• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Misi, me prijde ta kombinézka slabá do zimy. My máme podobnou jako http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27309795&tab=6 , ale je s jiným obrázkem a levnější

:grinning:
15. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
ahojte holky,

Jen tak v rychlosti za chvíli mažu na gyndu....takže vás dočtu až večer :slight_smile:

My noc v pohodě,jen se 1x vzbudila na dudla,ale jinak celou noc spinkala-ufff :grinning:

Jo a asi už definitivně stojíme.Včera si stoupla o postel tak na půl minutky,ale dnes už 3 minuty stála :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už ju nikdo dole neudrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Je hrusti ta se mi libila jako druha, ale ta cena :frowning2:. Diky za rady tak ja budu hledat dal. Jsem musela nakoupit, odpoledne prijdou kamaradi mi jeste poprat a tak jsem zrovna sla i ven se psem, malej spinkal v kocarku a ja mrzla. Teda u nas je minus jedna ale prijde mi jako by bylo minus deset. :confounded: Brr. No uz mam splneno a ven uz nejdu. :grinning:
15. pro 2009 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz
tak já jsem si myslela, že Verunka spinká, spinkala od půl dvanácté, a když jsem přišla do pokoje, tak stála opřená o šprucle a chechtala se na celé kolo :grinning: Já mám takovou radost a zároveň obavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže u nás už se stojí :sweat_smile:
Buni, gratulace Kačence k stání, to si to holky vybraly v jeden čas, šikulky :grinning: Ať to na gyndě dobře dopadne :wink:
15. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Buni gratulujeme :slight_smile: Super :slight_smile:

Holky co rikate na tuto?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28770978&tab=1

nam uz rostou oba horni zubaky :slight_smile: Tak je malej obcas protivka.
15. pro 2009 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz
misi, ta vypadá super :slight_smile: Tak Eli už bude taky velkej zubatec :dizzy_face: Tak hlavně, ať ho moc netrápí a vyrostou co nejdříve :wink:
15. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
Misi, ta vypada teple. My mame taky kombinezku od Ladybird a jsme spokojeni :wink:

Buni, gratulace ke stani :slight_smile:
Honzik uz si taky chce stoupat, je to hruza porad se nekam splha, takze musim byt porad u nej, aby si neco neudelal :sweat_smile:
15. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
holky pomoc - uz jste delali nekdo ty brambory od bunicky? Ja mam nejakou hmotu na.... :grinning: droli se me to a i kdyz tam dam vodu tak to nepomuze - absolutne nevim jak v tom ty piskoty obalim :unamused:
15. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Tak jsem Vas docetla - Hrusti a jak se dela ta sluchova zkouska? Nam dr nic takoveho nedela - ona na vsechno prdi - nevim jestli je to dobre nebo spatne ale je to tak :confounded:

Jinak kombinezky jsou super - ja musim vyzkouset co mame jednu zimni jestli nam nebude kratka - Mel ted hodne porostla. :sweat_smile:

Gratulace Verunce a Kacence ke stani - jsou to nase holky sikovne.

Holky ja nevim co s tou hmotou mam delat - jsem z toho presla :grinning:
15. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
a bunicka jak na potforu nikde aby me helpla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
Jani, ja ty koule budu produkovat dnesja vecer. Tak pak pisnu, jak mi to slo :wink:
Tu zkousku sluchu delala, ze mu za zady piskala hrackou stridave na obe strany a on se mel na tu stranu otocit.
15. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
Jani ja je jeste nedelala, uvidim jak bude cas. Tak pak budu chodit k vam pro rady :grinning: Tak jsem tu tygri kombinezu objednala, tak snad bude tepla.
Hrusti u nas to trvalo tak necely tyden nez se naucil padat na zadecek a nebo na kolinka. Ted uz je to super.
15. pro 2009 v 19:55  •  1 dítě  • Odpověz
Jani, tak jsem ty koule ted dodelala a slo mi to normalne. Mela jsi ti hmotu predtim v lednicce, aby byla tuha a sla dobre vyvalet? Jinak nevim :unamused:

U nas opet rev pri uspavani. Manza ma zase nejaky vanocni vecirek, tak za chvili zalezu s knizku do postele. Snad me necha prcek dneska trosku vyspat :confused:
15. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
u nas se jeste nespi, byla tu navsteva tak jsme pozde koupali a malej ted jeci v postylce :angry:
Jani jeste me napadlo jestli to testo neni treba stary, ze se drobi.
15. pro 2009 ve 20:10  •  1 dítě  • Odpověz
hura uz spi, ted si davame vinko a cukrovi :grinning: ale to musime kvuli vinu, je na nem vylozene napsane, ze se hodi ke sladkemu a dezertum :grinning:
15. pro 2009 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz
Jani-jejda :sweat_smile: Vodu v žádném případě nedávat!! zbytek jsem ti popsala do IP pokud ti to ještě pomůže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

my byli celej den pryč,tak vás za chvíli dočtu...
15. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem zase tu.
Jdu vás pozdravit :slight_smile:

Viděla jsem, že jste řešili kombinezku. My už máme, koupili jsme ji v Pultanele a jsem s ní moc spokojená :slight_smile:

http://www.nameit.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?langId=110&storeId=12401&catalogId=10101&partNumber=5700343387831-HULK

dá se zapnout i jako fusak a nožičky se dají taky zapnout, aby nevykukovali. Kupovali jsme ji v Puntanele v Olympii.

Jinak spinkání máme teď docela divoké, v noci řádíme tři až čtyři hodinky a já jsem KO.

Kupovali jsme v makru plýnky a koupily jsme 6 balíku a dostali jsme k tomu zdarma kufřík a tenje skvělý na Natálčiny věci :wink:
15. pro 2009 ve 21:10  • Odpověz
Jé, Zuzi, díval jsem se fotečky a koukám, že ty naše rošťandy jsou si dost podobné.

Natálka je teda pěkný řádidlo a furt někam leze a má furt špinavá kolínka a to stání je teda mazec, ráno se vzbudím a ona na mě kouká stojící v postýlce a hrozně se tomu směje a dnes dokonce sama chvilku stála. Jak vidí vyšší místo, hned k tomu doťape a v tu ránu stojí, já říkám furt že je na baterky :grinning:
15. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
Buni diky - uz to mam - ten cukr me napadl az potom :grinning: No ale na to ze jsem to taky mela z lednicky tak se to teda pekne blbe delalo - asi nejaky starsi kousek peta koupil :grinning:

Bemo ahojky - jak se mate?Uz ti to taky zacina s tim stanim - za chvili bude behat.Tenhle typ kombinez je super - my davali podobnou kolegove dceri k narozeni a rikal ze je paradni. My mame teda normos :wink:

Ja jsem nejaka nachcipana tak jsem si dala bylinkovou bombu - Mel skoro nevecerela - jen z prsa a to jeste tak 120ml davam a dneska nechce - asi zuby - je i protivka ale teplota nastesti nic.

Hrusti tak to vysetreni na usi si s Melcou udelam sama kdyz dr na to kasle :grinning: Ale myslim ze je v poho- slysi reklamu i kdyz mame telku uplne na slabo a spi - to se vzdy vzbudi - :grinning:
15. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
ahoj holky,

zuzí,buni gratulujeme se Šimonkem holkám k staní :slight_smile: teda to jsou šikulky :wink:
zuzí to bych taky hned psala,to je krása co?? :slight_smile:

misi já dnes kukala taky na kombinezy,ale teda 800 kč za ni fakt nedám :unamused: zatím tu co má obleče a pak koupím taky na MB :wink: jinak jsem šla na ten fusak s malím v kočarku a prodavačka říkala,že ten náš je stejne teplí,že je to škoda penez..manža z toho mel desnou radost..ale stejne jsem pokoupila bodyčka a dupačky,takže si moc nepomohl..dávám mu ted doma dupačky,když se valí po zemi jsou teplejší..

