• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
dala jsem nové fotečky :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
anitt, oktávka má pořádnej kufr, ale třeba superb je podobnej a tam se teda nic nedá :astonished: Tomáš zase nechce žádnej leasing nic, tak mi budem jezdit ve feldách do konce života :grinning: A teď zase vymyslel, že si otevře pneuservis a menší autoservis, tak jsem na to zvědavá, šikovnej na to je...
17. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Anitt, vejde se tam kocarek a nejake veci, takze bych rekla, ze kufr dobry :wink:
My mame tu starsi oktavku, manza taky vymysli, ze bysme si koupili nove auto, tedy spis prodali ty nase dve auta a koupili jedno nejake novejsi. ale on by mi ho nepujcil, abych s nim neco neudelala, takze si radsi necham ten muj skopek :wink:
17. pro 2009 v 16:18  • Odpověz
Anitt, pekny fotecky. Ta, jak se na ni Davidek rehta, je super :slight_smile:
17. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
Taky jsem koukala na fotečky, Dája Ti je podobnej :wink:
hrusti, tohle Tom taky přemýšlel, a že já bych jako to jedno auto měla k dispozici a on by se domluvil, že bude mít doma služebáka. Taky se mi to moc nelíbí, já si moc nevěřím, raději feldu, kterou můžu sem tam ťuknout :grinning:
17. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Anit, moc hezké fotečky, na té co jste spolu vám to moc sluší :wink:

Nelinka se nám dneska poprvé sama postavila v postýlce, šikulka moje mrňavá :dizzy_face:
17. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
ahojky ambret nelinka je šikulka :slight_smile:
na tu oktavku se juknu tedy :wink: budeme kupovat nové bojim se ojetin moc tomu nevěřím
venku je fakt kosa ale konečně vánoční atmosféra :wink:
17. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Tak jsem dovařila, ještě polívku pro nás a Kikča pořád spinká :astonished: Ale uklidit už asii nestihnu :confounded:
Nelinka je šikovná :slight_smile:
anitt, u nás by se zase nekoupilo nic jiného než ojetina, ale Tom dělal 10 let v servisu a te´d dělá zase v podniku, který se zabývá prodejem náhradních dílů, takže on tomu rozumí a ví co koupit...
17. pro 2009 v 17:25  • Odpověz
Ahoj holky,

naštěstí paní pošťačka mi balíček nakonec donesla :slight_smile: Já byla pryč, tak to převzal Petr :grinning: Byli jsme s kamarádkou v Metropoli a jukla jsem do H&M a koupila jsem tepláčky, svetřík, sponky a čepičku. Hrusti, jsi mi ani neměla říkat, že tam mají slevy :grinning: Akorát Verča vůbec nespinkala, po obídku spinkala půl hodinku a až když jsme odcházely, tak usnula. Jenže jsme ji za dvacet minut dávali do auta. Ale dobrý, nekňourá, prý si to schovává na večerní přebalování :slight_smile: On ji může hlídat kdokoliv, ona má lidi ráda, u nikoho nebrečí, ale večer ji ještě nikdy nikdo nehlídal, tak se bojím, jak by to zvládla :grinning:

Anitt, krásné fotečky. :dizzy_face: My máme Renaulta Lagunu a jsme nadmíru spokojení :slight_smile: Kufr velký jako prase, takže se tam toho vejde hafo :wink: Porsche a jiná luxusní auta jsou mimo naši cenovou kategorii :sweat_smile: Ale máme doma dvanáct angličáků Ferrari :- :grinning: D :grinning:
17. pro 2009 v 18:51  • Odpověz
Zuzi, super, ze jsi takhle pekne nakoupila. Tak ja budu priste mlcet :zipper_mouth: :grinning:

U nas uz se spinka. Honzik spal naposledy od 12 do 13.30, tak uz byl uknourany. Dala jsem mu kasi do lahve a uz pekne spinka. Snad se nebude moc v noci budit, kdyz sel brzy spat :pensive: A ja mam novou knizku, tak brzy zahucim do postele :grinning:
17. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
hehe, hrusti, já jsem moooc ráda, že jsi mě na ně upozornila, ale fakt jsem ráda, že máme holčičku. Na chlapečky mi přijde, že toho nikde moc nemají :frowning2: Ale možná je to jen tím, že na to moc nekoukám :grinning:
17. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Zuzi, me taky prijde, ze na holcicky maji vetsi vyber a ty vecicky jsou takove roztomilejsi :wink:
17. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoíjky holky,
tak jsem zkoukla fotečky a moc Ti to Anitt sluší a Davídek je krásnej klučina :slight_smile:

MAlej dnes usnul v půl sedmé.Ted mi strašně málo spí 2x denně po půl hodce :unamused: Ale protivka celkem není tak mu to asi stačí...Venku dnes byla opravdu zima,ale byli jsme na hodku venku a pak jsme si hráli doma.Už umí vařila myšička kašičku.A zjistila jsem to při obídku,když jsem mu dávala bramborovou kaši a masíčko.Říkám teď kašičku a on to začal normálně dělat :grinning: Čučela jsem jako tele.On je opravdu chápavé miminko :slight_smile: Dělá mi jen radost :dizzy_face:
Nelince gratulace ke stoupnutí :wink:
17. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
ahojky

hrusti musím se tam taky zajít kouknout ale je fakt že pro chlapečky toho tolik nemají já vždy slintám u té ružové :dizzy_face:

vikul díky ale jsem furt tlustoška ach jo. no pochybuju že přes vánoce něco zhubnu spíš naopak no tak začnu po novém roce no :unamused:

malej už spí taky doufám že aspon do pěti :slight_smile: před chvilkou se ozval ale dokud neřve nechám ho . ale ted je klídek tak snad...

kašička mu moc chutná dávám mu tu nutrilon špaldovou a jede mu.

štůfek je šikula a bude mu brzy rok vid? to je síla jak to uteklo doted si pamatuju na sms jak se narodil, brečela jsem jak želva :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Anitt, ja porad tise doufam, ze za rok dva budu taky nakupovat ruzovou :grinning:

Vikul, Stufek je sikula. My jeste nemluvime a kdyz na nej zkousim nejakou rikacku, tak se akorat tlemi a zacne po me lezt a splhat, takze efekt nula :sweat_smile:
17. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
hrusti já už jsem se rozhodla že mimi nebude. bojím se že bych to nedonosila a to utrpení vidět nechci . nedonošené miminko s jehlama v rukách atd. není nic hezkého a když jsem byla upozorněná že by to tak mohlo dopadnou a že je zázrak že jsem davídka dovedla až tak daleko tak fakt nechci riskovat. moc bych mimi chtěla ale za tuhle cenu nee.

ale tu růžovou ti moc přeju. určitě to vyjde. já už musím počkat na vnoučátka :grinning:

já davídkovi hlavně zpívám a on se ke mně vždy přidá a to je fakt síla :grinning: :grinning: :grinning:
říkadla a vyprávění bedlivě poslouchá :grinning:
17. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Nelince moc gratulujeme ke stoupnutí :wink:

Daví je teda smíšek :slight_smile: a Anitko teda ty nevíš co to je byt tlustá víš :wink: takovy hubenour :grinning:
17. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Mě by nevadil druhý chlapeček :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale uvidíme co si uděláme za rok či dva :wink: Už se těším až budu těhu a budeme to požívat všechno znovu a to i se Štůfečkem :slight_smile: Teď čeká kamarádka z práce,moc ji držím palečky už jednou o mimi přišla...Ale ted to vypadá dobře :slight_smile:
17. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Já Krykrýskovi také zpívám a hodně mu povídám a vysvětluji,protože pořád na něco ukazuje.Strašně ho zajímají věcdi,lidi a hlavně zvířátka.Ty má moc rád a to jsem ráda.
Pujdu žehlit a na růžovku
17. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Hrusti tak jediny muj ulovek jsou kalhoty s tygrikem ale jsou bozi :grinning: za 200,-

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29027573&tab=0

Meli tam spoustu veci , ale samy maly velikosti. Nebo veliky, ta 80 je mu dost velka tak jsem vzala 74. Tu soupravu jaks koupila ty tam meli jen v 62 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale asi se tam pujdu pristi tyden jeste podivat.

Anitt krasny fotecky, ta smejici je super. A jak jste spokojeni se sedatkem? Malej sedi krasne ve vane sam, jen mu musim koupit v ikea tu protiskluzovou podlozku. Ale stejne radsi lezi a caka :grinning:
Me taky prijde, ze maji na holcicky vic veci a hezci :grinning:

Tak jsem koukala na to porche a krasny :slight_smile: No u nas to nehrozi, budeme radi kdyz se zmuzeme na nejakou octavku combi :grinning:
Ale kdybych na to mela tak se mi libi mercedesy.

