• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
misi, no, on je taky rád, když kolem něho někdo skáče :grinning: Ale já už se tak nedám jako dřív, to jsem mu dělala a nosila i šťávu, lítala po krámech, abych mu donesla jeho oblíbené croissanty a tak. Jinak Elík se rozjel, viď? Tak z ničeho nic najednou tolik věcí, viď? U nás je pokrok jen v tom, že Kiki si začla povídat, ale jsou to spíš souhlásky, takový shluky, sem tam nějaká slabika, tak snad se pomalu rozmluví..
vikul, nemusí být flegmouš, ale bude třeba hodnej. Vodnáři jsou takový gentlmeni :slight_smile:
peto, naše dávka se pohybuje v rozmezí 80-180ml :grinning: V 5 je to tak 170ml, V deset před jogurtem dám 80ml, ve 4 vypije kolem 100ml a před spaním má sunarku tj. kaše s mlíčkem a tý dá těch 180ml. Jinak děti kolem 7-8kg by měly mít prej 6x 180ml nebo 180g a to mi teda nedáme :grinning:
27. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
vikulko, já vždy objednávám od jedné paní víc kusů, pak se to vyplatí :slight_smile: Samozřejmě, pokud se mi víc věcí líbí :slight_smile:
27. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
no jo, ono není tolika času jako dřív.. já jsem měla dneska žehlit a mě se táááák nechce a ani cvičit se mi nechce :confounded:
27. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Myšky moje půjdu už spinkat.Tak se tu mějte krásně a já se zase ukážu.Přeji krásný víkendík a dobrou noc ať Vás blešky štípou celou noc :grinning: :pensive: :pensive:
27. lis 2009 ve 22:34  • Odpověz
Zuzí tak to pak jo:slight_smile:Děkuji to jsem potřebovala slyšet :wink:
27. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
vikulko, dobrou noc a užij si víkendík :grinning:
27. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
no a já jdu taky zalehnout :slight_smile: Dobrou s kobrou :grinning:
27. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz
andy díky..to mi teda jíme 5x denne..jogurt jsem dneska dala prvne s babanem 2 lžičky..juibak má obed .ovoce a 3x mlíko a ted toho sunaru chce prave víc..tak ja mu ho teda přidám :grinning: prave že chce tech 180ml :wink:

tak dobrou a hezké sny..
my rano jedem k našim na obed,meli jsme jet na celí a den,manža mel mít volny vokend a dnes mu oznamili že jede další 4 dny v kuse :angry: takže má odpolední a jedem na chvilku..jsem fakt naštvaná.. :unamused:
27. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ráno holky,

Peti, já už dávám Ančí jen Sunar, svoje vylejvám. To víš, nechci riskovat, že mi zase začne ten Sunar odmítat.

K.
28. lis 2009 v 06:59  • Odpověz
Dobré ranko holky!
Ja jsem vcera zalehla brzo, prcek pres den nespal, tak v 7 hod byl tuhos :slight_smile: Akorat ve 2 hod v noci me vzbudil nejaky pes, co tady vyl na cely barak :angry:
Ja objednavam na MMB klidne i po jednom kousku. Kdyz se mi to libi, tak klido zaplatim to postovne, protoze to porad vyjde levnejs nez v obchode. Ja jsem vcera objednala prckovi pekne maskacky Bench pres MMB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak co se tyce mlicka, tak pijeme 2x denne tak 200 - 230 ml. Vic ani tuk. Ma mlicko rano to vypije tak 200 ml a pak bud k odpolko svace nebo vecer pred spanim, kdyz nema kasi a to vypije 230 ml. Jinak ma ovocnou presnidavku, zeleninovy prikrm a odpolko jogurt s ovocem nebo presnidavkou nebo mlicko a vecer mlicko nebo kasi. Zatim se mu tu kasi snazim moc nedavat, spis kdyz jde spat brzo, tak mu ji dam, aby vydrzel do rana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
Misi, moooooc velka gratulace Elimu. Je to fakt sikulin a to sis stezovala, ze je pozadu :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme se ted nejak zasekli, sice se snazi davat nozky pod sebe na lezeni, ale udela tak 1 az 2 kroky, pak sebou placne na zem a zacne skakat jako zaba. Porad je to pro nej asi rychlejsi nez to pomale lezeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 07:54  • Odpověz
Dobre ranko, hrusti neboj to prijde :slight_smile: stejne je sranda jak to ma kazdy ditko jinak. :slight_smile: Ja dneska udelam testo na linecky a na pernicky a zitra budu pict :slight_smile: Za jak dlouho mi ty pernicky asi zmeknou? Jeste jsem to nedelala.
Vikul ja taky nakupuju vic veci od jedne osoby, to se pak vyplati :slight_smile: Ale kdyz se mi neco moc libi tak i jednu vec. :wink:
28. lis 2009 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz
Hrusti a v kolik dáváš Honzulku spát? Už nikdy se v noci nebudí na jídlo?
28. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Misi, ja jsem upekla prvni varku lineckeho vcera :grinning: Koupila jsem linecke a mela jsem pecici naladu, tak jsem trochu upekla. Chtela bych jeste neco upect o vikendu nebo pristi tyden, abych to mela z krku a pred vanoci se jen tesila na vanoce a nestresovala se uklidem a pecenim.
Ty pernicky by mely zmeknout tak za 3 tydny, zalezi kde je budes mit. Prinejhorsim das do krabice kousek rozkrojeneho jablka. To se myslim rika, ze pomaha zmeknuti :wink:

Karci, Honzik chodi spat kolem 19 - 19.30 hod a na jidlo se mi v noci nebudi uz asi dva mesice, mozna dyl. Zacal spat celou noc, kdyz jsme byli na dovce na Sumave, asi tim tezkym vzduchem :grinning: a doma v tom kupodivu pokracoval :wink: Ale zase vstava brzy, tak kolem 5 az 6 hod rano :unamused: No, ale co bych chtela, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Koukam ted na net a pristi tyden zacina na Krivoklate advent s remesly, tak asi vyrazime. Sentimentalni vzpominka na misto svatby fnuk :grinning:
28. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Dobré ránko holky,

my dnes měly budíček v sedm, každej den vstává dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je dost protivná, pořád si mne oči, že chce ještě spinkat, jenže když ji dám do postýlky, tak dělá blbiny :unamused: Fakt nechápu, jak můžete fungovat, když vám prcci vstávají takhle brzy :wink:

Misi, ty perníčky tvrdnou cca dva až tři týdny :wink: Tý jo, se už vrháš na pečení, jo? Venku to ani na Vánoce nevypadá, vůbec nemám vánoční náladu :rolling_eyes: A to jsem si tak přála, aby letos byly bílé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hrusti, a ty řemesla jsou na Křivoklátě jen o víkendu nebo jak? Mě to zaujalo, bychom mohli taky vyrazit :sweat_smile:
28. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
hehe, misi, netvrdnou, ale měknou :grinning: Jsem se sekla :sunglasses:
28. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Zuzi, ty remesla jsou na Krivoklate pristi a prespristi vikend. Mrkni na:
http://www.krivoklat.cz/kulturni-prehled/kalendar-akci/?ftshow=145
28. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj holky,

hrusti tak to máme s jídlem celkem stejne,kaši davam,pokud jde spát dřív ,jinak taky mlíko ated mi chodí spát v 19- 19.30..jo a jogurty davaš jen bílé? tady u nas holandii nemají,max activii,tu jsem skoušela včera a pak ty ruzne levné bílé a to davat nechci..

s tím zaseknutím to vubec neřeš,naše rhb kdyby vás vydela,tak vás jen chvalí.. :wink: teda všechny tady...

zuzí ja lezla zu postele v 8 :wink: malí je hore dycky kolem 7,ale hraje si a je hodný..tak se válím..jinak jí taky kolem 5,ale pak usne

čekám až se prcek vyspí a jedem na ten obed,nakonec tam jede i bracha ke znamím neco delat a bude tam do večera,tak me hodí s deckama domu,tak je to super,pujdem s babí po obede na procházku

miši Elin včera pekla perníčky ve skautu,donesla nám každemu na okoštování a musela jsem ho sníst,ale au au moje zuby :grinning: byli tvrdé..jsou i testa co se dají jíst na druhy den..
taky budu muset začít..tak držím pesti :wink:
28. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
karco nevylívej ho,to je škoda..ja myslím že si veme oboje..malemu to problem nedelá a mel taky jen moje..ja střídám..přes den sunar a v noci mateřinu,to je rozespalí a nevníma co pije..skus to :wink:
28. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
hojda! Kristýnka dnes zlatíčko spala až do 6:20 bez jedinnýho buzení, ani na dudlíka :slight_smile: Pak se nabaštila a spala do 9hod. a já si ji pak vzala k sobě do postele a to hajala a koukala a já ještě do půl desátý podřimovala :zipper_mouth:
Jinak jsem si teď po obídku dala velkýho čokoládovýho koně a celýho jsem ho snědla, já prasátko jedno :grinning: Ale už mi lezl i ušima, takže na čokoládu si dlouho nechám zajít chuť.
28. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak mame ohradku, dneska ju kamos dovezl, je pujcena sice mensi ale staci :wink: pak hodim fotecky do alba
holky jak to mate se spanim pres den? Me ted malej zacal delat sceny, vidim ze se mu chce spat, dam ho do postylky ale just ne stoji tam a rve, vetsinou to dopadne tak ze ho uspim na balone ale nechci to zavadet jako pravidlo, mam ho nechat rvat? To samy vecer, nekdy usne v pohode ale nekdy to samy co pres den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hrusti vy jste se brali na Krivoklate? To musela byt nadhera. :slight_smile: Holky jedte urcite to bude super.

