• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
me sec do toho vubec nechce,chtela jsem objednat zakusky,ale manža pry v žadnem případe,že bude péct s Elin..dovedeš si představit tu spoušt po nich :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jim pomužu,radši...
3. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
no to verim. Tak me pomohla tchyne no a ted uz jen dodelam jedno testo asi a pak vse lepit ale stim me pomaha manzel. Hlida mladeho a hraje si snim takze to jde. Ostatne pekla jsem jen pro nej ja to nejim :grinning:
3. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak Kiki už přes hoďku chrní. K obídku měla kaši se žloutkem a já si teď dávám v klidu kafíčko a pak půjdu utřít prah v obýváku a potom si asi zacvičím.
bobas, ty teda jedeš :slight_smile: Už Mareček leze?
3. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz
my jsme zpět z prochajdy konečně zima :slight_smile:

já letos peču linecké, špičky kuličky a rohlíčky jinak na to kašlu

peti co jsou šohajky???

máme dole v pravo zub už jen pod kůžičkou je vidět i cítit tak snad co nejdřív at je klid

davídek ted snědl celý banán a jablko a kouká co ještě si dá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

za půl hodky přijde opravář na myčkua za hodku tchánovci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak se nám porouchalo autí tak oprava bude stát dvacet tisít to je super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kabelka LV v háji :grinning:
3. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
anitt, to je pech :unamused: Davídek je pěknej žroutík :wink:
Já pipka místo úklidu vykysla u mimibazaru a utrácela. Objednala jsem Kikče bundičku a na přechodné období, páč máme jednu malou a 2velký, takže ať je jedna akorát pod kterou můžu dát svetr. Pak šatičky s dlouhým rukávem na Vánoce a k tomu tu čelenku s mašličkou s pak 3 overálky na spinkaní vel. 80, začínaj nám být malý ty z Chereoke 6-9měsíců. A zítra se mrknu po nějaké čapce teploučké a už nic na zimu snad kupovat nebudu muset.
3. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
jj. jinak my kapříka koupíme a pustíme do vody. tak se musím ještě informovat jak to udělat aby v pohodě přežil
3. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
Ahojky, Andy to je super ze sis odpocinula a zkecla s kamoskou, vidis a nezabilo ho to.
Vidim ze tady se Vánoce resi o sto sest :slight_smile: Ja je taky miluju a vzdycky sme je slavili poradne. U nas dite zastupoval Scotty :grinning: Toho sice stromecek nebral ale z darku byl unesenej :grinning: Chudacek jeste nema zadnej darek, ale po vyplate pojedeme do Ikea tak mu tam koupim toho plysovyho krecka, z toho bude nadsenej.
Ja mam zatim pernicky a linecke, v patek chci delat vanilkove rohlicky. No a pak jeste rafaela, ulky, mozna kokosove pusinky, kokosovou roladu a to asi bude vse. Pracny ani sohajdy nemusim.
Anitt u nas jsou sohajdy takova orechova glajda prelita cokoladou, dela se to do tech malych papirovych kosicku.
Vyzdobu uz mam , jen mi teta v nedeli doveze adventni venec. Pateho mam narozky tak to vzdycky dostanu jako ze k narozkam, ona dela krasne :slight_smile:
3. pro 2009 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz
misi díky za poučení o sohajdě .
jé narozky tak to maš když chodí Mikuláš vid?
3. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedacka-romer-king-plus-high-line-1/

holčiny líbí se mi tahle autosedajda myslíte že je ok a kvalitní?? moc se v tom nevyznám
3. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
anit tahle je jedna z nejlepších :wink: myslím že ji tady holky už taky brali..
šohajky ti objasnila misi :wink:

andy me dnes malem kleplo,oblekala jsem odpo malemu kombinezu a je mu tak tak :angry: brali jsme ji o dost vetší a nohavice a rukavy jsou ješte vetší,ale od sedu po krk je mu to tesné..
takže budem muset koupit další a vetší.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
venku je dsná zima,co se na tom anitce líbí :astonished: :grinning:me se to nelíbí a navíc mám strach,at malemu není zima,to bude vrstev hader... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
tak jsem kukla na mimibazar a jsem z toho paf..velikost 74 mu bude tak akorat a 80 zase velká..
jaké mate holky velikosti vy?
naš malí ma 65cm,díky
3. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
Anitt, Romer je kvalitni sedacka. Mame ji i my se Zuzikem, akorat jinou barvu potahu :wink:
3. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Petrach my mame ted 74, ale neco 80. Objednavam mu ted 80tku, ale ma 78cm :wink:
S tim oblikanim je to des, taky uz se tesim na jaro az bude tepleji.
Anitt jj slavim na Mikulase :grinning:
3. pro 2009 v 18:10  •  1 dítě  • Odpověz
Bobas, ty jsi tedy akcni s tim pecenim :dizzy_face:

Venku je fakt zima. Dneska jsem malyho navlikla a dal mu i zimní čepku :slight_smile: Byli jsme mrknout v praci. Jsem docela koukala, protoze Honzik nechtel byt u kolegyne, ktera ho vzdycky chovala a delala s nim blbiny, a natahoval ruce ke mne. To jsem fakt valila oci, to bylo poprve, co to udelal :slight_smile:

Peti, jinak my nosime uz 80, ale my jsme burtici :slight_smile:

Jo, holky, co oblikate prckum pod kombinezu? Puncochy a body nebo i teplacky a slabou mikcu? Ja nevim, jak ho mam oblict, aby mu nebyla zima nebo nebyl varenej?
3. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Tak Anča nosí velikost 80, něco i 86 a má 74 cm cca.

Já teď oblíkám Ančí punčocháčky, dvoje body, tlustý ponožky, kombinézu a fusak a fleese čepičku.
3. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Já ji dávám jen dvě bóďa, triko s dlouhým, bundu, punčochy, džíny, silný ponožky a má teda emitex fusak, ten fakt hřeje a nánožník a je kolikrát i zpocená, když je víc jak 5st. a má tohle :wink:
3. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Já právě Honzíkovi dávám punčošky, body, ponožky, slabou mikču, kalhoty, bundu a teplou čepici, ale nevěděla jsem, jak ho oblíknout do kombinézy :sweat_smile:
3. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
tak s autosedajdou jste mě přesvědčily díky.

jinak návštěva tchyne hustá. asistovala při koupání a davídek je jak pytel blech a praštil se trochu nohou o přebalovací pult a o na na to ta máma teda.... no to jsem vyletela a řekla ji at uhne že musím stát tak aby se právě nepraštil aktivistka jedna uffff

pak další perla říkám že jsem objednala super autosedačku sice dost drahou ale kvalitní a ona kolik stojí tak jsem ji to řekla a ona na to tak to nekupujte davídek vydrží ve vajíčku to bude dobrý :grinning: chápete to???? docela vtipný už vidím jak davídek má osmnáct kg a je ve vajíčku :grinning: :grinning: :grinning: je fakt blázen
3. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Anitt, se divim, ze jsi ji pozvala na navstevu, kdyz pred tim byla hnusna :angry: At si necha rozumy pro nekoho jinyho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
já nee manža víš musím to holt občas překousnout

holčičky doubrou nooc jdu si něco uvařit mám hlad
3. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Anitt tchyne je teda husta. Ve vajicku do 18kg ha ha. No my mame vajicko maxi cosi a malej je tam sice v zimni bunde napresovanej ale do dalsi by se pry melo jit az precuhuje hlavicka nebo ma desne skrceny nohy a to nema, tak tam jeste chvilku vydrzi. Kamoscin syn ma skoro rok a je porad ve vajicku.

Porad premyslim jakou dalsi sedajdu koupit. Nejradsi bych taky ten Romer ale je to palka a asi nebude tolik penizku. Nemate nejakyho tipa na jinou sedajdu? Nebo treba znamy co jsou spokejeni s nejakou levnejsi?
Me se libi tato ale radsi bych 9-18.
http://www.babypoint.cz/detail1903.100/zenith/zenith-sea-03-sv-modra
Jakou mate vy? Nebo mate vsichni romer?

