• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojky zlatíčka,

už jsem tu zase poměrně dlouho nebyla,protože pořád někde couráme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chodím cvičit a tak různě :slight_smile: Dnes jsem byla též a prcek tam by ldnes hodnej :slight_smile: Ale zase nás víc trápí prdíky.Tak se budu muset víc hlídat,protože nám stačí jen nějaká omajda a je to :confounded: Je tam trochu cibulky a hned je pohroma :unamused:

A jak se tu máte??Já se juknu trošku dopředu co jste psaly,ale asi to jen tak projedu :astonished:
28. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
Koukám,že se tu krásně přibírá u Bobásků a Mapíků :grinning: To je dobře.My paseme už krásně a chce se převracet :confused:
Další pokrok,že už si i pomaličku hraje a reaguje na hračky.Na kolotoč se směje a povídá mu :slight_smile: Je to pusinka.Myslím,že bude moc šikovnej(po mamince) :grinning:

Mareko přidej do albíčka fotečky!!!!

Jinak jsem vychytala spinkání.Taď odpolko tak kolem 14hod ho dám spinkat a spí 2hod.Teď už spí víc jak dvě hodky.Vysprchčila jsem se po cvíču umyla vlásky,nalakovala nehtíky na nožičkách,poklidila a koníkuji.Je to super,že si trošku odpočinu.Večer mi přijede paní máma :confused: :confused:
28. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
zuziku ja myslim že to zvladaš dobře,to je jen pocit,ja když nestíham,tak holt nevařím a je to :wink:
manža to pochopil raz dva,vraz mu ji do ruk když bude řvat a bude štastny jak blecha,když pak bude v klidku..
muj tak stravil včera cele odpo a dnes jsem ho teda pustila po praci na ryby,maloch spinka :grinning:
jo a pradlo už mi taky jednou brala mamka,poprve jsem si nekomu o neco řekla,to taky skus,není to vubec špatne..proste bud v klidu,uklizeno maš jak pišeš,tak jsi dobra :wink:

vukul ty zas litaš :wink: stejne jako janulka

andy tak mi mame vahu 2720g,přibral 17dkg za 7 dní,už jsem mela taky obavy jestli to moje mliko bude stačit vyživove a mira 46cm,pekne porostl ten naš chlapák :slight_smile:
skoušim podle vas zvyšit davky,zatim mel jen 60ml,a dneska v pohode 70ml,vic zatim zvyšovat nechci,at ho nebolí bříško

hrusti ješte to nevzdavej,skus par dní vydržet,me to taky nešlo hned a ted mam mlekarnu :grinning:
teda jak kdy taky,nekdy odstříkam 180ml a nekdy 30ml,zaleží jak často odsavaš a jestli i v noci a pokud to nepujde,tak se svet nezboří,jen to skus

bobas tobe taky fandím :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Zuziku, neboj, nejsi v tom sama. U me jeste pocit neschopnosti prizivila tchyne :angry: Pry dnesni mlade holky nejsou schopne normalne porodit dite a normalne kojit. Nejak porad nechape proc mi delali toho cisare a to mi dva dny po porodu brecela do telefonu, ze se o nas s Honzikem bala. No, evidentne je uz zpatky "ve forme" :angry:

Jinak ja mam sice doma manzu, ale nijak moc nepomaha, spis mi treba uvari papani pro Honzulu a vysterilizuje lahvicky, ale ja jsem si naivne myslela, ze treba uvari a vyzehli, ale to se asi konat nebude. Vcera a dneska jsem vyprala dve pracky a mam plny kos, ale vubec me to netrapi, prdim na to, protoze jsem utahana. Vcera vecer jsem poslala tatku na nakup a pak si doma pobrecela, protoze jsem si prisla uplne mimo. Honzula ma taky problem zabrat, i behem dne. Takze jsem vysterilizovala dudana a uz ho mel vcera vecer v pusince, i kdyz ho zatim moc nechce, vetsinou ho chvili dudla a pak ho vyplivne.
28. dub 2009 v 16:08  • Odpověz
Já mám mlíčka tak akorád,teda myslím :slight_smile:Nijak zvlášť se mě prsíčka nenalejvají.