My odpoledne razime na namesti jsou tam od ctvrtka vanocni trhy, spoustu drevenych stanku s puncem a remeslnymi vyrobky a program, dneska je o pul seste Elan revivel :slight_smile: tak se tesim, vcera byli Kabati ale to jsme nejak nemeli cas. A tesim se na punc, loni jsem nemohla tak ted si dam :grinning: Pak jdeme s kamoskou plavat tak to nemuzu ale prehnat :grinning:
28. lis 2009 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz
misi, asi bych ho nechala trochu pobrečet, neuspávat, to je cesta do pekel... Mně beruna taky kolikrát protestuje při večerním spánku, ale nechám ji být, maximálně sem tam jdu pohladit, nahodím dudla a ona pak usne třeba až za půl hoďky. Jen se jděte projít, tak bych hned šla na punč :slight_smile: Závidím... My jdem zítra na rozvícení vánočního stromu na náměstí.
28. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky,
byli jsme na prochajde, udelali nakup v drogerce, manza jen kulil oci, kdyz videl tu cifru :grinning:

Peti, jogurt davam Hollandii nebo bio jogurt od Olmy, ma takovy zeleny kelimek a je trosku drazsi, ale dobry, neni tak kysely jako ta holandie. A do toho mu davam bud banan nebo takove ty kelimky od sunarku nebo hami, neco jako frutapura, je to v baleni 4x100 g.

Misi, ja bych ho asi nechala vyrvat, ale chodila bych ho treba kazdych 10 minut zkontrolovat, pohladit, zkusit ulozit nalezato.
Svatbu jsme meli na Krivoklate :dizzy_face: Akorat ted ten advent je tam pristi a prespristi tyden a ja mam pristi tyden anglinu, tak pojedeme asi az ten prespristi. Jeste uvidim, jak se domluvime s manzou :wink:
28. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
misi, já si uspávání na rukou užila do sytosti a už nikdy víc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď se naučila usínat sama, jak odpoledne, tak večer. Někdy je ztahaná a usne bez breku, ale někdy teda brečí hrozně. U nás teda pohlazení vůůůbec nefunguje, zkoušela jsem to, ale při odchodu řvala ještě víc. Takže já nechávám vybrečet, ale je mi jí líto :frowning2: Naštěstí je to tak jednou týdně, co chytne takovejhle hroznej brek :frowning2: A netrvá dlouho :_)
andy, jé, rozsvícení stromečku závidím :slight_smile: Já právě přemýšlím, jestli letos vyrazíme na Staromák. Ne teda hned na rozsvícení, to bychom tam asi ani kočárem neprojeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtěla bych hrozně ochutnat pečené kaštany a k tomu svařáček.
28. lis 2009 v 18:07  • Odpověz
Zuzi, my jsme taky kazdy rok chodili na Staromak na vanocni trhy, ale myslim si, ze tenhle rok to asi vynechame. S kocarkem by to byla hruza :unamused:
28. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
hrusti, teď jsem viděla zprávy a tam bylo vidět, kolik národa se zúčastnilo rozsvěcování stromku na Staromáku - tam by nepropad ani špendlík, natožpak náš kočár :grinning:
28. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
no, zítra tam taky bude dost lidí a hlavně známých, podle toho, kdo je přihlášenej na FB, tak to jsem zvědavá, vyrazíme po 16.hod. Teď jsme byly s malou v Kaufu, koupila jsem ten Imazol, tak uvidíme. Budete kouka na slavíka?
Tak jsem si k večeří dala celý piškoty pims, to je zdravá strava :grinning:
28. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
misi ja uspávala Elišku do 2 let a byli to galeje pro nás obe,nemohla se pak dlouho naučit usnout bez houpaní,ježdení kočarem,nebo i autem..je to desne težké,ale skus to vydržet,ne jen pro sebe samu,ale i Eliáška..držím moc pesti..

andy koníka jooo :grinning: :wink:
taky dám našup neco dobreho,u našich jsem mela čaj s rumem,užívám nekojení a zítra jdem taky na rozsvícení stromku..akorat Šimula se bojí po tme v kočarku,tak nevím jak to zvládnem a manža má odpolední jak na potvoru :angry:
odpo jsme si udelalli procházku,byla jsem za kamaradkou..prostze super oddych :slight_smile:
28. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
tak já jsem si udělala prasáckej večer, nalila jsem si vínko a otevřela velkej pytlík brambůrků :stuck_out_tongue_closed_eyes: A je mi tááák dobře, malá dneska usnula bez jakéhokoliv protestu, se divím :confused:
peti, ty jsi taky na FB? Reaguji na andyho koníka :grinning: Já jsem s malou potmě venku ještě nebyla, taky se bojím, jak by to zvládla a hlavně bych na ni neviděla a to by mě asi znervózňovalo :unamused:
28. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.