• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky, tak u nas prestalo na chvili prset, tak jsme byli venku a na nakupu. Jsme po obidku, Honzik usnul a me se taaaaak nechce nic delat :unamused: Potrebovala bych vyzehlit a trosku poklidit a zatim sedim u notebooku a srkam kolu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
Petrach tak at se zadari :slight_smile: U nas teda pusa nejede, ani jsem ho to neucila a ted kdyz to zkousim tak nechce, no jo uz je velkej chlap :sweat_smile:
My asi pujdeme pomalu ven, dneska se ten den nejak vlece :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz
tak to jsem zvědavá jestli se to naše lenoška něco naučí... Ona se všemu gebí, ale že by opakovala... Dnes si zase dvakrát sedla a vydržela dýl než včera :grinning: Teď nevím jestli mít radost nebo ne, páč nejdřív by měla lézt :astonished: Tak snad místo pokusů o lezení si teď nebude pořád sedat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás pořád prší, Kikča snědla 200g zeleninky s králíkem a už chrupčí :slight_smile:
9. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahojky tak v minutě kdy přestalo pršet jsem nás vypakovala takovou rychlostí ven že i Davídek nestačil čučet ale zvládli jsme to konečně na vzduchu.
vyzvedla jsem na poště dvě CD s koledama Bambini di Praga kde zpívám i já , mám to pro mamču k narozkám . tak si to hned přepálím některý koledy co vycházej se nedají poslouchat.

já dnes vařila hovězí se zeleninou a s rýží tak chutnalo.

ted čučim na manželky a konečně voraz u kafí tak doufám že prcek vydrží alespon jeden díl chrnět :grinning:
9. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
anitt, my jsme taky měli koledy od bambini, ale mamka to někde zašantročila :confounded:
9. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
já mám upečeno,Elin chcev zdobit,tak jí to nechám,stejne si to sní ona :grinning:
udelala jsem si další 2 testa na večer..ono by se peklo dobře,ale ne s tak malím dítkem..s ním se to nedá,tak až večer

andy mela by lozit,ale to neřeš..ona jen skouší co jde a co ne..
ono se říká,že musí lozit ty deti,ktere cvičí vojtovku a to vy necvičíte,tak bud v klidu :wink: je to naše šikulka :slight_smile:

u nás už se nespí,ted se zbudil..taky se mi ten den vleče..a bolí me zas krční páteř :angry:
9. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
peto, spíš na ní vidím, že místo jak pokoušela se předtím lézt, tak teď se snaží rovnou sednout, tak snad to lezení nepřeskočí, já jsem taky nejdřív seděla a pak mě šupli do chodítka a už jsem nikdy nelezla :confounded: Tak hezky pečte, já jdu uklízet jednou taky konečně :grinning:
9. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky,

já od rána lítám jak hadr na holi, myla jsem podlahy, koupelnu, nádobí. Večer mě čeká žehlení a mytí zrcadel. Ten úklid nikdy nekončí, to je hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Verunka spinkala do půl deváté, ale já jsem nebyla schopná vylézt z postele, tak jsem ji vzala k nám, ona si s náma hrála a já si užívala leženíčko. Tady od rána zase prší, to je fakt prosinec na dvě věci... Holky, včera jsme v Globusu koupili kukuřičné křupky, ale teď nevím, jestli je může i Verča. Kde je kupujet vy?

Hrusti, no Verča je fakt žroutík, jí pětkrát denně, k obídku snědla 200g zeleninky, za chvíli bude mít přesnídávečku, to sní zase těch 190g :grinning: Mě nikdy neblinkala, ona to všechno fakt vstřebá, jak je akční :grinning:
Anitt, s těma koledama máš úplnou pravdu. Já si předloni koupila vánoční koledy a to se nedá poslouchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manželky musím koupit dneska, abych měla večer na co čučet :grinning:
9. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
Peti receptik jj - bych ty trubicky zkusila. Ja ted cosi sladke muzu - na posezeni "sezeru" celou cokoladu a jeste bych si dala :grinning:

Peta byl dnes doma - nejaky marod tak jsem si ho uz vykuryrovala bylinkama :grinning: Zitra hezky povali se mnou :grinning: No a byla jsem koupit gumy na zimu a oni me dali nejake bez kremiku - hlavne ze borecek sama srandicka a lichotka a da me spatne gumy :angry: ale dal me 10%slevu tak aspon neco :grinning: No akorat je mozna pujdu zitra vymenit jelikot ty s kremikem jsou na zimu supiiii

Melca chrni a ja :grinning: jedu za hodku a pul na masaz tak snad tam bude zatopene - minule jsem tam malem zmrzla :confounded:

Zuzi ja davam kukuricne lupinky bez soli - kupuju je tady v jednom obchudku a jsou ok. ono je to asi jedno kde je koupis. Nekdy maji pry i jahlove a ty jsou lepsi ale na ty jsem jeste nenatrefila :sunglasses:

Zuzi ja ti dam vanoce jsou svatky klidu - no nastesti mam poklizeno ve velkem ale napeceno fakt nemam - vikend to jisti - aspon neco :grinning: U nas bude letos na Vanoce Petuv bracha jelikoz tchyne bude s novym pritelem tak aby nebyl sam. Tak nas bude plny barak :sweat_smile:

No a my asi silvestra budeme doma - jeste jsme to neresili ale ani nic neplanuju no a mala bude stopro vzhuru do pulnoci - ma obdobi ze nejde spat driv nez my - to musi byt moc unavena aby zalehla brzy :grinning:
9. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
andy neni pravidlem ze poleze a pak bude az sedet - kazde ditko je jine. tabulkama se nerid. :wink: Nic jdu jeste neco udelat do prace at muzu na masaz - tady zacalo prset tak je hnusne a to jsem chtela malou supnout babicce aby sla s ni ven - asi vitr machale :grinning:
9. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
jani, já jsem právě koupila nějaký se sníženým obsahem soli, ale sůl tam je. Tak nevím, jestli jí je dát nebo ne :rolling_eyes: Užij si masáž, když tak si s sebou vezmi topítko :grinning: :grinning: My jdeme v pondělí na pedikůru, tak už se moc těším :slight_smile:
9. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Andy jj nedelej si hlavu, proste to ma kikca jinak :wink: asi vi sama co je pro ni nejlepsi :grinning:
Zuzik jak casto uklizis? Ja teda jednou tydne, ale vysavam kazdy den ale to je za chvilku a podlahy kazdy druhy az treti den, ale to jen proto ze mame doma psa. Kdyz tu nebyl tak sem uklizela jednou tydne a vysavala tak jednou za tri dny :grinning:
Anitt to je dobre ze jste se vyvetrali :slight_smile: koledy jsou krasny darek, ja mam rada Rybovku a jeste mam doma Buoni pueri s Luckou Bilou.
U nas dneska neprsi tak jsme fest vyvetrani :slight_smile: Ted malej drti klavesnici :grinning:
To je strasny s tim sluzebnim psem, ja ty myslivce fakt nesnasim :cry:
9. pro 2009 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
misi, uklízím každý den :frowning2: Vysávat a mýt podlahu musím denně, nemáme předsíň, takže chodíme v botách až do kuchyně :angry: Takže proto...
9. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
zuzik ja krupky kupuji ve zdrave vyzive :slight_smile: jsou bez soli. Teda to by me jeblo uklizet kazdy den. A nejde se zouvat venku?
9. pro 2009 v 17:37  •  1 dítě  • Odpověz
zuzí ja uklizím taky každy..tak postupne neco a vysávám a vytírám taky každy den..je desny binec z toho krbu a předsín je maličká,takže se všechno nanosí dovnitř..

jsem se musela jít uklidnit,manža pomáhá péct,malí řve jak tur..do toho Eliška..no me to za to nestojí a prý jen 6 druhu :astonished: s takovím tempem za 2 roky nebudem péct vubec :angry: šak nemusím,ne :rolling_eyes: a ten binec :stuck_out_tongue_closed_eyes: moje nervy..
jani pujdu vratit švagrové mlínek a recept donesu,fakt mnamka..u nas jsou vždycky první pryč a že má tech druhu :wink:
9. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
no, misi, ono to jde zouvat se jinde, i to tak děláme, ale občas tak jdeme až do kuchyně :frowning2: Ale i když tu chodíme jen v bačkorách, tak se tady ten bordel odněkud rodí, či co. Zametu a vytřu a během pěti minut tam jsou zase nějaký drobky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peti, mě to ani nevadí, vždy to udělám, když Veru spí po obídku. Teď jsem v nějaké vánoční náladě a chci to tu mít pořád krásňoučký :grinning: S tím pečením ti to vůbec nezávidím - jestli by nebylo lepší to pečení udělat sama nebo si ho koupit :grinning:
9. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Peti tak ho nech at si to po sobe uklidi :grinning: zuzik nesmis byt tak pinktlich to nebudes delat nic jineho nez uklizet :grinning:
9. pro 2009 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holčiny,
tak u nás se spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes pujdu slepit to cukroví at mám alespon jedno hotové úplně :confused:

Docela jste toho nakecaly :grinning: To já přes den absolutně nestíhám!!!Kryštůfek má jeden horní zub proříznetej :slight_smile: Jupííí a ještě ten druhý.Dnes se špatně vyspal odpolko a pořád plakal,chudinka :frowning2: vůbec neměl náladu a to je co říct..
9. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
tak dnes ráno jsem dělala testík co Kryštůfek umí :slight_smile: A dost jsem čuměla....Vždy po ránu,když ho jdu přebalit a převléknout tak hezky spolupracuje.A umí paci paci,jak je velký,kravičku,pejska,opici a indiánka
9. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
zuzi ja zas porad zametam a vytiram chodbu - zlaty koberec :grinning:

Vikul paci paci,jak je velka a indiana umime taky, ale zviratka jeste teda ne - to se u toho jen ksichti - jste sikovni. mrzi me ze stufek nema dnes den - ono je to asi i tema zoubkama - my porad bezzubi :confounded:

No a place me ve spani - asi ma spatne sny chudinky - je me ji lito - maji to taky vase deti - u nas je to da se rict kazdy den kdy takhle place - hlavne v noci, ale place tak ze se nevzbudi, jen ji musim pohladit a uklidni se nebo si ji vzit k nam do postele.

