• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
zuzi, ne ne, to bych si musela nejdřív hodně vážně promyslet :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
tak u nás bude asi noc na dvě věci - teda spíš jen na jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá v osm usnula, ale pak se probrala s ječákem a od té doby se cca po deseti minutách budí a nejde utišit. Když ji dám uspanou zpět do postýlky, tak hned začne vřeštět, to ani není brek. V deset jsem jí dala ibalgin, jestli ty zoubky nebo nevím. Každopádně mi už pochodujou nervy. Teď je tam ticho, tak snad už spí...
13. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
andy jenom aby :grinning: :wink:
zuzí vítej do klubu,jako bys psala o malém :unamused: chystám se jít konečne lehnout,tak doufám že me nechá,rano jdu pracovat zase ke tchýni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky tak dneska me dostal Šmajda :wink: já na neho netipovala,ale ten Chodur je pořád dokola
jo a dnes má Lucka svátek :wink: jen jestli nás čte,asi písnu Ip..všechno nejlepšíííííí
13. pro 2009 ve 23:40  • Odpověz
peti, tak nakonec to asi bylo bříško :frowning2: Potom, co jsem psala, že asi usnula, tak zase spustila, tak jsem zkusila vyrourkovat a vypadly z ní takové tuhoš bobečky :unamused: Tak asi to ji trápilo, protože pak se začala smát :grinning: Teď jdu Petrovi udělat na zítra svačinu a pak zalehnu do peřin, už se tam moooc těším :grinning: Tak dobrou noc a ať nikoho nic netrápí celou noc :wink:
13. pro 2009 ve 23:46  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás noc opět tragédie. Jak píše Zuzík, tady šílený řev. Pak se uřval a usnul na mě. Já už začínám chytat nerva :confounded:
Dneska nás čeká dřívější 8-měsíční kontrola u mudry. Jsem zvědavá kolik bude náš sumík vážit :grinning:
14. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak u nás se spalo zase celou noc,tak jsem ráda,akorát jsem šla spát pozdě,tak zase nejsem vyspaná :grinning:

Za chvíli jdem zase zalehnout a pak asi taky navšítívíme mudru s výsledkama,at tam v týdnu nemusím,má být vééélká kosa.A zítra gynda-nějak se tam bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Už ani nevím,jestli jsem včera psala :grinning: My byli celej den fuč,ale dobrý.U tchánů-oběd-kachnička se zelím a pak slavnostní otevření fitka,tak jsem si zkusila ten Power plate stroj a bomba,asi budu chodit :slight_smile:

Zuzi-tak ještě že se na to přišlo co Verunku trápilo :pensive:

Hrusti-vy zoubky??Jsem taky zvědavá kolik bude Honzík vážit :wink:

Peti Šimunkovi vše néééj k pidi narozkám.

Lucce-vše nej k svátku :slight_smile:
14. pro 2009 v 08:22  • Odpověz
Buni, já nevím, jestli zoubky. Posledních pár dní je šíleně uknouranej, špatně spí, je to fakt na makovičku :frowning2: Takhle ho vůbec neznám. Někdo mi vyměnil dítě pomoooooooc :wink:
14. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Ahoj hollky,

tak u nás noc dobrá, po tom, co prokřičela skoro tři hodiny, spinkala od půl dvanácté do půl deváté. Večera mi jí bylo hrozně líto, to bříško mě vůbec nenapadlo, že ji může trápit :pensive: Ani ji v půl čtvrtý neprobudil Petrův budík :grinning: Ale teda pro mě je to hrozný, když byl teď měsíc doma, tak jsem si na něj zvykla a teď mi tu moc chybí :rolling_eyes: Tady začalo sněžit a odpo asi vyrazím na nákupy vánočních dárků :grinning:

Hrusti, je to na budku. Já jakmile Verča usnula na mě, tak jsem ji přenesla do postýlky a začala zase řvát. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takhle se to opakovalo osmkrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem si taky říkala, že už máme zajetej nějakej režím, že spinká sama a usíná brzy a ono tohle. No, snad to byla jen výjimka, protože jinak by mě asi kleplo :sweat_smile: Dej pak vědět, jak vám dopadla ko a jaké má Honzík míry :wink:
Buni, na gyndu taky musím, vůůůbec se mi tam nechce :unamused: S jakýma výsledkama jdete k dr.?
Lucce vše nejlepší k svátku :wink:
14. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak dneska se spinkalo u nás docela dobře. Po třetí baštila, mrška se zase probrala, ale dala jsem ji do postýlky a asi pak usnula, já totiž byla tuhoš :grinning: Dneska docela i pila mlíčko :slight_smile:
To je mi líto, holky, že takhle prcci řáděj.. Já se toho taky děsím, co jsem četla v diskuzích těch starších kojenců, tak nemívaj zdaleka tak dobrý spaní jako, když byli menší, prý hodně zlobí zoubky. Tak snad to nějak zmáknem :wink:
Jj, bemě vše nej :wink:
hrusti, dej pak vědět :slight_smile:
Já už mám dárky objednaný, akorát ještě mamka a v bauhausu koupím trezor a rámeček na fotku pro taťku :slight_smile:
Jinak my dnes jdem s Kiki na návštěvu ke kámošce, co má roční holčičku :slight_smile:
14. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Zuzi-dr.nás poslala na krevní obraz,že se jí zdá Kačka bledá,tak malou píchali do prstu,tak doufám,že to nebylo zbytečně a nehoní jen body před koncem roku. :angry:
Chtěla to už minulý týden,ale to mi nějak nevyšlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak jsme najezený a malá furt zdrhá,že já u jídla moc nejsem furt musím odbíhat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A to si dnes už na 2 sekundy stoupla o postel :astonished:
14. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
ahojky holčiny

tak u nás noc taky nic moc třikrát vzbuzení s pláčem a dvakrát jídlo uf
jinak jsme byli nakoupit v tescu nějaké dárky u nás nejsou skoro žádný lidi tak to bylo ok až na paní pokladní.
pro babičku mám set čaju s hrnečkem , velkou bonbošku merci a chnapku s utěrkou, rukavice zatím.
naši zájezd na hory máma zlatej náramek na ruku a táta hodinky
manžela radši psát nebudu kdyby náhodou kouknul
pro ségru náramek z chyr. oceli a sadu nivea na vlasy
pro švagra zatím nevím asi nějaký dvě trička nebo svetr a společnej dárek víno cheneta se skleničkama tot vše zatím .
14. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Ahoj holky,
jsme zpatky. Honzik vazi rovnych 9 kg a meri 70 cm :slight_smile:
Jinak H. delala zkousku sluchu kvuli tomu mluveni a vypada to, ze na to jedno ousko hur slysi. Tak pokud se to bude opakovat priste, tak nas posle nekam na vysetreni.
A jsem zmatena jako vcera, protoze minule mi rikala sestricka, ze mam davat jogurt a ted mi dr rekla, ze nemam davat odpolko jogurt, ale mliko. Ze jogurt obcas s ovocem ke svace dopolko. A ovoce pry nevarit, ale cerstve a ja ho doted varila. No, mam z toho zase hlavu jako balon :rolling_eyes:

A sehnala jsem mandlovou hmotu, tak asi zitra zkusi spachat ty brambory :wink:
14. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
ahoj holky,

hrusti to neřeš,onio říkají pokaždé neco joného..já davam rano taky\ mlíko a odpo jogurt,on by mi nejedl obed,kdyby snedl neco hutnejšího..
a máte krásné míry:wink: a s tím sluchem..doufám že si to nezabíraš..já totiř vím,jak to u detí je..u nedonošenych se taky hlídá sluch a u nekterych detí se to nepodaří zmeřit třebas rok a přitom krásne slyší..to že podle nich nemluví,je naprosto normální..Š taky neříká slabiky,tak bud v klidu

anitko krásné dárky..budete na vánoce sami s manžou,nebo s vašima?
buni jak jste dopadli s tou krví? doufám že dobře :wink:

