• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Zuzi, tak az bude zitra hotovo, tak hod fotecky. At se pokochame :wink:

Misi, vse nejlepsi k dnesnim narozninam!!! Hlavne zdravicko!!! A at te Eliasek s tatkou moc nezlobi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Dekuju hrusti za prani :slight_smile: JJ dneska slavim.
5. pro 2009 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz
misi taky se přidávám :slight_smile:
hlavne hodne zdravíčka a štestíčka,ostatní už přijde samo :wink: krásné narozeniny :slight_smile:
5. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
bobásku to je strašný!!!Chudák Vikula,musí mít misky pořád nahoře..Ještě,že si umí zaškrábat,ale to nesmí vidět štůfek.To jsou mety :grinning:

Misi vše nej nej k narozeninkám

A Aničce k pidi narozeninkám vše nej nej :dizzy_face:
5. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Holky, děkujeme za přáníčka a přeju Misi taky všechno nej.
5. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahoj holky,

vše nej nej Aničce k pidi narozkám a misi k velkým narozkám. :slight_smile:

Už máme taky vše uklizeno, připraveno. Zbývá jen nazdobit vchodové dvěře a Vánoce můžou přijít. :slight_smile: I když pochybuju, že těm mým dvěma kozenám pořádek vydrží až do Vánoc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak čertík Bertík už spinká, dneska usnula jako když ji do vody hodí :confused: Byla přetažená jako blázen, pořád si mnula očka, ale že by spala, to fakt nehrozilo. Teď půjdu umýt poslední spotřebič a bude hotovo - skoro :grinning:
Misi, tak vše nej, ať je ti hej :grinning: Hlavně přeju hodně zdraví a štěstí :wink: Pro tebe i tvou krásnou rodinku :sweat_smile:
Vikulko, Štůfek má dost dobrej apetit :grinning:
5. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
Holky moc dekuju za pranicka :slight_smile: U nas uz se taky spi, ale bylo to narocne. Uz mam vse hotove jeste ty rohlicky, testo odpociva v lednicce a za pul hodky se na to vrhnu.
Zuzik moc se tesim na fotecky vaseho staronoveho bytecku. Urcite to mate moc krasne :slight_smile:
Vikul Stufek rad granulky ? :grinning:
5. pro 2009 ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz
misi, tak to je bezva, že už máš pečeno :wink: Já vás holky stejně obdivuju, že pečete. Mě to čeká asi příští rok - udělám pár kousků - ale už teď z toho mám osypky :grinning: Jinak byteček není nějak moderně vybaven, ale je to útulné a to se nám líbí :grinning: Nečekejte žádné zázraky :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak já jsem si ted zadělala na linecké a perníčky a zítra to vypukne :slight_smile:

JJ malej má rád granulíny :grinning:
5. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
vikuĺ to pry hodne deti :slight_smile: U nas nema malej sanci, Scotty zere tak rychle, ze se to v misce ani neohreje :grinning:
Zuzik to je hlavni, ze je to utulny. :wink: Me peceni bavi, holky kdyby jste videli moje rohlicky tak padnete, chutovy dobry ale ten vzhled :grinning:
5. pro 2009 ve 22:30  •  1 dítě  • Odpověz
krásné ránko,

já tu snídám a tady nikdo....Čím to asi bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máte honku co??? :grinning: hi,hi
Já mám zase doma mamánka....Doufám,žë to je jen k těm zubům :angry: Pořád se po mě šplhá.Tak naše hrací období bylo cca tak 3-4 týdny.To jsem o něm vůbec nevěděla
6. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
Dobré ráno!
Já mám linecké už hotové, jen ještě kolečka namočním v čoko a nahoru mandličku. Tenhle rok jsem toho udělala fakt trochu, jen pro návštěvu na talíř. Mě to pečení moc nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jsme dneska měli jet k našim, ale brácha je nemocný, tak nikam nejedeme. Tak vymýšlíme alternativní plán a moje podmínka je, že nebudu muset vařit :slight_smile:

Hezkou neděli!
6. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
ahoj holky,

vikulko ja honku nemám :grinning: navařeno mám a uklizeno od večera,Elin pošlu k našim do zítřka,bracha tam jede,tak jsem ho poveřila a manža je v praci :slight_smile: jo a prcek spí :pensive:

zuzí my taky nemáme moc moderno,ono s detmi to nemá moc smysl,chcem počkat až malí odroste a vymenit obyvak,ten to potřebuje nejvíc,hlavne koberec a sedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenže když přijede synovec a vydím,co deti dokažou,tak me to přejde s tím nakupovaním..a taky až budem delat oba

vikul to jsem slyšela od víc lidí o tech granulích,jedné zname dr řekla,že to neva,at ho nachají,že je to zdravé všechno,co tam mají :wink:
asi to chce hlídat,ale když si zobne,tak se nehroutit
6. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Vikul nebo vyspavame :grinning: Ja mela honku vcera.

