• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
hmm, tak Verča už dvě hodinky spinká :confused: Petr maluje a já chytám nerva, že se to dneska nestihne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Teď zjistil, že má málo barvy - chlapi jsou fakt hrozní, začne něco dělat, aniž by si zkontroloval, zda má všechno, co k tomu potřebuje :angry:
26. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
holky prosim hodte mi recept na linecke pecivo, chtela bych v sobotu pict a nemam recept
26. lis 2009 ve 13:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Anit, co to je??? Bohužel tomu nerozumím :frowning2:
26. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
anitt, to je hustý :grinning:
26. lis 2009 v 15:34  • Odpověz
??????????????????????????????????? Já to chci taky vědět :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Ambret pokud jsi to dokoukala do konce tak na těch fotečkách je Davídeček :grinning:
26. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
To je hustý jak jsi to udělala.Davídej je mediální hvězda :slight_smile:
26. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
Jinak po obídku prcek spinká zase hodku a čtvrt,ale zase se tam mele.Pujdeme ještě na chvilku ven :slight_smile:
26. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
dá se tam vložit fotka kohokoliv , poslal mi to manža

www.tackfilm.se
26. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
Anit, to mě vůbec nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
mám to od manžela je to masakrální věc fakt super :dizzy_face:
26. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
To je dobrý, taky jsem si tam dala Nelinku, ale když jsem zkopírovala odkaz tak mi to nefunguje
26. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
26. lis 2009 v 15:48  • Odpověz
Jo jde to, to je dobrý :grinning:
26. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Admini se zase snaží, pořád mi mažou profilové foto :angry:
26. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
nesmí tam být jen mimčo jinak mažou
26. lis 2009 v 16:00  • Odpověz
Teď jsem tam byla jen já a taky smazali už jich mám plné zuby
26. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
ambret, já si pamatuju, že teď naposled tam byla zease jen Nelinka :wink:
26. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Holky. co to je?????????? To je hrozne pomaly!!!!
26. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Naposled jsem tam byla já a smazali mi jí taky. Dala jsem jí tam dneska a byla tam asi tak 10 minut
26. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
jj to je fakt ale možná chtějí ab y byla víc zretelná nebo nevím, mně jednou vymazali celé album přitom si nejsem vědoma porušení pravidel no jo no co naděláš
26. lis 2009 v 17:58  • Odpověz
Tak ja to ani nepousti, protoze mam desne pomalej net. Prosim mate nekdo ten recept na to linecky?
26. lis 2009 v 18:41  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ja linecky testo kupuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Anit mě taky album smazali, bohužel jsem tam měla fotky, které už jsou nenávratně pryč. Jsem to tenkrát skoro ořvala.

Já taky na linecké nemám, napeče mi švagrová :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
misi linecké 300g hladké mouky, 200g másla, 100g moučk. cukru, 2 žloutky, 1 balíček vanilkového cukru ,1 lžikča nastrouhané citronové kury,

mouku prosít s moučkovým cukrem a zpracovat s máslem nakrájeným na malé kousky vanilkovým cukrem žloutky a citronovou kůrou vypracované hladké těsto zabalit do folie a uložit do chladničky nejlépe přes noc
26. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
misi začínáš péct? me manža tvrdí,že napeče :sweat_smile: ale ten binec,co pak po nem bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja udelam par nepečenych + neco on

dneska nám došla krmící židle,museli jsme ji skovat před Elin :grinning: bude pod stromeček,už se teším,jak tam bude stát :wink:
holky to ukončení laktace je des a hruza :angry: bolest jak k...a...prsa nalite a desne to bolí i se pohnout,ne tak nosit prcka.mam v sobe 2 brufeny,abych existovala,tohle vedet,že to bude takové,.tak skončím pomalím odstavovaním :unamused:

jo a na netu jsem našla na ..lekarna Bonella..akci na kaše Humana za 47 kč..budem objednávat s kamoškou,je to super cena,udelám zasoby :wink:
26. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Peti, znama se myslim dokonce i nejak stahovala prsa, aby to nejak preckala to ukonceni laktace :pensive: Drzim palecky!
26. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak já jsem odpoledne emigrovala k našim v naději, že už bude domalováno a hlavně uklizeno, ale není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je vymalováno, ale zítra nás čeká úklid a tomu jsem se chtěla vyhnout :confounded: Ach jooo, já to tak nesnáším... Veru spinká a taťka mi koupil čokoládku, tak ji jdu zbaštit, prý věděl, že budu nakrknutá, že to není hotové, tak mi ji preventivně koupil na nervy :grinning: Šikula, už mě zná :sweat_smile: :confused:
anitt, to video je super, hned jsem si to zkopírovala a poslala mailem známým :slight_smile: Je to krásné :dizzy_face:
misi, my budeme péct s mámou, takže linecké ti neporadím :slight_smile:
peti, tak super, že židlička dorazila, to se bude pod stromečkem krááásně výjimat :slight_smile: S tou bolestí prsou mě to moc mrzí :frowning2: Snad to co nejdříve přejde :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak jsem dokoukala ty odkazy a nic :astonished: :grinning: trvá to na me moooc dlouho a nakonec žadná fotka..bude to mnou? :astonished:
mám dožehleno a mířím do pelechu,lupnu další brufen a dám sprchu..tak dobrou kočky
:pensive:
26. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.