• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
karco 150ml vody,no me nepřijde že by toho po namíchaní bylo o moc víc..

andy teda 900g jak to udelala :astonished: :grinning: to máte rekord ne?
ty\ bouličky zmizí sami? dyt toho masa zas tak moc nemají..už si na to dávám taky pozor,když jsi to tu posledne psala o tom kuřecím masu

jak to čtu tak jsme určite nejkratší..65cm a neroste a neroste,max do šířky se mi zase zda,že zbaculatel :sweat_smile:
a asi už i nejlehčí..máme poradu za 14 dní a neuroložku..

miši me doma hrabe :unamused: furt vymyšlet zabavu,tchyne pry ty se máš že jsi doma..tak jsem jí řekla,že budu odpo chodit za nu do obchodu a muže byt s deckama :wink: sem tam..
ted me zachranila sousedka,přišla pro Elin,že jejich Betka je taky protivka,tak šla k nim a ješte si se mnou dala kafe..takoví jsem zoufalec..manža v praci..už delá 8 dní v kuse..
1. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
karco, má šíleně dlouhý nohy, každej mi to říká a jinak je to čára hubená :grinning: Na to, že měla 46cm :astonished:
peto, to je za 7týdnů ne za měsíc a to dává od začátku pořád to kilo za těch 8týdnů. Zajímavý je, že pořád jede od narození ve stejným tempu, těch 100-150g týdně :grinning: Předtím to bylo malo, teď už je to asi norma, ne? On Šimi asi nemá být po kom velký, ne? U nás jo, Tom má 205cm :astonished: Jo, ávejte pozor na to kuřecí a i krůta, je to zrádný :frowning2:
1. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
ahojky tak my byli dvě hodky venku a fakt dnes hnus ale aspon jsme se vyvětrali.

ted si vařím zeleninouvou polévku s nudlema a za chvilku je doma manža tak Davídka také odložím je jak z divokejch vajec

holčiny od kdy můžu davat ten jogurt a jakej dáváte?
1. pro 2009 v 17:13  • Odpověz
andy už jsem se lekla :wink: tak to za 8 tydnu :wink:
anit my jsme skoušeli a moc mu nejedde,skoušela jsem activii a nejlepší je holandia
1. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
hehe, no, holky, taky by mě zajímalo, kam to Verča dává :slight_smile: Jenže je fakt, že ona je takovej hyperaktivec, i u jídla mi kope nožkama, tak jí říkám, že než dobaští, tak to má zase vyběhané :slight_smile: Teď jsem jí dala hračku - prázdnou krabičku od uchošťourů a zavřela jsem jí do toho dudlu, ať se snaží :slight_smile: A zaujala ji, sedí a bouchá do toho :grinning: Teď mi vypila 80ml kašičky, ale koupila jsem jí spešl savičku od MAMu na kaši a mrška ji vůbec nechtěla :confounded: Tak jsem obětovala savičku Avenťáckou a udělala jí do toho megadíru :grinning: No a stejně kaše moc úspěch neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak zítra nám dorazí autosedajda, už se na ni mooooc těším, do toho vajíčka se sotva vleze - kór teď v kombinéze je tam jak sardinka :grinning: Teď jsme byli v Kiku a koupili jsme jí zateplené kalhoty, taťka si tam vybral mikču a ještě jsme tam vzali pro Petrového tátu flanelovou košili :wink: A protože maminka je mimo konfekční velikost, tak mám smůlu :grinning: A to se mi tam tááák moc líbila jedna zimní bunda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy, tak to má Kikča fakt krásné přírůstky :grinning: Verča je taky dlouhán, má nohy až nevím kam :slight_smile: Tu výšku budou mít holky po tatínkách, páč já jsem jak ustřelené kecky :grinning: a Petr má 190cm :grinning:
1. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky doma. Dneska jsme byli cely den s kamoskou, dokoupila jsem vanocni darky plus nejakou drogerku a mikulase pro manzu :wink: Jdu vas docist :wink:
1. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
Karci, my jime takhle

6.30 hod 210 ml mleka, nekdy i min
10.00 hod. 1 ovocna presnidavka 190 g nebo domaci varene ovoce 2 ks
12.30 hod. 1 maso-zeleninovy nebo zeleninovy prikrm sklenka 190 g nebo doma varene - misticka cca 250 g
16.00 hod. 100 g jogurt a 100 g ovocne presnidavky nebo ovoce nebo mlicko
19.00 hod. 210 ml mleka nebo kase ze 150 ml vody
1. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Andy, ted Kiki pekne pribrala!!! To je co rict :slight_smile:

Zuzi, ja jsem ted koupila Honzikovi v Kiku dvoje puncochace a kalhoty na jaro :astonished: , libily se mi, nemohla jsem je tam nechat :grinning:
1. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
hrusti máme skoro stejné časy papaní :slight_smile:
nám kaše taky moc neuspěla a to jsem obětovala avent savičku taky no nechtel no. alžičkou je to večer už nemožné vždy mi u mlíka vytuhne a chrní až do dvou

já jsem si dala zákaz nákupu pro Davídka má toho tolik krásného že to stejn ě neunosí má stále overal a pod to už se nic nevejde jen punčocháče a abody :unamused:

ale o víkendu ho vyšnořim to jdeme na oběd a na staromáček a pak k tatkovi do hotelu tak at je Davídek obdivován :wink:
1. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
Anitt, ja mu prave davam kasi driv, prevlecu ho a kdyz se mu nechce spat, tak ho jeste necham. Jinak mlicko davam dyl, tak mi taky u mlicka vytuhne:slight_smile:
1. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
my ted davame kasi pred koupanim, protoze to mu cistim zuby tak at je nema hned spinavy. U nas se ji kasicka klasicky lzickou a v pohode. Ale nekdy kdyz je malej na zabiti tak ani nedam kasi ale mliko ve flasce. Andy tak at to male brzy zmizi a neuvazuje dr o nejake jine moznosti z ceho by to mohlo byt?
1. pro 2009 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, díky moc za ty jídelníčky, jsem měla obavu, jestli toho Anče nedávám moc, ale jsem v normě :slight_smile:. Jo a jinak to máme časově taky podobně jako Hrusti a Anit.
1. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
Musim se pochlubit, ze Honzik zacina regulerne LEZT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
hrusti, gratulace k lezení - teď budou tvá nejčastější slova nesmíš a tytyty, až ti poleze někam, kam nebudeš chtít :grinning: Honzík je šikulka!!! Měli by vás vyřadit z RHB, nevím, co tam ještě děláte :unamused: :wink:
1. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Zuzi, my jsme na rhb mimojine chodili kvuli krouceni a zvysenemu svalovemu napeti. Ta asymetrie je pry uz o.k., ale zvysene svalove napeti mame porad. Jdeme na rehabku posledni tyden, snad uz bude posledni :zipper_mouth:
1. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
aha, já myslela, že kvůli tomu mluvení, ale to jsem si spletla asi s neuro :wink: Co to je zvýšené svalové napětí? Jak se to projevuje?
1. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Hrusti moc velka gratulace Honzikovi k lezeni :slight_smile: ted se priprav ze za chvilku bude stoupat :grinning:
1. pro 2009 ve 20:48  •  1 dítě  • Odpověz
Hrusti, gratulace !!!!!!!
1. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Zrovna jsme se s manžou bavili, jaká je Ančí trdlík, furt si cucá paleček, u všeho, takže když se snaží lézt, tak má paleček v puse, když jí, tak vždycky otevře pusinku, dám jí tam jídlo a šup paleček, pak zase otevře pusinku, dostane jídlo a šup paleček, to je normálně úchylka :slight_smile:)), trošku jí to teda brzdí v tom fyzickém pohybu, ale to se snad časem podá, je to trdlík, nevim co na tom palečku má.
1. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
hrusti, gratulujem :wink:
U nás se opakovalo zvracení, tak už nevím co to je. Zvracela po 120ml a předtím v půl sedmý 100g přesnídávky :confounded: Takže přejezení asi ne, když snědla kolikrát o dost víc a nic. Zajmíavý je, že je to vždy večer po té kaši, kterou tolerovala do teď bez problémů, přes den nic. Hodí vždy šavlu jak blázen, takže už zase peru :cry: Přijde mi zahleněná, tak že by z toho?
karci, tak snad se toho palečku, co nejdřív zbaví, jsou to zvířata :wink:
misi, neuvažovala, ono je to třeba ještě brzo, nemá to kuřecí teprv 20dní asi.
1. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
A nejhorší je, že jak u fláši usíná, tak ji tohle pak vždy probere a je pak živá, takže teď opět čumákuje :confounded:
1. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
ahoj holky,

já nějak nestíhám :unamused:

My byly u dr.váha 7,685g a 73,5 cm (300g a 1 cm za měsíc)a už máme dávat pečivo a jogurt.dostali jsme genciálku,ale moučnivka to asi není,už je to pryč a posílá nás na krevní obraz,že je Kačka prý bledá :unamused:Zítra jdem na rehabku a neurologii..

Hrusti gratulujem,my od včera taky začínáme lozit po kolínkách. :slight_smile: A zvedáme se že klečí na kolínkách a drží se stolu úplně rovně,je to hrůza,vždycky trnu a už si taky doleze kam potřebuje a pořád jí říkám NE NESMÍŠ TO PÁLÍ A BUDE TĚ TO BOLET,POZOR NA HLAVIČKU ATD.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Karči my jíme různě ale vesměs takto: ale asi nejmín ze všech :unamused:

v 6-7h. MM+ 60-120ml Nutrilonu
v 10h. 100ml Nutrilonu (někdy 100g přesnídávky)
12-14h oběd:125,nebo 190,nebo i 250 zeleniny s masem (když jí mín tak ještě mlíko)
17h 190g přesnídávka,nebo 2 jablka (hrušky)se sušenkama
19h 120-150ml Nutrilonu

a jdu chrnět,zítra bude perný den :stuck_out_tongue_closed_eyes: páááá
1. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
hrusti to je šikulkaaaaa,moc gratulujuuuu :wink:
buni tobe zítra přeju samé dobre zpravy..Kačí teda pekne roste do delky.. :wink:

andy muže to byt hlenama...pak to letí ven..
ja pořad mažu timiánem,jak přestanu tak chrčí a začne kašlat,musáím se taky zeptat dr co s tím..

