• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
peto, a taky to je na www.prozeny.cz v oddělení poradny :wink:
My chtěli jít na rozsvěcení a nic, páč jsme dostali botičku před barákem, parkoviště narvaný, ale všude i dál, tady člověk večer nemůže vyjet jinak nezaparkuje, naštěstí jsem to neparkovala já. Tak musíme čekat do zítra.
Verunka je dračice, už i po kočkách jde. No jo, jqk se dítka naučejí lézt, tak už to je rychlý :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Tak mam udelany testo na linecky a pernicky a zitra se bude pect. Holky co delate pernicky je normalni ze se mi to testo tak lepi? Asi sem tam dala hodne medu :frowning2: No snad to bude zitra lepsi jak to trochu v lednícce vytuhne.
29. lis 2009 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, vetsina test na pernicky se hodne lepi :unamused:
29. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
holky díky za info..
misi ono jak ztuhne,tak bude lepit mínjsem zvedavá na vytvory,pak poreferuj..

dala jsem na sváču odpo malemu jabko s jogurtem,snedl pár lžiček a šklebil se a nechtel to,tak jsem musela dat vyživu
akorat mi celí den grcá a po mlíku blinká,to on nikdy nedelal,muže to byt tím sunarem,mate nekdo skušenosti?
prcek už leží,teda oba i Elin..tak jdu trošku pouklízet
29. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
tak to jste me uklidnili :slight_smile: ja ze jsem to udelala blbe a testo na linecky je luxusni tak se tesim. Petrach u nas se neblinkalo ani negrcalo ale kazdy ditko je jiny.
Hodila jsem nejake fotecky do albicka :slight_smile:
29. lis 2009 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, me Honzik ublinkaval, kdyz jednu dobu pil hodne mlicka. Dej Simunkovi cas, musi si na to mlicko zvyknout :wink:
29. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Misi, mrkla jsem na fotecky Prijde mi, ze mas nejake tmavsi vlasy :confused: Nebo spatne vidim :sweat_smile: A jak se libi Elimu v ohradce? Honzik uz v ni moc nechce byt, vzdycky se nalepi na tu jednu stenu a knuci jako blazen, ze ho musim vyndat :unamused:
29. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak mě se udělalo něco v důlku pupíku :frowning2: Mám ho celej červenej a strašně to svědí. Výborný, fakt. Namazala jsem to infadolanem a jsem zvědavá, co to udělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Docela to pálí...
Peti, my jsme se Sunarem taky žádné problémy neměly. Nemůže to být tím jogurtem?
Misi, fotečky jsou krásné. Taky mi přijde, že máš tmavší vlasy :wink: Každopádně vám to moc sluší i malému hackerovi :grinning:
29. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Hrusti zatim dobry, ale ja ho tam davam jen kdyz jdu pro postu nebo na zachod nebo si delam jidlo. Tak mu to asi neva kdyz tam neni casto.
Zuzi jako nejaka vyrazka? Tak at je to brzo lip.
Holky odhalily jste me. :grinning: Byla jsem u kadernice a chtela obarvit na hnedo, ale predstavovala jsem si nejakou svetle hnedou. No a ona to nejak prehnala a mam ty vlasy tmavehnedy. :frowning2: Porad cekam ze se to trochu vymyje a ono nic. Byl to celkem sok protoze predtim jsem byla blondyna.Prijde mi ze v tom vypadam starsi a takova bleda ani okoli se moc netvarilo. Manza teda chvalil, ale ten by mi pochvalil i kdybych mela na hlave kvetak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz
zuzik, tak snad to nic nebude.
