• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
on si tím chladí ty dásničky :unamused: NO když to neukousne tak mi to neva.Leštěnky máme dost :grinning:
11. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
vikul :grinning: :grinning: :grinning: to je číslo :slight_smile:
holky už fááákt jdu,já jsem tak zdechlá neco delat,furt tady sedím..
11. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
Pétí to teda :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
vikulko, no ona si tam chvíli hraje a pak začne kňourat, ale nebrečí. Prostě od té doby co zjistila, že v postýlce se dají dělat hovadiny, tak tam sama neusne... Ale zítra to zkusím tak udělat, myslím si, že kňourá, že nemůže usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak Štůfek je pěknej drak :grinning: To nemusíš stůl ani leštit, on ti ho vyleští sám :grinning:
peti, neschopenku má až do neděle, ale zítra jde rozvážet lidi z vánočního večírku :slight_smile: Takže přijede tak v osm ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsem ráda, že byl teď měsíc doma, protože viděl všechny Verunčiny pokroky a je na něm vidět, jak je z ní šťastnej :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
teda vikul, ten štůfík je fakt šikula :slight_smile: Krásné fotečky. My máme taky skleněnej stůl, tak jsem zvědavá...
Byla jsem u tchýně, nalákala mě na palačinky a byly výborné :slight_smile: Akorát Kiki byla nějak přetařená a dlouho nemohla zabrat. Já ji teda dávám do spacího pytle a má tam takový ten ďolík, aby se nemohla obrátit na bříško, tak tohle ji dost znesnadňuje robit hlouposti, ale když tam neměla ten ďolík, tak teda taky občas jsem ji našla na bříšku jak pase a dál nic, ono to v tom pytli není brnkačka :grinning: Taky nakrmím, říhnem, položím, dudel a odcházím, max. občas mrknu a nakodím dudla, bez něj neusne :frowning2: Teď jsem tam zas byla, chudinka, nějak kašlala. Už mě to štve, to všechno je z těch blbej podlah, jsme v přízemí, pod náma sklep, tam se netopí :confounded: Malá je zachvíli na zemi ledová, když ji hodně oblíknu, tak už se zase ani nehne :pensive:
Marečkovi a Natálce vše nej :wink:
11. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
Viku-Štůfek je krásnej klučina :dizzy_face: a je to jak u nás s tím stolem.My máme teda sklo jen uprostřed,takže kouše dřevo,ale TV stolek je taky skleněnej celej a tam taky hryže :grinning: :grinning:

Holky,Peti-díky já se někde na netu podívám,a třeba se seznámím i v létě na písku.
Zuzi-já tu taky potkávám maminy,vždycky tak nahlídnu letmo do kočárku a lehce se pousměju,ale ty maminy na mě hodí ksichtík :grinning: :grinning: Takže se asi kamarádit nechtějí :grinning: :grinning:

Já dnes nazdobila umělej stromeček(Kačenka pomáhala) a ted už taky spinká,dnes až od 20h.
Já dávám mlíko v obýváku po koupání a pak přenesu do postýlky a jsem tam s ní dokud není ve stádiu,kdy nebude protestovat,že tam nejsem.Taky furt kleká a načuhuje,ale já jí položím a zhasnu a párkrát pohladím popřeju dobrou noc a jak to jde tak odcházím :slight_smile:

Andy-já už deky v postýlce nemám a taky se otáčí na břicho ,na bok a spí taky v pytli,ale ten už jí v ničem nebrání.Klečí v něm,sedí,točí se... :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz
buni, to mě by zase neusnula, kdybych u ní byla, jedině, kdybych s ní ležela, to pak jo. Nevím, co by se dělo, kdybych tam ty polštáře ze stran neměla :grinning: ale na boku mi spí normálně uř od miminečka :slight_smile:
Jinak já mrkla do seznamky na lide.cz pod Libereckým krajem, věk 23-28 a nějaký maminy se hnedle našly, pod rubrikou hledám kamarádku :slight_smile: Jedna dokonce bydlí vedle ve vchodu, ale je to slovena a teď je celý prosinec u rodičů, tak se oobčas už taky nudím :unamused:
misi, krupicovou kaši jsem měla za 8 měsíců jednou :grinning:
11. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
buni já tu neznala vubec nikoho,taky jsem se seznamila přes malou..znám pomalu celí její ročník,i s rodičema..me hodne pomohlo cvičení rodiču s detmi..není u vas taky neco takového? ale je pravda,že jsme chodili až v 1,5 roce..
andy já proto dávám maleho na zem v patře u Elišky,kde je koberec..dole je taky studená zem,Elin mívala navlečené oteplené gate a svetr,to byli modní kreace..jo a ptala jsem se kamaradky na tu timiánovou mast,a muže se mazat dlouhodobe :wink:chci jim ješte koupit koupel,ale musí mi poradit,jsou i dost drahé,ale pry stačí troška a dlouho vydrží..mají pro dospelé zimní koupel,pry je super při nachlazení a pomáhá..
jo a ješte tu timiánku mužeš dát i do koupele malé trošku rozpustit,to by me taky nenapadlo..