Hrusti v cokolade? Ja to jen potru marmeladou, slepim a je. Kdyz te to nebavi, tak proc si neco neobjednate? Ja to tak vzdy delala. Driv sem nemela cas a ani me to nebavilo. :slight_smile:
Dokonce jsem nasla jednu pani tady na konikovy, ktera upece a pak to posila postou a pry super. :wink:

petrach ja sem desne spokojena se sedackou z Ikea. Potah se da sundat oprat nebo vycistit takze super :slight_smile: My jsme meli driv taky vsechno stary, bylo to u nas kazdy pes jina ves (stolek od jednech, sedacka od jinych) ale postupne jsme to obmenili. Manza vzdycky rika, ze uz mame urcite vsechno a ja si vzdycky jeste neco vymyslim :grinning: Ted chci takovy ten napis do kuchyne na zed. Hrozne se mi to libi :slight_smile:

http://www.dekor.veem.sk/index.php?main_page=product_info&cPath=85_87_94&products_id=285
6. pro 2009 v 11:01  •  1 dítě  • Odpověz
misi musím kuknout do katalogu,ale letos už to teda nepujde...jsem rada že se vetíme,celí rok to stalo za prd,ale nestežuju si..mají se lidi huř :wink:
ten napis je dobrýýýý :slight_smile:

ja bych taky nepekla,jenže manža řekl rezolutne,že nic kupovaneho,že si napeče..což oto,to un umí,ale ten bugr po nem :stuck_out_tongue_closed_eyes: me to nebaví ani trošku..ja udelám nepečené,to ješte jde a on ten zbytek,ale chci taky jen pár druhu...
6. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Misi ten nápis je moc hezký

Dala jsem nové fotečky, jestli chcete koukněte :wink:

Pokusím se vás trochu dočíst, abych byla v obraze co je kde nového :wink:

Misi, dodatečně vše nej k narozeninám :wink:

Aničce samozřejmě taky dodatečně vše nej k pidi narozeninám :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my měli noc super, malá spinkala od osmi do šesti a pak do půl desáté :slight_smile: Jen o půlnoci, kdy jsem šla spát, tak jsem zjistila, že spinká na bříšku :slight_smile: Docela jsem se bála ji tak nechat spinkat, ale když máme monitor, tak jsem usnula :slight_smile: Spinkala tak celou noc :slight_smile: Jenže s tím poobědním spánkem je to bída. Jak zjistila, že může cestovat i v postýlce, tak nezabere, tak jsem ji musela uspat zase u sebe a spinká :stuck_out_tongue_closed_eyes: Petr ještě dodělává kuchyň, já jsem udělala další výzdobu a doufám, že dneska všechen binec už zmizí...

Peti, to je manža dobrej, že takhle upeče :slight_smile: Já teda kupované taky nemusím, babi ho jednou měla a prostě to chutnalo všelijak - prostě ne jako domácí :slight_smile:
Hrusti, jeli jste nakonec na ten Křivoklát? Já bych tam chtěla jet příští víkend, ale nevím, jak to dopadne... S tím lineckým to děláme stejně, pár jich namočíme do čokošky a to je mňamka :grinning:
Misi, ten nápis vypadá dost dobře :wink: Stejně, co všechno lidi nevymyslí :slight_smile:
Ambret, hezké fotečky, s tou postýlkou to máme stejně :slight_smile: Taky se pokouší si stoupnout, zatím tam jen klečí :slight_smile:
6. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
TAk to se máte,že nemáte honku :wink:
Prcek pujde za chvilinku spinkat a já pujdu péct..Je to už pěkná protivka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musí vydržet alespon do půl :astonished:
6. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoj holky,
nakonec jsme byli na Krivoklate, dali si obidek, prosli si adventnim jarmarkem, nakoupili par blbosti. Bylo to super, ale hroooozne moc lidi :unamused:
Za chvili hodim par fotecek :slight_smile:

Misi, jj, cas cukrovi jen slepim a cas cukrovi namocim v coko a nahoru dam mandlicku nebo orisek :wink:
6. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
hrusti tam muselo byt hezky :slight_smile:
jo a hrozne se mi líbí na tvem kočarku,že i sporták jde otočit k tobe,fakt super,to me u x landru vadí,že to nejde

ambret taky moc pekné fotečky :slight_smile: a jak se máte? chvilku jsi tu nebyla..co holky jsou zdravé?

