, dál nic :grinning: Teď spinká už 2hoďky. Tak asi ještě hoďku bude, pak nakrmíme a pofrčím ji koupit sunar, došel nám :unamused:
25. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
no, já teď vařím králíčí nohu a k tomu kupu zeleninky. Do půlky zeleniny hodím nohu a druhou bude mít samotnou :slight_smile: Dám to na mrazák a bude :slight_smile: Verunka už hodinku spinká, tak snad jí to ještě nějaký čas vydrží :slight_smile:
Andy, to je pech s tou dr. :unamused: S tou mrkví to myslíš tak, že ty děcka jsou jakoby oranžoví? Já jí dávám malinko, spíš jede květák a brokolice, celer ani červenou řepu jsem ještě nezkoušela, to napravím, aby měla nějakou změnu :slight_smile: Tu červenou řepu, jakou kupuješ? Tu v nálevu?
25. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Zuzi, Honzík po obědě spinkal hodku a pul a pak byl v pohodě, tak byl asi utahaný. Akorát to přišlo z ničeho nic u oběda :confused: Jinak špenát jsem kupovala ve skleničce s bramborem, ale mám koupený v mrazáku mražený a porcovaný, že mu ho někdy uvařím :wink:

Andy, a to nejde jít k jinému dr.? Vždyt někdo musí tu vaší dr zastupovat? Já kuřecí kupuju ve skleničce od Alnatury, hovězí vařím jako na polévku a dám prckovi na stranu a králíka taky uvařím se zeleninou :wink:
25. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
já kupuju normální tu na zelenině čerstvou, oškrábu a povařím jako ostatní zeleninu, ale jsou z toho bezva hovínka :grinning: No, ona je taková do broskvova a fakt, asi 14dní neměla ani ťuk mrkve a stejně je :fearful: A co ten králík? Dá se ho někde koupit jen kousek. To já bych ho i udělala, to snad přežiju :sweat_smile:
25. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
andy, v Globusu jsem včera koukala, že mají zafóliovaný kousek jak králíka tak jehněčího a telecího :confused: O tom jsem vůbec neměla ani páru :grinning: S tou řepou děkuju za tipa, to jí koupím :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Andy, kralika koupis asi v řeznictví nebo v nějakém hypermarketu. Já ho mám od tchýně z jejího chovu :grinning:
No já to kuře právě nechci Honzíkovi moc kupovat, protože jsou vyhnaná těma směsma na krmení, tak mu to radši kupuju v bio přesnídávce. Naivně si myslím, že je to zdravější, ale bůhví jak to je :wink:
25. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
ahojky tak jsme courali tři hodky venku, bylo jak na jaře uf jak mám dělat vánoční výzdobu v tomhle počasí.

holky co mám říkat já s přípravou masa když jsem vegetariánka s láskou ke všem zvířátům, normálně jsem u hovězího brečela a omlouvala se té kravičce já vím tuk tuk .....

ted se mi budí zvíře spal půl hodky chjoooooo
25. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
Anitt to jsi dobra, to ja na maso nejsem schopna vubec sahnout, jak pise zuzik ze vari kralici nohu tak se mi uplne zdviha zaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tim spenatem sem cetla ze prave v kupovanem byva hodne dusicnanu a ze i kdyz se vari tak spenat se ma pry kupovat ve sklenickach, tak nevim. Ja dneska malymu koupila od Sunarku tresku s bramborem, bolonske spagety a od Hami nejaky soté. :slight_smile: A taky jsem malemu koupila prvni papucky u Bati. Aspon mu to nebude na te plovoucce klouzat. :slight_smile: A jeste mam radost ve Sparkys meli drevene kostky Vceli medvidci tak jsem mu je koupila na Vanoce. :wink:
25. lis 2009 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky,

Nejprve vše nej nej Kačence k svátečku...

My máme taky plovoučku a dlažbu a koberec jen v ložnici a malému to vůbec nevadí a nevadilo.Pravda,že mu to ze začátku klouzalo,ale to netrvalo dlouho :slight_smile:

Malému králík také nejede a dnes nechtěl ani kučecí :astonished: Aci jsem mu udělala moc velké kousky a měl to suché :unamused:
Tak dnes se malému zoubek ještě neprořízl tak snad zítra,ale už to nabírá obrátky a asi ho to už bolí :frowning2:
Kňourá ze spaní,ale jinak je hodnoučkej..je moc statečnej a okusuje vše co mu přijde pod ručičky,včetně mě!!!
Kolikrát si říkám,že máme piraňu :grinning:
Co je u nás za pokrok...Už krásně navlékáme kroužky na ten kůl :slight_smile: Je to moje šikulka a snaží se prostrkávat kostičky do otvorů :confused: :confused:
Dnes bylo opravdu nááádherně
25. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
Misi tohle já moc dobře znám :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Já kupuju ten špenát „špenátovej protlak“, klasickej mraženej pytlík.
25. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj holky,
my jsme dnes stravili skoro celí den venku,domu jen na poledne,jídlo a spaní..mezi tím jsem dorazila okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted me čeká uklid a zase žehlení,ale to nevím jestli dám

špenát by se do roku nemel delat domací,jen ze skleniček,taky jsem to slyšela o tech dusičnanech :unamused:
tu řepu asi skusíme taky,to me nenapadlo..at má zmenu..dnes jsme meli krutí,s cuketou a bramborem
me naštestí maso nevadí,nemusím teda kapra,to mi nedelá moc dobře..