peto, malá mi tak hodí šavli, buď když se přejí, což mi právě udělala teď. V 18:30 snědla 150g přesnídávky a v 20:30 150ml mlíčka s kašičkou, takže to pak s říhancem šlo ven a pak vše rovnou do pračky a pak se jí to taky stává když má v jídle kousky, tak jí to natahuje a někdy to taky hodí. Jinak teda nezvrací. Jestli jsi mu zvýšila dávku mlíčka, tak to asi bude tím :wink:
misi, pěkné fotečky, ohrádka hezká.
Jo, zuzi, jak si se mě ptala jestli jsem byla na dovče v Izraeli, tak ne, jen na výletě jednodenním. Byli jsem v Sharm eil Shaiku na dovče a otamtad jsme jeli na jednodenní výlet k Mrtvému moři a do Jeruzaléma, Betléma, bylo to moc pěkný, jeli jsme i přes Palestinu a byli u zdi nářku dát si papírek :slight_smile: Akorát ty kontroly, bože, já se jim nelíbila, tak mě zadrželi a kontrolovali jestli nemám někde střelnej prah, bylo 3hodiny ráno, já rozespalá, protože ty hranice se tam z Taby musej přecházet pěšky, tak asi proto, já jsem taková teroristka :grinning:
29. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
holky, nevím, co to je. Prostě je to celé červené a docela to pálí, nevím, co to je...
andy, tak to jo. Já jen, že by mě tam na dovču nedostali ani párem volů, tak proto se ptám, jestli jsi tak odvážná, ty teroristko :grinning: To musel být docela mazec. Já se kontrol všeho druhu bojím. Třeba revizorů, i když stopro vím, že mám lístek a stejně mám vždycky bobky :grinning: To bych jim tam asi zkolabovala :slight_smile:
misi, náhodou ti to moc sluší, ale šok to musel být, to chápu :grinning: Mně když kadeřnice udělala blond ofinu, tak jsem tam málem omdlela :grinning: :grinning: A jak na potvoru to taky nešlo smejt :grinning:
29. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
zuzik, no já byla úplně hysterická, průvodkyně prej tak pojďte, oni ji zkontrolují a pustí ji, to tak namátkově oni dělají. No, dovedeš si předstaivt, co jsem sehrála. Ne, nikam nepůjdete, počkáte na mě :grinning: A to jsme tam jeli v neděli, že prje jsou ty kontroly mírnější a to, co jsme museli absolvovat, to teda byl masakr, snad kilometr pěšky přes hranice a každých 100m kontrola nějaká a všude policajiti atd. tam by jsi se rozhodně nemusela bát :sweat_smile: Nejhorší bylo, že když jsme jeli zpátky, tak mamka si nasbírala v Mrtvým moči asi 20kg těch solných kamínků z moře, no a to jsme na zpátek přes ty hranice táhli :grinning:
misi, Ty máš hodnýho manžela, aspoň vidíš, že Tě miluje ať si jakákoliv, i to je hezký přece :slight_smile:
29. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
Holky Smajda je boreeec, kukate? Ja ho zeru :grinning:
Jsi dobra s tim Jeruzalem, ja bych se taky desne bala. Znamej studuje hejbrejstinu a ten uz tam byl asi 2x na delsi dobu, a pak nam vykladal jak padali jednou bomby. Brr.
29. lis 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz
misi, no jo, oni tam v neděli maj nějakej klid, tak snad jsou i zakázaný bomby :grinning:
29. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: andy
29. lis 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz
jé, misi, já nekoukám, taťka mi zabavil TV a kouká na Nebezpečnou rychlost 2 :sweat_smile: Si to pustím na netu :grinning: Viděla jsem jen Starou a Chodúra a docela se mi to líbilo :slight_smile:
29. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
miši v te ohradce vypadá spokojene,pokud tam nebude celí den,tak bude v pohode,je to fakt jistota a je dobře když si zvyknou :slight_smile:

s tím mlíkem máte pravdu,manža říká,že se přežírá,at mu dam mín a asi je to fakt..tak skusím..
dnes teda super star nic moc,proti minule..akorát šmajda a chodur to zachranili :wink:

zuzí asi exém,ne? skus mastičku na sklidnení..
holky me už druhy večer teče mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: triko mokré,tak fakt nevím,kdy to přestane :unamused:
29. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz
Borec byl fak Šmajda ta druhá a Bendig nakonec, fakt super. Šmajda je správnej, to teda. Chodúr byl docela dnes nudnej, ale zpíval dobře, to zpívá vždycky :slight_smile:
29. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
peto, a to nepomáhaj ani ty tabletky??? A kolik Šimula baští? Já se dnes taky divila, když Kiki najednou už nechtěla svoje oblíbený mlíčko, byla přepáplá a pak to teda letělo, teď už pozůstatky vysej na věšáku, ale v podobě vůně :slight_smile:
29. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz
Holky, tak já péct nic nebudu, manža to nejí a já pro změnu jo a to by to dopadlo, jeden den bych to upekla a druhej sežrala.

Anča pro změnu přestala blinkat po Sunaru, předtím to bylo furt a teď vůbec, ale myslim že je to tim, že se přejídala, u toho prsa jsem neměla přehled, teď dostane dávku 180 vody a 6 odměrek Sunaru, vyžahne to, ale po blinku ani památky.

Misi, koukám, že máte takové to pokročilé lehátko od Fischer Price, to je nějak do 19 kg, že jo? Jste s nim spokojený? A manžu máš teda božího, když Ti všechno pochválí. No jo, tmavší vlasy vyžadují víc makeupu, ale zase mi přijde, že je člověk víc sexy, ale to bude asi jen můj pocit.

Zuzíku, pupík mi ani nepřipomínej, v létě mě tam kousla Mášeny blecha a bylo to taky červený, svědivý, brrrr.

Já si jinak ráno dala slušnej sprint, šla jsem vysypat Ančino smetí a byla nevyvezená popelnice, zaběhla jsem k sousedům a měli jí vyvezenou, tak jsem si řikala a je to zase v prd… Dělají nám problém od té doby, co jednou přišli přát Veselý Vánoce a my jim nic nedali. Za 10 minut ale koukám z okna a vidim v dáli blikat to jejich velký auto, tak jsem Anču rychle šoupla do kombinézy, do kočáru a vylítla ven, Anča čučela, letěly jsme rychlostí blesku, jsem se bála, aby se mi nevysypala, jenže po popelářích ani památky, tak jsem tu lítala z ulice do ulice až je nakonec odchytla, teď jsem normálka spocená.
30. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj holky!
Koukam, ze se zase probirala SuperStar. Ja jsem na to koukala a teda se mi nelibil ted jak zpival Timberlake, to tedy bylo takovy prischciply a pak ten maly cernovlasy, ja je podle jmen neznam. Doufam, ze jsem vam nepomluvila vase oblibence :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Misi, to chapu, ze to musel byt sok. A co nechat hlavu znovu obarvit??? :grinning: No, ja mam doma opacny extrem pac kdyz prijdu od kadernice, tak vzdycky rika, co to mam na hlave za helmu a ze vypadam jako 18 atd. No comment. Proste mame s manzou jiny vkus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, jak je?
Peti, jak je?

Andy, to musel byt mazec na te dovce. Mne stacilo, kdyz mi znami licili, jak byli v Egypte a jeli do Kahiry. Pry taky mazec :unamused:

A kde je Anittka? Byli na horach, ze?

Ja jdu varit, dneska delat hovezi vyvar, tak Honzikovi uvarim zvlast hovezi se zeleninou a dam mu do toho testoviny nebo brambory mnam :slight_smile:
30. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Já myslim, že Anit na hory nakonec nejela, na facebooku psala, že gruntuje.
30. lis 2009 v 08:50  • Odpověz
Aha, tak to jo. Ja jen, ze tady nebyla a predtim psala, ze asi pojedou pryc :wink:
30. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
ahojky tak jsem tu

bohužel hory nebyly protože dorazila další část nábytku tak jsme montovali a já uklízela a dělala vánoční výzdobu tak to necháme po vánocích ted už to nebudeme hrotit . tatík má od 14 pros dovču tak budeme jezdit na výlety . do Přerova do té vesničky ta je krásná a má to nádhernou atmosféru. pak různě kolem a hlavně na Staromáček tam se těším moooooc. tam asi jedeme v sobotu. nemůžu se dočkat.
30. lis 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky,

