• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Anittko dekuji :slight_smile: JJ o vikendu udelam linecke, pak nekdy chci ulky, rafaela, kokosovou roladu, mozna suhajdy a vanilkovy rohlicky. Zitra budu mit pujcenou od kamosky ohradku tak se tesim, ze treba neco udelam :sweat_smile:
Peti to me mrzi, ze mas takove trapeni, tak at je brzy lip. A nepomohlo by odstrikat jen do ulevy?
26. lis 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
ambret, a proč nemáš zálohované fotky v pc? To nechápu to já mám všechny v pc a z toho pak dávám na net a tam mi zůstanou, vše máme uloženo na D, takže cokoliv se s pc stane fotky zůstanou...
JJ, holky, já tam taky dala Kiki do toho, bylo to hezký :slight_smile:
zuzik, si z toho nic nedělej, jdi brzo spinkat a ve dvou se to lépe táhne, tak ten úklid bude na totata :wink: Šikulka, že Ti koupil čokla :slight_smile:
petrach, no jo, musí to být děs :unamused: Tak snad to, co nejdřív přejde. Jakou máte barvičku židličky?
26. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
miši dr tvrdil že nesmím,na netu píšou holky že odstříkali,me dr řekl,že by se to zhoršilo..ale teda fakt desny zažitek :unamused: kdybych to vedela,tak to udelám pomalu po svém a bez bolesti..

andy zelenou,chtela jsem i tu žluto oranžovou,ale manža chtel tuhle,tak jsem objednala at má radost :wink:
26. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
tý jo, Peti, to je mi líto. Škoda, že nemůžeš odsávat dál :frowning2: Takhle narychlo skončit je naprd :frowning2:
Dala jsem nové fotečky, tak jukněte na tu naši objevitelku, je to fakt už mazec, leze všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Dobre ranko :slight_smile: dneska jsem tu prvni :grinning:
Peti nam vzdycky rikala PA ze kdyz se nam nalijou prsa tak mame odstrikat do ulevy a pak klidne zase dokud se nebude tvorit tolik mlicka kolik dite potrebuje a podle me by to s prestanim kojenim melo fungovat stejne. Kdyz odstrikas do ulevy a pak nekolikrat zase tak telo si uvedomi ze uz mlicko neni potreba a bude se tvorit stale mene. Ale treba ti to rekl kvuli tem potrhanym mlekovodum, ze by se to mohlo zhorsit. Hlavne at je ti lip.
My jdeme dneska na plavco tak se tesim. A kamarad nam dnes doveze ohradku tak jsem zvedava co na ni malej bude rikat :grinning:
Zuzi krasny fotecky :slight_smile: Verca je rarach :grinning: Vy mate nejakou detskou penu? To by se asi malymu taky libilo, co pouzivate? K tem cd malej na k tomu taky leze ale ja sem teda na tohle prisna a okamzite na neho volam, ne nesmis. Zatim to funguje, chci aby se naucil, ze proste nektery veci nee.
27. lis 2009 v 07:47  •  1 dítě  • Odpověz
Ty jo Peti, tak to je krušný s tim ukončením laktace, já si právě řikala, že bych ten prášek taky brala, protože Anča už hezky pije Sunar a co já s tím mlíkem, že..., tak odsávám jen do úlevy, ale je to děs, mám nalitý prsa snad víc než předtím, přesně jak píšeš nemůžu nosit Ančí a když jí přebaluju a ona mě kopne, auuu. No, tak jsem si řekla, že na to musim prostě jinak, protože odsávat do úlevy, tak se mi uleví tak na hodinu, takže jsem si řekla, že budu odsávat pořádně, aby mě nic nebolelo, psát si časy a každý den do odsávání snižovat třeba o 10 ml. No ještě že si mi o tom prášku řekla, jsem si řikala, že skočím na gyndu a budu to mít bezbolestně a ono je to asi ještě horší :frowning2:
27. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Andy nám klekl počítač a bohužel se z něj nic nezachránilo. Tak jsem aspoň na koníkovy měla fotky a oni mi to smazali
27. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás noc v klídku, jen teď vstáváme kolem osmé, tak je to pro mě trošičku náročné :sweat_smile: Teď mi tu breberouk leze k pantoflím, uff. Dneska nás čeká velký úklid po malování, fakt se těším :unamused:

Misi, používáme dětskou pěnu od Hippu, je super. S těma CD to udělala jednou, od té doby ji vyháním :slight_smile: Taky se ji snažím učit, co smí a nesmí, ale teda je to mazec jí to vysvětlit. Když leze k zásuvkám (jsou tam záslepky) nebo k PC drátům, tak na ni vždycky zavolám, ale ono to nefunguje, takže k ní jdu, plácnu ji přes ručičku a řeknu, že nesmí, jenže stejně je tam za pět minut znova :rolling_eyes: Nevím, jak ji to naučit :frowning2:

Holky, mám dotaz, přemýšlela jsem o tom, jestli už bych mohla Verču koupat i s ponořenýma ušima. Koupeme ji tak, že si dávám bacha, abych jí nenamočila ouška. Jak koupete prcky vy? Protože když s nimi chodíte do bazénu, tak jim už taky namáčíte ouška, tak jsem se právě chtěla zeptat, třeba je v tom rozdíl, já tomu prd rozumím :sweat_smile:
27. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky!
To je trapeni s tim kojeni, bud mlicko neni nebo je moc :wink: :unamused:
Karci, na netu jsem cetla, ze na zastaveni laktace pomahaji i homeopatika. Jsou to ta sama jako na podporu laktace (ricinus communis), ale v jinem redeni. Na podporu laktace je 5CH, na zastaveni 30 CH. Tak jeste muzes zkusit toto :wink: Ha, uz jsem zase chytra jak radio, tak jdu radsi neco delat :grinning:
27. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Zuzi, tedy ten uklid ti nezavidim :unamused:
Nam na vanickach lektorka rikala, ze pokud ma mimi zdrava ouska, tak to ponoreni pro nej neni problem. Mam tady od malinka jeste takove ty bunicinove ctverecky, tak mu je po koupani sroluju do rulicky a dam do ouska, aby se aspon trosku ta voda vysala :wink:

Pomoooc, dneska tady zase nekdo neco reze :angry: Ach jo, snad se nevzbudi!
27. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj holky,my tu včera měli návštěvu a dobrý.Kačka se chtěla s o rok starší Eliškou kamarádit a ona na ni spíš žárlila,ale v poho.Njn je už jinde :slight_smile:

U nás je zase hnusně-mlha a chlad-bych nejraději celý den prospala :pensive:

O pečení-já budu dělat jen linecké kytičky,jinak na to dlabu,stejnak jsem to minulý rok všechno rozdala a ještě zbylo po vánocích pro divočáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takové práce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže,udělám jen na zavonění....

Jo a mám dotaz:Kačce se ted udělalo na spodním rtu jako takový bílý flíčky,jako kdyby zmokvaný-nevím,myslíte,že je to od toho zubu??
27. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
zuzik diky za tip :slight_smile: a neva kdyz se ji dostane do oci? nestipe?
My koupeme normalne, klasicky namacime usi, to nevadi, jen se musi po koupani usi vysusit, vezme se vatovy ctverecek, odloupne se jedna cast, stoci do rulicky a da do ouska, tam se chvilku necha a krasne to usi vysusí :wink: S tim ucenim je to tezky malej reaguje na ton hlasu, rikam to dost prisne, ale kdyz nekdy neposlechne taky dostene pres paprcky :grinning: samo ze jen trochu
27. lis 2009 v 09:16  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky
tak u nás noc nic moc budil se a plakal zubyyy ach joooo

jinak my používáme na koupání stále weledu. mám ted trochu strach protože na kůži má jako hrubší části tak doufám že to není ten atopák . míá to jen na ručičkách. jinakuž od pěti nespí nevím co s ním .

