• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Peti, Honzik se taky boji ve tme v kocarku. Ma hrozny hysteraky, tak se snazim s nim nikam vecer moc nejezdit :unamused:
28. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
zuzik, myslím, že péťa není na FB. No jo, asi mi to ten FB předpověděl správně a to jsem zrovna toho koně jedla a nějaká moje kamarádka, co mám v přátelích si tam pořád dává tyhle polohy, tak jsem to zkusila taky a co mě nevyšlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jak jsem byla v Kaufu, tak jsem taky přemýšlela, že si koupím vínko, brambůrky už mi snědl Tom :unamused: Ale já se těším na večírek v práci, co bude 15. Budem nejdřív jezdit na ledě a pak teprv bude rautíček-šetří :astonished: A dám si taky něco do nosu zas, ale tentokrát s mírou :slight_smile:
Kiki se nebojí ve tmě, ale poprvé když jsme jely autem ve tmě tak brečela no :confounded:
28. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
andy, aha, tak to jsem špatně pochopila :grinning: Péťa reagovala na čokoládového koně a já na jiného :grinning: :grinning: :grinning: Veru tma v autě nevadí ani když jsme třeba v létě grilovali a měla jsem ji na rukou, ale nevím, jak by zvládla tmu v kočárku :unamused: Mě teď Petr taky jí brambůrky, ale většinu už jsem snědla :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky maminky,
zdravím vás od rodičů. Jsme tu s Natálkou celý týden a zítra se chystáme domů.

Dnes jsme byli odpoledne na plavání a nemůžu si to vynachválit, Natálka bude asi vodomil a moc si to užíváme všichni tři. S manželem se střídáme, takže fakt super.

Dnes jsme byli ještě ve Slavkově na bitvě tří císařů a na jarmarku a trochu jsme nakupovali, ale naší berušce se taky ve tmě v kočárku nelíbí a tak ji manžel půl hodiny nosil v ruce, protože v kočárku by si asi vykřičela hlasivky.

Teď jdu okuknout vaše fotečky :wink:
28. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Zuzi, Veru je pěkný čertík. Má krásný dudlíček, fakt kompletní beruška :slight_smile:

Hrusti, Honzík Ti pěkně pomáhá v kuchyni :wink: má nádherný očíčka

Karco, Anička si tu první krkvičku pěkně užívala :grinning:

Misi, Eliášek je šikulka jak už krásně stojí a končí klidné časy :sweat_smile:

Určitě jsem na spoustu miminke zapoměla a omlouvám se.

Dobrou noc holky :slight_smile:
28. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz
bemo, tak to je super, že si Natinka bazének tak užívá :slight_smile:
hrusti, Honzík je šikulka, že ti v kuchyni tak pomáhá. Jen ať mu to vydrží co nejdéle :dizzy_face: S těma ruličkama v ouškách vypadá fakt jak marťánek :dizzy_face: :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
holky jsem na FB :wink: ale reagovala jsem na toho čoko kone? co pak ti andy vyšlo,pochlub se? :grinning:
bemo to je dobře že si to u rodiču užíváš,ja byla jeden den a je mi super...

