• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Andy, Ambret diky :slight_smile: a vsem co mi prali. Andy aspon dostala svagrova co si zaslouzila :grinning: ty jsi mama a znas ji nejlip. :wink:
Malej dneska poprve dostal rohlik na zuzlani. No koukal na to jak suva :grinning:
6. pro 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz
no ona si myslela, že s tím, že prostě kousky nedává si dělám srandu :angry: No, nakonec poblinkaná byla nejvíc ona :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
misi, tchýně na to, že jsem k ní měla přiskočit a vyndat jí to sama... :astonished: No mohla, to má pravdu. rohlík taky občas dávám, ale spíš ho jen žužlá než, že by něco snědla :slight_smile:
6. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
Ahoooojte holky,
tak zase po delší odmlce vás jdu skouknout.

Misi, vše nejlepší k Tvým narozeninám, hlavně ať jste všichni zdraví a také štěstíčko a lásku :wink:

Vůbec se na PC nedostanu a když tak jdu dělat na kalendáři, ten už mám naštěstí hotový a dnes jsem ještě udělala vánoční přáníčko a to jsem hodila do albíčka, tak můžete juknout :slight_smile:

Chodíme na palvčo a to si teda nemohu vynachválit, je to super.

Holky, prosím mám dotaz. Máte někdo tu učící flašku? Myslím, že tu o ní psala bunička.
Díky moc za odpověď.
6. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
Holky,taky nestíhám... Míšo vše nej k narozkám :dizzy_face:

Jen jsem dala pár fotek a už peláším spinkat :wink:

Bemo-my máme tu od Aventu 6+,ale zatím s ní neumí vůbec pít.Koupíš ji určitě v drogerii(schlecker) A Zuzík myslím kupovali v DM od MaMu :wink:

V týdnu se vrhnu na pečení,ale zkusím na vás kouknout :slight_smile: pááá
6. pro 2009 ve 23:15  • Odpověz
pardon Z ní :sweat_smile:
6. pro 2009 ve 23:17  • Odpověz
bemo, jak píše bunička, máme učící flašku od MAMu, je krásná :slight_smile: Ale to je tak asi vše, Verča si s ní hraje, ale nepije :grinning: Ono to bude asi chvíli trvat než si zvyknou :slight_smile: Jukla jsem na fotečky, Naty už stojí? Tý jo, to je fofr :grinning: A PFko vypadá mooooc hezky!
Buni, kráááásné fotečky, Kačka si taky ustele všude, že? Je to roztomiloučká kukajda zoubkatá :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
jé a Kačence opožděně všechno nejlepší k osmým mininarozeninkám :slight_smile: Hlavně zdravíčko a štěstíčko :dizzy_face:
6. pro 2009 ve 23:47  • Odpověz
Díky Zuzi za tip a myslíš si, že je to zbytečnost ta flaštička?

Jo, Natálka se pořád chce stavět. Dnes ráno jsem slyšela radostný pokřik a přišla jsem do obýváku a ona stála u pohovky a hrozná legrace :grinning: prostě mám strach ji někde nechat, protože všude šmejdí a už musím fakt dbát na to aby nebyly nikde věci na které dosáhne :wink:

jdu do hajan, dobrou noc
6. pro 2009 ve 23:57  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás noc nic moc. Prcek se v 11 hod večer vzbudil, hrozný hysterák a nešel utišit, tak spal chvíli se mnou a pak jsem ho dala zpátky do postýlky. Nevím, jestli se mu něco zdálo nebo zuby :frowning2:
My razíme na oslavu ke známé, její chlapeček má roček :slight_smile:

Andy, učící láhev není hloupost :wink: My máme od Mamu a Honzík z ní pěkně pije :wink:
7. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj kočky,

jen jsem dočetla,na fotečku kunku večer..razíme na rhb a chirurgii,mame kontrolu tříselné kylili,tak se modlím,at už ji nemáme..držte palce..

