• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Mě furt zaráží jak se všichni snaží radit a remcat do všeho, když my jsme mamky a víme, že se snžíme pro své dítka dělat maximum. To je pořád má studené ručičky, je jí zima, brečí, tak má hned hlad, nechce jíst, tak má žížeň, mne si oči a hned je ospalá... Ach jo :frowning2: Slibuju, že nikdy Kikině nebudu kecat do výchovy, maximálně ji poradím, když se mě zeptá :slight_smile:
U nás se opakovala šavle ze včera. Měla v 6 150g přesnídavky a v půl devátý 150ml kaše s mlíčkem, tak musím snížit. Předtím měla tak 100g přesnídávky a pak 160ml mlíčka, blbej rozdíl 40g/ml a už to je hned znát :confounded: : Holky, myslíte, že je to z toho. Jde to z ní jen s říhancem. Tak to bude asi přejedení, že?
30. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
hrusti, v klubu nakakaných :frowning2: Obdivuju tě, že chodíš po večerech cvičit, to já cvičím max. tak, že zvedám skleničku s vínem a házím ji do sebe :grinning:
andy, jo, to mě taky zaráží. Hlavně, když máma mi povídala, že mi do toho NIKDY nebude kecat, protože jí to dělala babička a nesnášela to!!!! Tak proč to do háje dělá i mně??? :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tím blinkáním ti neporadím, protože s tím žádné zkušenosti nemám. Ale vypadá to, že je to na Kikču fakt moc :wink:
Ahoj Vikulko, jak ses měla o víkendu? Brou noc :slight_smile:
30. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
jé, hrusti vítej v klubu nakakaných - nějak mi tam vypadlo vítej :slight_smile:
30. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahoj vikul a hezké sny :slight_smile:
no jo, to je ta rodinka :unamused: Asi je přecpaná, tak ji musím nechat asi delší rozestup a míň přesnídávky :slight_smile: Jinak mi neblinká, vůbec už.
30. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
ahojky, zuzik nedivim se ti, dikybohu me mamka ani tchyne do vychovy nekeca, to bych totiz pak radila jako tajfun a to si rozmysli :grinning:
Jinak ted pecu to linecky a je vyborny akorad se mi prvni plech trosku prismahl :grinning:
30. lis 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz
Andy, zkus ji snizit davky nebo zvysit rozestup, ale spis asi snizit davky. Treba ji ta presnidavka dost zasyti, ale pak se nacpe tou kasi a zaludek to nepobere a vyblinkne.

No, Zuzi, ja sice chodim cvicit, ale dohanim to jidlem. Hlavne, ze si na cviceni kupuju piti s karnitinem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
ziuzí celkem to šlo:slight_smile:Mohlo být i hůř,ale nespalo se nám tam dobře...MAlej se pořád budil a já sní
30. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
vikul, nj, doma je doma :slight_smile:
hrusti, asi jo, ona je přesnídávka dost sytá. Já ji dávala jen 100, ale ona teď jak dlouho spí, tak nemá po 16.hod. mlíčko 100ml, co dávala a pak má hlad jak vlk, sní tolik přesnídávky a pak to mlíčko má ráda, tak nemá stopku, zítra to udělám jinak :slight_smile: Díky.
Já si taky zacvičím a na to si dám dvě súši :grinning:
30. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
jako Kristýnka usínala skoro hodinu a půl v postýlce, nebrečela, ale vydržela čumákovat docela dlouho teda, před chvilkou teprve usnula, to zas bude spát až do desíti zítra :confused:
30. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
tak já dožehlila, zkoukla jsem nové díly Zoufalek, zblajzla jsem papriku se sýrem, vypila větší decku Cheneta a jdu chrupkat :grinning: . Zítra musíme do pojišťovny, malé zmršili pojistku :angry:
Andy, u nás se dneska poprvé zblajzla celá velká sklenička přesnídávky, fakt jsem se divila :slight_smile: Po kompak to Kikča asi má to noční ponocování, že? :sweat_smile:
Vikul, asi mu chyběla jeho postýlka :slight_smile: Dneska se mu bude spát už určitě dobře :wink:
Tak holky, dobrou noc a krásné sny :slight_smile:
30. lis 2009 ve 23:29  • Odpověz
andy u nas s tím jidlem to samé,dnes dostal nekompromosne místo 180ml jen 150ml,a chvilku knučel,pak si odříhnul a byl v pohode,on se přejí a pak to letí ven z grkancem :unamused:

zuzí me teda mamka naštestí nekecá do ničeho,ale jedna nemužu jmenovat..mi minulí tyden řekla vcelku to samé co ted mamka tobe,prej mám šetřit a udelat krupici,mlíko máme dpmácí od kravičky bla bla bla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nejsem praštená,po tom všem jsem rada že je v pořadku a nebudu mu ubližovat jídlem..ja jsem řešila s naší detskou,že to má moc stejné to jídlo,furt dokola o ona mi na to řekla,že detem to nevadí jako nám,nejsou rozežraní tak jako my a nemají takové chutové bunky..takže fááákt Veru nestrádá :wink: :grinning:

misi ty jsi pekařka :wink:
ja dopekla ty kynute buchty,manža se dlabil tema teplíma,akorat došel z prace,to mu bude blbe..
a taky pádím,v 5 bude budíček..ale řeknu vám je to pohoda,ohřeju sunar,nakrmím a za 10 minut zas spím :wink:
30. lis 2009 ve 23:42  • Odpověz
Ahoj holky!
Honzik se dneska probudil v pul 5, skakal po postylce jako kralicek, tak jsem ho musela stahnout k sobe do postele a spali jsme do 6.45 hod, ale ja jen na jedno oko :unamused:
Jinak tady je nejak hnusne a to dneska mame naplanovanou navstevu u kamosky a prochajdu :unamused:
1. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobre ranko, Petrach dik za info o strava taky mi to vrtalo hlavou, ze ji furt to samy :grinning: a co manza bylo mu blbe? Ja a pekarka jo? Teda buchty jako ty bych nesvedla :slight_smile:
U nas je taky hnusne a prsi. Udelala jsem dekoraci na Vanoce, jabko a zapichala jsem do nej paratka na ktery jsem dala hrozinky, brusinky a jabka suseny. Vypada to moc hezky, sem si vzpomela jak jsme to delali s babickou kdyz jsem byla jeste mala. :slight_smile: Dneska se vrhnu na pernicky.
U nas noc nic moc, jedl kolem jedenacte, pak ve tri dudel, ve ctyri jidlo a pak v sedm uz byl hore. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky tak u nás noc cekem dobrá spinkal od 19. do půl třetí a pak do půl sedmé takže na naše poměry super.

misi takže linecké je ok? :wink:
je to fičák vid? hned to jde do zlatova
:grinning:

zuzik no ty rady jsou hrozný taky to nesnáším , moje mamča to naštěstí respektuje uf
1. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc taky dobrá, spinkala od půl deváté do dvanácti a pak do půl deváté, takže fajne :slight_smile: Teď jí vařím vajíčko, budeme mít žlouteček :slight_smile: My taky jídla sice střídáme, ale stejně se to opakuje, dneska teda bude mít poprvé švestky, tak uvidíme, co na to řekne. Místo jednoho sunaru v pět jí zkusím dát kašičku kvůli tomu lepku :slight_smile: Teď tu bojuje se sluchátkama a tatínek nám odjel na rentgen plic :frowning2: Zlobí ho ten kašel pořád, ale už je to o 99% lepší :slight_smile:

Peti, já už jsem dneska v klidu, ale mrzí mě, že se mi máma ani neomluvila, nic. :angry: Někde jsem slyšela, že kravské mléko by se vůbec dávat nemělo :frowning2:
Hrusti, tak to jsi toho moc nenaspala :frowning2: Tady je taky šeredně, zataženo, nějakej divnej opar a vlhko :frowning2:
Misi, tak super, že se linecké povedlo :slight_smile: Ono jak se ta trouba rozehřeje, tak už tam pak nestíháme připravovat další plechy :grinning: To peče a připejká jako blázen :grinning: Tak pak z těch připálených uděláme rumové kuličky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Anitt, no já jsem si myslela, že mě s tímhle bude buzerovat tchýně, ale ta má zase jiné téma a to nočník :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od svý mámy bych takovouhle buzeraci nečekala :angry: A tchýni s nočníkem taky vždycky odpálkuju :rolling_eyes:
1. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky,

napíšete mi prosím, KOLIK a CO (stačí rozdělení jako ovoce, kaše, mlíko, zelenina) dáváte dětem k jídlu?

snídaně
svačina
oběd
svačina
večeře

Díky moc.