já bych dnesek taky prospala i když je hezky jsem hrozně utahaná achjoooo
27. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Anitt, a jak ti spi Davi pres den? Treba je rano opravdu vyspaly. Nebo zkusit dat na noc kasicku, jeslti by po ni nespal lip :confused:
No, my nekoupeme v nicem, jen ve vode a koupeme tak 2x tydne. Mame zakaz od kozni kvuli te atopicke kuzi, co prcek ma :frowning2:
27. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Anitt, vas uz ty zoubky trapi docela dlouho, ze? Uz se aspon neco rysuje pod dasnickou? Honzik tam mel takove bile carky a pak se mu uz ty zubaky prorezaly :wink:
27. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
aha, tak super, děkuju holky za radu. Já se právě pořád bála jí namočit ouška :slight_smile:
Misi, ta pěna neštípe, Veru si ji cpe i do pusy, takže mám vždy připravenou plenu a vysouším jí pusinku :grinning: Já jí to taky říkám přísně, ale ona se vždycky jen otočí s takovým výrazem, co jako chceš a začne se smát :sweat_smile: Tak jí to ještě párkrát zopakuju a když ani to nepomůže, tak ji plácnu, málo, ale aby věděla, že se to nesmí :slight_smile:
Hrusti, vy máte v baráku takový kutili? :angry: To by mě asi šlehlo, tady zase sousedi každej den pálí nějakej smrad, hnus fialovej, fakt zdravé prostředí :angry:
Anitt, tak to by mě položilo, takhle brzy vstávat. Já jsem hotová, když vstává v osm :sweat_smile: My používáme obyčejný olejíček Aviril, po Weledě se mi opupínkovala :rolling_eyes:
27. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
Zuzi, no prave kutili. Vubec mi o tom nemluv! Honzik se vzbudil po 35 min. spanku :angry: :angry: :angry: Doufam, ze usne po obede a nebude nikdo vrtat, ani sekat nebo tlouct, jinak me z toho asi klepne!
27. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
hrusti Daví tam má dvě bílé čárky už měsíc ale poád ne a ne ven už aby to abylo
jinak spí ve dne tak dvakrát doma po půl hodině a venku i dvě hodky
v noci od 19.00-jedný a do pěti a pak konečná většinou vylezeme z postele v šest a už jedu a daví jde pak ještě na hodku.

jak se projevuje ten atopák mám z toho strach má hrubší kůži na ručičkách ale nikde jinde
27. lis 2009 v 10:38  • Odpověz
Anitt, nam se udelali takove cervene ohranicene fleky na rukou, na zapesti, a na nohou, na kolinkach. Kozni dr rikala, malo koupat, aby ho ta voda zbytecne nedrazila a nevysousela a hodne promazavat, klidne i nekolikrat denne. Dala nam excipial, ale ten nam nijak zazracne nepomohl, snad jen na tu vysusenou kuzi na hlavicce, po tom excipialu zmizela. ted mazeme nejakym telovym balzamem od Avene.
27. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se od mamky. Budu tu až do večera, mám spicha s tou kámoškou :slight_smile: Už se na ní těším. Minulý rok, když tu byla, tak jsem byla v začátku těhu a bylo mi strašně zle, neměla jsem náladu dát s ní spicha a ji to docela mrzelo, mě pak taky :frowning2:
Holky, mě se malý zase začal prudit zadeček, nevím z čwho, dělám pořád to samý, přebaluju dost, mažu rybilkou, větrám a stejně. Myslíte, že to může být z novýho druhu plínky? A tyk jsem si všimla, že už ji docela dřou 3, tak budu muset přejít na 4. A jinak Kiki má zase šíleně citlivou pleť na obličeji, musím ji umývat po jídle převaenou vodou, mazat kalciovkou, je to děs, protže ta jí zase vysušuje. Nemáte nějký tip na dobrou mastičku pro citlivou pleť? ať není tak vysušená.
ambret, tak to je pech, když Vám klekne pc a zrovna admini smáznou fotky :confounded: No, proto my to máme na déčku a tam ten pc může třeba 5x kleknout a nic se neztratí :wink:
anitt, ty jo, Dávidek Ti moc nespinká teda. Tak snad až vylezou zoubky se to srovná.
zuzik, Veru je dračice. Mě teda Kiki na přísný tón reaguje, úplně se zarazí, teď o to jestli ještě bude poslouchat :grinning: A ouška, nám je na vaničkách normálně namáčela a pak dělala ty trychtýře jak psala hrusti :wink:
S tím mlíčkem a končením to snad přejde, co nejdřív. Karco, taky bych zkusila ty homeo :wink:
27. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Andy, nezkousela jsi mazat Kikce pusinku obycejnou modrou indulonou?
Jo, prosim te, s cim varis tu cervenou repu? S bramborem a neco dalsiho? Dneska jsem ji koupila, tak ze bych to zitra spachala :wink: Diky.

Ambret, nam taky kleknul pocitac, kde jsme meli nezazalohovany fotky a nastesti nam to v jedne pc firme vydolovali ven a vypalili na dvd :wink:
27. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jo, Andy, na ty opruzeniny zkus Sudocream nebo Imazol :wink:
27. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
hrusti, díky za tipy, musím něco koupit.... Červenou řepu jsem dávala jen s barmborem :wink:
27. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
Andy, zkus Pityol to je to nejlepší co může na opruzeniny být. Já nepoužívala nic jinýho, koho znám, každý si ho moc chválí :wink:
27. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Já namáčím Anče ouška už od narození, vždycky jí dám hlavičku pod vodu, že jí kouká jen obličík. Nemá s tim žádné problémy.