u nas učící lahev je zatím jen na hraní,jsem rada že začal pít trošku čaj,tak mu nechávám tu jeho oblíbenou at pije

jo a včera jsme si taky udelali pohodoví večer,pekne jsem se naprala a zalila to vínkem..už nám to holky začíná ty štedré svátky :grinning: :grinning:

tak přeju hezký den všem :slight_smile:
7. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
Dobre ranko, bemo krasny PF, Buni dobry fotecky :slight_smile: taky je to sidlo :grinning: No uz to neni takova sranda.
My mame ucici lahvicku od Aventu od 6 mesicu a malej z ni taky hezky pije, ale chtelo to cas :wink:
hrusti uzijte si oslavu :slight_smile:
Bemo jak casto na to plavco chodite?
Musim letet drak uz zase radi.
7. pro 2009 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holčiny
tak miy máme taky aventku ale zatím zkoumá ouška od lahve a občas zažužlá to pítko ale nepije z toho ale zkoumá to jo. :slight_smile:
nám ted tapetujou takže paráda už aby to bylo

misi dodatečně vše nééééj k narozeninkám :slight_smile:
7. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky! Malá už se konečně srovnává po úplňku, akorát zase usnula v půl desátý a to šla před půl devátou do postele :astonished:
hrusti, psala jsem někde, že je učíči flaška hloupost? :astonished: My máme taky tu od Mamu, ale Kiki si s ní zatím jen hraje :slight_smile:
bemo, PFko je hezký? Kde jst koupili ten obleček na malou?
peto, držím pěstičky, pak dejte vědět.
Jdu nás oblíknout a jedem do města. Beru poprvé do auta kočárek, tož jsem zvědavá.
misi, Vy máte auto kombíkový?
7. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
Andy-Hrusti se asi spletla,ptala se na to Bemo-jestli ta flaška není hloupost :wink:

My ted 2 dny spaly celou noc :slight_smile: :slight_smile: Užij si nákupy :wink:
7. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Andy jj mame fabii combi :slight_smile: ale predtim jsme meli feldu kratkou a v pohode jsem to dozadu poskladala. :wink: Uzij si nakupovani. Ja pujdu po obede se psem a taky asi vyrazim do Olympie. Potrebuju plastenku na kocarek.
7. pro 2009 ve 12:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás noc docela v pohodě, jen teda malá jak zjistila, že se v postýlce nejen leží, tak jí chvíli trvá než usne. Položím ji na záda a za chvíli brek a když rozsvítím, tak sedí nebo je zaseknutá ve špruclích a řve, že jí nejde usnout :frowning2: Za chvíli razíme za kamarádkou - je krásně, tak toho musíme využít :slight_smile: Teď si místo spánku hraje s tatínkem :slight_smile: a stoupá si u něj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Bemo, učící lahvička určitě zbytečnost není, jen dětem dýl trvá než zjistí, jak se z ní pije :wink: U nás je zatím jen na hraní :slight_smile: To je Naty šikulka, že už si sama stoupá, u nás to teď začíná :grinning:
Anitt, tak to je dobře, že už budete mít hotovo, my taky finišujeme a proto odjíždím za kamarádkou, abych do toho tatínkovi neremcala :grinning:
7. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Je, Andy, promin, jsem se utukla :wink: Ja jsem tady byla rano jen na skok a rychle jsme pak pelasili. Promiiin! :wink:

My jsme zpatky z oslavy, dneska byla ucast docela nizka, deticky jsou nastydly atd. :unamused: No jo, to pocasi je fakt divoky. Vcera zima jako blazen a dneska jaro :unamused:
Uzijte si nakupy!!!
Ja jsem objevila, ze kousek od nas je znackovy sekacek a outlet, tak tam chci jit v tydnu mrknout :wink:
7. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz
Mrkla jsem na fotecky :slight_smile:
Buni, koukam, Kacenka je pekne dracice :wink: Honzik uz taky zacina kramarit a "panackovat" :grinning:

Bemo, pekne pf, akorat se mi zda, ze Natalka nema ve tvari moc nadseny vyraz z toho, ze jste ji navlekly do vanocniho a jeste fotili :grinning:
7. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Holky poslete to krasny pocasi i na Moravu, tady je hnusne, cele dopoledne prselo a i ted je zatazeno. :frowning2:
7. pro 2009 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz
Jj.Hrusti-už si člověk fakt neodpočne,včera se 3x bouchla dost do hlavičky,jak furt lumpačí. :frowning2: A hlavně má pořád slabé ruce,ale cvičit trakař se jí nechce,furt mi stojí na hlavě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a na Neurologii nás vyřadili a na rehabku jdem v lednu-jen prventivka :slight_smile:

Mišo-tady je taky hnusně a navíc mlha,že není vidět na metr. :unamused:
DR.chtěla dnes výsledky z neurologie a krevní testy na které nás poslala,že se jí zdá Kačka bledá,ale nevím jestli se mně bude chtít ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: K. ted spinká,já obědvám a asi zalezu za ní :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
holčiny do kdy plánujete mít monitor dechu. mně to zase pípalo tak přemýšlím o vyřazení
7. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Buni, to jsou super zpravicky! My jdeme na rehabku zitra, doufam, ze uz posledni! A na neurologii zacatkem unora, dr. se nelibilo to nemluveni :frowning2:

Anitt, my ho zatim mame, ale asi po novem roku bych ho chtela vyradit. Jak jste si uzili vanocni trhy? Kolik bylo lidi?
7. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahojík holky,

tak dnes plavčo super a zítra jedu s kamarádkou po nákupech.Hotovo zatím nemám a asi mít nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsem poklidila jen tak a potřebovala bych žehlit jako sůl,ale nevím kdy se prcek vzbudí tak už prkno nebudu ani vyndavat,protože jak mám tu parní žehličku tak to docela dost dlouho trvá než se ohřeje voda.Už spí hodku tak,když dobře tak bude spát ještě tak půl hodky a to nemá cenu :unamused:

Včera jsem upekla ty perníčky a povedly se :slight_smile: Tak aspoň něco :wink:
7. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
Dnes máme kulatiny :grinning: :dizzy_face: A už umí jak dělá opice,kráva a pes :astonished: Ale jen když se mu chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
Monitor máme a zatím v poho...TAké to občas pípne,ale to jen vyjímečně :slight_smile:
7. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz
Vikul, přejeme Štůfkovi vše nej k 10-měsíčninkám :slight_smile:
7. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
tak jsme zpátky, Kiki si ještě hodila chrupku, teda snad tam spí. V poslední době je pěkná mrška. V pokojíku klid a když ji jdu zkontrolovat, tak tam dělíá vylomeniny :grinning:
hrusti, jj, nic se neděje... :wink:
Malá už je docela dobrá, ale dávala jsem ji týden mucosolvan a je to v poho, žádný zvracení. Tak to bylo opravdu z toho zahlenění. Chrčelo to v ní luxusně. Mě dr, právě říkala, že když chrčí, že je jen zahleněná, tak pomůže mucosolvan, ale jak začne sípat, tak hned tam, že to je na průduškách i mi to názorně předvedla :slight_smile:
vikul, letí to, taky přejem vše nej :wink:
anitt, já do roka stopro, ale není pod ním pořád, občas spí se mnou, ale to na ní vidím. Mám ho hlavně kvůli tý plíně se kterou prostě musí spát a házet si ji různě kolem sebe.. Mě teda mamka říkala, že já ji měla taky, žádný monitor a žiju, ale já to nechci riskovat.
7. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
My jsme ted spaly 3 hodiny :astonished: :astonished: doufám,že bude spát v noci,nějak jsem si na to zvykla :grinning:

Vikul-a jak dělá opice? :grinning: vše nej k pidi narozkám :slight_smile:

Hrusti,díky.Nás se ani na mluvení neptala a to že dělá ten klek vzpřímený,tak to má prý už napřed,tak nás vyřadila a prý jen kdyby se naší dětské něco nelíbilo,tak at nas pošle,jinak v pohodě :slight_smile: Vám přeji taky kontrolu v poho a aby vás už vyřadili :wink:

Anitt-my jsme ted monitor pořizovali,protože jsme půjčený museli vrátit,takže na něm bude dokud to půjde (do 18-ti :grinning: :grinning: )né vtípek.
Ale jsem tak v klídku,když spinká v noci sama v pokojíčku :slight_smile: přes den spíme spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
Jo a nám zatím monitor nikdy nepípal,ale asi je to tím,že má v nohách smotanou dětskou peřinu,(spí v pytli)takže do noh se mi nedostane a i když ráno je převrácená a leží na ní nebo klečí a čeká než přijdu,tak nic nepípá,tak nevím,proč vás to tak zlobí,rozhodně jsou to šoky :unamused:
7. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.