• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Hrusti, já už monitor vyřadila, to se nedalo, vždycky se odvalila na to mini místo, co nebylo pokrytý, třetí den jedeme bez něj.
2. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
Karca, ja ho asi taky brzy vyradim, protoze jsem vzdycky vyplasena, kdyz to zacne v noci pipat. No a prilitnu k postylce, mladej spi, ani to pipani ho neprobudi, jen se prevali na bok a chrape dal :confounded:
2. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
To je Honzulka dobrej :slight_smile:), aspoň ho to nestresuje.
2. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc docela dobrá, akorát o půlnoci bašta a nějak nemohla zabrat, tak tam kňourala a pak už i plakala, tak jsem si ji uklidnila na sobě a od čtvrt na dvě spala do půl deváté :slight_smile: Teď by mi měl každou chvilku přijet balík s autosedajdou, PPLák mi volal už v sedm - to jsem měla půlnoc :grinning:

Karco, já jsem o vyřazení taky uvažovala, ale pak jsem si řekla, že ho tak do roka ještě nechám :slight_smile: Pro jistotu. Mně pípal planě jen dvakrát a bylo to zřejmě slabšíma baterkama :unamused:
Hrusti, takovou noc ti nezávidím, to bych byla k.o. :wink: Až prcek usne, tak si zalez do pelíšku a odpočiň si :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Zuzi, ja jsem zkousela zalezt, ale nemohla jsem usnout a Honzik spal jen 45 min. Takze ted mu dam svacu a vyrazime na nakup, potrebuju neco k jidlu pro sebe na obed a na veceri. Dneska jsem vyhlasila stop vareni, jen Honzikovi jsem uvarila. Takze si udelam asi jen salat nebo oblozenou misu a to same vecer manzovi. A potrebuju manzovi koupit posledni darek, abych mela vanocni darky kompletni a mohla balit :grinning:
2. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
ahojky

hrusti gratulace k lezení . co kupuješ pro manžela teda pokud nešmíruje koníka :grinning:
já monitor zatím ok nějak se to uklidnilo.naštěstí ale davídka to taky ani nebudilo.

já mám kompletního jen Davídka , našim koupíme 4 noci na horách v luxusním hotelu se vším všudy, ségře stříbrnej náramek větší, švagrovi nějaký ulítlí tričko a dohromady sadu chaneta s těma sklenkama to je supr dárek.

synovec dostane hodinky a nějaké drobnosti , a babička sadu čajů s tou konvičkou a nějakou obr bonbošku a ještě utěrky a chnapku.

já mám k obědu dnes tu polévku od včera a vecer udělám květák s bramborem, Davídkovi dám dnes vyjímečně skleničku protože nemám rozmražené kurecí takže vařit budu až zítra . dostane dnes krůtu tu nevaříme.

zuzík a jakou tu autosedajdu jstekoupili já taky už musím daví se tam už pomalu nevejde
2. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
Dobre ranko, Hrusti to je teda noc, tak jak to pujde tak si odpocin. U nas parada, krmeni ve ctyri a pak chrapal az do deviti. Jsem se probudila o pul devate krasne vyspana :grinning: U nas je krasne tak asi pujdeme na namesti na puncik :slight_smile: U nas uz posta byla, jsem se tesila na kalendare a ono nic :frowning2: Jen manzovi balik z LR. Ale stejne je to divny ze nekdo posle balicek a dorazi na druhy den a neco ne.
Anitt krasny darky mate vymysleny.
karci tak to je blby ze chce oboje, ale treba ji to prejde :slight_smile:
2. pro 2009 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti, Honzík tomu spánku moc nedal :slight_smile: Ty naše děti na nás vůbec neberou ohledy :grinning: Ty už máš všechny dárky koupený? To já mám kompletně vyřešenou jen Verunku a petrovýho tátu, jinak nikoho :angry: Pomalu bych měla začít panikařit :slight_smile:
anitt, teda to bych chtěla mít takhle vymyšlené dárky a jen je koupit. To já ani nemám představu, co komu. Ale s tou sadou Cheneta jsi mě navnadila :slight_smile: My jsme koupili nakonec autosedačku Römer King Plus od 9-18kg v černé barvě. Odpo hodím fotečky.
Za chvíli půjdu udělat drakovi papů, je nějaká protivka, tak ať pak krásně usne :slight_smile: Včera jsem v DM konečně sehnala špenát s bramborem, tak jí zkusím dát, uvidíme, co na něj řekne. Ale docela mě dostává, že v Globusu, kde těch skleniček mají docela dost, tak tam tuhle sklínku vůbec nevedou :angry: Docela jsem čubrněla, co vše se dá v DM sehnat :confused:
2. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
jj zuzik dm je zlaty, prijde mi ze vetsi vyber sklenicek maji v tescu :slight_smile:
2. pro 2009 v 11:08  •  1 dítě  • Odpověz
misi, tak tam my jezdíme málokdy, tam úplně nesnáším ty fronty u pokladen. Je tam 32 pokladen a jedou max. čtyři... Aspoň na Zličíně to tak je... :angry: Škoda, že to DM nemám poblíž, no :frowning2: Tam jsem fakt kulila oči :slight_smile:
Jo a teď mi dorazila autosedajda. Pán mi sice v půl devátý říkal, že tu bude max. do hodiny, ale to nějak nevychytal :grinning: Ale ta sedačka je bombáááá :grinning: Mám hroznou radost, že jsme ji vybrali :grinning: Verča spinká nebo si to aspoň myslím, protože nic neslyším :grinning: Já půjdu umýt podlahu a koupelnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Anitt, koupila jsem manzovi stativ k fotaku, kozenou penezenku, termotriko na in-liny, pak tricko s limeckem a nejakou drogerii. Doufam, ze nesmiruje, to by mel jinak po prekvapku :wink:

Zuzi, ja chodim zasadne nakupovat do dm, sbiram tam ty jejich body. Uz mam 500 b., takze si objednam ten kupon 2,5 hod v kadernickem salonu :grinning:

Nakonec jsem si koupila k obedu pizzu, ted ji pecu. Honzik mi po ceste vytuhnul, neprobudil se, ani kdyz jsem ho svlikala, takze ted chrni. Docela me stve s tim spanim, jsem chtela, aby spal delsi dobu po obede, abych si dala v klidu kaficko :angry: No, tak si aspon snim v klidu obed :grinning:
2. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Zuzi, ja jsem taky nadsena z te sedacky. Honzik ma cerveno-cernou jako zavodni Ferrari :grinning:
2. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
zuzik u nas to v tescu taky tak bylo ale ted maji nejaky novy system, ze kdyz jsou pred tebou vic jak dva lidi tak otviraji novou pokladnu, takze ted fakt super rychlost, vubec necekam :slight_smile: my mame tesco nejbliz ale na velky nakup jezdime taky do globusu
2. pro 2009 ve 12:38  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj kočky,

zuzí hod pak fotku,bude sedačka pod stromkem?
hrusti teda tys mela noc...ja nechápu,že vám to všem tak houká,,my máme baby sense a ješte ani jednou a to prcek v noci cestuje desne,i mimo podložku,dnes na ní mel jen ruku,jsem se schválne dívala,že musíme dat i tu druhou desku..u nas bude nejmín do roku určite..ja bych neusnula strachy

karco ja už dobry,akorat teda se mi nezda,že mi pořad teče mlíko,teda spíš voda a hlavne v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
je to ted rychlovka v noci,bez odsavaní..no má to neco do sebe to UM :grinning:

misi bylas na svařák? jak budou tady trhy,tak si chci udwelat odpoledne jen s Elin a jet se podívat a dát neco dobrého taky,už se teším..akorat se musím dokopat začít péct :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska jsme byli venku skoro 2 hodky a kapku jsem prochladla,je mi ted pořád zima..ani se to nezdalo,.ale zima pekne vlezlá :unamused:
2. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
Peti, tak si dej panaka, at se vypotis :grinning:

Ja jsem se rano kopla do nohy, do malicku a boli to jako cert, skoro nemuzu chodit :frowning2:
2. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
Ahoj holky! Dneska jsem byla v Globu pro nějaký nezbytnosti v DM a nakoupit jídlo a teď mě T. pěkně naštval zase. Jsem s kamarádkou od soboty domluvená, že dnes v 18.hod. jdem do bazénu a on bude hlídat a teď mu je opět chudáčkovi zle, chce si lehnout a sprchnout a nedokáže si představit, že ji bude 2hod. hlídat. :angry: Tak volal mamince a prej, že ji ona pohlídá, ale na to jim kašlu. To bych totiž musela oblíct ji, dovézt ji tam, pak pro kámošku, do bazénu a pak zase zpátky tam, tam ji zase znovu oblíct, naložit, tisickrát z auta do auta, poutat ji odpoutávat, to se na to můžu zrovna vybodnout. Jako fakt ho nechápu, takovej velkej problém. :angry:
2. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
jéžíš, holky, tak ať je brzy líp :wink:
2. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Andy, to asi kámoška nebude 2x nadšená... Achjo, to by mě vzal čert z toho tvýho muže.
2. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Hrusti, tak to znám, to je šílená bolest, vždycky si pak nadávám, že chodím bez bačkor :frowning2:
2. pro 2009 v 17:22  • Odpověz
Andy, ten je trapnej ten tvuj chlap, takhle se chova maly dite! :angry:

Karca, my mame takovou debilni sedacku s dverenyma ozdobama a ja to napalila do toho dreva :unamused: Boli to jako .... :angry:
2. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Andy ja fakt nemam slov, myslim ze by potreboval nakopat kamsi :angry: Me prijde ze se vymlouva a je taky trochu hypochondr :angry: Rikala jsem to mymu chlapovi a ten jen kroutil hlavou.
hrusti au au tak at je to brzo pryc.
Peti u nas se dela jen punc :slight_smile: Dej si horkou vanu. :wink:
Ja jdu do sauny tak zatim papa
2. pro 2009 v 17:59  •  1 dítě  • Odpověz
misi sauna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: :slight_smile: to bude príma
andy je to škoda,konečne bys mohla vypadnout mezi lidi.. :unamused:
hrusti ty máš teda den :sweat_smile: brzo zalehni a zítra bude zas dobře..