Hm tak u nas je to s rikackama jak u Hrusti, vubec ho to nezajima, taky zacne lozit a splhat nebo stat nekde a mlatit treba do stolu rukama jo to ho bavi.
Dneska jsem ho koupala a musela jsem se strasne smat, kdyz ho vyslecu tak se zacne placat rukama do hrudi jak tarzan :grinning:
17. pro 2009 ve 21:23  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, tak dneska to konečně na mě přišlo.... Víte co? Ta vánoční atmosféra, dneska jsem teprve poprvé ucítila, že budou Vánoce a konečně se začínám těšit :grinning: . Asi je to hodně i tím sněhem, napadalo tu jak blázen a to, že ho moc nemusím.
Kristýnka má básničky ráda i pohádky, poslouchá, i když teda ne vždy je v klidu. A teď se zase naučila na dudlík, už ji ho nemusím dávat, stačí, když ji ho podám a dá si ho hezky do pusinky, to je dobrý, že když ji občas spadne a ona ho najde, že si ho vrátí :sweat_smile:
misi, hezká kalhoty a Elík je komik :slight_smile:
vikul, jj, štůfek je bystrý... :wink:
Já bych teda chtěla další holčičku víc, ale teď bych přivítala i klučinu, vůbec by mi to bylo tak nějak jedno teď, předtím jsem si tu holčičku moc přála, úplně jsem se k ní upínala, ale jak mi tenkrát vyšly hůř ti tripple testy a já musela do toho genettu, tak mi to rázem bylo fuk, hlavně zdravý miminko :pensive:
17. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
misi kalhoty super už se těším do hm :wink:
jinak v sedátku se mu líbí moc a Davídek dělá tarzana taky a dost často až mám strach jestli si neublíží jsou to rány a jednu mi dal do oka když jsem vedle něj ležela tak tarzanoval a tak se rozmách že mi ji normálně natahnul , ten má teda sílu , jsem jen čučela :grinning:
17. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
jj dudlíka davídek taky už dává sám. občas i koukám kde ho vzal a on byl někde zahrabaný mezi hračkama a v puse měl nového toho vyndal a dal si tam toho nalezeného no fakt sranda :wink:
17. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahojky,

dnes tu byla bábi...

jj.dudíka taky nasazujem samy i střídavě jak píše Anitt,když najde jinýho,třeba na stolku,vyplivne ten co má a strčí druhej :grinning: A když si ho dám já do pusy tak mi ho čajzne a když ho dám směrem k ní tak jde pusinkou pro něj a vdycky jí to moc pobaví a řehtá se :grinning: Je to taková malá pusinka.A ted už mě pusinkuje i sama-jazýčkem.My umíme jen berany a říkanky taky miluje :dizzy_face:

Jak jste učily pacičky?Malá nechce tleskat :grinning:

Miši-kalhoty jsou bezvadný :wink:

jé a už jedou zoufalky,tak pádím pá
17. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
jé, dudu u nás taky jede :grinning: Je to sranda ji pozorovat. Umí to už dlouho, ale teď to teprve dopilovala k dokonalosti, takže i když s ním neusíná, tak když jdu spát, tak dudu má. A běda, jakmile ji spadne na zem :grinning:
Buni, mě malá taky pusinkuje takovým záhadným způsobem :grinning: Má otevřenou papulku a pak mi dudá ret :sweat_smile: Takovej novej francouzský polibek po miminkovsku :grinning: Jsem vždycky oslintaná, ale ona je spokojená a řehtá se. Nejvíc, když jí do papulky fouknu nebo "zaprdím" :sunglasses: Stejně, co člověk nevymyslí za bejkárny, jen aby bylo mimi spokojené, že? Až si někdy přijdu jako úchylačka :grinning: A paci paci taky neumíme, jen berany berany a bác bác :grinning:
17. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
zuzi- :grinning: :grinning: :grinning:
my ten dudel taky ovládáme už dlouho a taky jí nesmí spadnout :grinning: Někdy si říkám,že ty holky jsou si tak podobné,že mi to vyráží dech :astonished: :grinning: Bych nechtěla vidět co by vymyslely,kdyby se setkaly :grinning: jé a taky jí tam zkusím fouknout... :grinning: :grinning:

zoufalky skončily,tak valím chrnět a zítra jdu večer na víno (jsme se konečně dohodly s kámoškou),no to bude mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

dobroooooooou :zipper_mouth:
17. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz
holky, myslím, že tohle by pár maminek nebo tchýněk potřebovalo dostat pod stromeček :grinning: :grinning:

http://www.knihycz.cz/babicka-21-stoleti--P16958
17. pro 2009 ve 23:43  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás noc opět hrůza. Kolem 11 večer se probudil s pláčem. Několikrát jsem ho zkoušela ukolébat a dát do postýlky, ovšem jak jsem ho položila ihned řev. Takže jsme nakonec spali spolu :unamused: Co se to s tím mým dítětem děje??? A ráno se vzbudil ve čtvrt na 6, naštěstí manža si ho vzal a nechali mě spát do 7, jinak bych byla k.o. :wink:
18. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Misi, super, ze jsi aspon neco pokoupila. Tady měli takové béžové kalhoty s medvídkem pú, ale brala si je kámoška a další kámoška je má, tak jsem je nekoupila :wink:

Jinak Honzík si včera sám stoupnul v postýlce a o židli. Mám ho vyfocenýho, ale je to trochu rozostřený, tak nevím, jestli to sem dávat :sweat_smile:
18. pro 2009 v 07:51  • Odpověz
Misi, a 74 Elikovi bude? Tu nosí Honzík ted :confused: Já jsem tu soupravu koupila 86, ale chci to na jaro, ted má věcí dost. Takze do toho určitě doroste :slight_smile:
18. pro 2009 v 07:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.