• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
dobré ráno

my noc celkem ok ale ve dvanáct jsem si Davídka brala k sobě protože taky plakal a u mě je mu dobře a papání až ve 4 apak v sedm vstávání ale občas se mlel a pobrekával ale u nás jsou to stopro zuby už má kus venku a uplně rudou dásen chuděra trpí

na jak dlouho se může v tomhle mrazu ven? já dnes chci na výstavu betlému pěšky do brandejsa ale je to tak 30 min tam a 30 zpět ale mezitím pauza tak by to snad nemuselo být tak hrozné
18. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
jeeee Honzík má pidi narozky vše neeeeej a pusinku :slight_smile:
18. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
Anitt, Honzík děkuje :slight_smile: Rošťák ted dospává ten noční deficit :wink:
Holky tady psali, že při -5 tak na pul hodky. Ale já půjdu s prckem taky asi na chvilku ven, protoze doma bych s nim nevydrzela :wink:
18. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
18. pro 2009 v 09:08 • cvachna
Cvachna, na prodej slouží sekce Bazar, tak prosím bud tak hodná a nedávej nám takové příspěvky do diskuze!!!
18. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky,

tady zase napadlo spoustu sněhu, tak mám hned lepší náladu :slight_smile: Verunka spala krásně, jen o půlnoci se vzbudila, ale po čajíku hned usnula a spala do čtvrt na devět :slight_smile: Dneska jedu navečer ke kadeřnici, tak už se moooc těším, fakt to potřebuju jako sůl :slight_smile:

Hrusti, vše nejlepší Honzíkovi k narozeninkám! :dizzy_face: Hlavně zdravíčko a štěstíčko :slight_smile: S tím spánkem to máte teď na houby, to mě mrzí :frowning2: Ale ono se to za nějakou dobu zase upraví. Je to ale těžký :frowning2:
Anitt, vás ty zoubky taky trápí už pěkně dlouho, viď? Tak snad do Vánoc vylezou, ať máte krásný dárek :slight_smile: My jsme zatím bezzubí a nevypadá to, že by se to chtělo změnit :sweat_smile: Já taky nevím, na jak dlouho se může s prckama chodit ven, teď je tu minus deset a je fakt, že bych chtěla taky na chvíli ven, ale zase nechci riskovat Verunčino zdraví :wink:
Andy, to je super nápad na dárek, jen nevím, jestli by to moje máma vzala s humorem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spíš asi neee :sweat_smile:
Buni, to by mě taky zajímalo, co by spolu vyváděly :wink: Je fakt, že jsou si hodně podobné vzhledově i povahou :grinning: To foukání je super, Verča se vždycky oklepe jak pejsek, vzdychne si a začne se smát :dizzy_face: Je to švanda :wink:

Cvachna, nevím, proč sem dáváš svůj příspěvek o prodeji, když už ho máš na bazaru. Pokud o kombinézku nikdo dosud neprojevil zájem, zkus jiné internetové bazary. Do diskuzí takovéto příspěvky nepatří!
18. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak my zas malý mejdlo od 3:30-4:30 a než jsem zas usnula :frowning2: Vstávání v 8:30

Ted tu snídám vánočku a venku je sněhu jak na horách a zase -10,tak zas asi budem trčet doma :unamused: Nebo ještě můžu Kačku navlíct a udělat z kočárku zimní zahradu (má takovej zimní nánožník a přes stříšku něco jak pláštěnku s otvorem.Ale tam se zapaří :confounded: )

a ještě jsem včera zapomněla napsat že umíme i mávat pápá :wink:Ale to je tak vše :grinning:

Honzíkovi vše néééj-mlask :slight_smile:

Zuzi-vaše Verunka je větší dáblík,ale jinak jsou skoro totožné :grinning: :grinning: Užij si kadeřnici a pak hod fotečku,jak seš krásná :slight_smile: :slight_smile:
18. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
jo a dnes už máme 2.špičku zubu úplně venku a celkem bezbolestně.Jen jsem 2x raději namazala na noc gelem,ale ted už pohoda :wink:

Zuzi-myslela jsem,že jsi už psala,že už máte zubáka :confused:
18. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Honzík děkuje za přáníčka :slight_smile:

Buni, gratulace k zubu :wink:

Zuzi, ja pořád doufám, že je to jen přechodné období a zlepší se to. Dr říkala, že má nateklé dásně a je to asi k zubům, no mně spíš přijde jako kdyby měl nějaké ošklivé sny a nechtěl být sám v postýlce. Snad to brzy přejde :frowning2:
18. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
Hrusti-díky a může mít Honzík zlé sny,Kačku občas taky budí :unamused: A na to mi dr.říkala,jestli s ní před spaním moc neblbneme :pensive:

zuzi-ty olejíčkuješ každý den?Já jen tak 1x-2x týdně mažu krémem .I když máme hodně suchou plet(to má po mně)Ale kožařka říkala nepoužívat moc přípravků na mytí a mazání,že tělo dětátka to nepotřebuje,že má vlastní ochranný film :wink:

Jsem si říkala,jestli ti dělá Veru večer při olejíčkování,takovej vyrvál,tak třeba zkusit vynechat to olejíčkování :wink:
18. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Buni, my koupeme 2x týdně a mažeme každý den, Honzík má taky hodně suchou, atopickou kůži, tak mu to musím promašťovat krémíkem :wink:
No, my s ním večer už moc neblbneme, tak nevím z čeho by měl ty špatné sny :confused:
18. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
holčiny nám řekla dr že hodně mazat taky jak má sušší kůži na ručičkách

myslím že to můžou být ty zuby daví to dělá taky
18. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
Ahojky mamči :slight_smile:

Hrusti, gratuluji Honzíkovi ke stoupnutí a k pidi narozeninám :wink:

Kačence gratulujeme k zoubku.

Já už dávám Nelince 86. Něco z toho jí je ještě o malinko větší, ale třeba bombřík z Nextíku je jí úplně tio ťop :astonished:
18. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Hrusti-tak to možná bude od těch zubů a nebo má ten strach,že tě ztratí :frowning2: K.taky spí 2-3 dny celou noc a z toho má 1-2 dny noční mejdlo,taky nevím proč a co ji vzbudí,ale vyžahne vždycky 150 mlíčka a pak za čas zase usne.

A ted jsem vylezla z vany a chrní v ohrádce,tak se rychle rozčešu,namažu a šup do postele dospat deficit :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Jo a Honzík vlastně dnes stoupnul na svoje nožičky,tak velkááááá gratulace :slight_smile: Bude se to dobře pamatovat,že? :grinning:
18. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc taky žádná sláva, zase sebou pořád mele. nevím, co to má, nespí vůbec klidně a mě to budí :confounded: má to taky třeba vždy týden, pak klid 14 dní a pak zase :astonished: já si myslím, že za to můžou zoubky, protože ona tu hlavičku dává pořád ze strany na stranu jako kdyby jí v ní něco vadilo a chtěla to dát pryč...
jinak tu je sněhu jak blázen, my půjdem teď na půl hoďky ven, líp pak spinká :dizzy_face:
honzíkovi vše nej... tady jsou ty dětičky opravdu šikovný a já přišla na to, že Kikča je pěkně líná, ona umí takových věcí, ale vůbec se sama o ně nepokouší, vždy ji musím dát nějakej podmět :grinning:
18. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojky,
tak dnes je tam tedy pěkný mráz :confounded:

Honzíčkovi gratulace ke stoupnutí,je to šikulka....Tak a teď ti to Hrustíku začne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak my máme proříznutý další zoubek nahoře tak už bude snad na chvilku pokoj :slight_smile: Malej spinká parádně,vždy se vzbudí jen na papů a spí se.Dnes jsme všichni spali až do půl deváté.Papal ve čtvrt na dvě pak ve čtvrt na sedm a pak jsme si chrupkali dál.A vzbudili jsme ho asi špitáním s Petrem jinak by spal třeba i déle.A prošvihli jsme tím i cvíčo :astonished:

Buni takhle jsme to jeden čas měli taky apak se to zase upravilo....Myslela jsem,že ho budíme my,ale asi to tím nebylo.Ale celou nic tedy nespíme...Ale takhle mi to vyhovuje,když se napapá a usne a nemele se tam.

Jinak já dnes musím pomalu zase balit nějaké dárky a hlavně nemám ještě tři dárky :frowning2: Tady u nás nic nekoupím,tak asi zítra zajedeme do Benešova.Chci tam tchýni koupit boty,které se jí líbyly ma mě.A pak synovci a neteři a to vážně ani nevím co :unamused: Jo a ještě kamarádce...No mám toho tedy ještě dost...Ale nějak mě to nebere.Dnes je Petr naposledy v práci a budeme doma týden všichni tak se těším.Ale doufám,že se nebudeme moc hádat :slight_smile:
18. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
buni, nene zatím zubáka nemáme. Jednou jsem psala, že jsem ho tam našla, ale byl to zřejmě kousek potravy :grinning: Taky proto nosím brejle, no :sunglasses: Ona se nevzteká jen u olejíčkování, ale kdykoliv ji položím na záda - třeba u přebalování :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je vždycky boj o život. My koupeme dvakrát týdně a mažu každý den Avirilem. Ten jí vyhovuje nejvíc. Měly jsme Weledu, ale to jsem se mohla vzteknout, protože nešla moc rozmazat :sweat_smile: :confused: U nás se taky spinká po obídku, tak zkuknu zoufalky, v troubě se peče sekaná, takže klídek, pohoda :grinning:
Hrusti, jsem zapomněla Honzíkovi pogratulovat ke stoupnutí!!! :dizzy_face: Tímto napravuji :wink: U nás bylo to uspávání teď tři dny problém kvůli bříšku, nemohla se vykakat... :frowning2:
18. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Holky, děkujeme všem za přáníčka :slight_smile:

Vikul, Honzík je pěkný drak :wink: My máme doma tatku od 23., tak už se taky těším. Hlavně, jak si odpočinu, doufam :grinning:
A pred chvili jsem dobalila poslední dárek. Ještě udělám vosí hnízda a mám hotovo :grinning:
18. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
Andy myslím,že to může být zoubkama.Ono je to v noci nejvíc trápí,když jsou v klidu.A lezou na etepy...Kroutí se a pokňourávají...Je to trápení,ale musíme to vydržet.Malej už si hraje zase sám a všude kramaří :grinning: Bylo to zoubkama,když je teď v klídku....Už mi spí zase 45min a to třeba 14dní spal jen po 30min. 2x denně a to jsem nebyla zvyklá :astonished: Dopo spal 1,5 a odpo taky.....Uvidíme zda se nám to vrátí do starých kolejí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten den je pak strašně dlouhý
18. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jsi šikula :slight_smile: Musím se zastavit už mi chybíte
18. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Zuzí ty jsi dílo...To jsem se pobavila
18. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak můj klídek a pohoda trvaly půl hodiny :confounded: Jsem sem napsala, pustila si Zoufalky a zkukla jsem jen titulky a brekot :angry: Ach joooo. Tam zase stála, křičela a teď tu mluví s pet lahví :sweat_smile: a sleduje na Z1 burzovní lístky :grinning: A já jdu mýt nádobí :wink:
18. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
vikulko, mě Verča asi týden spinkala po obídku dvě hodinky, pak zkrátila interval na hodinku a půl a posledních pět dní se ty intervaly stále zmenšují :frowning2: Stále doufám, že usne po přesnídávce :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Zuzi, my jsme se ted s Honzikem koukali na Stmívání a on mi u toho usnul :astonished: :astonished: :astonished: A to měl v půl 1 jíst :unamused: No jsem zvědavá, jak dlouho bude spát. To mi tedy až do večera bez spánku nevydrží :unamused:
18. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Zuzi, neboj, to je přechodné. Honzík měl taky pár dní období, kdy spal půl hodky, a pak se to zase srovnalo zpátky. Sice ti asi nebude spát dvě hodky, ale hodku určo :wink:
18. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
zuzi, hrusti má pravdu, taky se mi občas stane, že místo 3hodek, co spí malá po obídku spí třeba jen 40min. :astonished: A když je jinde... U mamky, tchýně, tety, tak to teda spí max. hoďku.
vikul, já si taky myslím, co jiného může způsobovat horší a lepší spaní, když do 5.měsíce se u nás spalo krásně, i když třeab žádný zoubek ještě nemáme, tak se to tam všechno připravuje a tak, tak to asi někdy trápí a pak je citlivá na úplněk, ale to sebou nemláítí, to je jen v noci vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Si představte, že jsem se seznímila s jednou maminkou, má o měsíc mladší holčičku narozenou taky v Jablonci, je z Liberce a má s ní to samý trápení s jídlem, co já, když mi to popisovala, tak jsem si říkala, že to je jak, kdyby mi popisovala Kikču :grinning: A je tady tolika sněhu, že nemůžu jet ani ke kamarádce na návštěvu a to jsem se na ní těšila, uvidíme je až po novým roce :unamused: Mám na autě sníh a nevím jak bych to vymyslela s malou, když bych ho šla odhazovat a ještě tak blbě stojí u silnice :frowning2:
A omlouvám se, že někdy píšu dost zvláštně, mě to nebaví po sobě opravovat a kolikrát to ani nečtu :grinning:
18. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
andy, tak na úplněk je Veru citlivá taky, já to samé... Vždycky čumákuju třeba do tří než zaberu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hrusti, ale bylo by to krásný, kdyby spinkala dvě hodinky :sweat_smile: Teď už zase spinká po přesnídávce, tak musím u zoufalek přetočit titulky, ty už jsem viděla :grinning: :grinning: Třeba uvidím první větu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
Mě zase Kryštof strašně u jídla zlobí...Nemohu říci,že mi všechno spapá.Vždy po půlce začne blbnout,vše vyndavat z pusy a dávat mi to...Je to vždy jako po výbuchu-on špinavej a vše kolem.Pusu otevítá tak z půlky tak mi to teče ze lžíce.No prostě karastrofa.....
18. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
vikul, to jsou komedianti ty děti. Kikča zase pusu otevře, ale pak se neuráčí to spolknout až ji z toho zaskočí a jde to ven, ale teď jsem na ni vyzrála, dám ji vždy lžičku s čajem a to ji nutí polykat, tak aspoň tak. Jinak rkaviny dělá normálně, ale vyndavat to z pusy ji ještě nenapadlo :confused: Akorát nezvládá kousky, ale vůbec. Jen banán rozmačkanej v jogurtu :unamused:
18. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.