• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahoj kočky :wink:

Honzíkovi přejeme vše nej k pidi narozkám a hlavne zdraví a štestí :slight_smile: a taky mu mooooc gratulujeme ke stoupnutí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
už nevím na co jsem chtela reagovat :grinning: ale čtu vás poctive :wink:

my jsme dnes byli venku před obedem hodku,bylo -4 a pak pro Elin do školky a to než jsem nakpupila atd.tak to bylo skoro 2 hodky a byl teplunký,i nosík mel teplý,vrzla jsem mu na fusak teplou deku,červenou s holčičkou po Elin :grinning: stála 700kč tak holt má Šimula holčíčí :wink:

k dr jsme nejeli,dáváme Hylak na prujem a rano dobré a ted odpo zase nanovo byl celí :angry:
a zítra jdu do práce,nemám zabaleny jediný dárek :unamused:
18. pro 2009 v 17:24  • Odpověz
Peti, diky! Jak jsi dopadla vcera u kadernice? Co takhle fotku??? :grinning:
18. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
mám plnou kartu ve fotáku a už tyden hážu fotky do pc :unamused: takže nefotím..ale musím se dokopat a pak hodím foto..no mám to tmavší+ melír,ale jen sem tam silnejší pramen..je to jiné a kratší :sweat_smile:

dnes jdu akutne žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a musím trošku uklidit..ješte sem kuknu :wink:
18. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
hrusti ty fotky..to je bomba :slight_smile: on už tak řadí :confused: u te pračky nemá chybu :wink:
18. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Peti, já ti dám plnou kartu :grinning: Ty se určitě nechceš fotit :grinning: :wink:

No, Honzík je dráček :grinning: A pračka ho hypnotizuje, pořád leze do koupelny a zkoumá ji :wink:
18. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Hrustiku opravdu je to dáblík :grinning: Strašně se změnil od minule....Už je to prostě krásnej chlapík :slight_smile:

Já tu mám neteřinku.Byli tady na návštěvě a Mařenka tu zůstala..Bylo to opravdu krásné odpolodne.Děti si hráli a my se švagrovou vypily flašu vínka :grinning:
18. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jinak gratulace k pidi narozeninkám :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak já jsem se vrátila od švagrovky, zase mě krásně ostříhala, tak můžu mezi národ :grinning: Teda, až si obarvím ty šediny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy, mě když Veru nechce jíst, tak jí dělám s jídlem hovadiny jako letadýlko. Vždycky mávám lžičkou a říkám letí letí typ letadla a ona se pak řehtá a já jí tam šupnu dávku :grinning: Akorát jsem zjistila, že znám asi jen šest druhů letadel (včetně letadélka Káně :grinning: ), tak mi Petr musí napovídat :sweat_smile: Někdy je to u nás fakt zajímavý :slight_smile:
Hrusti, bezva fotečky. Zrovna dneska jsem Verču taky chtěla vyfotit u pračky, akorát mi klekla baterka ve foťáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky ji hypnotizuje, nejraději by do ní vlezla :grinning: Honzík už je fakt hrozně velkej chlapák a hrozně se změnil :confused: :dizzy_face:
Peti, musí ti to moooc slušet, těším se na fotečky :slight_smile: Z čeho ten průjmík může mít? Já dárky taky nemám zabalený, naprosto to nesnáším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem neumětel na ruční práce, takže kdybych ty dárky nebalila, tak vypadají líp a ještě ušetřím papír a čas :unamused: Vždycky je tím zkazím, no, stejně se papír roztrhá....
Zítra ráno jedeme na vánoční trhy do Berouna, potřebuju ještě něco málo dokoupit. Verunku bude hlídat mamka, má být mráz jako blázen, tak to ji do kočárku vzít nemůžeme :frowning2: Ale je mi to líto, no, příští týden vyrazíme na Staromák a má být "tepleji", tak si to užijeme celá rodinka :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
hrusti fakt je plná,už od Mikuláše,ted sem si uvedomila že je to víc jak tyden :grinning: ja jdu na pc,vlezu do diskuzí a už se mi pak nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malí mi dnes na svaču snedl 1 1/2 banánu :sweat_smile: musela jsem mu pulku přidat,jak se ozíval..