já jsem dnes byla makat,pořád hruza lidí a bude huř..chytla me opet ta páteř,hodku jsem ležela..ješte že je manža doma a hlídal..a má ješte 2 dny volna jupííííí :slight_smile:
zítra jdeme k detské dr do poradny,tak jsem zvedavá na váhu :wink: a pak pujdem ješte dokoupit dárky,každy zvlášt :wink: já pro nej mám jen jednu vec.,dneska jsem koupila..
14. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
tak my jsme se odpoledne krásně provětraly, byly jsme hodinku venku :slight_smile: Bylo tu minus tři a fakt to bylo znát :grinning: Ale malé to asi ani nepřišlo, krásně chrupkala a když jsme přijely, tak byla teploučká :grinning: Fakt mám radost, že máme tak velkou korbu a hlavně, že v ní malá chce být :grinning:

Hrusti, to vůbec neřeš s tím jídlem. Myslím si, že co dr., to názor. Já když začínala s příkrmama, tak mi dr. zase řekla, že můžu dávat všechno najednou, takže tak. Já chci dávat jogurtík taky odpoledne, budu to střídat s kašičkou :slight_smile: S tím sluchem to bude určitě v pořádku, to že nehláskuje přece neznamená, že neslyší... :confused: Určitě to nic není :slight_smile: A máte krásné míry, Honzík už je velikej chlapík :dizzy_face:
Peti a v jakém krámku prodáváš? S tou páteří to musí být docela náročné stát za pultem, co? Hlavně, že sis pak trošinku odpočinula :slight_smile:
Anitt, krásné dárky máte vymyšlené :slight_smile: To já vůbec netuším, co komu koupím :grinning:
14. pro 2009 v 17:43  • Odpověz
zuzí v drogerii..me to baví a ráda občas vypadnu vyvetrat se,ale ted už to bolí fakt celkem často,budu s tím muset k dr :unamused:
my máme podobny kočar jako vy,od brách,ale moc v nem byt už nechce,zvykl si na sporták..já se chci zítra mrknout na ten fusak a když bude moc mrznout,tak pujde i do tohohle,bude mu tam určite teplejc..bud ráda že Veru nevymyšlí :wink:
my jsme venku nebyli..ted chcem jak dáme spát decka,zajet na kaufu na velky nákup,tchyne slíbila pohlídat..uzž si chci nakoupit na vánoce,do salátu,maso atd a už pak nakoupím jen u nas..před svátkama tam bude hruza lidí a me to nebaví
14. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Holky, tohle mi dneska poslala Andy přes facebook, tak jsem to udělala taky na Ančí, kukněte:
http://www.dancingsantacard.com/?santa=1203334
14. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Peti chudakto zada - to znam - nikomu bych neprala mit problemy se zadama a jak ti deti rostou tak je to horsi a horsi. :unamused:

Karci to je superrrr :grinning:

Hrusti Honzik uz je velky kluk a nejaky jogurtik mu nemuze oblizit - nekteri dr se v tom plantaji a pokazde rikaji neco jineho :wink: A ten sluch bude v poradku uvidis - :wink:

Ja pecu marokanky a udelala jsem krem na ty buniciny brambory tak je jeste slepim a kdyztak zitra obalim.

Dneska jeste musim delat do prace :rolling_eyes: Manza me odjizdi zitra na dva dny na sluzebku tak bude Mel zase spat se mnou :slight_smile:

Dneska me donese z prace vytisknuty zbytek kalendaru - teda doufam ze nezapomene tak ve ctvrtek necham svazat a budu mit snad vsechny darky. Nasim uz mame taky - koupili jsme darkovy poukaz do lazni a jeste chceme varnou konvici a talirky :grinning:

No samo ze me ten poukaz prisel domu - teda faktura zatim jen a razitko beskydy wellnes a oni si to precetli a hned se vyptavali tak jsem to pred nimi roztrhala s tim ze je to jen nejaka nabidka co chodi na zaklade registrace co byla na netu - no a mamca hned at ji to ukazu tak jsem rikala ze ja ji do posty taky nelezu - sakris - me to asi nezbastila :angry: Manzovi uz mam taky a Mel taky - o vikendu uz budu balit darecky at mam klid - letos chci mit vse dopredu a venovat se rodince :sweat_smile:
14. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
hrusti krásné míry a ze sluchu si nic nedělej myslím že to ted ještě těžko poznají.
peti budeme doma sami nejdřív si dáme véču i s Davídečkem a pak si rozbalí darečky davídek a dame ho spinkat. a pak si rozbalíme dárečky my. :wink:

já udělám ještě ty košíčky a hotovo. dnes jsem si koupila papírové formičky takse na to vrhnu asi v pátek.
zítra jedeem do Prahy na oslavu maminčin narozenin a na staromák a ve stredu osmiměsíčí ko. tak doufám že budeme ok.

já teda jogurt ještě nedávám poradím se ted s dr. a ovoce jsem teda taky nikdy nedávala , mně dr. řekla že mám vždy nastrouhat nebo rozmačkat a je to

my už skoro vše máme tak jsem ráda., ted jdu balit dárečky mamče.
14. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak u nás se dneska usínalo krásně, jen mě matou ty její bobečky :frowning2: Má je pořád hrozně tuhé a prdelku má celou červenou :frowning2: Nevíte, co by jí na to pomohlo?
Jani, zapomněla jsem ti poděkovat za ten odkaz na zoufalky :frowning2: Já to nakonec objednala přes net, ptze jsem nesehnala devátý díl :slight_smile: Přes ten rapidshare jsem to ani nezkoušela :grinning:
Peti, tak to ti docela závidím, že vypadneš mezi lidi :slight_smile: Drogerie je docela dobrý místo na práci :slight_smile: Jen je blbý, že tě bolí ta záda :frowning2:
14. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj holky, ted jsem vas docetla. Dneska mi vubec nesel net :frowning2:.
Anitt krasny darky :wink:
Peti teda pekne si maknes pred Vanoci, ale kazda kacka se hodi, ze? Ale je super ze te to bavi, ty zada jsou des, dneska me taky vsude pichalo.
Uz mam balici papir, jeste potrebuju nejake stuzky.
hrusti z te ko si nic nedelej, nemusi to nic byt. Jak to vlastne dr merila?
Zuzik s bobkama neporadim, my mame spis ridsi.
My dneska taky byli venku a u nas bylo tak minus pet. Dneska jsem koukala ne kombinezy.
Jak psala Andy ten fusak Emitex je super, dneska jsem mu to stahla kolem hlavy a byl krasne teplouckej. Ani mi neprijde ze by na nej nejak fucelo, kdyby jo tak mu dam asi plastenku.
U nas usinani dneska des bes, spal v poledne asi do pul druhe a pak uz vubec nechtel spat ani v kocare, porad cumakoval. No a samozrejme si vytuhl kdyz jsem s nim jela z obchodu tak jsem ho chtela jen vyslect a nechat spat, bylo uz skoro pul sedme ale vzbudil se a od te doby des, rev, protoze byl pretazenej a nemohl spat. Pak zas delal kraviny usnul az v devet. Nevim ze si to vzdycky vybere, kdyz manza neni doma, je na nejake akci z prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jeste jsem chtela na neco reagovat a uz nevim. Tak brou brou
14. pro 2009 ve 22:45  •  1 dítě  • Odpověz
Holky,

tak my u dr.dobrý,jen že má trochu zvýšené alergeny,ale to je normální,když já jsem alergička.Venku byla kosa,ale zvládly jsme to :slight_smile:

Hrusti-tý jo vy jste velicí-gratuluju :wink: a jak píšou holky se sluchem se netrap :wink:

Mně dr.dnes řekla že jak malá pije hodně toho mlíka cca 5x denně,tak mám zkusit udělat řidší,at si zvykne na vodu třeba 1x denně,místo 4 odměrek dát jen 3 :wink: Ale dnes už dala po svačince 40 ml vody samotné-juchůůů,protože měla rohlík s gervais a moc jí to chutnalo.Dr.že už můžu dávat lehký sýry,právě tohle,tak jsem jí to hned koupila :slight_smile:

My jíme jogurty a taky rozvařené ovoce.čerstvé ještě neměla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi-dávej víc tekutin a nebo jogurtík a nebo víc naředěné jídlo,jestli ti Veru kadí bobánky :wink:

Peti-at ti záda brzo povolí,já trpím hodně na krční páteř a ted ji mám taky bloklou.Je to hrůza,tak bud zabalená v teple a ofafrně :wink:

Kde se toulá Míša???

a jdu do hajan...ted jsem chodila až kolem 1h.tak musím dnes dřív,tuším mejdlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
Miši- :grinning: :grinning: :grinning: tady jsi
14. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz
zuzí já dám jogurt a pomáhá to :wink:
holky teda tady je dnes živo :grinning: tak pozde..
my jsme dali ten velký nákup,no plny kufr a nechci markety vydet pekne dlouho..
zítra pojedem dopoledne na dárky a konečne bude hotovo :slight_smile:

buni nám to ředení nwepomohlo,malí to poznal a nechtel to..me přijde že oni když mají mlíčko,nemají takovou žízen a řeknou si sami,kdy začnou..malí dá ted tak max 100ml čaje denne,ale už to je uspech..skus dávat u obeda po lžičkách i čajík,nebo vodu

misi no já ani nevím,jestli za to budou prašule :grinning: je mi blbé se tchyne zeptat,ale pokud budu chodit pravidelne,tak už si řeknu..ted jí nechám byt,vracím jí tak to vození po doktorech..
ale i tak mi pomuže se dostat mezi lidi,pokecat za pultem..zbavit se detí :wink:

tak holky dobrou,zítra písnu,jak u dr v poradne,jsem zvedavá na váhu :grinning:
14. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz
tak já jsem zalehla v půl jedenácté a o půlnoci se Verunka probudila a když jsem vstala z postele, tak milá Verunka v postýlce STÁLA!!!! :dizzy_face: Akorát plakala, protože se bála pustit, chůdě moje malý :sweat_smile: Já mám takovou radost, juchajdáááá : :grinning: Teď už zase spinká :slight_smile: Jsem se musela pochlubit :grinning:
Buni, mě Veru teď pije kolem 200ml čajíku denně, takže si myslím, že tekutin má dost, když k tomu ještě připočtu 2x 270ml mlíčka... Možná je to stravou, zkusím dát zítra jogurt. Za pět dní jí je osm měsíců, tak tím snad nic nezkazím. Jinak já dávám syrový banán, jinak dávám všechno rozvařený... Rohlíky a pečivo se asi může až mají děti zoubky, že? Já se bojím jí dát ještě něco vcelku, tak právě nevím, jestli nejsem moc úzkostlivá. Tuhle si strčila do pusy obrovskej kus banánu, tak jsem jí ho dolovala z pusy ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Peti, tak dobře nakupte, já je musím taky ještě pokoupit :slight_smile: Ono to chce vyrazit mezi národ a pokecat i o běžných věcech než o dětičkách :grinning: I když... Minule v pizzerce jsme se stejně s kamarádkou, co má holčičku o měsíc starší, bavily jen o úspěších našich ratolestí, ostatní holky mají ještě trošku jiné starosti :sweat_smile:
Misi, ahoj, jsem si říkala, kde jsi :slight_smile: Koukám, že Eli taky zlobí se spinkáním, když je tatínek pryč. Já nevím, ale začínám mít podezření, že to ty děti vycítí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak a valím do hajan, jsem se zase rozepsala :grinning: Tak dobrou!!! :wink:
15. pro 2009 v 01:21  • Odpověz
Ahoj holky!
Já jsem byla včera zralá na blázinec, jak prcek zlobil, tak jsem byla večer cvičit a pěkně jsem vypustila. Dneska spal prcek dokonce celou noc, tak jsem si trosku dachla :slight_smile:

Diky za podporu. Mluvila jsem se znamou, ona rikala,ze jejich prcek taky blbe reagoval v 8-měsících na tu sluchovou zkousku a pak to bylo o.k., tak snad to bude dobrý i u nás.