Jo my nemame kombinezu takze oblikam, body, svetr nebo mikina tepla, zimni bunda, puncochacky, jeany a cepicku a rukavice. Mame taky fusak Emitex je krasne teplej a na tom mam jeste nanoznik. Kdyz bude minus, uvazuju jeste o nejakym body tilku.
3. pro 2009 ve 20:38  •  1 dítě  • Odpověz
Jo, holky, jasný, že ještě čepaka, na ní kapuce a rukavičky, to je samozřejmost, ale fakt ten fusak je maximálně teplej a byla mi spocená minulou neděli a to byla řádná kosa navečer :unamused: Kombinézu ještě nevím jestli budu pořizovat, zas fusak je fakt teploučkej a já mám takovej spacák s bundičkou, tak když bude maxi zima tak dám toto.
misi, tuhle sedajdu nám doporučovala paní v dětským ráji, že prej se kloubí kvalita s cenou, takže o ní taky přemýšlíme. Když koukám do aut, tak ji má dost lidí :wink: Jinak maxi.cosi je dost velký vajíčko o proti ostatním, Kiki už taky začíná být těsná, ale vydržíme, co nejdéle.
anitt, ty tchýně. Jsou jak prdlý :angry: Je to těžký, nejradši je nevidět, ale musíte to brát tak, že až Vaši synové budou mít manželky a děti, tak taky vnoučky budete chtít občas vidět :confounded:
3. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Andy jj my chceme taky vydrzet co nejdele. Pry vajicko je nejbezpecnejsi ze vsech sedacek :slight_smile: Ale vy jste oproti nam drobci, vy tam vydrzite jeste dlouho :grinning:
3. pro 2009 ve 21:09  •  1 dítě  • Odpověz
Snad do roka to dáme :slight_smile: Já tak počítám, že by na roce mohla mít 9kg, ale zase roste dost teda, ale jeslti Vy máte 78cm a vejdete se, tak Kiki bude mít snad nejvíc 80cm na roce a pak by mohl být přesun.
3. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
misi a necháváte vajíčko v autě a berete Eliho do ruky, kočárku, když jdete do auta a nebo ho nesete ve vajíčku? Já teda ji nosím ve vajíčko, ale teda pronese se jak blázen už :astonished:
3. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
Zatim ho nosim ve vajicku, je to teda tiha, ale zas ho muzu odlozit na zem pred byt, hodne jezdim autem sama, takze vyhoda. Teda kdyz jedu treba nakoupit, supnu ho na nakupni kosik. Kdyz jedeme i s kocarkem tak dam vajicko na kocarek a vezu ho az k autu :slight_smile:
Jsem strasne rada, ze bydlime v prizemi, a skoro naproti bytu mame takovou mistnost pod schody kde schovavame kocarky. Dneska jsem byla u kamosky ktera bydli ve tretim patre bez vytahu ale ve starym dome tak jsou tam jeste ty mezipatra, malyho jsem nesla bez sedacky a pekne sem si makla. Tohle absolvovat nekolikrat denne tak me svihne. Ale zas ma kamoska fyzicku :grinning:
3. pro 2009 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz
to teda :grinning: My taky bydlíme v přízemí, máme tu i kočárkárnu, ale stejně necháváme kočárek v bytě. Akorát my teda vadí zima od země, když malá trénuje musí být pěkně nabalená, ale to se zas nemůže pořádně hýbat :unamused: Teď je zase zahleněná, tak ji dávám mucosolvan, ale když odsávám tak nic moc neodsaju, ale hodně ji natahuje jídlo, dneska to bylo u každýho snad :frowning2:
3. pro 2009 ve 22:29  • Odpověz
Mě taky vyhovuje, že při nákupu ji můžu mít v košíku ve vajíčku a ona si hezky čumáku :slight_smile:
3. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my jsme v plném nasazení, už budeme instalovat dřez a zítra nás čekají horní skříňky a budeme přesunovat nádobí. Já furt brečím, že nemám skleničky a ono jich je habakuk :grinning: Jen byly zastrčené, chuděrky :grinning: Verunka je zlatíčko, odpoledne usnula na tři hodinky a usnula v osm, prdelinka. Asi ví, že potřebujeme pracovat. Ale je fakt, že ona je teď skoro pořád zlatíčko.

Anitt, ta sedačka, co jsi vybrala je super. Taky ji máme a jsme s ní spokojeni. Verča v ní teda seděla zatím jen doma, ale do vajíčka se nám už moc nevleze, koukají jí nohy a když ji šoupnu do zadu, tak jí zase přečnívá hlavička, takže bude za chvíli přesun. My máme vajíčko od Chicca a je teda asi nějaká menší...
Peti, my máme 74cm a má velikost 80, něco už 86, ale minimálně :slight_smile: Ona má hrozně dlouhý nohy a ti výrobci dupaček to dělají tak blbě, že sice na délku by jí to bylo dobře, ale prostě rozkrok to má hrozně nahoře a nedopnu to :angry:
Andy, my taky nosíme ve vajíčku, nemáme podvozek k autosedajdě :frowning2: Už se pronese fakt hodně, má devět kilo, takže je to znát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bobas, ty jsi šikulka s tím pečením, nás to čeká s mámou o víkendu. Vůbec se netěším, nemám pocit, že by byly za chvíli Vánoce - i přesto, že jsem si dneska koupila nádhernou vánoční hvězdu i s krásným květináčem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aspoň, že už je zima, ještě ten sníh a je to :slight_smile:
3. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Normálně to je mazec, jak malej leze. Je všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Zlatý ležící mimi :grinning: A to ještě nechodí, to bude teprve něco :grinning:
Jinak my jsme ještě pořád ve vajíčku, ale když ho tam dám v zimní bundě tak je tam dost napresovanej. Takže když jedeme někam dál, tak mu dám jen mikču, hodím přes něj deku a až je v autě teplejš, tak deku sundám :wink: No a pronese se, to jako že jo, naštěstí máme výtah :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak my taky máme fusak emitex, ale na mmb jsem koupila nějaké kombinézky na zimu. Tak snad to unosíme. Ale konecně to vypadá, že bude zima, tak mu možná hned dneska obleču tu kombinézku :wink:
4. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.