vikul u nas se už taky spí :pensive: meli jsme navštevní odpoledne u dedy a babi ..

holky tak vám musím říct,co všechno Šimonek dostal od příbuznych jako Mikuláše :grinning: ..arabesky,kandované ovoce,lipo,čokoládu..a pak teda ovoce co nejí,ale to bych neřešila..jsem se manži ptala,jestli jim to fakt nedocvakne,že to ješte nejí :confused: a pry ne...to byli příbuzní z jeho strany :wink:
6. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Peti, to je super, ze ten kocarek jde takhle, ze vidim do sportaku. Jednou jsem to zkusila mu dat ten sportak obracene a byla jsem z toho docela nesva :sweat_smile: No, co jsem koukala na ulici, tak vetsina kocarku to, ze prcci koukaji dopredu :unamused:
Haha, to se Simunek tedy ma. Dej si neco za nej a pochunej si :wink:
6. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
hrusti, tak to je super, že jste si užili takový krásný den :slight_smile: Já jsem taky chtěla, aby se dal kočárek otočit i ke mně :slight_smile: Mně by to přišlo divný, že bych na ni neviděla :slight_smile: Ale každopádně v hluboké korbě je ještě spokojeňoučká a protože je ta korba fakt velká, tak se do ní ještě vejde, takže sporťák u nás ještě nehrozí :wink:
peti, to je mazec s tím Mikulášem. :angry: Fakt nemají rozum nebo ho chtěli dát tobě :grinning: Já zase dneska před mámou a babičkou (já blbec) řekla, že jí za chvíli budu dávat bílý jogurt a oni z toho málem měly šok. :angry: Prý je moc kyselej a mám jí dát raději LUČINU nebo TVAROH :rolling_eyes: :angry: Po bílém jogurtu prý bude mít průjmík... Mazec, co? Fakt už to nekomentuju, vůbec jejich názorům nerozumím, stejně to budu dělat po svým...
6. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Zuzi, tvaroh není kyselej, jo? No, tak to jsem se zase pobavila :zipper_mouth: Vzdyt tvaroh se snad do roka nesmi! :sweat_smile:
Dneska jsme meli fajn den, zase jsem si po delsi dobe trosku odpocinula, nemusela jsem varit :grinning: Dala jsem si obidek, pak 2 deci svaraku (a pekne jsem to citila :grinning: ) a zavrsila jsem to trdelnikem :grinning:
6. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ahoj hoky! Tak konečně mohu za Váma :slight_smile: Byla u nás celý víkend mamina s přítelem. Takže se nakupovalo a hlavně baštilo. Dělali jsme svíčkovou, knedlíčkovou, jednohubky, samý zákusky o půlnoci :astonished: Jsi teď připadám jak balóóón :grinning:
A koupili jsme nějaký dárky.. Kikče pejska mluvícího, knížku mluvící, válecí válec, golfovej kočárek atd. A včera byl u nás čert, mladej na něj machroval, ale pak když ho vzal, že ho odnese tak se skoro rozbrečel. Jo a Kiki taky dostala sladkosti, dala jsem jí je já. Péťo třeba to mysleli schválně, víš? Je jim jasný, že to ještě nebaští, ale třeba před Eliškou. Určitě věří na čerty, ježuchu, mikuláše a tak, tak chtěli, aby měl taky balíček. Já ji tam teda dala dětský sůši, mlíčko, nálepku na auto, banán, pomeranč, tatranku a mikuláše a to si dáme my :grinning: Tomíno taky ještě věří, tak aby mu to nebylo divný.
zuzi, na jogurt jsem měla výbornou výmluvu.... Říkám dr. říkala, že ji nemám dávat ovcnej, ale do toho ji to ovoce dát, páč ovocnej obsahuje zbytečný éčka a byl klid. Akorát jsem se včera skoro chytla s tchýní, že ji nechci dávat kaši bramb. z kravskýho mlíka a že jsem moc knížková, že doktoři přeháněj, že ona to svým dětem dávala, a že se to teď přehání a jsou z toho pak děti alergický, že dřív tolik nebyly jako jsou dnes. No bože, jaký má mít člověk na tohle argumenty :angry: ? Jo a já Kikině dala z každý strany polštář a na to deku a spí na ní, takže je v takovým bezpečným ďolíku a vůbec se mi neotáčí a ani nemá možnost moc cestovat, ale přitom má možnost se hýbat a je to v poho :wink:
misi, mamka si taky teď kupovala podobný dekor v bauhausu, je to moc hezký, mně se to taky začíná líbit.
6. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
