• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Zuzí je dobře že sis to užila a udělaly jste si holky radost :slight_smile:

Misi tak to u nás rázně také zakročuji,ale on se mrška na mě podívá,usměje se a jde tam znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už rozumí na NE a tyty ty :grinning: Je to sranda a bude hůř
27. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Zítra máme 9 měsíců a tři týdny.Už jen týden a uvidí se zda bude chodit jak jsem typovala :grinning: Ale myslím si,že né!!Ono mu to stačí tak jak to je a nemyslím si,že se snaží o ten veliký pokrok :wink: Ale uvidíme...
Koukám,že si tu píšu sama tak páčko
27. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
no, já s tím odnaučováním lézt na místa, kam nesmí, taky úspěch nesklízím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska lezla k PC a tahala za sluchátka, tak jsem jí několikrát důrazně řekla, že tam nesmí! Koukla se a ignorovala mě, jako bych tam ani nebyla :rolling_eyes: Tak jsem ji plácla přes zadeček a odnesla pryč, ale čtyřikrát se vrátila a vše se opakovalo. I to plácnutí přes zadeček. Ani jednou ani nepípla, ale pak koukala a hladila si ručičku, kam jsem ji taky jednou plácla a hodila na mě takovej vyčůranej obličej, jsem se musela smát :grinning: Fakt je to BERAN! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Petrach, včera dávka - 180 ml, ale už to klesá, teď odsávám a bude to tak půlka, jupííí.
27. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
No jo, vikulm utíká to strašně moc... Nedávno jsme tu rozebíraly těhu starosti a teď už nám ty dítka lezou, pomalu chodí.... :slight_smile:
Děkuju za tipy, holky. Na opruzeninky něco koupím, ať to prdelku netrápí. Už spinká dávno, ale musela jsem ji z obou stran něco dát, páč se mrška před spánkem neustále snažila dostat na bříško :grinning: Akorát na tu suchou pokožku nevím, ona má zároveň citlivou pleť, po všem ji vyskáčí pupénky :unamused:

Jinak jak jsem měla dnes s kámoškou spicha z té Anglie, tak se 28.8. vdává a pozvala nás na svatbu... A mě jako svědka :slight_smile: Udělala mi tím moc velkou radost opravdu. Vlastně ona se s tím nastávajícím seznámila přeze mě, jsem si teď tak uvědomila. To nám bylo 16. Teď už jsou spolu přes 4 roky v Anglii, ale dělají od nevidím do nevidím, je tam taky krize a využívají toho :confounded:
27. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
zuzik, a 20.4. je ještě pořád beran? Já jsem někde četla, že už udávají býka...
27. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz
no, andy, on je to beran, ale už to přechází do býka. Takže budu mít tuplem tvrdohlavce, už to dává najevo teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
jo teď to čtu, že až 21. je býk. si užijem... mámy býčice dcery beranky :grinning:
27. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
ale nic bych za to nedala, že někde jsem to viděla, že už 20.dávají býka. No jo, ono je to jedno, beran nebo býk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz
jj, andy, právě :grinning: Já jsem taky tvrdohlavá, takže to doma bude docela zajímavá domluva :rolling_eyes: A táta vodnář, kterému je všechno jedno :grinning: Ale máš pravdu, někde berana uvádějí jen do 20.4. :grinning:
27. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
jj, vodnáři chlapi jsou strašně hodní :slight_smile: Se ten Tom měl taky narodit o pár dní dýl a byl by taky vodnář, je 17.1.
27. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz
andy, jsou tak hodní, až se sebou někdy nechají orat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jako někdy je to dooost dobrý. Jen kdyby byl trošku víc rozhodnej, to je problém, protože to já taky nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Já znám pár vodnářů a fakt, že jo. Bych si nějakýo takovýho přálla :grinning: taky nejsem rozhodná, to u nás obstará kozoroh :grinning:
27. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
Ahojík :slight_smile:

Tak zrovna já mám doma vodnáře :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojik tak hlasim ze my uz krasne sedime, je to parada, leze, sam si sedne, pak se snazi stoupat a kdyz se o neco opre tak stoji ale zatim ne u vseho. Andy to je parada, hned bych taky nekam jela :grinning:
Holky tak kdyz jste bycice tak ty tvrdohlavky aspon ustojite :grinning: No ja mam hodnou rybicku :slight_smile: Fakt na zakazy krasne reaguje. No bude mít chudak vojnu ja strelec a manza stir. :grinning:
27. lis 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
Kryštůfek je taky vodnářřř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale asi se sebou nebude nechávat orat :grinning: Ten má temperament po mamince :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
misi, obrovská gratulace, Elík je šikula! :dizzy_face: Chudáček malej, bude to mít doma těžký :grinning: Si dělám srandu :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:04  • Odpověz
Misi gratulace k hačání.Já jsem lev a manžel váha :grinning:
27. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
teda holky tady je mejdan :grinning: ja jsem skukla tu romantiku na nove :wink:

zuzí teda ten tvuj je šikovný :slight_smile:
karco to pujde pomalu dolu,když tak skus i ty leky..a daváš jí to odsaté mlíko?
ja zatím davám oboje,dokud ješte mám na mrazaku,at si zvyká pomalu na ten sunar..

andy kolik ti Krystinka vypije v davce? jste vahove asi jako my
vikulko tak si užij nakupy a plavčo :slight_smile: i když Štufek chodit nebude v 10 mesících,tak má stejne moře času :wink: i tak je rychlík :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
vikulko, tak to se o něj holky poperou :grinning: Jsou to fakt hodní a šikovní lidi :sweat_smile: A temperament vůůůbec není na škodu, taky bych to u Petra občas brala :grinning: Ten je jako mouchy snězte si mě, ani hádat se moc nechce :rolling_eyes: :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
to jo stufek je sikulin :slight_smile: s tema tvarama si me vikul dostala, malej je zatim schopnej jen do neceho mlatit, pripadne tocit s necim prstikem jo a uz dela paci paci kdyz ma z neceho radost :slight_smile: a jeho oblibena zabava je kousat manzu do nosu. :grinning:
vaha je moje mamka :slight_smile: Andy tvuj je kozoroh? Ja s jednim chodila a bylo to strasny, mamanek, nejradsi aby se kolem nej skakalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 22:13  •  1 dítě  • Odpověz
cetla jsem tema, nakupujete diteti v sekaci? a hned jsem musela navstivit MMB :grinning: Objednala jsem mu teplakovku, riflicky, tricko s dlouhym rukavem, mansestracky a naadhernej svetrik :slight_smile: a vse za par korun :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 22:17  •  1 dítě  • Odpověz
Misi ty pokroky půjdou den co den....Každý den je šikovnější na něco.U nás se paci paci dělá o kolínka :slight_smile: Nechápu,ale on si to prostě bude dělat jak on chce!!! :grinning: Já jsem Misi taky nechápala...Ty tvary ještě nejdou tak dobře,ale ty kroužky bez problémůůů a už si je vezme a hraje si sám.Je to krása na něj koukat :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
misi, mně včera přišel z MMB balíček se zateplenýma kalhotama a bundičkou na jaro a paní mi k tomu dala punčošky a tričíčko zdarma :grinning: A jsou fakt supéééér :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
Holky já jsem tam vyhlídla nádherný stoleček s židličkou.A ty oblečky jak objednáváte??Zdá se mi platit poštovné za každý kus jiné paní dost.
27. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
Já tam často koukám,ale zatím jsem tam kupovala jen něco a po kusu....oblečky na prcka néé
27. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
jé misi to moc gratuluju k sezení..tady to teda jede :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Misi koukla jsem na fotečky a krása....A uvědomila jsem si,že malej se zvedal také o lehátko.A strašně rád si hrál s popruhama :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
Pétí už to tu právě moc nejede :unamused:
27. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
vikulko, jo, ty pokroky jsou hustý. Myslela jsem si, že když péruje, tak bude nějakou chvíli trvat než začne lézt. Omyl. Pak jsem si řekla, že když teda začíná lézt, tak než to vychytá, bude to taky nějakou chvíli trvat. No, trvalo to přesně den, co začala lézt po celém bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A už si chce stoupat, vánoční stromek asi pověsíme od stropu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.