noc dobrá, jen ve dvě krmeníčko, ale spánek do půl deváté :slight_smile: Dneska odpoledne jdu s kamarádkou ven, tak se docela i těším. K obědu chci udělat halušky, jen je táta musí někde koupit, včera jsem si koupila uzené a zelí, ale halušky jsem jaksi zapomněla :grinning: Verunka zjistila, že peru, tak se leze koukat na točící se pračku a zpátky - úplně ji to pohltilo :grinning: A vždycky přileze a začne se smát jako by říkala, ono se to fakt točí!!! :slight_smile: Je to hroznej dravec :slight_smile:

Karco, slušná ranní rozcvička :sweat_smile: Aspoň, že jsi je dohonila :slight_smile: Tak nevím, co kouslo do pupíku mě, ale mrška bleška snad ne - spíš to vypadá na nějakou vyrážku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já taky péct nebudu, jen si vezmu od mámy cukroví na tác, my o to moc nestojíme a vloni jsme to sypali ptáčkům :slight_smile:
Hrusti, jo to potěší taková kritika od manži :unamused: A co je na tom špatného mít doma 18tku? :slight_smile: Já teda jsem ráda, že mě Petr změny účesu taky nekritizuje, to by asi dostal ťafku :grinning: Hmm, hovězí vývar - to zní dobře, to se nechám na neděli inspirovat :slight_smile:

Holky, chci se zeptat. Koukala jsem na ten špenát ve skleničkách, ale našla jsem jen jeden Hovězí s bramborem a špenátem a je to až od uk. 8. měsíce. Co kupujete prckům vy? Děkuju :slight_smile:
30. lis 2009 v 09:32  • Odpověz
Zuzi, Hami dela spenat s bramborem, tak to muzes dat Veru samotne nebo primichat maso. Ja jsem ted objevila jeste v jedne prodejne zdrave vyzivy, ze tam maji bio prikrmy, tak jsem koupila ten, ale bylo to drahy jako prase :sweat_smile:

Anitt, super, ze zarizujete. Pak hod fotecky, at se pokochame? Jaky mate novy nabytek???
30. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
holčiny fotečky bytu jsou v albu ale musím to za chvilku smazat at mi nevymažou album tak jujkněte ju??
30. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Ahojky, Karci jj chce to vic make-upu jinak sem bledule a ja sem lina se malovat, ale ted musim jinak vypadam jak prisera. Asi do toho dam nejakej svetlejsi melir a bude, ale az za cas ted je necham trochu odpocinout.
S lehatkem jsme fakt spokojeni. Muzu jen doporucit :wink:
Petrach tak snad se to zlepsi, pouzivas ty vlozky do podprsenky? Ja je mela ze zacatku, protoze bez nich hned fleky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi u nas se malymu taky libi pracka :slight_smile: Jinak my kupujeme taky od Hami a nebo ten s hovezim a jeste je od Hamanku se sunkou.
Anitt to budete mit krasny. Malej ted usnul tak jdu taky zdobit :grinning:
30. lis 2009 v 11:30  •  1 dítě  • Odpověz
ještě nás čeká hodně práce tapety koberce malování světla další nábytek a pak ložnice tu si vychutnám ta musí bejt supeerr. vždy si nakreslím vestavěnou skřín a necháme ji udělat na míru.už aby to bylo,. teda vánoční počasí nic moc kdybych neměla výzdobu ani nevím že vánoce budou
30. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
Anitt, moooc pekny nabytek!!! :dizzy_face:
Stul v jidelne mate stejny jako my :slight_smile: Akorat v jine barve a jine zidle :wink:
Muzu se zeptat, kde jste kupovali tu kozenou sedacku? Chci taky poridit neco po novem roce, ale ted se mi moc nechce obihat obchody, tak ze bych mrkla na netu? Diky :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.