hrusti, taky jsem to s tím tvarohem a lučinou vůbec nepbrala :rolling_eyes: Ale vím jistě, že dřív než je doporučený, ho mít nebude :grinning:
Andy, já jsem argumentovala tím, že jí ho osladím banánem nebo nějakým jiným ovocem a na to mi bylo sděleno, že mám rovnou koupit ovocný plnotučný jogurt :angry: A s těma alergiema argumentujou taky a já nevím, jak je odpálkovat :angry: Vůbec jim nedochází, že ty alergie nemají děti jen z jídla, ale i ze životního prostředí, který se za těch skoro třicet let podstatně změnilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Prostě mají svojí pravdu a já jsem hrozná matka, která jede podle knížek a netu a nedá na svůj selský rozum :angry: :angry: :angry:
6. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
zuzik, je to těžký. Já nechci bejt na tchýni hnusná, ale včera jak tu byla mamka, tak jsem troch přiostřila. Každopádně, pokud to nebude vyloženě nutný, tak u ní sama nebude. Pak ještě měla pindy, že už by měla lézt, že kamarádky holčička chodí kolem konferáku - 8měsíců, tak ji říkám, že každý mimčo je jiný. To tu nebyl Tom a pak přišel a ještě něco remcala, tak ji řekl to samý, že každý dítě je jiný a bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem taky argumentovala, že teď je úplně jiný životní prostředí, že z toho jsou ty alergie... No jo, zabít je je někdy málo, viď? Řekni jim, že Ti dr, řekal, že máš do toho dávat čerstvý ovoce, že je to zdravější a ovocný jogurt obsahuje pro děti moc éček, já s tím docela uspěla :slight_smile:
Jo a ještě pecka... Byla tu i švagrovka, měla Kiki na klíně a já ji dala na cucání sušenku, ale ulomila se jí a spadl větší kus do pusy, já na ní koukám a říkám ať ji to hned vyndaá, ale ona si asi myslela, že jsem nějaká blbka, že přehánním, tak nic, jen si ji posadila, asi aby se jí líp polykalo, tak jí to říkám znova a nic a samo, že malá ještě kousky nezvládá, takže jí natáhlo a pěkně jí ohodila. Ale já jsem blbka ????? :angry:
6. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky, tak ja jsem taky precpana. Byli tu nasi, bracha a teta se sestrenkou mi prat. Tak jsem se nacpala jednohubek, tvarohovyho dortu a jeste jsme sli na namesti a tam jsem mela pecene kastany, takove tycinky z odpalovaneho testa a dva punce. No jsem jak puk. :grinning:
Zuzik ze se s nima o tom vubec bavis, vzdyt vis jak se s nima vzdycky chytnes. Malej od nasich taky dostal kokinka ale vedi ze to nebude jist a snime to my :slight_smile: Jeste dostal dve umely rybicky do vody.
Andy ty jo Kikca bude mit darku :grinning: Hrusti to muselo byt krasny na tom Krivoklate. Ambret krasny fotecky, Nelinka roste jako z vody.
6. pro 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz
andy, jj, je to někdy hodně těžký. Já jsem vychovávaná tak, abych ctila rodiče, takže, když si na mámu otevřu pusu, tak z toho pak mám výčitky. Ale mě prostě strašně deptá, že ona moje argumenty vůůůůbec nebere na vědomí. S dr. jsem neuspěla ani když mi babička cpala kus pečený kachny!!! :angry: :angry: Tak jsem jí říkala, že mi dr. po telefonu řekla, že kachnu nee a ona mi řekla, že když z toho sundám tu masnou kůži, že to může. Tak jsem fakt nevěděla, co na to říct, tak jsem jí prostě ten kus vzala a vyhodila do koše... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže pochybuju o tom, že by vzali argument od dr. i na jogurty. Prostě oni vědí všechno nejlíp, já mám všechno z diskuzí na netu a nemám svůj vlastní rozum atd. atd. atd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Švagrové bych pěkně od plic vynadala, si dělá srandu, ne??? :angry: :angry: :angry: To je fakt hrůůůza ti příbuzní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jo, misi, vše nejka k narozeninám :slight_smile: Hlavně hodného manžela a Eliáška a samé zdraví :slight_smile:
ambret, no jo, Nelinka je číslo :wink:
6. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.