• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
dobré rano holčiny.

tak já pod kombinézu dávám jen body s dlouhým rukávem a punčocháčky. nic jiného se tam ani nevejde . je hrozně teplá a kolikrát je v ní davídek až spocenej tak si myslím že to bohatě stačí. pak dávám rukavičky a dvě čepice je ve fusaku a nánožník takže až až. a v mínusovejch teplotách se stejně nemá chodit na moc dlouho ven.

hrusti je nějaký cvik na podporu lezení? nam se do toho nějak nechce.
a leze ti i na plovoučce??
4. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
hrusti je to sila, ze? Pockej az si zacne stoupat a padat,to bylo pro me nejhorsi obdobi, ted uz malej umi spadnout na zadek nebo se sveze na kolinkach
4. pro 2009 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt, my cvicime jeden cvik z Vojtovky, ale ten pro vas neni. A pak jsme jeste zkouseli ten nacvik lezeni, stejne jako to mela Bunicka vyfocene v jejim albu, ze cvici s Kacenou. Tim mu vlastne ukazes jak na to a az bude mit Davi vsechno zpevnene a pripravene na lezeni, tak zacne sam :wink: Neboj, nema cenu spechat. My zase nesedime, ale to ani zatim nechci, protoze na rhb mi rekla, ze musime nejdriv lezt a pak teprve sedet, aby mel zpevnena zada a nekynklal se tam :slight_smile:
4. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Jinak my dneska vytahneme kombinezku, mam tady asi 4 koupene v ruznych bazarcich, tak at to unosime :grinning: Teplomer ukazuje 1 stupen :confused: Zima prichází! :grinning: :grinning: :grinning: AKorát by mohl ještě napadnou sníh, aspon na vánoce :dizzy_face:
4. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Musela jsem být hrozně hodná, protože mi včera manža dal za ty dva Honzíkovy zubáky poukaz na thajskou masáž :dizzy_face: Už se těšííím! :dizzy_face:
4. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
hrusti ty se máš masáž bych taky brala tak snad přes svátky to zvládnu
já mám uvařeno pro davídka sebe nějak nestíhám tak dám davídkovi oběda a razíme ven jdu koupit ten náramek ségre a pak na poštu pokud zase nebuodu mít polední pauzu zoufalci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Anitt, doufam, ze nedrzis nejakou drastickou dietu, ze se takhle odbivas :wink:

Holky, jsem zralá na panáka :cry: Nejakym zahadnym zpusobem se nam odpojila z odpadu ta trubka, kterou se z pracky vypousti voda a vsimla jsem si toho, az kdyz tekla vody z koupelny. Takze jsem ted hodinu uklizela potopu a odpoledne naklusu k sousedum, jestli jsme je nevytopili. Nastesti se nestihla vypustit cela pracka, jsem to stacila vypnout a mela jsem tam na hromade pripravene rucniky na prani, takze cast vody se vsakla do tech runiku. Me asi klepne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Teda thajska masaz to bych taky hned brala :slight_smile: jj venku je pekna kosa. Dneska mi prisli jeany a trikokosile pro malyho tak ma na chvilku vystarany, jeste by potreboval nejaky overalky na spani.
Je fakt ze u nas se taky nejdriv lezlo a pak sedelo. :wink:
4. pro 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
Hrusti to je des, taky nesnasim problemy s prackou, jeste mam v zive pameti jak mi pracka neprala a opravar mi rekl ze tam davam moc prasku a vzal si za to 500 :angry:
4. pro 2009 v 11:16  •  1 dítě  • Odpověz
Holky tak sem narazila na konikovi na perfektni tema, jmenuje se to Zahadny muz, je to ve volne diskusi a ja se u toho rehtam jako blazen :grinning: :grinning: :grinning: Doporucuju
4. pro 2009 ve 12:47  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, mrkla jsem tam. Docela jsem se pobavila... lichy ponozky, kalhoty k ohni a 2 slipy a 10 ponozek za tyden :grinning:
4. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
jj ja teda vse nekopromisne vyhazuju, kolikrat to manza ani nezjisti :grinning: a pracka nam taky zere ponozky :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,
dočítám vás už celé odpoledne po častech,zase nestíhám,ted jsem dovešela zaclony a Ježíšek muže zdobit okna..byli jsme odpoledne na vetvičky barborky do vazy :wink:

anitko ptala jsem se manži na to pouštení kapra,je rybář..a pry to nemáš delat,že je mizivá šance,že by to přežil,to vracení...oni je mají v tech kadích dlouho,navíc mají jinou teplotu vody a pak by mel šok..
tak ho radši nekupuj a udelej radost za ty penízky nekomu jinému :wink:

hrusti co je za den :astonished: :angry: me dnes prozmenu nechtela pračka doprat a pořad se točila :angry: tak snad to sousedy nevytopilo

jdu ješte douklízet a dozdobit,at je rano radost,všem okolo svítí svetylka a svícny,jen nám ne a Eliška z toho byla špatná..tak jdu na to,ješte kuknu :wink:
4. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
Petrach taky jsem to slysela s tim kaprem. Pry jak se pousti do Vltavy tak nemaji moc sance prezit. My mame lososa a bramborovy salat. Nam Nam.
Pracky jsou zahadny pristroje. My byli plavat a malej je fakt hotova ryba, krasne se potapi, evidentne ho to bavi a caka jak drak. :slight_smile: Pak jsme byli na punc a koupit na vecer Grand Moraviu k vinku. Na namesti hral Prazsky vyber to moc nemusim, tak jsme radsi jeli domu.
4. pro 2009 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my máme skoro hotovo, ještě zbývají dodělávky, ale je to moc moc krásné :grinning: Jen Veru dneska měla přerušovaný spánek a musela jsem ji držet jen v ložnici, takže si to dokážete s tím naším drakem představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Už mi z toho hrabalo. Venku pršelo nebo co to padalo, takže ani na prochajdu jsme nevypadly :frowning2: Jo a v noci jsme měli zážitek :-ú Petr šel spát v půl druhý, dodělával kuchyň a říká mi, že Verunka mlaská, že si asi ublinkla. Tak jsme rozsvítili a ta naše čertice klečela v postýlce, koukala do okna na měsíc a ožužlávala žbrdlinky :sweat_smile: :grinning: Tak jsem byli dojatí, vzali si ji do postele, což obvykle neděláme, a Verunka si tam s náma půl hodiny povídala, fakt krásná noc. Pak jsem ji přenesla do postýlky a povídala si se zvířátky :grinning: Petr se mi ráno svěřil, že byl z ní tak dojatej, že upustil pár slz :dizzy_face: Holky, ten je z ní úplně poprděnej, já mám tak hroznou radost!!! :dizzy_face: Zítra si ji bere ke tchánovcům a já mezitím udělám doma výzdobu :slight_smile:

Hrusti, doufám, že vše dopadlo dobře a že jste sousedy nevytopili :unamused: To fakt naštve :angry: Mě se v noci zkřížily záda nebo co, nemohla jsem se vůbec hnout :frowning2:
Peti, tak to bude mít Eliška krásnééé probuzení, taky bych to v budoucnu chtěla dělat přes noc, ať mají dětičky překvapení :grinning: Jinak s tím kapříkem máš pravdu, návrat nepřežívají, táta je taky rybář a já jsem vždycky chtěla, aby kapříka pustil zpátky a on mi řekl, že to nejde :frowning2:
Anittko, nespěchej na Davídka s tím lezením, užívej si dny, kdy se ještě sám nikam nedopraví, pak je to mazec :slight_smile: Má ještě času habaděj, nic se nemá uspěchat :wink: On nic nezmešká :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
holčiny děkuju za upozornění s kapříkama chtěla jsem aspon dva zachránit ach joooo :frowning2:

zuzík Verča je teda sladouš to musel být pohled jak ožužlává žbrdlinky je rozkošná :slight_smile:

jj já vím že má čas ale trénujeme denně , on se odstrkává ale štve ho ta plovoučka tak ho beru na postel a tam je spokojenej ale problém je v tom že chce hrozně sedět a vzteká se když ho pokládám

ted jsem objednala sedátko do vany nemůžu se dočkat až ho manža vyzvedne
http://www.detskyraj.cz/zbozi/8604-dreambaby-sedatko-do-vany

zítra ráno jedeem do prahy jáí nakoupím dárečky manžovi a v neděli jdeme na staromák nemůžu se dočkat .
4. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
jj, anitt, je rozkošná, ale taky umí být pěknej vztekloun :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Jen nevím, co s ní a se spánkem, protože odpo jsem ji dala hajat a když jsem přišla, tak byla na bříšku, pod sebou měla srolovanou přikrývku a hlavičku namáčknutou na špruclích. Ne teda moc, ale stejně se toho cestování bojím. Před chvílí se se vztekáním probrala a když jsem tam přišla, tak byla ve stejný pozici :stuck_out_tongue_closed_eyes: Se divím, že nepípal monitor, byla úplně mimo něj... Jak se dá zabránit tomu, aby dítka necestovala? Ono ji to docela probírá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
anitt, to sedátko vypadá skvěle :wink: Malé se teda naopak na plovoučce líbí, protože se po tom jakoby klouže a leze rychleji :grinning:
4. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
zuzí náš malí byl kolem jedné včera taky hore,oči jako trnky a vykládal a hazel plyšaky :astonished:
me to překvapilo,on se fááákt nikdy nezbudí dřív,jak na jídlo..máme střešní okna nad postelí a on má postylku hned vedle..vydíš ten mesíc v uplnku me nenapadl,ale asi fakt..musela jsem mu dát flašku a stejne ho nezmohla hned,ja usnula a on kecal s manžou do 2 hodin..ve 4 chudak staval do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:

anit my se taky neplazíme ,cosi se pokouší,ale neví jak na to..dnes máme korigovane 7 mesícu..Elin už lezla..jenže co nadeláš..ja se furt utešuju synovcem,lozícém až v roce a stejne mají kluci ješte času dost :wink:
užij si vylet,tam bude krasne vanočne vyzdobené..uplne zavydím..

miši to musí byt super pocit ho vydet tak vyvádet ve vode :slight_smile: u vas je pořad nejaké vystoupení,už začli trhy? u nás až 14.12 :unamused: už se teším jak vyrazíme s Elin sami dve..

na me doléhá nejak ta vanoční atmosfera..strašne se teším..a vrací se mi ten začatek roku,i když na to nemyslím..nemužu na to myslet,ty spomínky nejsou moc veselé..chtela bych nám to o vanocích všechno vynahradit..a fakt nmi dochází jako nikdy,že v penezích štestí není..ja už ten nejkrasnejší darek mám
4. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
Petrach jj u nas zacinaji 28 listopadu a konci na stedry den. Na namesti je spoustu drevenych stanku s puncem a dalsima vecma, kazdy den je jiny program :slight_smile:
4. pro 2009 ve 23:17  •  1 dítě  • Odpověz
peti, ona je poslední dny hore vždy kolem půl dvanácté až jedné, tak to přisuzuju měsíci, ale třeba je to něčím jiným :grinning: S tím lezením se můžeš utěšovat třeba i mnou :grinning: Já vůbec nelezla, seděla jsem a pak jsem si stoupla a začala běhat :grinning:
5. pro 2009 v 00:04  • Odpověz
Peti, Šimonek je vlastně jako Ančí, akorát poslední trimestr nebyl v bříšku, ale venku, takže korigovaně, nekorigovaně, je mu prostě 7 měsíců a hotovo, těch 9 měsíců, co se to jako počítá, je vlastně blbost, vždyť se akorát dovyvinul mimo bříško, ale to přeci neznamená, že mu je víc než Ančí. Anča taky zatím neleze a ani vzdáleně a jediný důležitý je, že je šťastná, jestli nebude chtít, tak ať si klidně neleze ani v roce, však my vidíme, že jsou v pořádku, až budou chtít, tak si polezou.
5. pro 2009 v 09:06  • Odpověz
Ahoj holky,

Aničce přejeme vše nej k dnešním, pidi narozkám :slight_smile: hlavne moc moc zdravíčka...
karci ted na to hledím,že by byli vlastne stejne staří,ja sem si toho vubec ješte nevšimla :wink:
ja jsem mela 4.5.první termín porodu a podle utz ješte pozdej..

a máš pravdu,naše rhb říká,že když bude lozit v roce,tak pry bude spokojená a znám prave nedonošenátka co lezkli i pozdejc,jen se nestresovat..me to zas tak neva,jen lidi okolo pořad mají řeči,jenže jim nedochází,že to že se narodil o skoro 3 mesíce dřív,proste nepřeskočíl..a dekuju holky :wink:

Elin dnes lítala po byte nadšená vyzdobou a malí delal na svícen za oknem AAACHCHCH...
no bomba..pustili jsme si ke snídani pohádku a udelali pohodu..ted už prcek spí a ja jdu vařit..

všem prckum tady přeju krasneho Mikuláše a nejaky ten balíček :slight_smile:

u nás pro maleho bude skoro samé jídlo,to on ocení :grinning:
5. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojky sluníčka,

omlouvám se,ale tento týden jsem vůůbec neměla čas a do vánoc to bude asi podobné :unamused: Nemám napečíno,dárky nic :frowning2:
A ani nevím co se tu nového děje,jen mi říkal Petr,že Elík už pochoduje kolem nábytku...TAk to gratuluji :grinning:
Malej už chodí u chodítka a auta...Tlačí to před sebou a jde :confused: Myslím,že to máme za pár :grinning: Zoubky zatím neproříznuty,ale už je to tip top :grinning:

Anitt to sedátko je super,ale Kryštof chce stát i ve vaně :confounded: A to nejsem moc ráda :fearful: A zuzík má pravdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Užívej dokud můžeš...Pak si nedojdeš v klidu ani na záchůdek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Já kombinézku dávám už taky co je zima...Dávám punčošky a body s dl.rukávem a slabé tríčo s dl.rukávem
5. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
vikul ahojky kdepak, jen stoji, zadny pochodovani se nedeje :grinning: Ale stoupa si hezky a uz umi i dobre padat.
Anicce vse nej k sedmemu mesici :slight_smile: Tak to slavime spolu :slight_smile: Dostala jsem od manzi nove CD Tomase Kluse, toho ja rada a krasnou kytku :slight_smile:
Ted jde na fotbalek ale pak bude hlidat a ja udelam ty vanilkovy rohlicky. Jeste tvarohovy dort pro navstevu co prijde zitra a strudlik, Dneska mam pecici den :grinning: Dopo jsem si hezky uklidila, manza byl s malym v obchode. :slight_smile:
Vsem krasneho Mikulase.
5. pro 2009 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky Maminky a prckove.

No tak ja se musim zeptat cemu rikate lezeni a cemu plazeni. U nas totiz ze by lelz po ctyrech tak jako uz sem ho videla jak dopredu tak dozadu, ale trva mu to se takto nekam dostat. Takze to resi tim ze sebou placne na zem a plazi jako vzteklej lump jeden.Ja jsem tak rada ze mame ohradku, alespon tak muzu jit v klidku na zachod :wink:

Misi a Vikulko takova blba otazecka: Taky vam jdou tak po miskach hafanu???? :grinning:

Holky ja jsem z toho hotova nestihnu se poradne otocit a on uz je v kuchyni a chytam ho par centaku od miska s vodou. Uz jsme se v tom i okoupali. Vytopil me kuchyn sikulka. Jeste stesti ze mam lino. :wink:

Anit pokud ti malej jeste neleze ani neplazi tak bud rada a odpocivej. Pak uz si odpocnes jen kdyz bude spat. No a ja teda ani to ne, protoze v tu dobu vetsinou chystam vareni nebo uklizim. Manza ho hlida obcas o vikendu rano a pokazde slysim ze ho musi furt od nekud tahat :grinning:.
5. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Bobasku malej leze klasicky po ctryrech, po kolinkach a rychlej je desne, Eliasek se nikdy moc neplazil jen do kolecka. Misky psa ho nezajimaji, asi jednou si tam omachal ruku ale od te doby nic. Zradlo tam Scotty nema, to vzdy hned sezere. My mame taky ohradku a jsem rada, je to super vec na odlozeni, malej tam taky rad stoji, protoze se mu za ty sprusle dobre drzi. Kdyz jsme na plavcu tak vidim jak mu ta ohradka se siti dela problemy.
5. pro 2009 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky!
Hlasim se az dneska. Vcera jsem byla s kamoskama na veceri, dneska rano anglictina, pak nakup a prochazka :slight_smile:

Anicce vse nej k dnesnim 7-mesicum :slight_smile:

Jinak všem andílkům a čertíkům hezkého Mikuláše :wink:
5. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky,

tak se hlásím ve chvíli volna :slight_smile: Teď se dělají poslední úpravy, tak snad už bude zítra hotovo. Ty dodělávky zaberou nejvíc času, nikomu se do nich nechce a přece se musí udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Verunka spinkala jako andílek celou noc, ale zato dneska dala necelou hodinku za celý den. Vůbec nechtěla usnout, potfůrka, tak se obávám koupáníčka :sweat_smile: A Petr je celej šťastnej, protože Veru začala říkat TÁTA :dizzy_face: Měl ji ráno u tchánovců, já zatím udělala výzdobu a poklidila, a když přijeli, tak malá žvatlala ťaťaťa :grinning: Asi jí něčím nadopovali či co :grinning:

Bobas, u nás se na bříško jen točilo, pak začala pérovat, lézt dozadu a teď už i dopředu - a to jsou fakt mety :grinning: Ani se nestačím otočit a je někde jinde :slight_smile:
Vikulko, tak to Štůfek za pár chvil běhat sám bez opory :dizzy_face:
Misi, ty máš dnes pečící den :wink: Ty dnes slavíš narozeniny?
Aničce přejeme vše nej k jejím sedmiměsíčním narozeninkám :dizzy_face: Hlavně zdravíčko a štěstíčko :wink:

Tak a já se jdu znovu zapojit do pracovního procesu, aby na mě tatínek nezavolal čerty :slight_smile: Užívejte si krásný poklidný večer a ať nikoho z vás neodnesou v pytli :grinning:
5. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.