• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
vikul, to se spraví.. U nás to je tak v dekádách, chvíli jí výborně a chvíli jsem na mrtvici, no už od narození s tím jídlem :unamused:
misi, když to se nedá počítat jak sed, jen se do něj dostala, vydržela půl minuty a pak žuch :grinning: Holka nemá natrénováno. Nejdřív si musí procvičit lezení... Já dřív taky hodně četla, měla jsem ráda Frýbovou a už asi rok mám rozečteno Z neznámých důvodů, ale ta knížka má asi 600 stránek a já to pořád ne a ne dočíst :grinning:
8. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
zuzí s tím bojujem taky,že chce víc,ale pak mi blinká..takže mu víc nedávám,radši častejc..ale on dá 150ml :grinning:
180 ml už je na nej moc,teda mateřina mu neva,ale sunar jo :unamused:
a skoušela jsem na noc i kaši a po te se mi zbudil ješte dřív,než po mlíku..

hrusti ony nekteré ty jogurty jsou moc silné,zatím dáváš spíš ten holandia a tak ne? jen bílý..
my dnes dali hrušku a jogurt a teda kroutil se ted večer hezky,i se budil ze spaní.

andy Kristynka je šikulka :wink:

vikul ja pečení taky vzdala a jdu konečne brzo spát :pensive: zítra je taky den..nejak mám k tomu letos odpor či co,vubec se mi nechce.
8. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
Holky, díky, ale fakt jsou vidět ty pokroky teď každej den, jak si to vše piluje a připravuje. Nechci ji zatím moc podporovat, ať si zkouší sama. O nic nepříjde :slight_smile:
zuzi, a co ji dávat už kašičku na noc ? :wink:
8. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz
jani nestresuj se :wink:
moje švagrová vyborne peče,fakt je dobrá..peče dorty a ted i cukroví a luxusní,jen ten muj chlap si usmyslel,že budem péct sami :angry: přitom stejne chodíme celé svatky k ní hned vedle na dobrutky :grinning:
takové medové trubičky,to kdyby jste znali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no už jdu..pořad jen slibuju :grinning: tak dobrou

andy máš pravdu,vše má svuj čas :slight_smile:
8. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
Holky, v klídku, nepečte, jako já a bude :grinning:
Jo a ještě jak já dělám na kiki jako, že ne ne ne, že to nesmí, tak u toho kroutím hlavou a ona vopice jedna se po mně začla vopičit, hlavně, že ji učím pa pa , paci, berany, jak je veliká a nic a tohohle se chytne :grinning:
peto, šimík ještě nezvládá vše bez bolení?
8. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
peto, jj, důležitý je, že jsou vidět pokroky, že se aspoň trochu o něco snaží, a že jen neleží :wink:
8. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
andy už prave jo,až dnes zase začal,ta probio kapky už nedavám..

jo a ne ne ne už umí taky a berany duc..to jsou rány jako p...e :grinning: ted ho učím pá pá a to už delá,ale jen když on chce..třebas na okno,na svetlo a tatku..na me prdí :grinning:
už me vyhod jooo :grinning:
8. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
sakra ze ja sem na noc lezu - peti medove trubicky? a mas receptik? Bych si dala. :grinning: Si jdu namazat aspon vanocku jsem dostala hlad :sweat_smile:

andy s tema pokrokama je to mazec - nekdy lituji ze tak rychle roste a pomalu si to nestiham ani uzit :frowning2: Tak to se Kikinka uci dobre - to detem jde se ucit to co rodice nechcou - u nas zas jede prskani - minule oprskala prodavacku v obi :grinning: To ji jednou ukazal muj tatka a od te doby se to nechce odnaucit opice jedna a papa je lina - to dela jen sama sobe v zrcadle, ale zato krasne pusinkuje. Hlavne kdyz prijedu z prace tak ji vezmu do naruce a ona me da hned pusinku - je to fakt milacek - no a ted nechce spat a dela curbes v postylce :angry:

