• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky, pracuji a nestíhám dočítat, ale o tohle se musím podělit. Týna měří 81 cm a váží 11400g. :grinning:
7. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Kremco, Tynka je tedy kousek :grinning:
7. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
ty jooooo :sweat_smile: Tynko teda ty jedeš :grinning: paráda!!!!!!!!!!!!
buni teda Kačenka už taky udelala pokroky,dívaje se na fotky,gratuluju...
bemo teda ty jsi šikovná :wink: a Naty to mooooc sluší,kočce :slight_smile:

Štufkovi přejeme všechno nejlepší!!!!!!!!!!!!

nám teda monitor taky ani nepípne,a to malí cestuje hezky..

jinak dnes me dr i rhb pekne točili..rhb se koukla jak cvičíme,konstastovala že jako obvykle dobře a ani nemela čas počkat,než se oblečeme a odešla :unamused: tak nechápu,proč nás tam teda honí zbytečne
a u dr na chirurgii me zas vytočilo,že nebyla schopná ani říct,jestli tu kylu teda má,nebo ne..akorat,že ted tam teda nic nenahmatala..to moc nechápu,tak bud ji má,nebo ne.. :angry:

malí moc nenaspal,byli jsme pak u našich na obed a pro Elišku a ted už chrní a já jdu žehlit,mám tam kopu pradla malí už má jen 3 bodyčka :grinning:
7. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Stufkovi vse nej :slight_smile: Buni vam taky gratulace, ze uz tam nemusite :slight_smile:
Petrach urcite ji nema, kdyz nic nenasli. Ale taky nechapu proc tam teda musite chodit :frowning2:
Kremco tak Tyna teda jeda :grinning: :grinning: :grinning: ale to je dobre, je to holka sikovna :slight_smile:
U nas taky monitor nepipa, mame ten Baby sense jak Petrach a je super. Mame ho pujceny ted do prosince tak ho uz pak asi vratime, uvidim.
My koupili konecne plastenku na kocar, nejaky veci v DM a malymu v HM cepicku a rukavice, meli za dobrou cenu. A meli spoustu dalsi uzasnych veci, ale nechapu proc to maji taaak drahe. :frowning2:
7. pro 2009 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz
Jojo holky, je to kusanec a docela se pronese. :slight_smile: Ségra říká, že máme chovného brojlera. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to takový můj sumýš. :slight_smile:
7. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak ten Bendig mě teda dostal :astonished:
7. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Andy taky jsem koukala, ale jsem rada. Dominika zpivala fakt lip. Kremca chovneho brojlera, jo ? :grinning: Mas vtipnou segru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky co janca, dlouho tu nebyla. Asi dela hodne tech vencu :grinning:
7. pro 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
Joo, ale zase Chodúr už je nudnej, zpívá dobře, ale mě už nebaví :unamused:
kremco, Týnka je pořádná ženská.. Po kom je tak veliká???
Janinka asi dělá věnce, no jo, s tímhle ji do Vánoc neuvidíme :grinning:
7. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
holkyyy nebojte ja jsem tu a porad Vas ctu jen nestiham psat. :confounded:

Vence uz mam za sebou - byla to fuska ale uz nikdo nic nechce tak je to lepsi. Jen me chytly zada a mam trosku motaky a v praci toho je nadhlavu tak od rana do vecera makam :angry: Do toho Melinka a dodelavam kalendare - no znate to - porad neco. :grinning:

No a taky jsem mela dva dny zpatky napsany extra dlouhy prispevek a z niceho nic me spadl net ale tak ze se me zavrel explorer tak jsem to i obecala :grinning: Peta na me koukal jak na blazna a pc to malem neprezil zebrak jeden :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jinak gratuluji vsem kdo maji narozeniny, svatek a nejake to vyroci - uz ani nevim kdo co - hlava me to nebere :confused:

Kremco teda Tynka nas asi predbehla - my mame tak max 11kg (kdyz ji vazim doma) a 76 cm. Teda ale vy jste dlouzi :wink:

No Bendig me mrzi - ten vcerejsek mu sice nesedl ale porad si myslim ze umi zpivat krasne - rozhodne lip nez smajda a chodur uz me trochu zacina stvat - zpive dobre ale zacina si byt jisty - no ale oni se ti dobri zpevaci stejne neztrati tak ono je to jedno kdo to nakonec vyhraje :grinning:
7. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Misi kdy jsi narozena? Ja slavila s tatkou ted o vikendu - no i minuly vikend teda - slavim porad :grinning: Dneska jsme dopijeli becku :slight_smile: Mel si hraje v postylce a je zlato - porad delam do prace a ona si vydrzi sama hrat a uz udelala prvni kroucek bez drzeni ale pak se lekla a rychle se chytla postele - je to straspytlik :grinning: ale jenom at je opatrna, tak mozna budeme mit pod stromecek chodici mimi :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
a porad je u nas problem ze mala nechce nic pit - jen mleko. Uz jsem zkousela snad vsechny metody ale ne a ne a vodu jak vidi tak se nadechuje - asi deficit z plavani :grinning:
7. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
vy me musite milovat - dlouho nic nenapisu a ted vam tu zaberu celou stranku :grinning:
7. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
andy nejsem superstar nejak posedlá,akorat se u toho dobře žehlí,ale taky si myslím že s tím Bendikem to nemá logiku..spívat fakt umel,celkem me to hooodne překvapilo,je to škoda,ted už to bude o ničem,byl to jasny vítez :frowning2:

jani me taky drží krční páteř :angry: ty se nešetříš,víš!!!!
7. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
jani dokud byl Šimula na mateřine,tak mi čaj vubec nechtel,plival ho ven..a ted má sunar a čaj si dá..v te mateřine je i přední mlíko a nemá zřejme žízen,vubec to neřeš :wink:
7. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky,

my byly odpo u kamarádky a docela jsme si to užily :grinning: Když jsme je vypustily na koberec, tak se hladily :grinning: Jen teda ten náš drak by ji převálcoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ona je sice o měsíc starší, ale ještě neleze ani nesedí, takže ji Verunka měla za panenku a pořád ji chtěla muchlovat. :grinning: Kačka na ni valila očíčka, no byly k sežrání :dizzy_face: Petr mezitím dodělal poličky, zítra se už musí jen umýt nádobí a uklidit nářadí a je hotovo, uff :grinning:

Kremco, Týnka je teda fakt kusanec pořádné baby :grinning: Brojler mě pobavil :grinning: Doufám, že jste pořád všechny zdravé :wink:
Andy, mě ten Bendig moc nepřekvapil, dneska jsem tipovala jeho nebo Chodúra. Chodúr zpívá dobře, ale přijde mi, že pořád stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já teď fandím Šmajdovi, poslední dvě kola byl super. A Dominika taky nezpívá špatně, jen ty její výšky občas rvou ouška :grinning:
Misi, super, že jste si nákupy tak užili. V H&M mají fakt supr věci, (koupila jsem tam taky čepici a rukavičky :wink: ) ale dost drahý. Já kupuju na MMB, zkus tam juknout :slight_smile:
Peti, tak to taky moc nechápu. Buď kýlu má nebo nemá, pokud ji tam neobjevila, tak ji asi nemá, ne? :angry: Ach jo, ti doktoři :frowning2:
Buni, super, že vás na neurologii vyřadili, Kačka je šikulka :grinning:
7. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Peti ten krk je z toho sedeni - dokud jsem nechodila do prace tak to bylo v pohode - no muzu si za to sama - mela bych cvicit a na to kaslu a setrit se? To neumim :grinning: Ja jsem pako a porad musim neco delat. :wink:

No s tim pitim se jen bojim aby nebyla dehydrovana ale asi ji to staci. No ona treba tu vodu nechce (ani druzy, caje nic) a pak ji zkusim dat prso a dela jak kdyby tyden nepila tak nevim kdy ma zizen a kdy ne. :unamused:
7. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
zuzí to budete mít na vánoce hezkýýý :wink:
jo a udelalas mi radost s tou holčičkou :grinning: že ješte nelozí..jsem fááákt hrozná že? :grinning:
kolem jsou samí rychlíci a me to pak desne znervoznuje :angry: rhb říká tak do mesíce že lozit bude,ale mu je to nejak jedno..
7. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
Peti blazinku bud rada ze ti jeste neleze - co j bych ta to zase dala :grinning: Neboj dockas se. Simula je sikulka a vyviji se jak ma. Vubec se nemusis stresovat. No a s tou kilou to taky nejak nechapu :confused:
7. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
peti, to jsem ráda, že jsem ti udělala radost :wink: Šimůnek má ještě spoustu času, vždyť toho má za sebou strašně moc :frowning2: On všechno dožene a třeba fakt lozit vůbec nebude a bude rovnou běhat :grinning: Já jsem jí zase dneska záviděla, že má ještě ležící mimi. Mně už Veru přijde hrozně velká, když už leze a tak. :frowning2: Mám pocit, že jsem si to její ležící období pořádně nevychutnala a už mi leze a za chvíli bude chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, asi pořídíme sourozence dřív než za čtyři roky, abych si mohla zase vychutnat miminečko :grinning:
7. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
jani ja když mu dala moje mlíko mezi jídlem,tak ho taky dal a čaj vubec..až ted..nemel žízen..to je tím kojením a veř že by si řekla,malí ted začne mrčet a poznám,že chce nepít..
jo a skoušela jsem ho na čaj tak,že při obede jsem mu sem tam dala na lžičku,mezi jídlem..to mi porasdila známá a fakt funguje..
já vím s tím lozením,jsou deti co začnou v roce a nám bude i v roce ješte o 3 mesíce mín,ale když slyším všude okolo jací jsou draci..jo a pry i Eluška už leze a necvičí vojtovku,to je taky číslo :wink: holky jsou rychlejší
7. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
teda já píšu :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