vikulko Štufek je superman :slight_smile: on je táááák šikovny kluk :slight_smile:
andy Kristínka už se chystá lezt? my budem poslední :sweat_smile:

naše rhb říká tak do 2 mesícu že bude určite lozit..pookroky ted udelal velké,koulí se po podlaze z rohu do rohu..pry když v roce bude lozit,bude to o.k. stát nemusí,naštestí mám synovce co začal lozit v roce,tak me to uklidnuje,že nebudem rarita :grinning:
25. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
ješte dotázek...pení vám ten sunar jako me? :unamused:
a já jdu naposled odsát mlíko a lupnu prašek,jako kdyby telo vedelo že končím,tak mám dnes mlíka moře,v noci jsem odsála 350ml najednou :unamused: tak me to štve tím tuplem :frowning2:

a zapiju žal :grinning: vínečkem co zbylo od včerejška
zuzí budem pít spolu jo? :wink: sice mého chlapa nutit nemusím,on si dá,sice občas,ale pak to stojí za to :grinning:
25. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
ješte jsem pořad tady :grinning:
karči ten váš vybeh nemá chybu,má super koutek na hraní..
a taky má Anička tvoje oči,moc vám to sluší :slight_smile:

a už fakt jdu,tady nikdo není :frowning2: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
Vikul, Stůfek je sikula!

Peti, neboj, my taky jeste nelezem :grinning: Sice tam strka nohy, udela tak jeden "krok" a pak zase zuchne na bricho :sweat_smile:
Jo, sunar peni. Kamoska kdyz ho delala prckovi, tak to vypadalo jako naslehany shake :grinning:
25. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
peti, jj, sunar pění jako blázen :slight_smile: S tím mlíčkem to naštve, ach jo. Je to škoda, že už nemůžeš dávat mlíčko, ale Šimůnkovi jsi dala skvělýýý základ, buď na sebe pyšná :wink:
Mně maso vůbec nevadí ani když ho připravuju. Veru má zase bezvadnej večer, od půl osmý má hysteráky s přestávkama sice, ale už mě to štve, měla by spát :frowning2: Asi jí lezou zuby, protože jinak nevím, proč je tak plačtivá. To nebývalo :frowning2:
vikulko, Štůfek je šikovný klučina. To pochopil hooodně rychle ty kostičky :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tak jsem nakonec sehnala králičí filety a teď jdu vařit :slight_smile:
Kačce vše nej. Štůfek je šikula. Anittko, já taky kvůli tomu moc nemůžu připravovat maso, musím ho mít naporcovaný, tak to jde, ale jinak eeee. Zuzík, tak snad, co nejdřív vylezou. karci, hezky si to áně uzpůsobila :slight_smile:
Sunar pění, já na noc a v noci do něj vždy kápnu pár kapek sabíka a bublinky hned zmizí, dělám to preventivně proti bolení. Dej si hezky vínečko, to nejdůležitější si pro něj udělala :wink:
Špenát dávám jen za skleničky.¨Holky mějte se, půl desátý a já mám kupu práce. Dobrou :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
jejda tady se toho nakecalo - no to nevim kdy Vas budu docitat :grinning: Ja dnes udelala na zakazku vyzdobu - 2x vence na dvere, 1x adventni a truhlik - no povedly se ale moje krize jsou v haji - nemuzu se pomalu hybat a mrcim - se me muj ptal jestli rodim ci co :grinning:
25. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Kacenka ma svatecek - tak to velka gratulace ale s tema zubama me teda stvete - my jsme po Stufkovi nejstarsi a nic nemame - teda kdyz nepocitam Simunka, ale ten ma narok jeste zoubek nemit :sweat_smile:

Mel uz od deviti chrni tak to vidim ze bude spat az do rana.

U nas spenat taky nevyhrava - u nas jede maso no a jinak zelenina se zloutkem - samotna taky moc ee

No a Melinka dnes 2x kdyz me videla zacala rikat papat a otvirala pusinku a lezla rychle ke me - nechapu jestli to byla nahoda nebo uz umi slovo ale spis asi nahoda :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Holky ještě jednou všem díky za přáníčka a příští týden máme 8 měsíců :astonished: :grinning:

Peto,mně ted pění i Nutrilon č 2.pokračovací mléko-nevím čím to je.. :confused: A ani s tím moc netřepu :unamused:
Peto-já už pomalu taky končím s kojením,malá už moc nechce jen ráno a v noci,ale stejně jí dám pak ještě Nutráč,protože to absolutně nestačí,je to jen chuťovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My dnes byli v Ikei(teda jen manžel tam vlítl pro pár věcí) a v Olympii-Kačence jsme koupili puzzle 28 dílků,ale je to hrozně malé :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky to tak máte?A kolik vám stály?Nám 200,- :confused:

Já si dala ted slivku,nějak mi večer nebylo dobře,snad jsem nechytla bacila...chrchlalo tam dost lidí :angry:

Já špenát taky jen kupovala,ale stejně jí moc nejel,tak můžu zas vyzkoušet později.

Andy.ta boulička bude jen tuková bulka :wink: my už máme prsíčka bez bouliček a kuřecí,krůtí jí tak 2x týdně :wink:
25. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
jinak ja varim i kupuji - ma rada dynu s masem a dynu zrovna nemame tak tu kupuji - klasickou zeleninu s kurecim varim ale tunaky, jehneci ...taky kupuju - bych se z jehneciho poblila - staci kdyz to citim :grinning:
25. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
Buni slivku? :confused: Tak to bude kacenka spat az do obeda ne? :grinning: Ja si dala zase hlt pivka.
No my mame puzle http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=256068, http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=154427 - a je super - jeden ten dil je dost velky a mala si na nem paradne vyhraje
25. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
Andy my davame houpacku na vanoce tak jsme zvedava jak se tam bude male libit - ona je pro kazdou kravinu :grinning:
25. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.