• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Jani,tak to jsme koupili pěkně draho a bylo to navíc ve slevě :angry:

My máme jednu velkou plochu (kostku ze 4 malých)32x32 jako ty,ale vychází to na 6 velkých a půl. Tj. 1m x 64cm :unamused: Takže nudla :confounded: Ach jooooo,chtěla jsem čtverec :stuck_out_tongue_closed_eyes: No co už :grinning:
25. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Slivku jen půl panáka :grinning: Na vypálení červa :grinning: Ještě ted ji brkám :grinning:

A jdu spát.dobrou všem :zipper_mouth:
25. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz
tédá poslední a první :grinning:
26. lis 2009 v 07:19  • Odpověz
dobré ránko,

U nás se spalo celou noc,jen občas trochu zaplakání ze sna.A budíček v 6h. :slight_smile: Jen já jsem zas nemohla usnout,mám ted problémy s usínáním :frowning2:

Dnes budeme mít návštěvu,tak jdu trochu poklidit a nebo spát? :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 07:24  • Odpověz
Krásné ráno.
26. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
U nás noc také ušla....Na to,že malému rostou zoubky nahoře tak super :slight_smile: Častěji se budil a pokňourával,ale hned zase usnul
My vstávali v 6hod na papů a pak se spinkalo do půl osmé :slight_smile:
26. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Teď si tu krásně hraje a já si tu koníkuji :grinning: To je život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Dobré ranko,
u nás taky noc dobrá. Jsem spala celou noc, mlicko v pul 7 :grinning: Honzik tam obcas knournul, ale hned prestal, tak jsem k nemu nevstavala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, ty jsi tedy nezmar :sweat_smile: Chodis do prace a jeste delas nekomu vanocni vyzdobu :slight_smile:
No, ja jsem zjistila, ze nemam svicky na adventni venec, takove ty medove, vonave a to jsem si naivne myslela, ze tady zbyla jeste jedna sada z minuleho roku. Tak je musim nekde splasit :grinning:
26. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Pomoooooooooooc, nekdo zacal vrtat a prcek mi pred chvili usnul. Ach jooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jsem zvedava, za jak dlouho se vzbudi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
ahojky tak u nás se spalo od večera od 19.00- 01.00- 05.30- no jakž takž . jsem celkem vyspaná ale jak říká vikul taky rostou zoubky tak můžu být rada.

za chvilku razíme s kamarádkou na procházku tak budeme zase aspon dvě hodky courat pak domů na oběd a čeká mě žehlení a standartní uklid jako vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ted mi tady asistuje v křesílku a žvatlá bába mama a různé neidentifikovatelné věty :grinning: ale vypadá u toho hrozně důležitě a občas začne kašlat abych si ho jako všimla . je to hérečka po mamince :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Hmn, jsme vzhuru, 20 minut spanku :angry: :angry: :angry: Dneska jsme meli jit na cvico, ale asi nepujdeme, protoze od 12 do 13 hod mi nevydrzi nespat :unamused:
26. lis 2009 v 09:07  • Odpověz
Krásné slunečné ráno,

u nás noc dobrá, nakonec usnula v půl desáté a vstávala v osm. Já jsem šla spát v půl jedenácté, byla jsem mrtvolka, takže jsem vyspaná :slight_smile: Za chvíli se pustíme do malování kuchyně, nejraději bych na den emigrovala, ale není kam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Verča mi tu leze, strká prsty do videa, všechno zkoumá - je to radost se na to dívat :grinning: Ale někdy bych brala, aby byla zase jen ležící miminko :sweat_smile:
26. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
zuzík Verča je fakt šikovná , :slight_smile: malování nás taky čeká ale nechám to až po vánocích ted by mě piclo .
jen budeme tapetovat jídelnu teda ne my ale jeden pán :wink:

hrusti to znám uspím malého a najednou přijde někdo kontrolovat střechu popřípadě do ní zatlouct pár hřebíků fakt báječný :angry:

holky bojíte se te prasečí chřipky? já mám o malého docela strach bojím se jezdít mezi lidi ale nejde to lidi jsou všude ach jooo bojim se i na ty hory :confused:
26. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Dobré ránko všem :slight_smile: ,
tak u nás dnes noc v pohodě. Dva dny už nekašle, rýma jen tak trochu. Tak jsme z toho protentokrát snad venku. Doufám, že to nezakřiknu.
Včera už jsem celý den neodsávala a jen večer. Takže malá už je plně na UM, jen jednu dávku měla mateřiny a končíme. Akorát nevím, jestli už mám odsávačku zkusit prodat nebo ji ještě budu potřebovat, kdyby to ukončení laktace neprobíhalo bez problémů.
Volala jsem mudře ohledně mlíčka a musíme mít HA. Tak taky žádná výhra. No, snad jí bude chutnat. Zatím dopíjí zbytky normálního, které jsem dostala jako reklamní akci od Hami a v pohodě.

