• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Berany berany také umíme :grinning: To jsem zapoměla :stuck_out_tongue_closed_eyes: JJ je to naše šikulka a doufám,že mu to vydrží :slight_smile:

My děláme opici hu hu hu hu :astonished: On se tomu strašně smál a tak jsem ho to naučila
9. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
jo ja jsem holky pako :grinning: ale pry se to da lecit :sweat_smile: :grinning:

kdo vyhral - ti starsi? Ja to nesleduju ale pry ten chlap byl strasny blb - teda segra rikala :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
misi u nas se na vecirek minule zvali i byvali zamestnanci :sweat_smile: No moc jich ale neprislo ale na tohle si sef potrpi :confused:

vikulko a vy se nemlatite do hlavy jak my? :grinning: Melci se to strasne libi tak to opakuje - no jestli bude takovy magorek po me tak se mam na co tesit :sweat_smile:

Zas nechce spat smradosek maly, tak si jdu vycistit zoubky a lehnout jinak driv spat nepujde - v tomhle je hrozna posledni tyden :wink:
9. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
jo a nevim proc netopi - asi setri - ony ty radiatory jsou vzdy vlazne a pokazde me rekne ze byla pryc a vyhaslo ji to - no ja uz to neresim ale budu si vyzadovat vic hrejivych podlozek :grinning: :grinning: No asi prece jen zkusim jeste nejakou jinou maserku - pry jsou tu v okoli dobre jeste dve ale bojim se aby me neuskodili. Jednou jsem zkusila nejakeho borce, ktery me to blokl a 3 dny jsem zvracela a mela zavrate - od te doby chodim jen k osvedcenym
9. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Jani,né ti mladší.Jsem jim to přála :slight_smile:

Já dnas začala pečení,no teda né pečení,ale zatím jsem slepila brambory máslovým krémem.

:slight_smile:

Jani,alespon je s tebou sranda :grinning:
9. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
jo ti mladsi tak ti byli pry fajn - tak to je dobre - ti stari pry byli hrozni - ale jak rikam ja to nesleduju jen co me kdo rekne :sweat_smile:

Jo Buni - se mnou se clovek nenudi - co slovo to perla :grinning:

Co to delas za bastu ze lepis brambory s masl.kremem - to neznam :wink:
9. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
buni hod me receptik - me to vrta hlavou co to mas za mnamku - to se pak nejak pece ci co? nejak si to nedovedu predstavit co to muze byt :slight_smile:
9. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
Taky se chystám na masáž,máme masérku v baráku,tak ji chci zkusit.

Včera jsem byla u kadeřnice tak zas můžu mezi lidi.

:grinning:

Psala jsem na vítání občánků,slibovali poslat v říjnu pozvánku a nic,to už se nám Káča do kolíbky nevejde a ani tam nebude chtít ležet.Už je mi to jedno,ale na..ali mě :angry:
9. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning:
Buni co to je brambora s maslovym kremem? Ja chtela dnes delat ulky ale zapomela jsem koupit maslo no tak zitra. Ale to je hned. Manza by mel kazdou chvilku prijet, doufam ze mi tam nekde v lese s puskou neumrzl :grinning:
9. pro 2009 ve 22:34  •  1 dítě  • Odpověz
Jani. to jsou normální cukrářský brambory.Takový ty obalený v kakau s marcipánem,jestli znáš?

Slepím si piškoty máslovým krémem čokoládovým (krém-pudink + máslo + kakao)obalím v marcipánové hmotě a obalím v kakau :wink: Minulej rok byly hned fuč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jinak jsem sem vlezla jak hromotluk a ani nepozdravila tak ahooooj všicíííí :grinning:

Jani já mám ráda veselý a vtipný lidi s kterýma je pwdel :grinning:

Miši-ty brambory-výše...určitě je taky znáš :slight_smile:
9. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz
jinak jsem dodělala kalendáře-jen jsem lepila na stránky fotky--trošku jednodušší ale účel splní :grinning:
9. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
jo tyto brambory :grinning: to bych mohla zkusit. Ja myslela normalni syrovy :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
no asi uz bych mela jit spat - uz me to hlava nebere - sem si rikala jestli to pak budes pect ci co :grinning:
9. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz
buni kalendar jak kalendar - presne tak - ucel splni a zas mas origos :wink:
9. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
tý jo, buni, to zní zajímavě :slight_smile: Nedivím se, že jsou hned pryč :slight_smile:, to u nás by byly taky. Petr jde po marcipánu jak slepice po flusu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malá zase spinká na bříšku, Petr na gauči a já jsem si chtěla pustit nějaký film na netu, ale neznám přístupová hesla :angry: Dával nám je tam Petrův synovec a nějak nám je zapomněl sdělit :sweat_smile: A Zoufalky jsem nesehnala, to je zase večer, chjooo :frowning2:
9. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
Jo a my taky začaly pomalu sedat,ale ještě se neudrží dlouho a leze jen trošku,spíš se plazí,ale to je jak blesk,furt mi utíká do koupelny olizovat podložku u vany a ke koši :sweat_smile:

a už mi spinkává celou noc jen předevčírem se budila ve 12 a v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hrusti-my taky dáváme jogurta s hruškou rozvařenou v páře :slight_smile:

U nás je taky furt hnusně..prší a mlha :confounded:

koukáte někdo na Nova cinema? :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
zuzi ja dostala navic celou serii 3 zoufalek k narozkam od manzi. jeste jsem teda nemela cas zkouknout ani jeden dil, ale ctvrtek sleduju - teda kdyz to stiham :grinning: Tak popros synovce - muj to taky beztak nekde stahnul :grinning:
9. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
buni taky me ty brambory zarazili :grinning: nešlo by to nejak bez toho marcipánu?
ja mám héééč 4 druhy dneska hotové a ulky dodelám zítra,ale teda skoro jsme se pohadali u toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malí má dnes hrozný den,zuby nikde,ale zlobí ho..ted se budí a poplakává,takže ho neco bolí,jinak krasne spí..
jani me dnes malí přes poledne brečel ze spaní,ale teda jak..uplne vzlikal drobek,hned jsem tam letela,že se tak blbe zbudil a přitom spal :unamused:

jani já jdu taky na masaž,potřebuju to jak sul,ted jak se ochladilo a jak tahám maleho,me desne chytá páteř :angry:
buni tu kadeřnici ti zavydím,ja už jsem jak strašák :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsem se domlouvala s kamaradkou,že příští tyden mi udelá hlavu,je to naprd,když muj neví jaké bude mít smeny,mají moc nemocnych lidí..bude delat i svátky,jen doufám že ranní,odpolední bych nerozdychala..
poprve s malím..to musíme mít večer,ne rano..
9. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
nic uz musim jit chrnet - mel na me vola mamamama potfurka mala :wink:

buni gratulace kacence ke skoro sedeni - za chvili ti zacnou galeje :grinning: ba ne -uz je s mimcama sranda. Nic uz jdu fakt chrnet - rano jedem na sedm do prace - se me nechce :unamused:
9. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz
Jani :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi-ahoj to je smůla :confused: ty si nemůžeš pustit telku,kvůli Veru že?

JJ brambůrky jsou mńamka.Ještě udělám linecký s marmošou+cukrem a něco s krémem co zbyl a s čokoládou navrch a víc nedělám.Malá mi dnes lezla pod nohama,když jí připoutám tak se chce otáčet a pak už dlouho nevydrží. a sama v obýváku být nechce,tak doleze vždycky za mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz
peti-tak leda mít jen piškoty s krémem :grinning: :grinning: ten marcipán tomu právě dodává tu zajímavost :sweat_smile:

Taky už jsem vypadala hrozně,ted se cítím líp,ještě bych se potřebovala trochu opálit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Téda vy jste šikovní.S tou prací a směnama je to na pwd :unamused:

Jani-dobrou,vstávat na 7 a nemoct jít pak ještě spát,tak už dávno chrním :sweat_smile:
9. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
taky se loučím,PC chce restartovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrooooou :wink:
9. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
buni, telku už si můžu v klídku pustit, Verunka spinká v pokojíčku a telku máme v novém obýváku :grinning: Vůbec nevím, jak bych to dělala, kdybychom tuhle místnost nedostali :frowning2: Vůbec si to neumím představit :slight_smile: Gratulace k sezení!!! Kačka je šikulka :dizzy_face: Mě se dneska malá taky motala pod nohy a když jsem ji s Petrem zavřela v obýváku a šla mýt podlahu v kuchyni, tak seděla u dveří a vzlykala mamama a plácala do dveří :sweat_smile: Je to holt mamánek :dizzy_face: Buni, kde malou připoutáváš? V židličce?
peti, tak super, že už máte pečeno :slight_smile: My se včera chytli u hrnkových knedlíků :stuck_out_tongue_closed_eyes: S těma směnama je to na houby, měli by mu v práci vyjít vstříc :unamused: , když jsou to vaše první Vánoce se Šimůnkem :frowning2:
jani, opravdu tě začínám podezřívat, že dopuješ nejen ta zdravá kafíčka :grinning: Že oni ti do nich dávají ještě nějakou přísadu, viď? :grinning: :grinning: Vždyť to není možný, co všechno zvládáš :slight_smile: Já se tu teď snažím přehlídnout hromadu prádla, ale nedaří se :frowning2: Mohla bys mi, prosím, zjistit, kde manža ty Zoufalky stáhnul?
9. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
tak já se také loučím. Dobrou noc! :wink:
9. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ahoj holky,
tedy vy jste toho nakecaly :grinning: Ja jsem vcera vecer nemela tatku doma, tak jsem zaplula s knizkou do postele a vytuhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ja mam zatim 2 druhy hotove, uz jsou v krabici na balkone v chladku :grinning: A o vikendu snad udelam kulicky a pak vosi hnizda, ale nechce se mi. Navic mam v sobotu vanocni besidku s kamoskama, tak asi nebude ani moc cas :wink:

Jani, Honzik se mi taky posledni dobou budi ze spani a breci, vypada to, ze se mu neco zda, protoze kdyz ho pochovam nebo vezmu k sobe do postele, tak je v pohode. Takze zoubky asi neee.

Buni, gratulujeme k sezeni! Ty nase mimi jsou ale draci :grinning:
10. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
baf :wink: jsem první :grinning:
a dobré ráno holky, :slight_smile:

my jsme dnes meli desnou noc,malí byl pořád hore,dokonce ve 23.30 dostal mimořádne mlíko..jsem jak praštená paličkou..
janí je nezmar,té energie co má..by me zajímalo taky kde ji bere :wink:
zuzí ona už tak krasne na tebe volá? to u nás malí delá akorát na Eliške ..eeeeee..jinak spíš žvatlá,ale slabiky žádné :unamused:

pujdem ven se vyluftovat,snad usne v kočárku a nechám ho venku..mám ješte vařit a o žehlení mi zuzi nemluv,večer u ordinace se do toho musím pustit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky tak já mám tři druhy v krabici v lednici a už jen rohlíčky a ještě něco vyberu a končím ale docela mě to baví

včera jsem vygtruntovala spodní patro a jukala na dům snů ještě že to vyhrála tahle dvojice tamti byli hrozní!!!!

za hodku mame srazík s kamarádkou tak podrbeme a rozeberu zase akci tchýně aspon se mi uleví

davídek začíná ráno díky bohu spinkat déle aspon do půl sedmé což je pokrok

ted chrní já se chystám pak ho nakrmím arazíme dne je pěkně ale zima.
holčiny jak oblíkáte prckydo auta, my když jsme jeli z prahy tak měl kombinézu a přehřál se mi a hrooozn ě řval chuděra tak ho už oblékám méně i ven a je ok. má tam fakt vedro .ta kombínéza je nějaká extrémně teplá :unamused:

po vycházce mě čeká žehlení vaření na večer a uklid druhého patra , pračka a převléknou peřiny i u mě i u manži :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže žádná nuda ale pustíme si koledy a bude to ok a od pondělka má tatka volno až do 4 ledna huraaaa
10. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Anitt, ja Davam prckovi, kdyz jedeme autem kalhoty a mikcu a prikreju ho dekou a pak odkryju. V kombineze jel jen ve slabe a jeste kousek, takze jsem to zatim neresila :wink:
10. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
S Honzíkem přejeme Kristýnce vše nejlepší k dnešním 8 měsícům :slight_smile:
10. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.