no malí se ješte nezvedá,ale cestuje teda hezky..už 3 noc delá čurbes,točí se na bříško,nohy na polštáři a hraje si a všechno háže ven.. :grinning:
ráno jdu tchyni pomoct do obchodu,už začíná blázinec..a já nemám pro Vojtu jediny darek,jinak všem :unamused:
budu příští tyden muset zajet do Zlína a dokoupit
11. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
buni, ty jsi z brna? jsem tam mrkla a určitě by se tam nějaká mamča našla :wink:
Já půjdu spát, malá zase brečela na dudlu, tak to bude asi divná noc a to mám ráno po 8. vstát, jedem do Polska a Německa, to zas bude výlet.
peto, děkuju za info, tak já ji budu pořád mazat, hodně pomáhá... Já ji tady můžu dát max. na postel, ale to už se bojím. Tak využívám návštěv, hned tam putuje na zem. Já ji dávám bodo, punčochy, ponožky, vestu a když hodím třeba ještě jedny tepláky a triko, tak je ještě větší lemra než je :grinning:
11. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
andy jé vy se máte,tak si to užij :wink: berete i malou?
11. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
peto, jj, jede s náma zvědavka, snad to nějak zmáknem s jídlem. Akorát to není na stopro, prý Tom jak se vyspí :astonished: Ale máma jeho mu dá chrápání, v tomhle je ona akční :grinning:
11. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
Tak jsem dobalila dárky,uf je toho požehnaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bolí mě záda jako p.... :unamused: Jdu s Vikulou čůrat a do hajan.TAk dobrou zlatíčka :pensive:
11. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
holky dobrou a klidnou :pensive:
já už taky fičím,podeláno,sice ne všechno,ale už na to kašlu..
11. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
Andy-jj jsem z Brna,tak jsem mrkla na regiony a něco tam písla,tak snad se někdo ozve a když né tak zkusím hledat ještě někde :wink: Užij si vejlet,ale prý má sněžit,tak ať nezůstanete někde viset :confused:

Já malou taky víc oblíkám-bodo,punčochy a mikču,páč mi leze po stuené dlažbě a na dece né a né být :grinning:
11. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
dobrou kočky já koukám na muži v černém a ještě zarámuju pár fotek,jako dárky:slight_smile:
11. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
Ahoj holky!
Tedy dnesni noc byla des a hruza. Prcek se v 10 vecer vzbudil a od te doby jen brecel, nechtel byt v postylce, je u me. Kdyz jsem ho polozila zpatky, tak zase zacal brecet. Manza navic byl na firemnim vecirku, tak jsem byla vytocena, ze jsem sama doma. Vubec jsem se nevyspala, a to maji dneska prijet kamosky na vanocni besidku. Honzik pred chvili usnul, tak pujdu asi na chvili taky zalehnout.
Jo, jinak malej se opira o nabytek a zacina se zvedat. Docela me tim stve, protoze porad cekam, kdyz bude sedet a ono nic :angry: Zase vymysli pytloviny :unamused:
Hezkou sobotu!
12. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
Jo, Buni, ja jsem se seznamila s tema maminama tady na Konikovi v diskuzi porodnice, kde jsem rodila. CHodila jsem tam uz kdyz jsem byla tehu a pak kdyz byl prcek maly, tak jsem se k nim pridala na srazik a od te doby se vidame :wink:
12. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
ahojky
my noc super
hrusti asi zuby ne? jinak si myslím že asi neovlivníme naše prcky co dělat maj a co ne prostě maj svoji hlavinku no. davídek zase sedí a nechce nic jinýho a ještě pořádně neleze vím že to není správně ale co nadělám nemůžu ho přikurtovat že???

dnes jdeme po o na vánoční trhy v Brandejse a na výstavu betlému tak si konečně začnu uvědomovat vánoce. v po nakoupíme vánoční dárky a máme hotovo . pak to budu zase dvadny pakovat :wink:
12. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
Anitt, asi zuby. Mam podezreni na ty horni. No uvidime. A to jsme si myslela, ze kdyz je manza pryc a ja zalezu brzy do pelechu, jak se krasne vyspim :sweat_smile:
12. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
ahoj holky,

