• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj holky,

díky :slight_smile:

My dnas měly mejdlo od půlnoci do 2h.ale měla květák,tak jí asi nadýmal :unamused: Ale stejnak je o divný 2 dny mi spí třeba celou noc a z toho se zase takhle vzbudí.mohlo by to už být pravidelné :pensive: A na silvestra se netěším to bude randál :frowning2: My budeme doma,už jsme tak alespon 3 roky :wink: Vždycky si uděláme pochoutky a vínečko nebo tak.Jednoho Silvestra jsem i koukala na dvd Deník Bridget Jones 2 jak jsou v Thajsku a snila jak jsme tam byli my v teplíčku :grinning: A manžel si pracoval na PC,takže ty Silvestry už moc neřeším a leden nesnáším.

Kristýnce vše néééééj :dizzy_face:

Dnes u nás není výmečně mlha,tak půjdem odpo ven,nakoupit a možná stihnem i zanést výsledky dr.uvidíme podle spánku dračice.Pak se chystám udělat skleničky malé do mražáku a možná něco napéct :wink:

Ted mi tu drak demoluje žaluzie :grinning:

Holky co nekojíte,jak často musí mít děti ted to mlíko?Kačka se nějak víc rozpila,tak jestli jí nemám začít nutit čajík,ona ho nechce,tak jí vždycky dám mlíko,aby měla tekutiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky pusinky,

Jani mlátíme se také tak :grinning: Ani mu nejde o to berany jako DUC :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristýnse vše nej k pidi narozeninkám :zipper_mouth: Štůfek posílá hudlánka

Dnes dodělám to cukroví,protože si ho vezme mamča.Tak jsem ráda...Pořád jen uklízím a to pořád dokola :angry: A nikde to není vidět :astonished:

Buni malej má mlíčko jen ráno a večer...Už najíždíme pomalu na dospěláckou stravu.Tedy bez soli,cukru a konzervantů.Ale dr.říkal,že už může skoro vše.Jen to ovoce nebude jíst,jen to žužlá a vyplivne.Včera jsem mu vařila mrkev atu taky nechtěl samotnou :angry:
Ale měl poprvé tvaroháčka a ten mu šmakoval.
10. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
ahojky

tak jsme venku vymrzli a s kámoškou pěkně pokecaly prckové nakonec usnuli tak byl klídek :slight_smile:
dnes udělám ty rohlíčky a ještě něco a mám to z krku

Kristýnce všeneeej a taky pusinku od Davídka

vikiul taky uklízím furt dokola projeví se i zvířátko v bytě ted to fakt vidím
10. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Vse nej Krystynce :slight_smile: U nas je dneska konecne hezky. Tak vyrazime na prochajdu. Malej ted chrnel tak jsem koukala na Iluzionistu, super film, sice starsi ale bomba. Ted si krasne hraje v postylce tak ho tam jeste necham za chvilku ma obidek :slight_smile:
Buni ja davam mlicko jako druhou veceri a v noci teda brzo rano. Pres den caj, ale toho moc nevypije. Tak jsem rada ze pije vecer to mlicko.
10. pro 2009 ve 12:52  •  1 dítě  • Odpověz
holky,já právě zkouším čaj a ten nechce a když dám mlíko,tak vypije klidně 100ml,ona dá max 150 ml a to jen večer,takže přes den kdybych jí nedala mlíko,tak by byla žízní :unamused: A za celej den když to spočtu,tak je to kolem 600ml mlíka. :confused:
10. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky ze cvica. Dneska bylo posledni a ja mela porad zafixovane, ze je jeste pristi tyden. No, materska demence na postupu :grinning: Rovnou jsme se objednali na dalsi kurzik od ledna :wink:
Honzik dopoledne skoro vubec nespal, protoze tady predelavaji neco v dome a delaji hluk, musela jsem ho navliknout a vyrazit na chvili do parku, aby pred cvicenim spal a nebyl protivny. Jeste ze tak, protoze ted venku leje jako z konve, takze budeme asi zalezli doma :frowning2: A to jsem chtela jit jeste do zdrave vyzivy pro celozrnny chleba :unamused:
10. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahoj drbny :slight_smile:
Kikča děkuje všem za přáníčko :wink: My byly na prochajdě v poledne něco málo přes hodinu, stavily jsme se u taťky pro obídek, páč dneska byl rýžový nákyp a ten já můžu :dizzy_face: Už ho mám v sobě. Kiki usnula venku na 10min., tak jsem ji dala po obídku hned lehnout, ale mršce se nechtělo, ale říkám ji, že nenene, 10min.ji nemůže stačit, ale teď tam je nějaký klid, tak už asi spinká.
vikul, to mě taky štve, že je hned bordel, tak uklízím vše tak jednou týdně a je to, max.podlahy 2x a to je vše. Nepořádek tu nemám, tak to tak stačí :slight_smile:
Tak něco tam slyším....Tak nespí ještě. To zas bude spát bůh ví do kdy a pak neusne večer :angry:
buni, mě taky moc nepije a mlíčka teda nedá ani omylem 600ml, tak 450ml max. :confounded:
10. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
ahojky