karco a co mlíko,ješte odsáváš? ten palec má misto cumlu,to přejde..je to celkem bežné :wink:

ja mámdožehleno u ružovky,vysato a vytřeno a jdu konečne ležet :sweat_smile: :pensive: pořad tady lije :angry:
1. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
buni, Kačenka je taky dlouhá jak týden před výplatou :grinning: Ať vám to zítra na neuro a na RHB dopadne na výbornou :wink: Jinak moje slovní zásoba je teď taky jen Ne, nesmíš, uhodíš se apod. Docela mi z toho hrabe a hlavně to na tu naši potfůrku vůbec nezabírá a když ji plácnu po ručičce, tak se na ni vždy podívá a ublíženě se na mě koukne, co jsem jí to udělala - komedientka naše milovaná :grinning:
andy, já bych zkusila tu kaši na čas vysadit, uvidíš, co to udělá. Třeba jen zítra a uvidíš, jestli se to blinkání bude opakovat :unamused: Možná je to i těma hlenama, těžko říct. Já s blinkáním vůbec zkušenosti nemám :confounded: To je pořád něco s těma dětičkama :frowning2:

Jo a holky, já jsem úúúplně zapomněla vám říct, že mi dneska dorazily ty kalendáře!!! Jsou naprosto luxusní, fakt jsem z nich nadšenááá :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
buni, koukám, že vás Kiki dožene :slight_smile: Taky bude dlouhánka. Držím zítra pěstičky :wink:
peto, já taky jak přestanu tak hned chcrčí a to mažu úplně malounko, fakt špetička mastičky na nosánek, ale jak začnu, tak se to hned lepší. Doufám, že na to nemůže být závislost :astonished:
zuzik, no ona zvracela hodně do 4.měsíce, od příkrmů je to lepší a teď uiž dlouho nezvracela vůbec, max. si trochu blindla a vše a teď takový oblouky, ale mám stejný nápad jako Ty. Bude dostávat jen mlíčko.
Já už se taky těším na kalendáře :slight_smile:
1. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
Tak ja cely vecer pekla pernicky a jsou super :slight_smile: Uz se tesim jak budu delat vanilkovy rohlicky. Ale musim po vecerech protoze pres den se to neda.
Buni gratulace ke KO mate krasne miry. A gratulace k lezeni.
Zuzi jj u nas taky tak akorad ze na malyho to NE zabira, ty to mas horsi :grinning:
Andy rada bych poradila ale nevim, my vubec neblinkame.
Karca a davate dudlik? Me prijde jednodusi odnaucovat dudel nez palec.
Me psala pani ze posilala kalendare vcera tak snad zitra dorazi. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 22:59  •  1 dítě  • Odpověz
jj, misi, bude to fakt tvrdá palička :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jsi šikovná, že už máš pečeno :slight_smile: Přes den se skoro nic udělat nedá, to máš pravdu a večer mám energie tak na umytí nádobí nebo žehlení :slight_smile: Pečení teda fakt nedávám :slight_smile:
andy, já bych to zkusila a uvidíš. :wink: Třeba je to fakt tou kašičkou. Kalendáře jsou fakt nádherné, máš se na co těšit :slight_smile:
1. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
Ahoj holky
u nás noc děs, malý se pořád budil, na čtyrech a knucel, do toho jednou pípal monitor, takže jsem toho moc nenaspala. Dopolko zapluju asi s prckem do postele :wink:

Zuzi, to mluvení bylo taky u neuro. On nám kontroloval fyzický vývoj a kromě toho se ptal, jestli mluví a když jsem řekla, že ne, tak začal vyzvídat a prý to není dobře, že nemluví :unamused: No a ja kdyz na HOnzika udelam tytyty, ze to nesmi delat, tak se na me zacne chechtat, asi je to hrozne sranda :grinning:

Misi, to jsi dobra s tim pecenim. Ja jsem to pekla o vikendu,manza hlidat a ja cele dopolko pekla. Vcera jsem si udelala svicinek do kuchyne a dneska chci konecne ozdobit ten adventni venec a musim jeste slepit to linecke :wink:

Buni, at vam dobre dopadne rhb :slight_smile:

Andy, co Kikca? Od hlenu to muze byt :frowning2:
2. pro 2009 v 07:38  • Odpověz
Peti, teď už druhej den neodsávám, ne že bych neměla co, ale nemám ty prsa tak bolestivý, tak dle doporučení neodsávám. Mám hodně citlivý bradavky, co ty?
2. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Misi, dudlík dáváme non stop, ale paleček je paleček :confounded:
2. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.