Já teď piju šalvějový čaj, tak snad zabere, dneska mi poprvé přijde, že už se ta tvorba trošinku snižuje. Ale nedělám to tak, že odsávám jen do úlevy, to mě to furt bolí jak čert, zavedla jsem systém, že odsávám ve stejný čas a píšu si kolik jsem odsála a teď do prostě budu po 10 ml snižovat po dni.

Buni, ty bílý flíčky měla sousedka a byla to moučnivka, nebo jak se to jmenuje.

Já jinak používám na suchou pleť Bepanthen, mažu jí s tim i obličík, když je třeba a funguje zázračně.
27. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj holky,

karco odsavej i mín,kolik ted odsaješ na davku? klidne o třetinu mín a snižuj i počet odsavaní,příklad 3 dny 5x a pak zas 3 dny 4x a hlavne ne v noci,jen až te to zbudí..ty homeo si kup taky,píšou o nich že jsou dobré..,
no me už je dnes líp,ale přesne jak píšeš,přebaluju a malí se strefuje nožkam,a do prsou a bolí to jak čert
zítra si dá druhy prášek a snad už bude dobře..
jo ten šalvejovy čaj je super :wink: a kdyby nahodou tvaroh na prsa :sweat_smile:

zuzí Veru je dablice :wink: po kom pak je ta vaše slečna tak šikovná?
jak jse uklid? snad už večer sedneš a daš decku v klídku :wink:

andy nám pomohl Sudocreme,Imazol,Pytiol..všechny jsou dobré..ja jsem Rybilky přestala davat,začal byt prave taky opruzeny,už to nestačilo,jak mají příkrmy,je ta moč agresivnejší..kupuju ju mu Indulonu Baby,byvalí Aviril a je fakt super..

my ouška namáčení a vitírame pak tyčinkou,malemu to neva,akorat jsem začla koupat každy druhy den,mela jsem z toho strach,že bude opruzeny a zapařeny,ale je to v pohode..

anit ten atopák je vysušená kuže,muže mít fleky,a muže to mít jak píše histi takové mapy,ohraničené fleky
27. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
my mazeme bepanthenem :slight_smile:
27. lis 2009 v 17:13  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, me prave taky prijde, ze po tech prikrmech je vic opruzeny.
Bepanthen nam nepomahal, tak mazu ted sudocremem misto rybilky.
27. lis 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahoj holky,

tak já jsem odpo po domluvě s tatínkem emigrovala s kámoškou na kafčo a na nákupy a když jsem přišla domů, tak bylo krásně uklizeno :dizzy_face: Já mu do všeho remcám, vím to, chci aby to bylo co nejdřív a chudákovi ze mě musí jít hlava kolem :grinning: Takže jsem raději vyklidila pole a Verunce jsem koupila čtyři bodýčka a sobě svetřík :slight_smile: A tatínkovi se taky musím odměnit :sweat_smile: :dizzy_face:

Nám na opruzeniny pomohl obyčejný infadolan a taky bepanthen. Jinak stále mažu Sebamedem a dobrý, jen jednou jsme měly opruzeniny, ale to bylo z levných plen :rolling_eyes: Holky, děkuju moc za radu s tím koupáním, já jsem právě vůbec nevěděla, jestli se můžou koupat i s ouškama :slight_smile:

Peti, vůbec nevím, po kom je takový dravec. Já jsem byla hroznej lenochod (to mi vydrželo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), nikdy jsem nelezla, seděla jsem a v roce jsem se postavila, takže po mně nebude. Asi bude po Petrovi, když byl malej, tak byl prý čilouš :grinning: Je dobře, že už ti je líp :slight_smile: Jo a decku nedám, páč jsem všechno vypila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy, my máme na obličejík nějakou mastičku od Hippu, je dobrý. Ale mastná je indulona, tu si hodně lidí chválí :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,
dnes jsem nezvládala..ráno cvíčo a hlavně tatík byl doma s rýmičkou.No nějak jsem nestíhala.Zítra odjíždíme do Prahy a budeme tam do pondělí.TAk tu nebudu:frowning2:To se zase zblázním
V neděli půjdeme na nějaké vánoční nákupy a v pondělí plavčo a pošupajdím domu.Tak doufám,že to tam nějak vydržím.Tři dny u tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ona je hodná,ale nějak nebere ohledy,že tam třeba prcek spí atd.A stále ji napomíná a je mi to trapný
27. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.