mám dotaz přebalujete prcky ještě na pultech?? mně už se tam nevejde tak to většinou udělám na posteli . přemýšlím že ten přebalovací pult dám do prodeje :confused:

davídek si chce pořád sedat nevím co s ním , ještě pořádně neleze ale sedět by chtěl dokonce i v kočárku se chytil fusaku a přitáhnul se do sedu :sweat_smile: chce prostě vše vidět
10. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
anitt, ještě někdy ho pužívám, hlavně po koupání, je velkej a širokej, věšel se tam i kámošky 10kg chlapák.
Tak ho ve sporťíku dej výš, můžeš tak, mě to říkala na rehabce, když je rovněě podepřenej a nekulatěj se mu zída, tak to neva :wink:
10. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
JJ ja tak Eliho taky mela, taky je zvedavej :slight_smile: Ja mam pult na komode, je to pult z cestovni ´postylky takovej vystuzenej a drzi maleho dobre, takze ho porad pouzivam. :wink:
My ted prisli z prochazky je tam desna zima, jsem uplne zmrzla. Jeste musime nakoupit.
Andy ryzovy nakyp taky muzu a co krupice jeste si delas? :slight_smile: Ja porad.
10. pro 2009 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska je tady fujtabl počasí, fakt mazec, od rána jsem se přemlouvala k nádobí, ale už je uděláno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer žehlení, ještě mě čekají zrcadla. Na dnešek spinkala od osmi do půl šesté a pak do půl desáté, tak jsem byla ráda :slight_smile: Petr si ji odpoledne vzal na nákupy, tak jsem tady tak nějak poklidila, udělala si kafíčko, prostě pohodička :slight_smile: Jen ten náš prcek spal odpoledne jen necelou hodinu a pak byla čiloučká. Při kojení mi teď dělá hroznej brajgl, pořád se zvedá, sedá, stoupá, do lehu ji dostat je nadlidský úkol :grinning:

Peti, ona je teď hroznej mamánek :slight_smile: Ona nevolá přímo máma, ale pořád dokola opakuje mamama, je s ní prča :grinning: Včera jak bouchala do těch dveří a nešťastně volala mamama, tak jsem se v kuchyni řehtala jak blázen :slight_smile: To jste měli dneska noc na houby, doufám, že aspoň přes den Šimůnek trošku spal a že sis odpočinula :wink: Ty zoubky jsou fakt peklo :frowning2:
Anitt, já už na přebalováku nepřebaluju. Veru se mi tam už nevešla a hlavně se pořád přetáčela, sedala a prostě dělala blbinky, tak už to bylo nebezpečné. Chvíli jsem ji přebalovala na posteli na velké přebalovací podložce, ale bolela mě záda. Takže mám tu podložku na zemi a přebaluji tak. Verunka má kolem sebe prostor, může si z podložky odejít, aniž by někam spadla :wink: Taky bych zkusila Davídkovi trošku zvednout sporťáček :slight_smile:
Buni, my Silvestra budeme trávit asi tak stejně :slight_smile: Taky se docela bojím těch rachejtlí, kvůli Veru i kvůli sobě. Já je úplně nesnáším, mám z nich hrůzu :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: S těma nočníma mejdlama ti úplně rozumím, je to na paličku, ale třeba to fakt bylo tím květákem. Ono bude ještě asi chvli trvat než si opravdu najdou režim :slight_smile:
Andy, Kikince všechno nejlepší, hlavně zdravíčko :dizzy_face: Rýžový nákyp je mňamka, mě paradoxně nejvíc chutnal ve školní jídelně :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Kristynce přejeme taky moc zdravíčka a štestíčka :slight_smile: posíláme pusinku :wink:

anit já ješte přebaluju,ale když ho oblíkám víc,třebas ven,tak na posteli,už me z ní taky zdrhá :grinning:
zuzí Veru ted chrní snad nejlíp,ze všech jarnačku :grinning: ty jooo

