• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj Vikul!Jsem si rikala,ze by byl Stufek nejaky maly :grinning:

Peti, to je super, ze si Eli takhle hraje se Simunkem :slight_smile:

U nas uz se spi, ale bez breku to nebylo. Ale musel byt fakt pretazeny :unamused:
2. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Kremca, Honzik mival po Bebe HA taky zelenejsi hovinka. Nekde jsem pak cetla, ze snad je tam vic zeleza (myslim,ze zeleza) a kvuli tomu muzou mit miminka po nem zelene kakani.
2. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
u nas už se taky spí,to je pohodaaaa :slight_smile:

kremco pry ten hipp je opravdu dobry,navíc má probiotika,ja četla i diskuzi tady na koníkovi,že detem co nechteli a nesedeli jiné mlíka,tak hipp jim šel..
nám sunar taky chutná,střídam pořad s mateřinou z mrazaku,donesla mi kamoška své zasoby,to jsem dopadla,tak dlouho jsem rozdávala až mi ted nosí :grinning: mám tam asi 30 davek..

kremco a na vanoce budeš v praze nebo na morave?

vikul taky jsem se zarazila nad delkou :grinning: no máte krasné míry,je to chlapák :slight_smile:
zuzí Veru pekne řádí divoška..a teším se na foto u kuch.linky,to ti nesmažou :wink: když tam bude i Verunka :grinning:
2. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zuzi parada fotecky, ta sedajda je krasna. My bychom akorad nemohli mit cernou, kazdy psi chlup by tam byl videt :grinning: Peti tak to je cas zalezt do vany :slight_smile: To je uzasny jak si Eli hraje se Simunkem :grinning:
Sauna byla bozi. Doporucuju.
2. pro 2009 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz
petrach: na Štědrý den budem doma, ale pak pojedeme na Moravu. Už jsem tam nebyla skoro čtyři měsíce kvůli Týnčiným nemocem. A fakt už mi to chybí. Tak doufám, že zase nebudem nemocný a tentokrát to vyjde. :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Tak jsem nakonec byla plavčit. Pěkně jsme podrbaly :slight_smile: Nakonec to zvládli v poho, ona Kiki zatím neleze a dokáže si hrát i sama, tak si myslím, že to tak těžký není no. Je to s ním složitý :confounded:
kremco, to je dobře, že jste zdravý a Týnuš je šikulka rychlá :slight_smile: Kiki měla po comfort nutrilonu taky zeleno, já zase četla, že je to tou štěpenou bílkovinou.
vikul, Kryštůfek je kus chlapa :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
andy akorat je potřeba to okecat :wink: že jooo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja už se moc terším na svatky,a i mikuláše..on to prcek stejne nebude chápat,ale teším se na ty jeho očka,až uvydí stromeček..holky tešte se,znám to od Eišky,mela 7 mesícu a byla to bomba :slight_smile:
2. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
peto, těším se :slight_smile: Mě to stačilo dnes v Globusu, ta výzdoba, koukala a úplně u toho jásala :grinning: Musí remcat, abych si náhodou příště neřekla jemu o hlídání znova :confounded:
2. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
stejne řekneš,at si zvyká :wink:
ja to ale znám,kolikrat než bych se prosila,tak si to udelám radši sama
2. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
peto, právě, on mě většinou neodmítne, když ho o něco poprosím, ale je to remcání, že pak už si raději neříkám.. Ale za hlídání aspoň jednou za 14 dní budu bojovat a žádný házení na maminku, to se mi nelíbí :unamused:
2. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
jj holky je to kousek :slight_smile: Andy je dobře,že jsi nakonec vyrazila a odpočinula si :wink:

No jooo jeden malý překlep a co tu je za poprask :grinning: Já jsem si teď uklidila kuchyň,pověsila prádlo a dala vanu.
2. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
andy, to víš, že jo. Ať se Tom trošku snaží a nehází hlídání na mamku. To by se mi taky nelíbilo... Petr jednou zkusil, že bychom malou mohli dát jeho mámě na hlídání, že by byla ráda, ale já nevidím potřebu. Když to opravdu nepotřebujeme, tak proč ji tam cpát...
peti, já se strááášně těším. Máma dodneška vzpomíná, jak jsem koukala na stromeček - bylo mi o devět dní míň než bude Verunce, tak už si to teď představuju a doufám, že to předčí moje očekávání :grinning: Jen chci, aby neviděla u nikoho jiného vánoční stromeček. Aby prostě ten náš byl první, který uvidí :grinning:
kremco, super, že je Týnuška zdravoučká a doufám, že to vydrží co nejdéle :wink: Už by si to holka zasloušila a ty vlastně taky. S tím zeleným kakáníčkem - já jsem taky četla o tom, že je to tou štěpenou bílkovinou. Jo a Verče chutnal Nutrilon HA, i když pro mě to byl hnus fialovej :grinning:
2. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
zuzi, mrkala jsem na Vaše fotky, moc pěkné, Veru je lumpice :wink:
2. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
Náš jídelniček:
5,30 -180ml UM
8,30-jogurt-chleba s máslíčkem a děts.šunku-přenídávku-kaši :wink:
12hod.-masozeleninový obídek
15hod.180ml UM
18hod-ovoce-rohlík-jogutík
19-kaši nebo teď zase dávám noční bebu 210ml(ale málo kdy to vypije vše-tak 150ml)