kukla jsem na slavíka,žadné překvápko :sweat_smile: jpo a nejak mi ty bramburky přestali chutnat,stala jsem ve špajzce a žadné chute :astonished: ty jooo kdyby to tak vydrželo napořad,to bych konečne hubla
28. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz
Ahojky, Bemo pekne si u rodicu odpocin, to je vzdycky parada :slight_smile: Hrusti Honzik je sikulka :wink:
U nas se malej taky ze zacatku po tme venku bal, ale asi si uz zvykl. Vetsinou je to v pohode. Dneska jsme byli na namesti na tech Elanech revivel, punci, fakt super, ale jeste tam musime i pres den kdy jsou otevreny vsechny stanky. Maji tak krasne veci. Malej byl hodnej ale kdyz se s nim nejezdilo tak se asi nudil a zacal pobrekavat tak jsem s nim tancovala, to byl spokojenej :grinning:
S tim spanim je to nahouby. Malej mi krasne spal bez uspavani i odpoledne i vecer a nejednou rup a rev. Ach jo je to tezky ho nechat brecet, ale asi budu muset :frowning2:
Petrach, Zuzik vy mate teda chute :grinning: Ja moc bramburkova nejsem :slight_smile: To spis cokoladicka.
Slavik zadne prekvapko jen me prekvapil jako objev roku Chodur. To uz ho tuplem nebude mit nikdo rad :frowning2:
Teda co to mate s tim konem? Asi se taky musim prihlasit na FB :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz
To bylo tak, že tam na FB jsou různý takový ty pitominky. Mimo jiné tam je i jako si dáš dnes polohu? Ta jsem se tak nudila u toho pojídání čokoládovýho koně, tak jsem si to zkusila a vygenerovalo se mi, že polohu na koníčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No a já tu odpolko psala, že jsem snědla čokoládovýho koně, Péťu tp pobavilo, ale Zuzi si myslela, že jí pobavil ten kůň z FB. Takový zamotaný no :grinning: :grinning: Jinak toho čokoládovýho koně jsme dostali od známého, dělá v čokoládovně a mě ho bylo líto sníst, ale dneska jsem si řekla, že by zase bylo škoda, kdyby se nesnědl :slight_smile:
ahoj bemo, fajn, že jste s Naty oki :wink:
misi, mě tam ten Chodúr taky překvapil, začínaj ho nějak cpát :confounded: Jinak klasika, už by to chtělo oživit. Bílá, Gott, to je pořád nuda. Kdo vyhrál jako skupina, nějak jsem to neviděla.
hrusti, pěkné fotečky Honzíkovi :wink:
28. lis 2009 ve 23:01  • Odpověz
šup.... a mám tu 10 000. příspěvek :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz
Dobré ranko, holky!
Dneska jsem docela fit po ranu :wink: Jee, ja bych si dala bramburky i cokoladu. Jsem takove chro chro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Musela jsem hodit par fotek pac uz jsme hrozne dlouho prcka nefotili, tak aspon vcera.
Zjistila jsem, ze nema cenu mu kupovat drahe hracky, protoze ho stejne bavi chvilku a nejvic si vyhraje s hrncem, kabelem, pantoflem atd. Tak si rikam, jestli jsem ty penize za vanocni darky tak trochu nevyhodila oknem :grinning: :grinning: :grinning:
Hezkou nedeli!
29. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
No holky, já už jsem tak blbá, že jak jsem si teď četla ten příspěvek od Andy o tom koňovi a o té poloze na koně, tak si tu sedim, představuju si toho koně a řikám si, co to je asi za polohu....

Pak jsem šla na facebook a vidím tam u Andy ten obrázek a v tu chvíli mi docvaklo, o kterou polohu se jedná, já jsem tak pohlcená Ančou, že už ani nevim, co je to za polohu na koně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no tak to nechci vidět po 3 letech na mateřský, budu mít v hlavě slámu
29. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás noc super a dokonce vstávala v půl deváté a to včera vytuhla v osm :grinning: Za chvíli jedeme ke tchánovcům na oběd, tak se docela těším, že nebudu muset vařit :slight_smile: Jo a Veru si už stoupá :confused: Jsem z ní na mrtvičku, ještě jsem si ani nestačila zvyknout, že sedí a leze a už stojí :sweat_smile: :confused: Jako je to krásný, ale prostě ty pokroky jsou hrozně rychlé a já ji mám pořád za miminko :confused:

Karco :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se tu rozřehtala jak blázen, myslím, že za tři roky na tom budeme všechny stejně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Misi, to je fajn, že jste si to takhle užili. S tím spánkem přeji pevné nervy, ale opravdu nepolevuj. Jen když to bude fakt už hrozný pláč. :frowning2: Snad se to Elimu zase upraví a bude usínat v pohodě.
Hrusti, s těma hračkama si to taky říkám - jí udělá radost pet lahev, misky a taky pantofle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je někde nechám a hned k nim leze. Asi mají správné aroma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:
29. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Karci, tedy smeju se jako blazen :grinning: No, u toho prispevku od Andy jsem si asociovala komentar manzi, co mel zrovna vcera vecer. S nostalgii vzpominal na doby, kdy jsme se seznamili a sexik byl kazdou chvili :grinning:

Zuzi, tedy Verca je drak!!!
Honzik asi razi heslo Pomalu, ale jiste :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, pecu linecky, tak bezim, at to nespalim :sweat_smile:
29. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,

tatka mi zakázal vysavat,kouká na film,tak holt musím k pc :grinning:

andy vyhrali Kabati :wink:
s tím konem dobryyyy :grinning:
karco :grinning: :grinning: přesne te chapu,ja už jednu mateřskou přežila a je to přesné :wink:

hrusti jak píšeš že davaš jogurt a mícháš to s tím frapé,mysliš takové ty kelimky po 100g co jsou u sebe 4 ks? neco jako přesnídavka,ale hustejší? to je vyjadřování co karco? to je ta mateřská demence :grinning:
prave jsem se na ne dívala,ale nám 100g stačit nemuže,tak jsem je nebrala a v jakém pomeru to mícháš?

andy jak psalas kolik denne mají sníst,kdes to našla prosím te? nekde na netu? me se zda,že se Šimula zas rozjedl a nechci aby moc přibral,nebo se nepohne :wink:
29. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Dobre ranko, Hrusti vidim, ze Honzik je taky kabelovy maniak :slight_smile: U nas taky jede papuc, klavesnice, gumova sterka :grinning:
U nas je kun dost oblíbený :grinning:
29. lis 2009 ve 12:04  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky! Teda karco :grinning: Jsem se taky musela smát :sweat_smile:
U nás holky vede můj přívěšek, co mám z Izraele z Jeruzaléma, takový křížek s kolečkem, nosím to na krku a Kiki si stím strašně ráda hraje a pak ubrousky a krémy z přebalováku a záclony, jo a kšíry na židličce :confused:
petrach, myslím, že hrusti myslela přesně toto :wink: Já si čtu poradnu dr. Honzíka a tam se nějaká mamina ptala na jídelníček 7-8kg mimča, jinak nevím ,ale myslím, že někde v předchozím odpovědí uváděl 120-130ml nebo g na kilo váhy :wink: No my zase opět zaostáváme dáme tak 100-110g nebo ml. Ale přibíráme tak už to neřeším :slight_smile: Neboj Šimulka je spíš drobnější, tak to nebude tak strašný.
29. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz
Holky, tak mam pecene linecke cukrovi, cast vymenim s mamkou za rohlicky a rok nechci o peceni cukrovi slyset :grinning: Pristi rok budeme pect s prckama, to bude sranda :grinning:

Peti, jj, ty kelimky jsem myslela. Mela jsem ted slevove kuponky do DM na tyhle kelimky od Sunarky a Frutapuru od Hami, tak jsem to poridila. Maji i kelimky od 6m s mlekem, ty mel Honzik poprve vcera, protoze jsme byli na nakupu a ja jsem nechtela tahat sebou jogurta a smakovalo mu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pokud mu to micham s jogurtem, tak mu to micham pul na pul. 100 g jogurtu a jeden ten kelimek s presnidavkou. Pokud mu to davam misto ovocne presnidavky dopolko, tak sni dva ty kelimky :wink:

Jo, u nas ted momentalne vede krabice od bot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak jsme přijeli od tchánovců, bylo to fajn, jen Verunka chtěla mučit jejich koťátka :grinning: Naštěstí je stačili odchytit dřív než je drapla do spárů ten náš draveček :slight_smile: Dostali jsme zeleniny jako kdybychom byli králíci :grinning: A tchán nám nechal vyvolat ve velkm formátu tři fotečky a teď nám je ještě vezme do práce zarámovat :sweat_smile: Verča po obídku usnula jako když ji do vody hodí a já půjdu vyluxovat. Mám prádlo v pračce, tak si půjdu udělat kávičku a zblajznu k tomu sušenku :slight_smile: Tatínek mi teď sebral lux a šel vysávat auto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
misi, jj, klávesnice, mobil taky vedou :slight_smile: Jo a ten kůň taky :grinning: :zipper_mouth:
hrusti, ty jsi šikovná, že už máš pečeno, to nás čeká příští týden a do toho má přijít ta nová kuchyň - no, bude to masakr, ale pak to snad už bude hotové :sweat_smile: Co to je ta frutapura, o tom jsem nikdy neslyšela...
andy, ty jsi byla v Izraeli? :confused: To je docela exotická destinace :slight_smile:
29. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
Zuzíku, Verunka je fakt ďábel, asi svoje druhé dítko pojmenuju taky Verča, aby byla ve všem tak úžasně rychlá. :slight_smile:, to je fakt neuvěřitelný, si tu furt lámu hlavu co s Ančí, aby se naučila lézt, jestli jí mám nechávat často samotnou, aby si to z nudy zkoušela, či co a vy už stojíte :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Karci, neblazni, Anicka az bude chtit lezt, tak poleze. My taky jeste nelezeme a to jsme starsi. Honzik se sice snazi davat nozicky pod sebe, ale udela dva kroky a pak zuchne na bricho a plazi se. Je to pro nej rychlejsi :slight_smile: Anci je nejmladsi mimi, neni kam pospichat, at si nenici zada!
29. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
karco, ještě nestojíme, ale už si stoupá o něco samozřejmě - dneska si v posteli stoupala o Petra. Já si pořádně nevychutnám ani jednu její dovednost, protože prostě je na mě moc rychlá. :frowning2: Jsem šťastná, to jo, jen by nemusela mít takovéhle vražedné tempo. Ale jsem stráááášně ráda, že tohle všechno vidí i Petr, že je doma. :dizzy_face:
29. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz
Zuzi, Veru se řídí heslem Rychle a zběsile :grinning: :wink:
29. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
hrusti, to je přesnééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
karco mate moře času,to jen ostatní deti tady jsou desní rychlíci :grinning:
synovec se rozlezl přesne v roce a ted má 15 mesícu a chodí :slight_smile:

ja už to taky neřeším,kukni tady na konovi do diskuzí a přetačení a lození..to jsem fááákt klidná když to čtu..
jen musím odečítat ty 3 mesíce a ne každy to chápe,ale na ty kašlu už já...

hrusti ty jsi šikovná,me se do toho letos vubec nechce,ani do vyzdoby..
zuzí mají tu frutapuru vedle přesnídavek,je to taky ovocné pyré,ale hustejší..
synovcovi stačí 1 kelímek a my dame 2 :wink:

tak jsem udala Elin na ten vanoční stromek švagrové,at nemusíme s malim po tme ven,ted mi chrní :pensive: :sweat_smile:
jen bych mela po tydnu zalít kytky,vypadají nejak schlíple :grinning:
29. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
Karca, jak pise Peta mate dost casu. Kdyz jsem byla u neurologa, tak mi tam jedna maminka hrde sdelovala, ze se zacinaji pretacet a chlapeckovi bylo 7 mesicu :wink:

My jsme byli na prochazce, kdyz bylo venku tak pekne. Hodim par fotecek :slight_smile:

Zuzi, frutapura je jako presnidavka, je to v takovych plastovych kelimcich, baleno po 4 ks a 100g. Mrkni v drogerce, budou to tam mit u ovocnych presnidavek. Vyrabi to Sunarka, Hami, myslim i Hipp :wink:
29. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
tak my se vratili z namesti maji tam na stankach super veci i pro malose :slight_smile: Ale spadl mi fotak a vyhnul se objektiv diky tomu jsme se pohadali s manzou :cry: Doufam ze my to nekde opravi, ach jo. Ja se do test poustim tedka, manza se naji a jdu na to. Koupila jsem si krasny vykrajovatka, mame jezka, dinosaura, houpaciho kone, netopyra, psa a srdicko :slight_smile: A meli i sacek na zdobeni tak uz se tesim.
29. lis 2009 v 17:17  •  1 dítě  • Odpověz
holky hledam na netu toho dr Honzíka a žadny odkaz..přitom už jsem tam chodila ,ale jak klekl počítač ,tak se mi všechno smazalo :angry:
nemáte odkat nekdo,díky moc
29. lis 2009 v 17:24  • Odpověz
zuzik gratulujeme ke stoupani, verca je megarychlik :grinning: Hrusti to sedlo, rychle a zbesile :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 17:28  •  1 dítě  • Odpověz
29. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.