melo tam byt..napít :grinning: a poradila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nemehlo :sweat_smile: :grinning:
7. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Pedti ten tvuj figl na to piti jsem taky zkousela a nic. Ona je potfurka vychytrala, tak doufam ze az prestanu kojit tak zacne pit :confounded: Elinka jak byla naposledy u nas tak uz skoro lezla ale ze uz necvici vojtovku tak to nevim - je pravda ze uz jsme se chvilku nevideli - musim Adeli napsat :grinning: Peti bud v klidu - ja u dr potkala pani a ten jeji chlapecek jeste ani v roce nesedel a ani nelozil nic - jen se pretacel a vyvojove byl v poradku, takze mate habadej casu.Nektere ditka si jen davaji nacas a nebo zacne maly rovnou behat jak psala zuzik a vsechny nas trumfne :wink:
7. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
jani my občas píšem na FB :wink:
tak ten čaj neřeš,ona si řekne..uvydíš..byla by umrčená,fakt by si řekla..stejne jako o jídlo :wink:
já mám jít ted do vanoc taky do prace,jenže asi nebude hlídaní,u manži je moc lidí nemocnych a delá každy den,chodí na 4 rano a nemužu po nem chtít,aby byl s malím každy den..a tak jsem se tešila
7. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
zuzi, s tou superstar s Tebou souhlasím, Domča dobrý, ale někdy to tak řve, že se to nedá poslouchat :grinning: Šmajda je borec a to jsem hé dávno předtím tipovala na výhoz :astonished:
Jo, u nás se pérkuje, ručičky má posílený dost, jen ještě tu levou nožku, moc s ní nepohne a trochu neudrží stabilitu, tak sebou vždy žuchne, tak ji raději nechávám cvičit na posteli, aby ji to nebolelo a neodradilo od trénování :sweat_smile: Jinak si skoro sedá, ale takovým zhadným způsobem... Vzepře se na rukou tak daleko až si sedí na nohách :grinning: I zkouší už i udělat krok, ale pak hned se rozplácne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem zvědavá. Rhb nás taky vyřadila, že už tu pravou stranu neupřednostňuje, ale teď v posledních pár dnech zase jo :confounded:
peto, to buď v klídku, mimča maj lízt v 9,měsíci, takže v poho. To má Šimík ještě času :wink:
A záda? Nemluvte mi... Strašně mě bolí po ránu než se rozhejbu, nikdy mě nebolela, až teď, co pořád nosím Kikču.
Kiki mě taky nechce pít nic, zkouším, stále, dá tak 50 a to je max :confounded:
7. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
jé, andy, tak to si Kikča za chviličku sedne :grinning: U nás to bylo přesně jak píšeš - ležela na bříšku, pak jakoby pérovala, ručičky hodně před sebou a najednou jakoby ručkovala dozadu a sedla si :slight_smile: To bude v cuku letu :grinning: S těma pádama je to drsný, Verča má dneska bouličku, protože narazila do konferáku, se nějak rychle rozlezla a nestačila ubrzdit, prdelka :frowning2: To bylo křiku a bude hůůůř :rolling_eyes:
7. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
zuzik, Verunka je Ďáblík, Kiki je takovej kliďouš línej, tak se bojím, aby ji pád nějak neodradil.. :confounded: Jsem na ní zvědavá. Každopádně snaží se, to se ji musí nechat.
7. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Každej mi říká jak je hodná a přitom já bych někdy trochu chtěla, aby lumpačila :sweat_smile:
7. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
Kuk:slight_smile:
Tak jsem upekla linecké-vyžehlila kopu prádla a odpověděla na emaily :frowning2: A jsem vyřízená!!!!!

A hlavně jsem DOST naštvaná,že vypadl Bendík :cry: Nechápu to...Měl ted vypadnout Šmajda :angry:

Týnka je teda kusanec :grinning: A hlavně je dost dlouhá.
7. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
Jdu se vykupčit a do hajan...Tak brou zlatíčka.Zítra jedu nakoupit dárky tak snad malej bude v poho a vše pokoupím :slight_smile:
7. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.