Svačinu kolem šesté dávám podle toho, kdy má jít spát a to se odvíjí od odpoledního spánku :wink:

Já se ptala teď dr. na stravu a my už pomalu můžeme dávat vše krom bílku,soli a to co má dlouhou spotřebu....
Už jsme ve věku kdy se dává pomalu vše :slight_smile: Nejdaději snídá chleba se sýrem nebo šunkou
2. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
vikul, a to zvládá těma pár zoubkama co má? Kiki natahujou kousky dost
2. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
Už mu to vůbec nevadí,ale také mu to dřív dost vadilo....Ale to co mu chutná to papá bez problémůů :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a dnes měl poprvé mandarinku a dobý,chutnala mu :slight_smile: Ještě počkáme zda nebude mít nějakou reakci
2. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
Andy pokud už mají nějaký zub tak musejí trénovat :wink: Oni si zvyknou :slight_smile:
2. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
jdu na kutě dobrou :pensive:
2. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás noc dobrá, spala jsem jak zabitá, akorát ta blbá noha pořád bolí :unamused: Takže v pondělí cvičení asi nehrozí :angry:
Jinak já jsem včera Honzíkovi papání nemixovala, jen pořádně rozmačkala a snědl to. Bude si muset zvykat, za chvíli mu bude 8 měsíců a bude muset papat jídlo s kouskama :wink:

A na vánoce se už mooooc těším. Akorát jsem včera přemýšlela, kdy budeme mít večeři a dávat si dárky, aby byl Honzík čilý a užil si to. Tak asi budeme muset večeřet dřív :wink:
3. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
ahojky holčiny

vikul Štůfek je kus. Davídek už bude mít taky něco kolem 9 kg uf už se fakt hodně pronese. začíná bmu být všechno zase malé.
vánoce budou krásné fakt se těším moc, my uděláme véču po jeho svačině to bude tak kolem páté půl šesté aby byl klídek pak dárečky a pomalu koupáníčko véča davídka a spinkání a pak vánoční pohoda jen s manžou.

dnes koupím ten náramek segre mají tady fakt krásný a docela levný . a taky se chystám dnes udělat vánoční dekoraci na jídelní stůl a komodu a budu to mít hotové komplet. přístí týden se bude tapetovat jídelna tak už jen dáme do oken záclonu a závěs a nainstalujeme světlo a je to hotovo :slight_smile:
3. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
Anitt, ja to s tou veceri taky vidim kolem pate az pul seste. Pak by byl Honzik uknouranej a protivnej :unamused:
3. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
tak mám svícen dodělaný do jídelny davídek mi moc pomohl :grinning: byl hodný a asistoval mi
3. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás noc taky dobrá, jen jsem nemohla zabrat a když jsem konečně v jednu usnula, tak se v půl druhé Veru vzbudila na papáníčko :sweat_smile: Ale pak krásně usnula a spinkala do půl deváté. Teda od osmi si povídala v postýlce a když jsem vstávala, tak byla na bříšku úplně na druhém konci postýlky a smála se na mě přes dudana :dizzy_face: Teď se bude montovat kuchyně, takže tu nebudu až večer :slight_smile:

Hrusti, my budeme taky večeřet kolem páté až půl šesté, abychom to všechno stihli a Verča nebyla protivka :slight_smile: Fakt se už moooc těším, Vánoce jsme poslední roky slavili tak nějak napůl, prostě když už nevěříme na Jéžíška, tak je to o ničem :sweat_smile: Ale teď konečně dostanou pořádný smysl :dizzy_face:
Anitt, tak to je super, že budete mít taky do Vánoc hotovo a všechno krásné :slight_smile: Já už se taky moc těším, až to bude vše hotové a já si budu užívat jen vánoční pohodu - k naprosté dokonalosti bude chybět jen sníh, chjooo :rolling_eyes:
3. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my už máme zuby dva. :slight_smile: Ty dolní jedničky. A včera sama smlsla půl rohlíku. A teď mi tu oblizuje podlahu a utírá ji bryndákem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kde to viděla, netuším. :slight_smile:
My v Ježíška věříme pořád a Vánoce jsou prostě nádhera. Všude nazdobeno, voňavo, světýlka a hrozně se těším až bude Týnka větší a konečně budu moct zase na půlnoční. To je taková krása. :slight_smile:
Večeřet budeme taky kolem šesté, abychom všechno stihly a hlavně taky večerní pohádku. Stromeček koupíme tak za 14 dní a kapříka těsně před Štědrým dnem. Ňam. :slight_smile:
Tak jsem objednala Hipp HA a jsem zvědavá, jak se bude tvářit. Doufám, že jí tím ecperimentování, které mlíčko jí sedne, jí nezavařím střívka. To bych nerada. Ale ona tu Bebu prostě nedá ani v noci, když je rozespalá. A to už je teda co říct, protože v noci zblajzla vždycky všecko.
3. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Zuzi, tak pak hod fotecky, at se pokochame novou kuchyni :wink:

Ja jsem taky udelala jeden svicen do kuchyne, akorat musim jeste ozdobit adventni venec, ale zapomnela jsem si koupit tu hmotu na aranzovani kytek a nove vetvicky, tak to musim poridit nejpozdeji do vikendu, abych to mela hotove :slight_smile:
3. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Holky, Vy jste akční s těmá Vánocema... Já ještě nemám ani výzdobu. mě to vůbec na Vánoce nepřijde no, nemůže si pomoct. Ale o víkendu se do toho pustím. Cukroví nepeču, páč to jím jen já, ale na talířek dostanu od mamky, teda něco s ní u ní popeču :slight_smile:
Jinak dnes byl úplněk a taky to podle toho vypadalo, od 1:22 do půl čtvrtý se u nás čumákovalo, ale pak teda usnula u mě v posteli a spalo se až do desíti bez jedinýho probuzení :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tak já holky Vánoce plánuju tak, že kolem 17:30 vezmeme Ančí ke stromečku, rozbalíme její dárečky, pohrajeme si a v 19 hodin koupačka a spinkačka a pak teprve budu smažit kapra a budou Vánoce s manžou.
3. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Hojte holky

Po dlouhe dobe se zase na chvili ukazuju. Je toho nejak moc, ale uz mam upecene 4 druhy cukrovi a dnes pokracuji. No malje je hodnej ale uz vse musim delat kdyz spi. No a u nas prijde babicka s dedeckem na stedry den kolem druhe hodiny. Takze holt bude kafickovat a oni si rozbalej darky driv. No ale malemu to asi nechame po veceri coz bude tak pata hodina :wink:

Vsem preji poklidne vanoce a ja se zkusim jeste do konce tejdne ukazat. snad to klapne. :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky,

andy bud v klidu,me ty vánoce taky ješte nechytli :wink: ale už budu muset delat vyzdobu po Mikuláši,kvuli Elišce..
dnes jsem se dívala a davala do tašek Mikuláíše,ovoce dám až v sobotu..už se teším,mají dojet i naši :wink:

bobas už máte hotovo se střechou? ty jsi akční :sweat_smile: s tím pečením..
my jsem dnes planovali s manžou kolik budem mít druhu,co budem píct..moc toho nechci..perníčky,rohlíčky,kokosky,šohajky,kuličky,ulky..zatím a pak se uvydí..

my večeříme vždycky před 17 hodkou,říká se že jak je tma a jde vydet první hvezda,má se jít večeřet,no nekdy se hzvezdy ale nedočkáme :grinning:
Elin když byla mimčo,sedela s náma u stolu v autosedačce-vajíčku a mela svoji kašičku,byla vifintená,červené šaty a baretek :slight_smile: je to se spomíná,jak se to blíží..musím koupit ohoz malemu :wink: at je frajer

andy me manža taky hodne oremcá,když neco chci,udelá to,ale okecává a me to dycky vytočí..ja jsem desnej nervák :unamused:

kremco gratulace k zoubku a hlavne at už jste jen zdraví :slight_smile:
holky ste šikovné s tou vyzdobou,zítra koupím sprej na ozdobu okna,letos chci zmenu a pustím se večer do toho
3. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jo petko strecha uz je hotova. No a pokojik ve finale budou delat az po novem roce tak jsem mela klidek na peceni. Ted me ceka to horsi slepovat a namacet v cokolade :slight_smile:
3. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.