jo byli jsme u dr v poradne..vaha 7550g a 66 cm..
a rano se prcek pozvracel v postylce,ale durch,pak ješte jednou po cvičení..a ted má prujem :unamused: teplotu nemá a je živí,trošku protivný,nevím vubec z čeho :frowning2:
jen me napadlo..dávala jsem mu v 5 h moje mlíčko z mrazaku a moc ho ohřála a pak chladila,jestli to nemuže byt tím,bylo fakt vařící :astonished:
a zítra máme neuroložku,tak držte palce
15. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Bemo sem si rikala, ze na nas kasles :slight_smile:
Peti tak drzime palce. Ja si myslim, ze to z toho klidne mohlo byt.
Jsem smutna, chtela jsem prckovi choditko VTECH a tak jsem se ucastnila aukce na MMb a ta cena uz byla pak dost vysoka tak jsem se na to vykaslala :frowning2: Ma ho tam jedna pani ale je v nemcine, ja ho chtela v anglictine ale ono je to asi jedno.
Bemo moc hezka kombinezka.
15. pro 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz
holky me dr říkala že mám dat dopoledne ovoce,odpo jogurt a do nej ovoce..no rano dám přesnídavku,tech je dost druhu,ale toho ovoce moc není co muže..jabko,hruška,banán..a po hrušce ho bolí břicho..daváte denne ty jogurty? a s čím..

zuzí já drobím piškoty do jogurtu,nebo přesnídavky,krasne se rozpustí..kupuju mu ty sušenky od 6 mesícu v lekárne..rohlík se mi zdá taky brzo..me dr řekla že je na vše času dost,že se toho ješte nají a má pravdu..ani ovocné jogurty že nemám dávat,že je tam moc chemie,pry až po roce,to samé pribináky atd..

kamošce tady dr u nas co chodí,řekla at dá tvaroh,dobrou mámu :astonished:od 7 mesícu..cpe ho uplne vším a je pořád nemocný..a myslím si že tím tomu hodne pomuže,zatežuje zbytečne organismus chemii
15. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak u nás zase uspávání na prdlačku :frowning2: Usnula až před dvaceti minutama. A zase to bylo tím bříškem, vyrourkovala jsem jí a krásně usnula :frowning2: A to dneska měla jogurt a stejně to nepomohlo... Pohybu má víc než dost, tak nevím, z čeho má zácpu :frowning2: Stoupá si už i o taburet a o konferák a kdykoliv přijdu k postýlce, tak stojí a je vidět, jak je na sebe hrdá :grinning: :grinning:
Peti, máte krásné míry :slight_smile: Šimůnek roste jako z vody. A to, že je mu špatně - nemůže to být ze zoubků? Z toho mlíčka by to ale klidně mohlo být. Já jsem včera nadrobila dvě sušenky do jablečné přesnídávky a teda šmakovalo jí to hrozně :grinning: Já chci taky tvaroh, pribiňáky a ovocné jogurty dávat až po roce, myslím, že jí nic neuteče :grinning:
Bemo, tak to by mě zabilo být čtyři hodiny v noci vzhůru :confused: Naty je teda pěknej ďáblík, že už se pokouší stát sama :slight_smile: To u nás se zatím jen opírá a leze megarychlostí a vždycky u toho tak divně funí :grinning: Kombinézka vypadá moooc hezky, my máme jednu krásně teploučkou z Nextu a je super!!!
15. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,
jsme zpět,ale bolí mě hlava jako střep :unamused: Gratulace ke stání Verunce a Kačí....

Kryštůfek už dnes udělal dva kroky a stojí hodně často bez držení.Třeba dělá paci paci a stojí nebo si včera prostě prohlížel kelímek a stál :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už to mám asi opravdu za pár :grinning: A pořád chce chodit a chodit :confused:
Jo a na dnešek jsme papkali jen v půlnoci a pak až v sedm :slight_smile: tak jsem zvědavá na dnešek,když spí doma a v klídku

Tak zatím dobrou a zítra snad zavítám mezi vás,když mě zlatíčko nechá :wink:
15. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
Tak jsem konečně tu :grinning:

holky díky

na gyndě v poho,akorát mě trochu porejpala,udělala UTZ kvůli tomu Myomu a prý se zatím nezvěčuje,ale má v průměru 3cm :frowning2:Tak snad nebudu muset na operaci :confounded:

Pak jsme jeli k prarodičům,aby koukli na Kačku a dom a já si ukládala písničky ze Superstar...chodúr,šmajda a Dominika všichni byli božííí :grinning:

Zuzí-tý brďo,tak to si holky načasovaly společně :grinning:GRATULUJU! :slight_smile:
Taky už mi dnes stoupla o stolek v obýváku a v postýlce už stojí furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: hodila jsem foto :wink: A už jsem jí i vysvětlila a ukázala na ní jak má slízt :grinning: :grinning: A udělala to tak,tak snad si to bude pamatovat :grinning:

To ti Veru pije docela dost :confused: Pozor na banán,rýži a mrkev ta taky hodně staví,tak jí zkus vysadit ten banánek,jestli dáváš často :wink:
Já už dávám rohlíka s tím žervé a dám jí do pusinky jen kousek sřídku asi 1 cm a na to nožem dám kapku toho sýru,sice jsem s ní seděla u toho 45 minut,ale snědla celej rohlík-střídek a pěkně si to požmoulala a to má jen 1/2 zubu :grinning:

Peti-tak to nás ŠIMULA s váhou teda dožene :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to pašák :slight_smile:
Peti,já dávám jogurt tak 2x týdně a zatím jsem tam dala jen rozvařenou hrušku a jablíčko,ale taky měla řidší hovínka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miši,vy jedete s těma zubama,nám se teprv poklube 2 dolní,už prosvítá :slight_smile: A kombinezka je hezká,my máme taky teploučkou z toho Kíku za 350,-

A už nevím co jsem chtěla napsat :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
tak ja dodelala neco do prace a povalim spat - jeste zitra a ctvrtek a pak mam tyden volnooo :grinning: Teda doufam :sweat_smile:

Zuzi teda mala jede jak drak - ta nas s tim chozenim jeste vsechny prebehne.

Vikulko ahoj - tohle me mel taky uz dlouho dela - no tak ty 3 tydny ze bez drzeni stoji a dela pacicky a chce uz delat kroky dopredu sama bez drzeni ale boji se a vzdy ma ty nohy jak hole nasponovane a pak natahuje ruky aby ji nekdo vzal. Za ruky chce chodit tak porad ale sama se boji - je to posera :grinning: No do Vanoc doufam ze chytne trochu kureaze a pusti se a pujde sama.

Jinak u nas se usnulo hned jak jsem dopsala predchozi prispevek a chrni jak drevo tak jdu za ni.

dobrou zlaticka - nechte si zdat krasne sny
15. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
jejda tady se jeste chrni? :grinning: Ja do prace rano neodjela - jsem nejak nenastartovala :sweat_smile: Takze dobijim baterku a vyrazim pozdej - tak krasne rano vsem
16. pro 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás noc dobrá jupííí. Vzbudil se jen jednou, když manža dorazil domů, asi ho vzbudil, jak štrachal. A spinkali jsme do 6.45 hod :grinning:

Peti, diky moc. To jsi me potesila s tim jogurtem. Kamoska mi taky vcera rikala, ze je to hloupost nedavat ten jogurt a jenom mliko :wink:
16. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
Krásné ránko,
tak u nás se spinkalo taky dobře,v půl druhé papaní a pak v půl šestý.Hodku si hrál v postýlce než jsem se dokopala vylézt.Koukli jsme se na mickeho mouse :grinning: A posnídal dnes jogurtík a hraje si

Jani Kryštůfek taky už se pouštěl,ale né na tak dlouhou dobu,ale Mel je šikulka.....Jsem zvědavá kdo dřív začne chodit.Koukám z okna a vidím na naše náměstí a připravují se trhy jupíííí
16. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,

my už chodíméééé. :grinning: Poslední dny udělala sam tak dva tři krůčky bez držení a dnes už ke mně šupitala po svých. Ještě bojácně, ale už je to tadýýý. :grinning:
16. pro 2009 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.