Pétí já jsem fakt hrozná.Ale já neumím odpočívat a ty kilča musí pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
Hrusti hlavu vzhůru :slight_smile: Musíš tatíka víc zapřáhnout.Já teda doma si udělám vše sama,ale pohlídal prcka a podal co jsem potřebovala.Už jsme vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pa
28. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
hrusti, to ti tchýně fakt "pomáhá". Ony jsou fakt mimo... Petr doma nezůstal - nemá tolik dovči, ale jezdí domů brzo. Dudana už taky občas dávám, ale fakt výjimečně. Teď už mi malá tři hodinky spí a já nevím, jestli ji probudit na papání nebo ne...
28. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
Peti, s manzou jsme se domluvili, ze to ted budu zkouset ty dva tydny, co je doma a kdyz to nepujde, tak holt zustane prcek na Bebe. Evidentne mu smakuje a prospiva po ni. V porodnici mi rekli, ze pry to ne-kojeni je castecne geneticke a moje mamca nekojila ani me, ani brachu, tak uvidime, jak to pujde :confused:
28. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Tak ještě zabral :slight_smile:

Jinak já to měla pohodové,malej byl strašně hodnej.Teď je to 100x horší,protože vyžaduje pozornost.Ale máme hodné miminečko stále :grinning:

Tchýně by si zasloužila na ...... :angry: Mě nepomáhá,protože nemá čas,ale je v pohodě.Je ráda,že vnoučka má.Je strašně zaneprázdněná,protože chodí za tchánem do dom.důchodců.On je po mrtvici ležák :frowning2: Chodí tam skoro každý den,pokud tam jde někdo jiný tak má volno a jde třeba na zahradu atd.
28. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
Vikul, no tchyne mi tradicne nic nerekla, ale zase placala nesmysly manzovi a ten mi to pak rekl. Byla jsem fakt nasr..... :angry: Na vnoucka se jeste podivat neprijela, pry nema cas, protoze ted delaji na zahrade atd. No comment. Tak jsem rekli, ze tam pojedeme nejdriv po sestinedeli, at si trhnou nohou.
Nase mamca je z prcka zase cela vyprdena. Jezdi kazdy tyden. Kdyz byli za mnou o vikendu v porodce, tak pak byl Honzula z tech jejich budliku cely divoky a nechtel spinkat :grinning:

Ja budu muset po sestinedeli taky zacit cvicit. Zustalo mi trosku brisko, hlavne dole mam takovy bachor, tak s tim budu muset neco udelat. Dostala jsem papir s nejakymi cviky po cisari, tak to musim prostudovat.
28. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
Na cvíčo máš dost času a hlavně celé šestinedělí se ti stahuje děloha.A ty po císaři se šetři :slight_smile: Naši jsou z prcka taky vyprděný a vůbes všichni okolo nás.Kryštůfek má štěstí,že se narodil do tak milující rodiny :slight_smile:

A ty se na ně vyprdni,protože jim utíkají ty nejhezčí okamžiky jak se vylupuje do krásy :wink:
28. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
Teď by měl malej papkat a pořád chrní :grinning: POHODIČKA
28. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
Honzik taky spinka, meli bysme krmit v 18:30 hod., ted uz se vetsinou budi sam zhruba po tech 4 hodinach. Ja se jdu na chvilku natahnout, at mam silu na vecer. Jeste by mela dorazit detska dr. A zitra chceme vyrazit na chvilku s kocikem do parku na cerstvy vzduch.
28. dub 2009 v 16:38  • Odpověz
28. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
Tak to sladké konzumuji také ve velkém :astonished: A Melanie papinká nějak moc nééé :grinning: Maminka musí tedy hodně jíst,aby ji unesla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já chci být zase hubená :slight_smile: Ba né,ale musím mít sílu na prcka a být v dobré fizičce až se bude hýbat :slight_smile: To budu ještě jezdit na bruslích.Už se těším.

Hrusti zítra mohu jít do parku také.Tak se sejdeme???Je hezké počasí tak můžeš s prckem být venku jak dlouho se ti bude chtít.A na tu žloutenku kor :wink:
28. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
Já krmila zatím jen 5x a to v jednu v noci pak ve čtyři,pul sedmé,pul jedenácté a v pul druhé a pořád spinká :confused:
28. dub 2009 v 17:06  • Odpověz
Vikulko ja se na brusle tak moc uz tesim. O vikendu mozna poprve vyjedu, ale podle pocasi. Zas je prace na domecku takze az dodelame vse potrebne tak pak uz snad na brusle bude cas. :grinning:

No u me to bez toho sladkeho nejde. Denne musim mit aspon pasek cokolady a zdrave kafe jinak jsem nepouzitelna, zato pak mam energie ze me staci spat s Melinkou tech 7 h vkuse a pak jak ona jeste spinka tak to ja uz ne a neco musim delat.