Holky, můžu se vás zeptat, co dáváte odpo a dopol ke sváče? Já jsem z toho fakt zmatená, protože jsem se pak dr ptala, že jsem četla, že od 9. měsíce bych měla dávat odpolko ke sváče chleba se žervé nebo šunkou a ona říkala, že ne. Prý do roka by mělo být dítě hlavně na mlíku, ovocných a masozeleninových příkrmech :confused:
Ovoce davate čerstvé nastrouhane?
Diky moc!
15. pro 2009 v 07:45  • Odpověz
Buni, včera jsem sehnala tu hmotu, tak to nějak v týdnu spáchám a pak poreferuju :wink:

Zuzi, podle mě to děti vycítí, protože pokaždé, když jdu někam s kámoškama, tak prcek je celý den protivný a večer manželovi řve. Jsou to potfůrky :wink:
15. pro 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás noc taky dobrá, spinkala do osmi :slight_smile: Venku je sněhový poprašek a já už se těším na odpoledne, až vyrazíme s Veru ven :slight_smile: Teď tu drtí krabici od zmrzliny, tak se trošku zabaví. Ale až půjde po obídku spinkat, tak si asi dáchnu s ní, jsem nějaká unavená a to nemám být z čeho :confused:

Hrusti, já dávám buď ovocné přesnídávky nebo rozmixovaný banán, čerstvé ovoce vůbec nedávám. Myslela jsem, že se má všechno tepelně zpracovat. :confused: My to máme tak, že kolem té osmé dostane mlíčko, kolem jedenácté obídek, ve dvě ovoce, v pět kašičku a v osm mlíčko. A mezitím tím čajík. já spíš nechápu, jak Verunce budu servírovat chlebík se šunkou a se gervais, bojím se, aby se mi tím neudusila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celej jí ho dát asi nemůžu a když to nakrájím na kousky, tak stejně ty kousky budou velké, ne? Fakt nevím... Já si taky myslím, že to děti vycítí, já když jdu pryč, tak je Veru taky protivka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Zuzik gratulace ke stani :slight_smile: Verca je stejny rychlik jak Kryststufek :grinning: Pockej ted zacne ta prava sranda :sweat_smile:
Ja davam jen cerstvi banan, pomackam ho vidlickou v misce ale jinak taky davam presnidavky.

Hrusti neres to a udelej si to podle sebe. :wink: Ja pecivo zatim nedavam vubec a pokud by nemel zuby tak tim tuplem ne. Ale ted uz mi malej ji i kousky v prikrmech tak mu zkusim dat chlebik s maslem ale spis asi na snidani. Svacu nechame jogurt a odpoledne presnidavku. Myslim ze je to jedno, hlavne kdyz nema hlad.
Buni tak to byla telepatie :grinning: Gratuluju ke Ko, to je dobre ze je vse v poradku.
Peti tak to jo jestli je to pratelska vypomoc, to jsi teda mega hodna :slight_smile:

Holky zvazuju ten overal, libi se mi tenhle ale nevim jestli neni malo tlustej, co rikate?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28873703
15. pro 2009 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz
Zuzi, ja jsem zase nekde cetla, ze ze zacatku je lepsi ovoce povarit kvuli alergii a navic ted v zime neni moc velka nabidky kvalitniho cerstveho ovoce, takze pripadaji v uvahu jen banany, mozna jablky. Cerstve ovoce bych videla az v lete ze zahradky :slight_smile:
15. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
hrusti, já právě proto dávám ty přesnídávky a co jsem měla od mámy rozvařené jablka. Čerstvý dávám akorát banán, rozmixuju to, aby tam byly nějaký kousky. Verča už je na ně zvyklá z příkrmů, tak jí nedělají problém :slight_smile: Ale s tím pečivem počkám, až bude mít zoubky a to se načekám :grinning:
misi, overal je moc hezký, ale jestli ho chceš na nošení ven, tak mi taky přijde trošku slabší... A děkujeme za gratulace, teď začne to pravé peklíčko :grinning:
15. pro 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.