no u nas se dopoledne bylo 2x s kočarkem,poprve se zbudil po 10 minutách,tak jsem nahodila bundu a šla znova..hodinu jezdím,15 minut spal :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a me je dnes desne zle,ta páteř :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted usnul,tak valím dodelat ulky a košíčky
10. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
Davídek už má sporták zvednutej uplně a pořád je mu to málo. uplně vyčuhuje ven zvědavka zvědavá achjoo
já jsem byla venku naštěstí celé dopoledne a to počasí ušlo odpo jedu jak fretka , vařim, peru žehlim , mamanek furt se mnou připadám si jako opice jak ho mám v manduce a on dělá že tady není :grinning: ale aspon si ruce odpočinou. a hezky ho v manduce uspávám a pak ho jen přeložím do postýlky . aspon že tak
10. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
hrusti u nás taky ted leje a pořád tu někdo v baráku něco buduje,je to dům hrůzy a kutilů :angry:

Andy-nákyp-blééé :grinning: :grinning: Tak to taky nepijete moc :unamused:

My se ted vrátily z obchodu,malá se prospala,a výživu ted nechtěla,tak nevím,asi jí zas zkusím dát mlíko,ted tu žmoulá rohlík :slight_smile:

Jo a my dnes prvně taky spadly z postele :cry: byla už v kombinéze a já se jen otočila pro klíče do kabele a to byl švih-otočka a už letěla,ale naštěstí tam byl koberec a postel je nízká 40 cm,ale stejně :cry: Plakala jen chviličku,ale na čele má červenej flek,tak to budu muset před manželem s pravdou ven :frowning2:

Zuzi-tobě jsem neodpověděla.JJ pásám ji v lehátku nebo v židličce,když vařím a nebo jí dám do ohrádky,ale nikde dlouho nevydrží,tak jí musím bavit a přemísťovat :wink:
10. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
my máme pult od Scarletu,ten vyztuženej za 500,-a už ho máme dotrhanej-krám jeden,a samo že ve švech,ale reklamace asi není možná,protože by řekli že je opoužívanej :angry: Takže já už ho můžu leda pak vyhodit,nebo schovat na další mimi,je to na krajích,tak to by ještě vydržel
10. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Buni vitejte v klubu :frowning2:
Anitt jsi dobra, di nedovedu predstavit tahat malyho ted v manduce, kdyz neco delam. Uz je pekne tezkej, to ho nosis vepredu?
U nas se spi dopoledne hodinu az hodinu a pul v postylce a odpoledne se spi na prochajde hodinu, dve.
Ja uz si naloupala orechy a vecer budu delat ulky. Musim se trochu krotit, protoze zacinam uzirat z krabic s cukrovim :grinning:
10. pro 2009 v 17:53  •  1 dítě  • Odpověz
misi nosím ho zatím vepředu ale přijde mi to ok . jinak mi neusne :frowning2:
jsem slaboch nenechám ho plakat no

ale dopo spí tak 40 min po o venku tak hodku a půl až dvě a odpo taky tak necelou hodku a vsedm se jde na noční hajání
10. pro 2009 v 18:00  • Odpověz
Anitt-já ted nesla Kačku v klokance po městě,protože ty obchody kam jsem chtěla mají schody bez výtahu,tak jsem nechala kočár v práci a vyrazily jsme a táááák mě bolely záda,že mě musel manžel večer masírovat alpou :confounded: nosím jí na břichu,no mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo-ty teda jedeš já se přemlouvám k činu a to jsem dnes chtěla vařit pro malou a to ted nějak už nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nic jdu něco dělat :grinning:
10. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Anitt, ja zatim prebalovak pouzivam, protoze mame docela veliky a Honzik se mi tam vejde, sice nastorc, ale vejde. Ale jinak oblikam na posteli, tam mam vic mista se s nim prat pri tom oblikani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To te tedy obdivuju nosit Davidka v manduce. To bych se pak nehla :unamused: Me staci, kdyz nesu prcka v autosedacce asi 200 m ma cviceni plus tasku s vecma a mam toho plny kecky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Misi, ja jsem radsi dala cukrovi ven na balkon, jsem lina tam v te zime chodit. Tak neubude :grinning:
10. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
Hrusti no jo ale my mame jen terasu a ta je nekryta :stuck_out_tongue_closed_eyes: Anitt ty jo si dobra, ja kdyz tak malyho na zadech ale ted v zime ji ani nevytahnu.
10. pro 2009 v 18:52  •  1 dítě  • Odpověz
no mám trénink nosím ho do čtvrtého patra nahoru i dolu a milion věcí k tomu. je to dobrá posilovna :grinning: když ho mám v manduce tak fakt odpočívám :wink:
10. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
ty jo, anitt, to musíš mít teda slušnou kondici :grinning: Každej den několikrát denně do čtvrtýho patra bych nedala sama, natož pak s devítikilovým dítětem a nákupem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
misi, já mám cukroví u mámy, tak nehrozí, že bych ho ujídala :grinning: Ale teď si jdu dát olivy, mám na ně strašnou chuť a odolávám jim třetí den :grinning:
10. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
zuzik asi mám ale naskočilo to tak postupně že mi to ani nepřijde a vyjdu to bez přestávky aspon nějaké cvičení :grinning:
10. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
TAk mám ozdobeno linecké a udělala jsem rafaelo kuličky a bolej mě pekelně záda :confounded:

Já mám také tu podložku rozdrbanou,ale už mi ji z dírou poslali :unamused: Ale neřešila jsem to :confused:
10. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
Vikul-jak to?

Tak jsem nakonec všechno zvládla,teda jen to vaření pro malou do skleniček a řízky s bramborama na zítra pro nás.Malou jsme koupali o 20 minut později než obvykle,ale pohoda a vypila 180ml prvně,ale to je tím,že jsem jí dávala mlíko naposledy asi kolem 14h a ted jsem skoukla Zoufalky něco pošila,co čekalo na úpravu a mažu spát.
brou :slight_smile:
10. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
Ahoj holky!
vy jste tedy po nocích aktivních :confused: Já jsem opět včera zalezla, poslali mi ms, tak mi nebylo úplně dobře, tak jsem relaxovala :wink:
Co se týče přebalováku, tak samotný přebalovák je o.k., taky máme Scarlett, ale ta přebalovací podložka už je rozdrbaná, druhé mimi určitě dostane novou, protože tahle už je vážně jetá :unamused:
Dneska je zase hnusně. Máme spicha s kámoškou a odpolko chci dělat rumové kuličky :slight_smile:
11. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky,

u nas noc opet na prd,budí se na jídlo,brečí..stavali jsme v 5 hodin a ted jsem ho dala spát a nevypadá,že se mu chce,drtí nebesa :unamused:
ja jsem k.o. ty zada me bolí jako čert.teda páteř,včera jsem ani nedodelala košíčky,musel jít manža,jak mi bylo zle..
ted peču svíčkovou a mám delat štrudl..a pak chvilku zalehnu..

buni zašívaní ti pošlu chceš? me se to tady pekne kupí..asi pošlu pro bábi,ona vždycky zašije co je potřeba,já na to nemám bunky,ani chut..
11. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj holky,
tak my zase mejdlo od půlnoci do 2h.a hlad,že na tu 180 ve 20h.ted vypila 150 a ještě otvírala pusu,že by chtěla,co se nám s tou holkou co vypila max 100ml stalo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na to mlíko se budu muset dr.zeptat,jestli jí nemám nutit spíš ten čaj nebo vodu...? :confused:

Hrusti-ty máš jakoten pult?My jen tu vyztuženou podložku a říkáš,že to máte taky dotrhaný,jo?My zatím jen na těch krajích ve sváru a ted jsem si všimla,že i na tom rovným to začíná v tom svařeným praskat :angry:
11. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Peti, na strudl se vyprdni a jdi si chvili lehnout nebo se za chvili nehnes :wink:

Buni, ja mam tu komodu s nandavacim prebalovakem. Ja si nejsem jista, jestli ta prebalovaci podlozka je od Scarlet nebo Babypointu, kazdopadne mame ten plast uz potrhany, jak ve svaru, tak i mimo, uz z toho leze dole i ta vypln :angry: Asi jak tam Honzula kope nozkama :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Peti-tu páteř ti nezávidím,taky jsem chabrus na záda-mám skoliozu,takže s tebou cítím :frowning2:

A zašívání?hahaha :grinning: Já jsem ráda,že jsem ty dvě věci vyhotovila(dala gumu do Kačenčiné čepičky a dala brzdičky do kalhot co bude nosti na jaře)Já to taky nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A dnes jsem měla jít konečně poprvé večer ven na vínko a "kámoška" s kterou jsem se domlouvala jde s jinou "kámoškou"...jako mohla bych jít taky,ale tak holka s kterou jde mi olizovala manžela,když jsme spolu ještě chodili a měli zrovana takovou krizi,jestli spolu budem,ale stále jsme spolu byli a i ten večer v baru a spát jsem měla jít k němu a ve finále jsem je načapala u záchodů se oblizovat.Tu holku už nesnáším a to jsme byly kámošky a on dostal takovou facku,že mu ulítly brejle,ale je to dávno a vše se v dobré obrátilo,ale ji nechci už v životě vidět!!!

Tak jsem se tu vyzpovídala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.