Taky bych brala to byt zase stihla ale nejak to neresim - ono to prijde kdyztak casem samo :slight_smile: Jidlo je pro me dulezitejsi nez hubena postava - ja bych bez jidla umrela :grinning:
To je fajn ze krmis tak malo - no Melinka si dneska rika nejak castej ale ted chrni tak pak ji v 6 vzbudim a pujdeme jeste na prochazku.Mam koupenou klokanku a je paradni - bez ni bych tezko provazela prochazky s Kikinou :slight_smile:

Jo holky a co pejsci - uz si na miminka zvykli? Nase Kikina uz Melinku miluje. Hlida kocarek kdyz odbehnu a kdyz malou vidi tak ji vzdy olizuje :wink: Jsem rada ze ji ta zarlivost uz pustila a nedela trucky - bylo to s ni k nevydrzeni jak delala urazenou :grinning:
28. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Holky, psala Anittka, ze ma Davidka u sebe, ale je ji spatne, zvraci a boli ji hlava. Manza ji hodne pomaha. Tak snad ji bude brzy lip.

Vikul, klido si muzeme dat spicha, ale ja nevim v kolik pujdeme. Kdyztak bych se ti ozvala zitra a domluvili bysme se.

Jsem to predtim s tim spanim zakrikla. Prcek se probudil uz pred sestou, tak si ho tatka vzal na chvilku k telce, ale pak stejne spustil hysterak :frowning2:
28. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
tak at je anittce už konečne líp a užívá si to,ty jo taky ji to vzalo ten porod :-
|
u nas se taky spí,byli jsme venku a to ho unavilo,mala byla jako prasatko z pisku,šla hned do vany a pujde spat
ve čtvrtek jede na mini tabor,je to poprve co jede s cizima,jinak jezdí jen po rodine,ale jede ze skautama a zna je,tak se teší a ja taky,cele to prospim,budu jen odstříkavat a krmit :grinning: ale stejne to nevydržím,se znam

jani my jsme meli dneska kapra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojky tak u vody bylo super, az na vystup s jednim duchodcem. Mel kecy ze mam psa na volno. Pak doma manza hlidal malyho a ja valila na tu prohlidku sestinedelni.
Jsem v poradku az na ty hemouse. Na ty jsem doastala napsany cipky a mast, ale holky potrebuju poradit kdo jste na hemouse trpeli. Jaky cipky vam napsali? Me glycerinovy a tam je napsany ze se pri krvacejicich hemousich nemaji uzivat, ale ja to dr rikala, ze to krvaci. Tak vubec nevim jestli si je mam vzit. :frowning2:
No nez jsem prijela domu malej rval jak tur, sice mel teoreticky jeste vydrzet pul hodky ale asi dostal hlad driv. Chudak manza.
Zuzi netrap se, je to uplne normalni, ze si tak pripadas. Ja byla doma ze zacatku uplne neschopna. Manza varil a pomahal kde mohl. Ale i téd kdyz uz jsem vlastne po sestinedeli si pripadam ze nekdy totalne nestiham. A to nevarim. Prijde mi ze ta prace nikdy neskonci, je to porad dokola. Hlavne pradla a pradla. Ted je zas v pracce dalsi. Samy prckovi veci. Nekdy si pripadam tak unavena, ze uz si rikam, ze uz to dal nezvladnu. Takze Zuziku fakt si z toho nic nedelej. Musi to byt desne narocny kdyz ma mala prevraceny rezim, ale ma se pry pravidelne ve dne budit aby si zvykla, ze je den a papa se.
28. dub 2009 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz
Hrusti nam se tchyne stavuje tak jednou za tyden, nasi jeste min. Prece jen to maji z ruky. Ale kdyz prijedou brala bych nejakou pomoc, ale oni ne, jen se mazlit s malym. Ach jo.
Zase me zacalo bolet v krku :frowning2: Manza je taky nachcipanej, hlavne at to malej nechytne.
28. dub 2009 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme včera byli u doktorky a Natálka váží 3,52 kg a měří 52 cm, prý přibírá krásně a jí určitě dostatečně, když nás pouštěli z porodnice, tak měla 3,05 kg a 50 cm, takže přírůstek je krásný.
Prý nás spíš trápí prdíky, tak jsme začali dávat kapky před krmením a ty Natálce ohromně chutnají.

Dnes jsem měla poprvé depku a obrečela jsem to hrozně, protože malá hrozně řvala a měla hlad a já měla úplně vymlasklý prsa a manžel ji chtěl uklidnit po svém ..... no, sparťanská výchova.

Byli jsme na vycházce a pak jsem z ní domů utíkala s kočárkem, protože se malá probudila a samozřejmě měla hlad.

A co Karca, ještě nic?

Doufám, že bude Anittce brzy líp.