Tak my dnes pro změnu spaly celou noc+ 2 hodinky dopo.takže jsem vyspaná na pečení :dizzy_face:

Hrusti-díky a taky myslím,že Honzíka bolely zubáky :unamused:

Anitt- já ještě na chut vánoc nemůžu nějak přijít,včera jsem se koukala do světýlek a na stromek a furt nic.Chce to ten sníh,no :unamused:

Jo a další kutil-přímo soused začal přestavbu,takže opravdu vánoční klid v domě :angry:

pěkný den všem :slight_smile:
12. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste ukecany :slight_smile: Buni to byl teda zazitek, jeste ze uz je to pryc, urcite nejake kamaradky najdes. Ja jich mam v brne nekolik :slight_smile: zrovna jedna ma dvouleteho honzicka. :wink:
hrusti to byli urcite zuby. Je to k vzteku, vetsinou se to stane, kdyz mm neni doma. Taky jsem vzdycky vztekla, ale jak to ma chudak cuchat :grinning:
Andy my jsme taky v prizemi ale nastesti tu nejsou sklepy. A v destskem pokoji je koberec. ja oblikam teplacky, body, mikcu a papucky.
Ja mam Vanoce od prvni adventni nedele :grinning: Dneska u nas dokonce poletoval snih, malej na to hledel :grinning:
Za chvilku jdeme ven, ale je tam pekna zima. Manza je na fotbale.
Anitt to mate super, ze budete tak vyletit.
Andy pak napis jak bylo na cestach :grinning:

Jo a musim vam napsat co se mi zdalo. Predstavte si, ze se mi zdalo o Anitt, ze je to ve skutecnosti Iva Fruhlingova :grinning: a ze ji manza dal na Vanoce tu kabelku LV. A ze nas vsechny pozvala na koncert a pak na nejakou dovcu do Recka :grinning: :grinning: :grinning: No mam super sny :grinning:

U nas noc parada, krmeni v jedenact a malej spinkal az do sesti a pak az do osmi.
12. pro 2009 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz
holky ahojte - doctu vas asi az vecir. Od stredy jsem tu nebyla :unamused: Peti jestli jsi tu nekde hazela ten recept na ty trubicky tak me ho prosim hod do ip. Buni uz mam nakoupene na marcipanove brambory - jen se chci zeptat - ty piskoty slepujes cele nebo je nejak drobis? To pak nebude kula ne? Prosim te muzes me hodit postup do ip? :grinning:

U nas vcera byla poprve teplota - 38,6 - a paradne kasle - asi to chytla od mojeho - tak dostala cipek, alveo a uz je aspon bez teploty ale jeste kasle - byla to melinky prvni teplota tak jsem z toho byla trosku mimo.

Vikul nebojis se o stufka kdyz tohle dela s tim stolem? Mel to u nasich dela taky - taky maji skleneny a ja se bojim aby se na to nejak moc nenavalila a nerozbila ho - teda jako tak aby si neublizila - ona si o nej i stoupa. :unamused:

Misi super sen - anitko i kdyz nejsi Iva tak ta dovca by se ale sikla :grinning:

Ja dnes od rana pecu - uz mam linecke, rohlicky a ted jdu delat perniky a pracky. Testo uz mam od vcerejska tak to snad pujde rychle.Pak zbytek jestli budu stihat - marokanky, arasidove trubicky a ty brambory a jeslti peta hodi recept tak i ty druhe medove trubicky.A s pecenim koncim - kolik mate holky druhu?
12. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
jo a dneska si mel vzala choditko - to nesedaci a uz udelala 5 kroku SAMA - pak narazila do postylky a uz ji to nejelo tak skoncila :grinning: Zatim chodila jen za ruce tak se divim ze se odhodlala k takovemu vykonu :grinning: No do Vanoc uz mozna bude cupitat sama :sweat_smile:
12. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jani-Mel je teda šikulka,my už si taky občas začnem stoupat o stůl a mám vždycky děs a hrůzu v očích :sweat_smile:

Já dnes upekla všechno linecký-2 kg a ted jdu ještě slepit nějaký brambory a možná i to linecký dám do kupy-uvidíme.Zítra jdem ke tchánům a pak jsme pozvaní na otevření Power platu,tak skoro nebudem doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miši-super sen,já jedu :grinning: :grinning:

Jani dělám jen linecké s marmeládou,s krémem polité čokoládou a brambory.Víc nic :wink: Tchýně taky něco donese,tak toho bude až dost :wink: Taky to moc nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A brambory postup ti házím do IP :wink:
12. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Jani gratulujeme, mel je sikulka :slight_smile: Si dobra s tim cukrovim. kdo hlida mel?
buni prosim posles mi taky recept na bramboru?
Ja mam jen linecke, rohlicky, pernicky a ted budu delat znovu ulky a rafaela. A zkusila bych ty brambory.
Ale delam toho trochu, buni dve kila urcite ne :grinning:
12. pro 2009 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky jsme zpět z výletu teda pěkná kosa to teda. ale bylo to pěkný dali jsme si medovinu vynikajicí a takové brambory do kornoutu něco jako brambůrky ale dělal je přímo před náma mnamka . a jablíčko moooc dobré -davídek sice hučel ale pak se uklidinil pak jsme ho nakrmili v cukrárně a pak chrněl celou cestu zpět . takže pohoda super vyvětrání pro všechny.

misi :grinning: :grinning: :grinning: teda tak já se odhalím jsem iva fruhlingová :grinning: :grinning: :grinning:
ba ne ale zpěvačka jsem to je fakt akorát moje um jméno bylo Anitta :grinning: a v divadle andrea :grinning:
jinak LV dostanu ale ne k vanocům ale snad k valentýnu :wink:
a na koncert vás pozvu určitě protože za půl roku začínám ve sboru a za rok v divadle tak ná vás budu myslet takže dá se říct pravdivý sen. jen to řecko nevim :grinning: ale uvidíme :wink: :grinning:
12. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
Teda Anitt jsem hotovy vestec :grinning: :grinning: :grinning:
To zni krasne ten vylet. My jsme kocarkovali jen tady v miste i s pesem, no zima paradni ale malej se krasne prospal.
Jo a v patek na plavni nas instruktorka moc chvalila, ze je Eli moooc sikovnej a poprve s nim plaval tatka a moc jim to slo. :wink:
12. pro 2009 v 18:39  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,

misi to je teda sen :grinning: tys anitku odhalila :grinning:
andy napiš jaky byl výlet,jo?

jani Melinka se rozchází joo? ty brdo,docela brzo :wink: moc gratuluju
misi a fotilas,nebo jsi s nima nebyla?
hrusti muže si Honzík nejdřív stoupnout,pak ze stoje sednout,tak mi to udelala Eliška,ale teda pozdejc,ne tak brzo :wink:

náš malí sexsnaží o šikmý sed,ale nezvedne se uplne,jen tak do pulku..z nás bude mít rhb radost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ve středu máme neuroložku,už chytám nerva..
dnes jsem byla u tchyne prodávat,no blázinec,fakt hruza lidí,byli jsme dve a vubec nestíhali,fronta přes celí obchod,já ty lidi nechápu.. :confused: :wink:
už jsem ani nešla ven,je tady pekná kosa a vítr..tatka hlídal a Šimula má zase svuj den,umrčený..pry se s ním nic nedá delat,no to je mi novinka :grinning: :wink:
12. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu na vas mrknout a pak do hajan, abych dospala spankovy deficit, tedy pokud bude dnesni noc lepsi. Uspavani zase des bes, Honzik porad jen knuci a breci, ach jooo, takoveho ho vubec neznam. Vecer jsem se uz nastvala a pomazala mu horni dasnicky trosku tim gelem a usnul, tak jsem zvedava, jaka bude noc :confused:

Misi, ty mas tedy sny. Dovcu v Recku bych si klidne dala rict :grinning: No, mozna v lete bude, ale ne od Anitt :grinning:

Buni, napis mi prosim taky ten recept na ty brambory. Dekuji moc!

Peti, tedy Simula je sikula. Uz si skoro seda :slight_smile:

Jaani, Melinka je taky šikulka. At je jí brzo líp, kočičce :slight_smile:
12. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Holky když je o to takovej zájem tak to hodím sem jo? :slight_smile:

2 piškoty-celé naplníme pytlíkem s trubičkou čokoládovým krémem.Necháme ztuhnout.Rozválíme marcipánovou hmotu na tenkou placku a vykrajujeme (vypichujeme,tvořítkem)kolečka a do každého kolečka dáme slepené piškoty a zabalíme do marcipánky.Zase necháme ztuhnout a nakonec obalujeme v kakau a můžem posypat moučkovým cukem .

Tip-dobré je před tím, než se dá slepený piškot do marcipánové hmoty lehce potřít vykrojené kolečko štětcem namočený ve vodě , líp se to zabalí a drží :wink:

Krém-uvařit pudink,po vychladnutí přidat máslo,trochu rumu-1 lžička a kakao (dělám to od oka,tak nevím přesně kolik másla na pudink,ale asi na 1 pudink 1-1,5 másla)

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.