• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
koupili jsme ji ve scontu je to koženka to víš jaá a kuže neee.

ale je dobrá a pohodlná akorát v létě se na ní lepíš a v zimě tě studí :grinning:

jak říkám máme ještě plno práce ale po vánocích už se na to vrhneme a dofinalizujeme :slight_smile:
30. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Anitt, to asi vsechny kozene (kozenkove) sedacky v lete lepi :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj holky,

anitko bomba :wink: fakt to máte krasne utulné a nejak cítím,že i tobe je ted fajn,že chmury odešli,mám pravdu,že jo?
akorat když jsem vydela ten skleneny stul,jsem si spomela jak jsme ho meli u Elišky :wink: budeš pořad leštit :grinning:
ten naš se tím mím večnym leštením rozvyklat a manža ho vyhodil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
anitt super, ty sedacky jsou krasne stylovy :wink: kozenka je desne prakticka, ani chlupy se na ni nedrzi :sweat_smile:
30. lis 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz
a krasny vyhled :slight_smile: a budete malovat? Nebo mas rada bilou?
30. lis 2009 ve 13:28  •  1 dítě  • Odpověz
A ta velka kuchyn je super :slight_smile: hlavne ze uz je lip. Taky u vas tak fuci?
30. lis 2009 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, tady se nejak zatahlo a vypada to na dest :unamused:
30. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
u nas je vetr :stuck_out_tongue_closed_eyes: malí má den blbec,je nejaky mrzuty,nechce spát..aspal ted 20 minut a už zase plače :unamused:
tak ho šupnu do kočarku,pořadne zabalím a pujdem pro Elišku do školky..
30. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
anittko, máte to super udělané!! Fakt krása :slight_smile: Ta sedačka je opravdu nádherná!
misi, u nás nefouká, ale je tu zataženo a hnusně :frowning2:
Verča teď dala dvě a čtvrt hodinky spánku, tak má zase energie na rozdávání. Dopoledne jsem s ní musela pod umyvadlo, páč, co měla zase v plence :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musela jsem ji komplet převlíknout :slight_smile: Zkrátka když je příjem, je i výdej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem vyprala, pověsila prádlo, vyluxovala, umyla a utřela nádobí a teď si dávám caro a k tomu croissant :grinning: Pak už mi zbývá jen prach a večer žehleníčko :grinning:
30. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
holčiny díky za pochvalu budu to muset radši už smaznout.

misi budeme malovat i tapetovat jídelnu ještě před vánocema a obývák až po radši ještě máme dvě skřínky ale ty jsou závěsné tak až po tapetování.

peti už je lépe máš pravdu zabydluju se a nějak to vidím pozitivněji tchánovce skoro nevidím tak je to ok.
sice pořád šůruju ale zase mám pak dobrý pocit a moc se těším na budování ložnice a davídkoiva velkého pokoje v patře :wink:

jinak malej je taky mrzutej ale u nás jsou to pořád zuby. má tam už boule jako blázen, a tady je teplo jak na jaře a tráva zelená ch jooo
30. lis 2009 v 15:05  • Odpověz
Anit, máte moc krásnej byteček, tak odtamtud bych se nestěhovala. Anit, vy asi leháváte na sedačce naháči, ne? Že se lepíte, hehehe.
30. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
karčí :grinning: :grinning: no projevilo se to hlavně v létě to lepení :grinning:
30. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahoj holky, jsme se sem dostala až teďka. Ráno rychlej úklid, po poledni prochajda a pak jsem šly s kamarádkou a dětma k nám. Kiki spala chvilku v kočárku a teď usnula až před hodinkou. Bota už je sundaná, naštěstí zdarma :slight_smile: Zítra jdem do poradny, chci dr. ukázat tu bouličku na hlavičce a jak nedáváme to kuř.maso, tak má teď už zduřený ty žlázy prsní obě, tak to teda nevím po čem to je :unamused: Jinak lezem luxusně dozadu, rak jeden :grinning: A byly jsme se podívat v dětským ráji a maj tam moc hezký čepičky, takže v pátek jdem utrácet :slight_smile:
karci, to jste si daly tělocvik :slight_smile:
anitt, já neviděla, ale musíte to mít rozhodně pěkný. Každý den uklízíš, když to máte velký, ne?
Holky, kde nejlevnějc seženu to sedátko do vany? V ráji ho maj za 490Kč. Tý jo, tolik se mi za to dávat nechce :confounded:
30. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
tak my jsme se vrátili z nákupů a koupily jsme Verunce pěnové puzzle. Mám radost, to je už poslední, co jsem chtěla :slight_smile: Pak jen oblečení. Dneska jsem jí vyklízela skříňku a teda vylila jsem bulvy, co všechno měla a nenosila to :frowning2: Každopádně jí tam zbyla půlka skříně, druhá je jí malá :frowning2: Zůstalo jí jen pět overalů :sweat_smile: :confused: Jinak všeho má dostatek, možná až víc než dostatek - hlavně mikinek a dupaček :grinning: Bodýčka jsou taky v klídku, takže jen musím doplnit overaly, protože dva, co jsem jí tam nechala, tak jí budou už tip top a jeden má debilní zapínání na zádech, to nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže k použití jsou dva, fakt bezva :sweat_smile:
Andy, tak si to sedátko zkus zadat do vyhledávače :wink: S těma bouličkama je to záhada, to bych k dr. zašla určitě...
30. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
ježíšmarjá, já jsem češtin... koupili jsme - pardon :grinning:
30. lis 2009 v 16:53  • Odpověz
zuzí klídek,to čteme a nevšimnem si nikdo..ja tak píšu taky :grinning:

my jsmev pekne vymrzli a bohužel i malí,mel ledové ruce a to byl teple oblečeny a má fusak...tohle me štve u sportáku,že tam nafučí..ten nanožník je fakt jen na nohy,chtelo by to spíš slídu :unamused:
ted se zahřívá v postylce,mohl by zdřímnout :confused: mám pect buchty kynuté,nebo se mi zkazí tvaroh :grinning:

anit ja šuruju taky pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: co nadeláme no,nepořadek nesnesu,tak uklízím po nocích :wink:
30. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
Jako my máme s Tomem dnes výročí... Se známe 7 let :astonished:
30. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
andy to víš že pořád uklízím plovoučka je děs každé smítko je vidět a pro násmaniaky na pořádek hrůza :wink:

jinak vše nej k výročí hezky to oslavte , my jsme výročí nejak bohužel přešli v tom koloběhu kolem Davídka :rolling_eyes:

peti já dávám Davímu rukavice sice není nějak nadšenej ale ručičky má teplé :wink:
30. lis 2009 v 18:02  • Odpověz
anitt, nebudem slavit :unamused: My máme teda plovoučku jen v ložnici, jinak dlažbu a 2 koberce, takže to není taky strašný :slight_smile:
30. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
tak jsem se pohádala s mámou tak, že jsem se rozbrečela :angry: Zase mi nutila tu její třicet let starou výživovou metodu :angry: Prej malou šidím a už jí nestačí to, co jí dávám. Tak jsem jí opáčila, že mi nepřijde nijak podvyživená a že hlady mi taky nebrečí. No a máma hned, že už mi v týhle době dávala pribiňáčky (dokonce mi přinesla i fotku z tý doby, kdy mám pusu celou od pribiňáka :rolling_eyes: ) a krupicový kaše místo mlíka. Tak jsem jí řekla, že já jí to prostě dávat nebudu a ona začla na Verunku, že je chudinka, že jí máma nic nedopřeje, tak jsem už na ní řvala, že jí prostě nebudu cpát čokolády, pudinky, pivo a jiný sračky, co mi navrhovala, ať jí dám ochutnat. Jsem tak nasraná, že to není ani možný!!!!!!!!!!!!
30. lis 2009 v 18:35  • Odpověz
zuzik, že si z toho něco děláš... to jim nevysvětlíš chápeš? akorát se zbytečně nervuješ. Mně taky furt něco cpou. Prostě řekni, že ty jí to dávat nebudeš a hotovo a dál se o tom nemíníš bavit..
30. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
jé, andy, kdyby to fungovalo, tak bych to ráda praktikovala. Bohužel, moje matinka je tak rejpavé stvoření, že reje až do nesnesitelných mezí a já bouchnu jak papiňák. Prostě nebere to, že řeknu NE a mele si pořád tu svou pravdu. A když jsem jí řekla ještě v klidu, že se o tom prostě bavit nechci, tak začala mluvit na Veru, že ji máma šidí, nic jí nedopřeje a že s takovou bude jíst pořád to samé :angry: A tohle mě na.ralo. Proč do toho tahá Verču, když ta evidentně hlady netrpí??? :angry: :angry:
30. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
Neboj, Verunka to mu ještě nerozumí a hodně dlouho rozumět nebude :wink: Já bych nereagovala a začla se bavit třeba o něčem jiném, tak to musím dělat u tchýně, páč chci bejt slušná, ale deptá mě to kolikrát taky na maximum :confounded: No jo, je to těžký. Tchýně ji posledně cpala kaši z kravskýho mlíka a máslo tam bylo, fakt na pytel s nima. S mamkou jsem se posledně pohádala, že prej malá nepije čaj proto, že jsem jí ho jako miminečku nedávala. Tak jí říkám, že ji ho teď 3 měsíce denně v kuse nabízím, skoro nutím 5x, že kdyby to bylo o zvyku, že u ž si dávno zvykla, ale stejně si mlela tu svou :angry:
30. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
andy, já jsem zkusila změnit téma na to, že chtěla něco stáhnout do mobilu, ale furt si mlela tu svou. Pak se přidala i babička a prostě Verunčina strava bylo téma č. jedna a to, že já jsem hrozná matka téma č. dvě :angry: :angry: :angry: S tím čajíčkem jsem si toho taky vyslechla moře :angry:
30. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Já s tím taky bojuju. Mamka moje sice remcá, ale vím, že by ji nic takovýho nedala, ale u druhý babičky ji moc samotnou nenechávám :confounded:
30. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Achjo Zuzíku, to je síla, ty vlastní matky se fakt blbě krotěj. No, naprosto Tě chápu, taky bych buchla. Jsem nasraná, aniž by se mě to týkalo :astonished:

Na takovýhle matky nelze nijak vyzrát, ty prostě svojí dcerušku nikdy nebudou respektovat jako dospělýho a samostatnýho jedince. Grrrrrrrrrrrrrr. Dej si Cheneta, já si teď došla nalít :grinning:
30. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
karco, jj, už je nalitej a půjdu si k němu nakrájet papriku a posypu ji balkánským sýrem :grinning:
30. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Zuzi, tedy to te chapu, ze jsi nastvana. Holt ma tvoje mama s babi svoji hlavu a nikdo ji to nevymluvi. Ach joo :unamused: :angry:

Ja jsem zpatky ze cviceni, manza me nakakal hned mezi dverma, tak jsem si musela dat na uklidneni susenky :confounded:
30. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
AHOOOJ ZLATÍČKA :slight_smile:
30. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdu Vás jen pozdravit a uháním se vykupčit a spinkat...Jsem strašně unavená
30. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.