Tak se mějte holčičky :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dnes byly u dr. a malej mi přibral 3dkg takže nic moc :unamused:
Ale dávám mu 90 papání a vyžahne to jako nic tak mi půjčila dr. i váhu tak od zítra budem vážit.
holky slibuji že fotečky dám,a le ted jsem trochu ve stresu, musim o volnu dělat zakázky aby jsme měli na plínky a jídlo jelikož mi zamítli mateřskou :angry: :angry: :angry:
Budou to řešit sociálka s tescem tak jsem zvědavá kdy mi dorazí nějaké peníze aspon to porodné !!!
Ale jak bude čas tak to sem dám, ted je mi přednější nahnat peníze na složenky a papu .
Jinak malej je fakt hodnej nají se a spinká celý tatínek.
Dneska jsem poslala malého s Ta´tkou spinkat at ho dá do postýlky a ejhle přijdu ze spršky a on ho má na ruce a úplně hotovej z něj , moc si ho neužil, jelikož v neděli jsme přijeli a on brzy ráno vstával v po do práce a vrátil se až dnes takže si ho užívá ale nechci ho moc na ruku uščit.
Tak zatim pa nezlobte se jak to vychcytám s časem tak tady budu pečená vařená ale penízky jsou penízky :frowning2:
28. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky,

Hrusti, teda tvojí tchýni bych chtěla mít :frowning2:, no koment, na to se fakt nedá nic říct.

Holky, vy teda kmitáte kolem těch malých, už si přestávám myslet, že to bude pohodička. A taky koukám, že si občas popláčete :frowning2:.

Já zatím nerodím, ani se nějak nechystám, zítra jdu na monitor a ultrazvuk, tak mi aspoň snad řeknou, jak je Anatomík velikej. To mě klepne, až mi řeknou, že má 5 kg, no zítra nahlásim. Zatím mi ale nikdo nevolá a neptá se, jestli jsem porodila, takže to je docela dobrý. Ani zatim nemám depku, že ještě nemám odrozeno, ještě nejsem připravená, jestli teda vůbec někdy budu.

Dneska jsem byla trochu unavenější, protože jsem včera kmitala až někdy do 11 hodin v noci, vyklízela jsem garáž, ale pocit, když jsem usínala, byl úžasnej, ale dneska, nic kromě oběda jsem neudělala a jsem na sebe fakt naštvaná a nemám se ráda, protože jsem ten den promrhala, no klasická já, jak nejsem zapřažená od rána do večera, tak začínám být na paličku.

K.
28. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Hrusti tak písni,snad se domluvíme :slight_smile:

Anittka chudinka moje :frowning2: Snad ji to brzo přejde a přestane bolet.A bude si moct užívat Davídečka.

Bamo přibíráte super asi nás brzo doženete,my máme 5210g a 12.5 jdeme na 3měsíční prohlídku tak jsem zvědavá.

Misi ty nevaříš???A co papkáte??To u nás bychom umřeli hlady :wink: Ale v sobotu Petr vařil poprvé steaky a byly výborné.Kdyby se trochu víc snažil tak by vařil asi dobře a já měla víc času odpočívat,protože vařím každý den.
28. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Pujdu pomaličku do hajan,jsem hotová.Malej dnes usnul jako koťátko :slight_smile: Odpolko spinkal 3 hod a 15 min.Super jen tak dál a možná se i vyspím někdy s ním :grinning:

TAk se mějte a dobrou dobrou
28. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Vikulko, tak to jsi dobrá, já zatím zvládám jen "práci" kolem malé a na vaření zatím nemám vůbec čas.
Ale mám tady teď na týden mamku a ta mi teda úžasně pomáhá, lítá tady jak hadr na holi a fakt jsem jí hrozně moc vděčná.
Právě že přibíráme krásně, ale ta naše beruška by pořád jedla. No, snad se to upraví časem.

Holky, já jsem utahaná jako kotě, tak asi půjdu do hajan.
28. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Holky, hezky se vyspěte, mně zase dneska cuká noha jak o závod, achjo, to zase bude noc :confounded: :confounded:
28. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
Ahoj, děkuji za gratulace..
Už sem konečně doplnila fotečky.
Karco jistě už se brzo taky dočkáš :wink:

Maminky máte tu někdo zkušenosti se škytkou miminka? Skoro po každém krmení škytáme :frowning2: Prý je to tím, že malinká moc hltá. Ale co s tím, je mi jí vždy líto, když by spinkala po jídle a ta protivná škytka ji nedá pokoj kolikrát i deset minut..
29. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Dneska jdeme k Dr. tak jsem zvědavá kolik budem vážit, když tak moc papáme :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.