K.
1. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
mléko-180
mléko-180
Zelenina maso atd-miska 250ml(většinou to sní celé)
ovoce (hruška , jablko , banán)(občas to zapije mlékem)
mléko 180
1. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahojda, tak jsem to odhadla dobře, spala do 10:30 :confused: Potvora, už jsem se na ní chystala s budíčkem, ať si nemyslí, že budue tak dlouho čumákovat a pak to dospávat :grinning: Zuzi, máš pravdu, stejnak je zajímavý, co vše se dědí, viď? Ale u nás to má bohužel ze všech stran, já, Tom, moje mamka, všichni jsme noční tvorové a ráno do 10 nepoužitelný. To bylo něco na mě vstávat ve 4 do práce, když jsem chodila na 5:15, jsem byla celej týden vždy jak zfetovaná a večer, co myslíte, že se dělo večer? Padla 20.hod. a já byla čiloučká :grinning:
Tý jo, nočník na mě nikdo ještě nezkoušel, každopádně děti do jednoho roku se te stejně nemají šanci naučit, takže si myslím, že je to zbytečný. Možná tak, že si začnou zvykat, já ale Kiki začnu trápit ažzačne chodit, ne dřív jak v květnu :wink:
Náš jídelák je:
kolem 5. 150-180ml mlíčka
před 10. 80ml mléka
kolem půl jedenáctý 100g jogurtu se sušenkama
po 13. zelenina, maso 150g
někdy kolem 16. mlíčko 100ml (někdy ho vynechá, když spí, dávám to většinou, protože mi nepije moc tekutin)
před 18. ovoce, přesnídávka, 150g (když má mlíčko kolem 16.hod. takk jen tak 100-120g ovoce)
20:30 mlíčko s kaší 170ml
1. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Karco, u nás je to takto

ráno kolem osmé - 230ml Sunaru
oběd mezi 11 a 12 - půl velké skleničky masozel. příkrmu nebo jedna malá sklenička + MM
sváča mezi 2 - 3 - ovocná přesnídávka půlka velké skleničky až velká sklenička nebo rozmačkané ovoce
kolem páté až půl šesté - 230ml Sunaru
kolem osmé večer - 270ml Sunaru
Během dne vypije 120ml čajíku, ale ne vždy :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Anitt jj je to rychlovka :slight_smile:
Jsem pekne nas...nemuzu rict nakakana, protoze to fakt nevystihuje. Prisel postak, dovezl balicek a zvonil jak na lesy, samozrejme malyho vzbudil a to spal jen tak 20 minut :angry: :angry: :angry: :angry: Debil jeden.

Karci u nas:

v sedm mlicko 230ml ale nekdy jen 100ml jak kdy
v deset jogurt activia bila celej nebo ten pro deti od 8 mesice s ovocem
v jednu masozeleninovy prikrm celá velká sklenicka
ve ctyri presnidavka nekdy mala frutapruta nekdy ta velka sklenicka, zalezi co mam
v sedm kase 150 Ml
1. pro 2009 ve 12:50  •  1 dítě  • Odpověz
Holky díky moc, moc a to mlíčko píšete, kolik dáváte vody, nebo kolik vznikne mlíčka?
1. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
karčí vody
1. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
karco, většinou je to uvedené na obalu. Já dávám na 270ml mlíčka 240ml vody a osm odměrek Sunaru. Na 230ml mlíčka dávám 200ml vody a sedm odměrek Sunaru :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
hmm, pardon na 230ml mlíčka je to 210ml vody a sedm odměrek, se mi to zamotalo :frowning2:
1. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
karco mlicka
1. pro 2009 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

u nas..
150ml sunaru
150ml sunaru
obed..190g přikrmu..jak kdy,nekdy mín
přesnídavka
150-180ml sunaru

andy teda vy baštíte,kam to dává to je chodu
:astonished: :grinning: dyt je tak droboučká :wink:

u nas leje jako z konve,rano byl pokus o procházku,ale prcek stavkoval a řval v kočarku že nic nevydí přes slídu..spal 2x asi 25 minut..me šlehne do večera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
No jo, ale Kikinka jí zase víckrát a míň, 80 ml mlíčka..., to je malinko, to když se sečte s druhým jídlem, tak to dá dohromady jako 1 dávka. Mě by spíš zajímalo, kam to dává Verunka :grinning:

Peti a ty taky uvádíš údaj toho Sunaru už po namíchání? To by mi přišlo, že Šimonek jí ze všech nejmíň.
1. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz
Peti u nas taky ani tuk, jen tech 20 minut v poledne, porad se divam na hodinky kdy dojde manza at ho muzu predat uz toho mam plne kecky, je hodny ale porad nekam a na neco leze. U nas taky leje a ja nemam plastenku na kocar takze nic. :frowning2: Musim ji co nejdriv poridit protoze celej den doma je na palicku.
1. pro 2009 v 15:31  •  1 dítě  • Odpověz
JJ, péťo, karca má pravdu, Kiki musí jíst častějc, protže jí malinko některý dávky :unamused: Jsme od dr. z poradny za 7týdnů vyrostla o 4cm má 70cm a přibrala 900g má 7455g. Boulička na krku je tuková prej :confused: A prsíčka jsou pořád zduřelá :rolling_eyes: Takže žádný kuřecí ještě další měsíc.
Taky by mě zajímalo kam to dává Veru, i když ona je perpetum mobile, takže to vycvičí :grinning:
misi, taky mě vytočí, když někdo malou vzbudí a ona je pak protivka :confounded:
1. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Andy, to je dobře, že to jsou jen tukový bouličky. A jinak Kikinka už je taky docela dlouhánek.
1. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.