• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Tý jooo gratulace veliká :slight_smile:
No tak Týnka nás trumfla :stuck_out_tongue_closed_eyes: čekám to také každým dnem :confused:
16. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
petrach: já dávám jogurt ob den s rakytníkem do jogurtu - koupila jsem to ve zdravé výživě a je to mňamka. Nebo jsem jí tam dávala banán, či vařená jabléčka nebo přesnídávku. Jogurt střídám se siváčky a sojovými dezerty ze zdravé výživy. Je to mńamka a Týnuš to moc jede. V9c jak jogurty. :slight_smile:

Gratulujeme mimčům ke stání i prvním krůčkům.

Jinak pořád máme rýmu a chrochtáme. Ale to je u nás normální.
16. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
Vikul: já to taky čekala každým dnem, protože fakt už krůčkovala tak týden. No a dnes už to tu je. :slight_smile: Holka moje čiperná. :slight_smile: A strašně se jí líbí, když jí dávám kopyta (bačkůrky). :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Kremco teda moc gratulujeme. Tynka je sikovna - ciperka jedna :grinning: Vikulko Stufecek bude chodit urcite driv - ten se urcite neboji - :wink: Jinak ti ho musim pochvalit - je fakt krasavec a zenske se o nej budou prat. Se Vam povedl :wink:

Ja nakonec pracuji z domu. Muj tatka hlida Melinku a uz chudak asi nemuze - ted me volal jestli bych ji mohla jit prebalit ze je pokadena :grinning:

Kremco davate papucky? Me je na noze nechce mit, tak ma jen protiskluzove ponozky. Ale botky ji zas nevadi a kdyz ma boty tak uz si je chce sama obouvat - jen ji to nejak jeste nejde :grinning: Jinak uz jste zdravi?

Ja teda jogurty nedavam, ale kojim tak myslim ze neni potreba. Z ovoce dostava jen banan a jablko, hrusku - cerstve. Ovocne presnidavky me nechce. No a nekdy ji zamixuji do bananu i mandarinku a piskoty.

Holky my jsme porad bezzubi - to uz snad neni mozne :unamused:
16. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
jani: zdravá bohužel není. Minulé pondělí jí vylítly horečky - 38,8 a ve středu se spustila rýma. Je hrozně zahleněná a mudra nám na to opět nic nedá. Prý mám odsávat a dávat mucoseptonex. Jsem z toho už unavená a přemýšlím, že změním mudru. Naposled byla zdravá tři dny. :frowning2:
16. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Kremca, gratulace Tynce! Sikulka!

Jani, backurky staci, az kdyz budete vic chodit nez lezt. Aspon tak mi to rekla mudr. A nebo kdyz si dite stoupa na spicky, tak aby nemelo neco s klenbou nebo nozicky do x, tak dat backurky, aby si zvyklo stat celym chodidlem na zemi :wink:
16. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
Hrusti tak to jsem v klidu - tak to backurky zatim nepotrebuje. Na spicky si nastesti nestoupa a litat jeste nelita :grinning:

Kremco to neni mozny ze je porad na hromade. Zkus i jinou dr. Ona to ta vase mysli asi dobre ale nic s malou nedelat kdyz je porad na hromade asi taky neni nejlepsi zpusob. Ja jeste zkusim jednou pisnout te dr do malajsie. Nevim jestli ji to doslo protoze na ostatni maily me odpovedela normalne.
16. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Krásné bílé ráno :slight_smile:

U nás noc hrůza, usnula v deset, ve dvě vzhůru, v půl čtvrté vzhůru, ve čtvrt na sedm. To už jsem to nevydržela a vzala si ji k sobě a chrněla do půl deváté. Ale teď mě stráááášně štve a unavuje to, že ji zase uspávám na sobě. Když ji dám do postýlky, tak se hned přetočí na břicho, sedne si a pak stoupne a začne vřeštět, protože se bojí pustit a znovu si sednout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zkoušela jsem ji nechat vyřvat a když jsem přišla, tak lomcovala s postýlkou, že jsem se bála, že spadne :unamused: Spací pytel nám vůbec nepomohl, sedla si i v něm a pak i stoupla a barikádu bych jí asi musela udělat z kamenů. Fakt nevím, co s ní, ale uspávat ji mě teda vyčerpává :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera se o něco rejpla, tak má pod očíčkem takovej červenej šlic, docela dlouhej. Od nehtíků to asi není, ty jsem jí stříhala :frowning2:

Kremco, Týnce obrovská gratulace k chození, je to šikulka! Mudru bych asi změnila, vždyť to není normální, aby byla pořád takhle nemocná :frowning2:
Buni, já teď banán dávala naposledy v sobotu, od té doby měla přesnídávečky a rozvařené jablíčko... Ale ten jogurt asi zapůsobil, protože ráno už to bylo dobrý. Navíc včera měla žloutek, tak z toho taky mohla mít bříškobol :frowning2:
Vikul, tak to opravdu bude každým dnem. Je to šikulka :slight_smile:
Jani, já mám taky doma takového malého poseru, protože si ze stojící polohy bojí sednout :grinning: S tím autem to naštve, ale zase si doma a to je plus. Jak včera dopadly ty brambory??? :sunglasses:
16. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
Zuzi teda ty mas takoveho rostaka? :grinning: Jejda to ja bych se zblaznila Melcu uspavat - ona tohle nastesti nevyzaduje jen kdyz ji neco boli nebo je otravena tak to se chce pritulit a usnout u prsa - ale uspavat ji nastesti nemusim. :confused:

No auto uz asi jede ale radsi ho jeste nabijim a pritom ta baterka je nova, ale zas je hodne zatezovana. mame Bufika, radio, topeni, milion jakychsi funkci co tu baterku samozrejme uzira. No muzu delat i z domu tak to jde jen musim hodne volat a to me stve :sweat_smile:

Z toho sramu pod ocickem si nic nedelej. Ted teprve zacne mit otukanou hlavu... :grinning:

Jo a brambory? No zadna slava. Slo to pekne na...ale ono to asi bude tim ze nemam marcipanovou hmotu ale nejakou cukrarskou a to je asi nejaka levnejsi nahrazka. Peta nic jineho nesehnal tak jeste juknu dnes ve Zline a zkusim neco sehnat tam - v nouzi to obalim v cokolade. Ta cukrarska hmota se strasne drolila - kdyz sem to trochu posypala mou.cukrem tak to pomohlo ale delalo se to pekne blbe - slepit to bylo umeni. :grinning: Ale urcite budou vyborne - sem jednu zkusila a byla to mnamka ale ta piplacka co s tim je :sweat_smile: No holkam to jde pry dobre tak bud to je mnou nebo tou hmotou :sunglasses:
16. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Jani, ja jsem tu hmotu kupovala v cukrarne. V obchodaku jsem ji nesehnala. Ale slo to s ni dobre, akorat mi prislo tech brambor malo :sweat_smile: Z 200 g hmoty jsem udelala 19 brambor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, ja te plne chapu. Ja jsem tohle nocni toco mela ted 3 noci. Je to fakt sila. Ale kamosce taky ted hrozne zlobi chlapecek se spanim, tak jsou asi nejake erupce na slunicku :confounded: A spaci pytel u nas taky nepomohl, spis pak jeste vic vrestel, ze v nem nemohl poradne lezt po postylce :unamused:
16. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
hrusti a mas primo marcipanovou hmotu? Segra rikala ze kdysi mela marcipanovou a slo to s ni taky krasne a jak videla tu moji tak taky nadavala jak spacek :grinning:

U nas spaci pytel taky nepomaha - a kdyz ji do nej dam - z duvodu ze se odkopava a pak je zmrzla jak hovinko tak se vzteka a mrci a nadava - no je po mamince- ta taky kdyz se ji neco nelibi tak to dava pekne najevo :confused:
16. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
hrusti, já doufám, že to je jen výjimečně, protože jinak by mě odvezli :grinning: Ale s tím uspáváním je to náročný, vůbec nevím, jak jí zabránit, aby si v postýlce stoupala... Asi ji tam přivážu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Protože ono je na ní vidět, že pak už jí to samotnou nebaví, že je přetažená jak blázen a chce spát, ale prostě ve stoje se spí blbě, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
jani, čokoláda ještě nikdy žádnému cukroví neuškodila :grinning: Ale chápu, že se s tím patláš a on výsledek není takový, jak jsi chtěla :unamused: Určitě to bude jiná hmota než psala bunička :wink: Ne že ty jsi nešikovná :sweat_smile:
Buni, krásné fotky, Kačka je šikulka :slight_smile: Vypadá jako pohodářka, závidím :grinning: Verča bude po mně - cholerickej vztekloun, to bude doma veselo :grinning:
16. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak me ted odjela kamoska s trimesicni holcickou. :slight_smile: Je ta byla malinka. Kremca moc gratulujeme k chozeni, vy jste teda rychlici. :slight_smile:
S tou nemoci je to fakt divny, ze jste porad nemocni. My co davame colostrum tak je malej porad fit ani rymicka.
Jani teda ty si pracant :slight_smile:Aspon si o svatkach odpocine. Hele aspon neni Mel tak omlacena, Eli se vubec neboji a ze zacatku byl teda pekne omlacenej.
Zuzik nam to dela Eliasek porad, ale fakt ji tam nech. Nam se to osvedcilo. Nastesti jsem byla tvrda a od te doby je jakz takz klid, ale pred tim jsem taky uspavala na balone. Ale ty polohy ve kterych malej usne, treba v sede :grinning: nebo stoji spi a knoura, polozis ho a je klid a chruje. Ale nez usne tak taky lomcuje postylkou, taha za nebesa, knoura apd.
Ja videla tu marcipanovou hmotu v tescu ale nevim jestli tam jeste bude protoze ted maji vsechno vybrakovany.
Hrusti super fotecky z Krivoklatu :wink:
U nas se spalo od osmi, o pul dvanacte krmil manza ale podezrivam ho, ze mu dal jen dudel, protoze se malej vzbudil uz o pul treti a flaska byla v lednicce netknuta. :angry: pak spal az do osmi. :slight_smile:
Jani kamoscin syn nemel zuby jeste ani v roce :grinning: tak mate jeste cas.
16. pro 2009 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte holky.

Jo jo, Misi máš pravdu, jsem hrozná a kašlu na vás, ale teď je doma fakt divočina :grinning:

Dala jsem pár nových foteček, tak můžete juknout :wink:
16. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
Jani, vše nej nej Melince k deseti měsícům :wink:
a samozřejmě taky Eliáškovi k těm jeho devíti :wink:
16. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Jani, mela jsem primo marcipanovou hmotu :wink:

Pridavam se s gratulaci Eliaskovi a Melince. Vse nej!!!
16. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jani Melince vše nej nej k pidi narozeninkám a Štůfík posílá velikou pusinku :zipper_mouth:

Misi a Elíkovi také a pusinku posílám já :grinning:
16. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
BYla jsem na těch trhách a koupila jsem Petrov i ještě dárek a Kryštůfkovi a ještě neteři naušnice co jsem nemohla sehnat v Praze.
V po-nebo v ut jedeme do Prahy na staromák a pro stromeček
16. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Krásné fotečky Verunka a Natálka jsou ďáblice :grinning:
16. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
misi, tak já to vyzkouším, protože mě to uspávání fakt ničí :frowning2: Hlavně, že je to na desetkrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Eliáškovi všechno nejlepší k jeho narozeninkám :dizzy_face: Hlavně zdravíčko :slight_smile:
jani, Melince taky všechno nej nej k jejím narozeninkám, už je to opravdu velká slečinka :dizzy_face:
Taky jsem přidala pár foteček :slight_smile: Tady tak krááásně sněží, voní mi tu františek a Verunka tu kouše víčko od marmelády :grinning: Idylka :grinning: Stromeček už máme, naštěstí nám ho vozí známý myslivec :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Dekujeme za pranicka, ja to uplne zasklila :grinning: Vse nej Melince. Zuzi uvidis, ja tam jdu vzdy jednou za ctvrt hodky, dam mu dudel a polozim ho, ale mam pocit ze je lepsi kdyz tam nechodim.
bemo natalka je kocka :slight_smile: Krasne stoji.
Vikul to bude nadhera, Staromak bude urcite krasne nazdobenej.
My chceme stromecek tento tydem asi zitra.
Zuzi ta posledni fotka je suprova :grinning:
16. pro 2009 ve 14:07  •  1 dítě  • Odpověz
Vikul, zase se nekdy zastavte, az budete v Praze :wink:

My uz stromecek taky mame,je venku na balkone :grinning: Jinak znama rikala, ze ted maji nejakou super akci na stromky v Ikea. Pry tam maji jedle za 399 Kc (myslim???) a kdyz jim ten stromek v lednu dovezes zpatky, tak dostanes poukazku na 300 Kc na nakup. To si myslim, ze je super!
16. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Hrusti to je super,kdo to ma v miste tak je to perfektni. Musim ven. U nas poletuje snih a je zima. Ach jo.
16. pro 2009 ve 14:13  •  1 dítě  • Odpověz
Jejda Melinka ma 10 mesicu? :sweat_smile: Sakris - jsem zas zapomela - jeste ze Vas holky mam :grinning: Eliaskovi prejeme vse nej k 9ti mesicum. :wink:

Melinka moc dekuji za pranicka a Stufeckovi oplaci pusinku :slight_smile:

My budeme mit stromecek v pondeli - shani nam ho znamy - s tim kseftuje :confused: Hrusti takova super akce je u ikei? To neni mozne. Jedlicka a tak levna? U nas mala stoji kolem 600 a vys. My budeme mit smrcek ale pristi rok chci jedlicku. Moc neopadava a mala uz bude vic letat tak at do Vanoc ma stromecek jeste nejake jehlici. :sweat_smile:

Vikulko a co jsi pokoupila za darecky? :wink:
16. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz
Zuzi fotky supeeer. Verca je dobry certik - ji to kouka z oci :slight_smile:
16. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tak jsem se sekla, ta jedle stoji 499 Kc, ale i tak mi to prijde levny :wink: Kopiruju info z netu:
Ikea zase přišla s nabídkou pro držitele své klubové karty. Pokud si za pětistovku koupí jedli v Ikea, po vánocích mohou stromek přivézt zpět a na jejich klubové kartě přibude prémie 300 korun.

My máme tradičně stříbrný smrček

:grinning:
16. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
ahojky holčiny jsme doma z Prahy a z ko .
Davídek má 74 cm a 9kg prý je jak roční mimi :wink: ale vše v pořádku a chválila nás takže dobrý. uf.

dočtu vás za chvilku jdu vybalit a uvařit polévku
:wink:
16. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
Ahoj Anitt,
Davidek ma vahu stejnou jako Honzik, akorat je o 4 cm delsi :grinning:
16. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
takže

mel a elimu moooc přejeme krásné pidi narozeninky

bemo teda jste šikulky jak krásně stojí . je to prdelka :slight_smile:

vikul štůfek je taky šikula v po nebo v ut taky jedeme na staromák tak see tam možná potkáme :wink: ale čas nevím to až podle situace máme trochu ježdění po známých tak uvidíme.

nám dr říkala že máme dát dopo jogurt s ovovcem a večer kaši takže mlíčko už bude mít fakt minimálně
16. pro 2009 v 15:34  • Odpověz
Anitt krasny miry :slight_smile: gratulujeme ke KO
16. pro 2009 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.