my jsme už dnes nevylezli,malí chvilku chrnel,moc tomu přes den nedá,jenže co mužu chtít,když mi spí od 19.30 až do 7-8 hodin s pauzou na jídlo v 5h..pak je ten den hooodne dlouhy,nevím čím už ho bavit,naštestí si pohraje i sám a ted ho bere Elin jako živou panenku..rve mu polštař a peřinu od panenky,pořad ho přikryvá,hraje si s ním na zemi a ja u toho sedím u pc :wink: a dohlížím..ted si postavila bunkr,dala deku nad hrací podložku a on jí to pořad boří a stahuje :grinning: a Eliška mu vysvetluje že se to nesmí :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
tak holky, dneska je skvělej den. Dopolko nám dorazila sedajda a odpoledne kuchyněěěě :dizzy_face: Zatím je složená v autě, ale hned zítra se do ní Petr dá a na Vánoce už to tu budeme mít kráááásný :slight_smile: Já se tak moc těším!!!
Andy, upřímně se divím, jak s takovýmhle chlapem můžeš být :confused: :unamused: Já bych to fakt nedávala. Petr malou hlídal s horečkama a kašlem jako prase, když jsem šla s holkama ven. A dělalo mu to dobře, vždyť je taky potřeba, aby si tatínci ratolesti užili sami :slight_smile: Ale Tom o to moc zájem nemá, co?
Peti, to chce zalézt do postele s horkým čajem nebo do horké vany :slight_smile: U nás se teď spinká dvě a půl hodinky po obídku, tak jsem ráda. Dnes jsem to využila maximálně, umyla jsem dveře, utřela prach, umyla koupelnu a podlahy :slight_smile: Takový vánoční úklid :slight_smile: Pak ještě mi zbývají spotřebiče vydrhnout a udělat vánoční výzdobu :slight_smile:
2. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
hojky holčiny,

nějaká nestíhačka :unamused: Máme pořád nějaké návštěvy....Včera jsem dělala výzdobu a pořád něco :slight_smile:
Kryštof už ná 9550g 54,5cm :slight_smile: Zoubek se mu stále klube a to tak že má úplně sraženou krev pod dásní :frowning2: chudinka,ale nějak nezlobí tak ho to asi tolik nebolí nebo je statečnej a bolest umí vydržet po mamince :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď si hrajou s tatínkem na dece :grinning:

Andy to je mi líto,že ti tohle ten tvůj chlap dělá :frowning2: Bych si sním poradila!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
t mhdjed jd cjk,.
2. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
To psal Štůfík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj Štůfečku :slight_smile:) Vikulko, Kryštůfek se nějak zmenšil, ne? :grinning: Trošku rejpu, pardonek :grinning:
Holky, házím fotečky :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
jééé ZUzí 74,5cm :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
Zuzí nádherné fotečky..Moc ti to tam sluší a Verunka to s tatínkem opravdu umí :wink:
2. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky,
nějak nestíhám, pořád jen v práci, učit se s Nikčou do školy a do toho Týna. No, samá radost. :slight_smile: Už je dva dny zdravá, tak uvidíme na jak dlouho to bude tentokrát - jestli trumfne čtrnáctidenní rekord nemarodit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To jsem zvědavá koli bude Týna vážit - jdeme na desetiměsíční kontrolu v pondělí. Tipuju to tak na 11kg :grinning:. Stojí už normoš bez držení a udělala i malinký krůček sama směrem ke mně. S kočárkem rejdí po bytě statečně a teď zdlábla půl rohlíku sama. To bude asi tím jedním zubem. :slight_smile:
vikul: Štůfek taky koukám miluje počítač. :slight_smile: Týnuna mi už zvládla vytrhnout shift. Naštěstí jsem to zvládla nasadit. Ale nadávala jsem jak pes.
Už se móc těšíme na Mikuláše a na Vánoce. Dárky už mám všechny nakoupené, zbývá mi jen koupit dárek pro maminku a bráchu a je to všechno. Balit budu až na Štědrý den. Jé, to bude paráda. Já se tak těším. :slight_smile:
Už týden vůbec neodsávám a laktace myslím skončila. Prsa se nenalívají a už ani nebolí. Odsávačku jsem prodala a bude snad sloužit zas jiným. :slight_smile: Takže kojící etapa ukončena a směle můžem vyrazit na UM. Ovšem má po něm zelené kakání. Zkusila jsem Sunar, Hami a teď Bebu - na tu se tvářila nejhůř. Musí mít všechno HA a vůbec íjí to teda nejede. Tak nevím, nevím, co bude děvče pít. Ještě zbývá vyzkoušet Nutráč a Hipp. A když ani to ne, tak se vrátíme k Sunaru, který jí asi zatím jel nejvíc. :-/
karca: my taky bez dudlu ani ránu, a když není po ruce dudel, tak prst. :slight_smile:
2. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.