Holky masaz dobry ale mela tam zase docela zimu, kdyby nebyla tak dobra tak k ni nejdu - dneska me teda dala hrejivou podlozku pod nohy - asi ji bylo trapne kdyz jsem rikala ze je me tam zima, ale co - na masazi by melo byt teplo a ne klada :confused:
9. pro 2009 v 19:35  • Odpověz
vikulko, Kryštůfek je fakt šikulka. Jak se dělá indiánek? :confused: :sweat_smile:
jani, já si taky říkala zlatý koberec, ale vůbec to tak není :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ta naše potfůrka je hroznej pintlich, vidí smítko a hned k němu jde a snaží se ho zvednout :grinning: Má dobré oči, kočka naše, to po mně mít nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Takže vysávám taky každej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
U nas koberec nee, bych se zblaznila s tema psoma chlupama :grinning:
Vikul Stufek je sikulka. :slight_smile: My umime jenom paci paci a berany berany duc.
Jani u nas to obcas bylo driv, ze plakal ze spani ale bylo to tema zubama. Teda tvou maserku nechapu, na masazi ma byt fakt teplo, to ja by si tu masaz neuzila protoze jsem desne zmrzla.
9. pro 2009 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz
no my meli driv na chodbe koberec a parada - neslo na nem skoro nic videt a jednou za cas jsem vysala a byl klid :grinning: Ale byl neprakticky ze byl i v predsiny a casem proste uz nebyl tak pekny a menili jsme na podlahu a to je teprve makacka :grinning: No a taky ty chlupy z Kikiny tam nelitaly a ted na podlaze me prijde ze jsou vsude,takze na tohle byl ten koberec lepsi.

Zuzi Mel taky basti drobky - dneska u nasich neco nasla a zacala se dusit, ale pak to spolkla a bylo po duseni :slight_smile: No ja se s ni nenudim :confused:

Zuzi ty neznas indianka? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Otevres pusu a rukou delas ua-ua-ua-ua - nebo tak nejak - to se neda popsat :sweat_smile: tak to aspon delame my :grinning:

Misi no diky tomuhle ta maserka ztratila spoustu lidi - fakt je u ni docela zima a moc netopi, ale zas je hodne dobra a ja mam z ostatnimi spatne zkusenosti tak si moc nemuzu vybirat - tahle me fakt pomohla jen se tam neda moc chodit v zime :grinning: ale ja se vzdycky ozvu ze je me zima a ona me prikryje jenze kdyz masiruje tak je jasne ze me zima je - taky mam rada teplo
9. pro 2009 ve 21:48  • Odpověz
jsem si dala pred cvhili tlacenku a ted me boli bricho - se ze sebe picnu na noc takove silene jidla :grinning:

Zitra mame plavco a v sedm nam zacina firemni vanocni vecirek tak tak na 2 hodky tam pojedu a pak za malou domu - to se zas prejim k prasknuti - maji tam vzdycky vynikajici jidlo :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
aha, jani, tak indiánka znám :grinning: :grinning: A opička je asi to, že se bouchá do hrudníčku, že? :grinning:
9. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
no a delam opicku ze se boucham rukama do hlavy :grinning: a pak se divim ze jsem tak blba :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
holky vy jste taky vopice :grinning: :grinning: Ne, já si dělám srandu :slight_smile:
Malej od Toma uměl senzačně tygra, když mu byl rok. Vždycky zařval áááááááuuuuuuvááááá, to bylo výborný :slight_smile:
Jsem sama doma, Tom jel pronajmout byt konečně, už se pronajímal od září a pořád nic, přitom hezkej a za rozumnou cenu.
Štůfek je šikula. Většinou děti začínaj umět tohle, tak od toho 9-10. měsíce, že si to uvědomujou. Já četla o tom znakování a tam psali, že i když se to těm dětem ukazuje třeba od 3měsíců, že začínají používat až v 9. Tak to bude asi něco podobného.
Koukal jste někdo na dům snů? Kdo to vyhrál, já to musela vypnout, malá chtěla zase ponocovat :astonished:
9. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
jani, co mi to děláš? Jsem si tu poprskala klávesnici - poslední věta mě rozsekala, úplně si to představuju, jak to děláš :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
andy, vyhráli modří :grinning:
9. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Do haje se mi smazal prispevek. :angry: Tak znovu. Tygr zni dobre to by malej mohl zvladnout, zacneme nacvicovat :grinning: Ja se na dum snu nedivam, ale ve zpravach ho ukazovali a je fakt krasnej :slight_smile:
Jani u me by musela zatopit jak by mi byla zima tak bych byla cela ztuhla. A neptala ses proc netopi? :slight_smile:
Teda tlacenku ty si cislo :grinning:
Uzij si vecirek a plavco. Tak me na vecirek nepozvali, hlavne ze to bylo kecu nez jsem sla na mm, ze se budou zvat i lidi na materske aby neztratili kontakt s praci. Ha ha. Asi setri :angry:
9. pro 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.