Nic jdu naplnit brucha a zalehnout :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
a prooč? nebudu Tě vyhazovat! Prosím Tě a jak to učíte? Jako, že to děláte Vy a nebo jako, že to ukazujete na něm a jak často? Už by taky mohla něco umět vopice :grinning:
8. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
jo barany duc peti taky u nas jede - ma kolikrat dotlucenou hlavu. Andy ja ji to ukazuji na me a ji, takze ty barany duc jsem ji naucila takhle. Neco ukazuji i na medvidkovi - jak kdy a jak co, ale treba to papa se ji fakt moc nechce :slight_smile:
8. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
jaani, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chudák prodavačka. To je jasný. Se jí snažím učit věci a ona se naučí ne ne ne. Jsem z ní mále učůrla. Chtěla tahat za vánoční mašli na zrcadle a já ji říkám ne ne ne a ona začla tou hlavičkou :grinning: Jsem koukala jak péro. No jo, už to nejsou miminka...
8. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
tak díky za tipy :slight_smile: . Teď je s těmi prťaty strašná sranda, když už začínají vnímat a opičit se a už jsou takový malý osobnosti :slight_smile:
8. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Andy vsak ona se zpevni :slight_smile: Malej ma ne ne taky oblibeny slovo :grinning: Umi paci paci ale jen kdyz chce on, na pozadani ani tuk. A pa pa zdatne ignoruje :grinning:
Nevim jestli je to stejna Frybova ale ja cetla od Zdeny Frybove knizku Robin a to jsem se mohla potrhat smichy :grinning: Sestset stran to je dost. Ja nektery knizky ani nedoctu dam jim sanci tak tri kapitoli a pak bez milosti vracim, ale stava se to malokdy.
zuzik me to teda prijde dost, ale taky bych zkusila tu kasi. Ale je fakt ze malej sni 150 docela husty kase a pak jeste da tak sto az stopade mlika.
Teda Petrach medovy trubicky to zni bozsky :slight_smile: my jsme taky dostali hrusky ale ja sem lina je varit nebo s nima neco delat tak je ji manza :grinning:
8. pro 2009 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz
jo, já když ji učím dej mi pusinku a ukazuju jí to, tak ve finále pak uhne. Jako mámo si blázen, ne? Líbat mě? :grinning:
8. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
misi, jj, ona má takový vtipný, ale realistický podání. Já se přiznám, že mě zrovna tady ta knížka moc nebere, ale jednou jsem někomu slíbila, že jí přečtu celou, tak to hodlám v příštích deseti letech vyplnit :grinning: Elík je jedlík teda... Tohle kdyby snědla Kikča tak nám udělá novou malbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Povahou se mi zdá dost po mé mamče, takovej flegmouš, který toho moc nesní :grinning: :grinning:
Chtěla jsem se zeptat jestli někomu Vám brečí dítka při oblíkání?
8. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Andy jasny ale neni to brekot ze by ho neco bolelo, spis se vzeka ze se mu to nelibi. Resim to ze ho posadim na klin to snasi lip. A nejvic nesnasi oblikani cepice a rukavic. Jo a sem nastvana protoze se mu ty rukavice z Hm srazili :angry:
Eli je v noci desnej zrout, sni tohle pak jeste vyzungne klidne 230 kolem jedenacte a jeste 200 v tech pet ale zas rano skoro nechce jist kolem te osme, se nedivim, kdyz je tak nacpanej z noci :grinning:
8. pro 2009 ve 22:40  •  1 dítě  • Odpověz
tak holky, u nás se umí jen bác bác a to jen někdy a taky pěkně prdí pusinkou - to má vždycky úplně mokrý bodýčko a já brejle :grinning: Bych v nich mohla chovat rybičky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Petr ji učí pápá, ale zatím to udělala jen párkrát. A na pusinku se jí nikdy netrefím, protože mrška v tom osudovém okamžiku uhne :grinning:
Andy, já taky nepeču, dostanu od mamky a tchýně, stejně to u nás je jen pro návštěvy, my na to moc nejsme :slight_smile: Já jí dávám kašičku ze 130ml vody okolo šesté (pak to chci střídat s jogurtíkem) a kolem osmé 270ml mlíčka, takže si myslím, že je to dost... Pak bych se bála, že by blinkala nebo ji bolelo bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani, nestresuj se - vždyť Vánoce jsou přece svátky klidu a míru :grinning: :grinning:
8. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
Mam taky dotaz, jak budete letos travit Silvestra?
8. pro 2009 ve 22:41  •  1 dítě  • Odpověz
andy, oblíkání a přebalování se teď rovná krocení dravé zvěře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Je to děs běs, kope mě, vzteká se jako pes, no fakt hrůza hrůzoucí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když udělám ty ty ty, tak se rozculí jako měsíček na hnoji!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
misi, tak to je jak u nás. U nás se v noci vypije 270ml mlíčka - většinou kolem půlnoci, ale někdy spinká celou noc a to by mě pak ráno snědla úplně celou :grinning:
8. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
misi, my budeme letos slavit Silvestra doma. Nepijeme a navíc nevím, jak bychom někde jinde dali spinkat Verunku... :wink:
8. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
misi, tak to já nevím ještě :astonished: Ten teda baští. Mě baští v noci teď míň, místo 170ml, jen tak 140ml.
zuzik, Verunka je taky žroutík :grinning:
8. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Já tento rok nepeču, nakoupím od švagrové, ta peče na kšeft tak super. Letos má naobjednáno asi 40kg cukroví, tak ať si to užije, jí to moc baví, ona se v tom vyžívá :grinning:
9. pro 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahoj holky!
Zuzi, tedy Veru je zroutik. To nesni ani Honzik takoveho mlicka, vecer basti 210 ml, nebo kasi ze 150 ml. Ale on zase papa hodne pres den :wink:

Peti, hrusky a jogurt... po tom bych se kroutila taky :grinning: Ja zatim davam jogurt s bananem, nebo susenkami Sunarka nebo broskvovou presnidavkou, ale jablka a hrusky mam strach dat do jogurtu, aby ho to moc neprohnalo :sweat_smile:

Misi, my budeme na silvestra doma. Akorat mam strach, co bude prcek vyvadet na ty petardy a ohnostroje, protoze ho to v noci urcite vzbudi :pensive:
9. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojky

tak včera jsem slepila a nazdobila linecké a šla v půl desáté chrnět a konečeně jsem čerstvá a vyspaná . hurááá

jinak dnes udělám kuličky přes den a rohlíčky asi večer a tím s pečením asi končím jen tak pro návštěvy mi tomu stejně moc nedáme

misi my budeme určitě doma uděláme nějaký chutovčičky a cheneta a klídek

jiank u nás hrozně leje už jsem hotová v tomhle se nedá jít ven a jestli nepřestane davídek už druhej den bude doma. to je hrůůůza . jak je u vás???

daví si naštěstí vezme kolik sní a neblinkal nikdy. díky bohu

to počasí je fakt na palici :angry:
9. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Anitt, u nas je taky osklive :frowning2: Asi vyrazime odpoledne na chvilku ven, aby se prcek provetral v parku, ale moc se mi nechce :unamused:
9. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
hrusti a to jdes s destníkem??? já nevím jak
9. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
Ahojky, me prave napsala kamoska, ze by jsme sli k nim i s prespanim, maji i cestovni postylku. A na druhy den by jsme si udelali vyslam na mistni kopec, kde se podava grog a je tam takova seslost. Tak nevim asi pojedeme. Me to doma moc nebavi, ale chapu ze nemuzu s prckem nekam parit :grinning:
U nas lilo vcera, to byl des. Ja chodim s plastenkou na kocarku a kdyz prsi jen trochu tak vezmu nepromokavou bundu. Kdyby lilo hodne tak asi nikam nejdu.
Manza ma dneska nocni strelby :frowning2: Tak za chvilku razi do prace a prijde az v jedenact vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt, bud s destnikem nebo v bunde s kapucou, zalezi jak hodne prsi :wink:
9. pro 2009 v 10:26  • Odpověz
To já nikam nechodím, když prší... Maximálně tady kolem něco pokoupit. Až tu budou závěje, tak to bude ještě horší, to se zase s tím kočárkem nebude moc nikam vyjet :unamused: Dneska musím jít koupit sunar a kašičku.
U mamky včera sněžilo. Tady lije jak z konve :frowning2:
9. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
ahoh holky,

jani recept ti seženu jestli chceš..
ambret moje švagrová je to samé s tím pečením..
andy u oblíkání taky ječíme,no spíš se steká,hlavne nechce čepici,tu si sundává sám..rozvazuje

já ho to učím jak co,vetšinou ukazuju..to berany duc jsem mu delala a pak začal sám..ale je to jako u Eliáška,na požádání to neukáže,musí se mu chtít..a dnes třebas rano babičce mával..jo a pusu mi dává taky,tzakovou tu mokrou,oslintanou a já se vždycky jako bráním :grinning:

rano jsme byli brzo nakoupit a budu péct,už jsem zasčla perníky,ale musela jsem toho nechat,prcek vubec nechtel v kočaře spát a ted byl protiva..ted chrní v postylce a jdu zase na to..
anit u nas ted neprší,ale v noci jo..
9. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.