Kačence vše nej.

anitt: já se tý chřipky bojím docela dost. Proto taky s Týnou skoro nikam nechodím a jen doufám, že to Nikča nepřitáhne ze školy nebo já, když jezdím učit. :-/

hrusti: to je super. Nám tady zase ořezávají stromy nebo co. Vrčí to děsně.

petrach: s tím bodováním pro Ježíška je to super nápad. Zavedu. :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Anitt, ja mam taky strach, snazim se netahat prcka do velkych obchodaku a moc mezi lidi. Ale stejne obcas na nakup do lekarny, obchodu, drogergky atd musim. Metrem v pripade nutnosti taky musim. A kdyz to vezmu, tak by nesmel do prace ani manza, protoze ten to muze taky chytnou a naprsknout na nas :frowning2:

Kremca, super, ze Tynka je bez kasliku. Ryma prejde za par dni :wink:
26. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Holky ta chřipka je nepříjemná,Ale já se toho moc nebojím,protože jsem se slyšela bavit se jednoho dr. a ten říká a smál se tomu,že je to úplně normální chřipka a že na ni umírají jen nemocné lidi.....A můj názor je takovej,že to opravdu nafoukli,protože mají moc vakcíny a neví co stím :unamused: Protože se nikdo nenechával očkovat.Tomu dr věřím,protože je opravdu moc dobrej dr.A něco na tom určitě bude!!!!

Spíš se bojím toho černého-dávivého kašle!!!!!Jak říkali ve zprávách včera :astonished:
26. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahojky, pch taky bojim bojim. Jani ty jsi kralicek duracel :grinning:
Vcera usinani des bes, chrnel totiz docela pozde v kocarku a pak se mu nechtelo spat :angry: usnul tak kolem devate takze jsem z Preslapu skoro nic nemela :angry:
zuzik malovani nezavidim, nesnasim ten uklid po tom. Anitt tapety se mi taky moc libi.
Zuzi a kdy hodis fotecku noveho pokoje?
26. lis 2009 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz
Vikul, manzovi nabizeli ockovani v praci a nenechal se ockovat. Mluvil se svoji dr a jeste s dr na alergologii a ani jedna mu to nedoporucila :unamused: Ja uz se radsi na zpravy nekoukam, protoze bych z toho pak zbytecne plasila.
To bylo to same minuly rok se zloutenkou, kdyz jsme byli tehu. A nakonec to taky vysumelo :wink:
26. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
ahojda, to já se taky bojím. Tak jsem přestala jezdit mhd. Ale taky si myslím, že je to moc zveličený, že je to jak chřipka, na tu přece taky lidi umíraj a snad ještě víc, když jsou nemocny :confounded:
Já nevím, co dělat. Zítra jedu k mamce, přijela kámoška z Anglie, v květnu se tu bude vdávat, tak přijeli zařizovat.
26. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Já nechci být jako macecha co tomu nevěří a bere to na lehkou váhu,ale o tom Hrustíku právě mluvím!!!
Oni vždy všechny vyplaší a pak máme strach a nic vážného to není :angry:
A to je i tato situace...To je můj názor.Nejsem nezodpovědná matka,ale nebudu držet malého pod zámkem,když tu imunitu posiluje právě tím,že je mezi dětma a lidma.To pak děti chytnou kde jaké svinstvo.
To samé je s teplotou.Oni mají teplotu a to je znamení,že se tělíčko brání...
26. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Na normální chřipku se umírá daleko víc než na tuto,když jsou lidi nemocní na srdíčko atd.A o tom se nemluví????To je divné :wink:
Tak a dost o chřikách :slight_smile:

Malej mi už spinká hodku a půl :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
Je to kocourek :dizzy_face: Udělala jsem na balkon ozdobený květináč.A je moc krásný :grinning:
26. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
Už se mele nebo co, tak pak vyrazíme ven.Je tam nádherně :dizzy_face: Vždy se jdeme projít před obídkem,aby pořádně vyhládlo a zase se krásně spinkalo po o :slight_smile:

Ale jak to zase vypadá tak je klídek...TAk tu třeba budu dlaší hodku sedět :grinning: Ba né už to asi nebude mít dlouhé trvání :wink:
26. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
no jo už mě volá :confused:
26. lis 2009 v 11:35  • Odpověz
vikul neprovokuj :grinning: malej se mi zbudil po pul hodine a to jeste rev u usinani, rev u buzeni asi zase zuby. Stihla jsem jen vytrit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A mam rozdelanou koupelnu :unamused:
26. lis 2009 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz
vikul, já taky beru malou mezi lidi. ono to jinak nejde ani. A doma zavřená kvůli tomu taky nebudu, ale třeba v tý mhd, mi to přijde takový nejvíc. Malý prostor, hodně lidi, teď musíme šahat na držadla a tak :unamused:
26. lis 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky,

kremco proč musí mít HA když ted ho nemá a nic jí to nedelá,ja bych ho nedala,pokud nemá problemy..skus pár dní to normál..
ja už odsavačku uklízím,jen vydrhnout a šup sní pryč..nechám ji ale švagrové na druhé dítko
doufám že už se vám nemoci vyhnou :wink:

hrusti to by me taky naštvalo,jedine jít spát ven do kočarku,at pak není unavený

me dnes mamka říkala,že ve Zlíne v nemocnici už odkladají operace,že budou delat jen nutné,co nejdou odložit,kvuli té chřipce..pry už je infekční oddelení plne a budou muset delat i jinde,pokud se to rozjede..
naše dr nám řekla,at vynecháme obchody a velké akce a s malím hodne chodit ven na vzduch,pry se otuží,máme chodit v každem počasí a to dodržuje,bych se doma zblaznila :grinning:

asi neco pálím,tak radši jdu kuknout,at máme co obedvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. lis 2009 v 11:40  • Odpověz
žak sekanou jsem zachranila na poslední chvili :grinning:

andy me dr MHD taky zakázala :wink:
26. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky, tak prcek usnul, ale spal jen 30 min., takze dostane obed, obliknu ho a jdeme ven. Venku je normalne jaro :dizzy_face:

Peti, hlavne, ze jsi zachranila to jidlo! Ja jsem takhle varila prckovi vcera ryzi, az jsem na ni zapomnela a byla rozvarena. Ale na druhou stranu se mi to dobre mixovalo :grinning:
26. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
no, holky, ta chřipka je podle mého jen obrovsky nafouknutá bublina. Když si třeba vezmu BSE nebo ptačí chřipku. Vybíjela se kvůli tomu stáda, přitom každej dr. řekne, že bychom museli sníst syrový maso. A to snad nikdo nejí. Jen se kolem toho udělá humbuk, zabijí se i nenakažená zvířata úplně zbytečně a farmaceutické firmy si mnou ruce, protože média vytvoří hned pandemii. Před 14dny byla zrovna zpráva, že u nějaké kachny objevili virus ptačí chřipky, byla to jen taková malinká zpráva. Před rokem by se z toho, s prominutím, všichni po.rali. Jenže teď táhne mexická chřipka, tak se touhle nikdo nezaobírá. Jo, jasně umírají na ni lidi, je to smutné, ale ti lidé mají jiné nemoci. Na normální chřipku umírá každý rok mnohem víc lidí a o tom se nemluví. Hm, jsem se zase rozepsala, ale mě tyhlety dezinformace fakt dokážou namíchnout :angry:
kremco, tak snad se z toho Týnuška vyhrabe a bude ok :slight_smile: Tu odsávačku bych asi ještě neprodávala, uvidíš, jak se to bude vyvíjet :slight_smile:
misi, fotky pokoje hodím až to bude komplet i s obrázkama, teď je to ještě takové prázdné :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás byl dneska hysterickej pláč před spánkem, nakonec usnula a spinká doteď. Tak uvidíme, jestli se konečně objeví nějakej zubák :slight_smile:
anitt, my to právě chceme mít hotové do Vánoc, abychom to tady měli pěkňoučké :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.