zuzí já nevím z čeho to má,jídlo má pořád stejné,ted má samé dietní..ryže,mrkev,banány..volala jsem včera dr a řekla at u dám ten Hilac,ale teda to je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: hořky :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli ho to nepřejde tak pojedem v pondelí na stery..
dnes mi ješte i 4x spal,což teda je fakt rekord,je asi z toho unaveny,ale jinak v pohode

já teda neznám ani tech 6 druhu letadel,musela bych se hoodne zamyslet :grinning:

zítra si užij ty trhy :wink:
vikulko tak sis užila pekny den :slight_smile: no jo ty vánoce jsou krasný :slight_smile:
18. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
zuzi, tohle už mi prokoukla, mrška. Ona pusu otevře, ale nechce to pak spolknout :astonished: Taky občas musí dělat kraviny :sweat_smile: Jinak se přidávám do klubu neručních prácí, taky jsem na dost věcí levá :grinning: Na dárky prdím, beru izolepu - stjně se to roztrhá a nikod to neocení :grinning:
peto, chuděrka šimonek, to ho musí vysilovat, neroste mu zoubek?
18. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
u nás bude úžasná noc, malá se tam kroutí a fňuká :frowning2: ach jo.
18. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás dobrá noc, jen jedno vzbuzení ve 4 hod a pak spánek do pul 7. Tak jsem se trosku vyspala :slight_smile:

Vikul, Zuzi, Honzík se hrozně změnil. Aspon hodně lidí to říká :wink: Ty dětičky se pořád mění :wink:

Peti, Honzík je žroutík, klidně spapá 2 menší banány :slight_smile:

Ty jo, vy chodíte všechny ke kadeřnici, bych měla taky, abych nevypadala příští rok jako strašidlo :grinning:
19. pro 2009 v 07:24  • Odpověz
dobré ráno holčiny

tak gratulace k uspěchům Honzíka je fakt čipera to u nás zatím nehrozí :slight_smile:

včera usínáné hrůza a dvakrát v noci pláč ale jinak ok a spánek až do ted.

koukám že nás příští týden na Staromáku bude víc :slight_smile:

my máme dnes trhy tady u nás tak se těším akorát ta zima uf. ale je tokousek a půjdeme brzy domů.

už máme stromeček a za chvilku ho nazdobíme a já udělám konečně košíčky a odpo vygruntuju až přijdeme z prochajdy a trhů. zítra jedeme do tesca už nakoupit vánoční nákup a pak zabalím darečky a v po do Prahy no snad tonějak zvládneme

tady je tolik sněhu že musím vytáhnou zimní hucule :slight_smile: fakt paráda.
19. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
ahoj zlaticka,

u nas se poklada podlaha na chodbe - teda o patro vys u hlavniho vchodu tak Mel nemuze spat protoze je to docela rachot - jeste to vyrovnavaji... :confounded:

My byli vcera cely den v trapu. Vyzvedla jsem kalendare co jsem nechala svzat a nechala si vytisknout velke A3fotky do ramecku. Pak jsme bli v ikei kde bylo strasne malo lidi takze parada a pak v olympii - no tam uz jsem teda skoro nic nekoupila. V H&M jen Mel celenku a takove ponozko-papucky. Cepice tam na ni zadna pekna nebyla, ani v C&A takze jsem koupila nejakou divnou co se me ani nelibi ale je tepla. Ja na sebe taky nic nesehnala - chtela jsem kabat nebo nejakou kabatovou bundu a nikde nic, ale jinak to byl moc pekny vylet. NO a koupili jsme melci do pokojicku velkou telku na stenu - uplne viskala kdyz jsme ji vybalovali doma a pomahala a tvarila se u toho to je moje :grinning: Dneska uz rano koukala na teleblbies a uplne spokojena. :sweat_smile: Vcera byla uplny andilek - se ji tam moc libilo. Byla unesena z lidi, svetylek - no ze vseho. Doma spala pak az do rana :grinning:
19. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Pusto a prázdno tu, je vidět, že Vánoce jsou v plným proudu...
Já jsem dnes doma zase :unamused: Máme tu -13st. a do toho s malou teda nejdu, já šla včera kousek a měla jsem úplně ztuhlej obličej, ale možná vyrazím k babičce, uvidím jak se mrňous vzbudí. Tom jel odvézt ségru do Plzně, měly jsme jet s ním , ale nakonec jsem si to rozmyslela, chuděrka Kiki by byla druhou sobotu skoro celou v sedačce :confounded:
U nás to jsou asi zuby, i když teda napuchlou dáseň zatím nemá a nic nesleduju. Ale má strašně neklidný spaní, ale nakonec ta noc ušla, sice pak zabrala až v 0:45, ale pak se probrala až před čtvrtou, zase kroucením, tak jsem ji dala najíst a pak spala sama do 9í a pak v 9 šla ke mně a spala do půl jedenáctý, já po 9. vylezla teda. Tom mi byl koupit ten gel na dásničky, tak zkusím večer pomazat a uvidíme zda to bude lepší.
jaani, to jste si užili super den. My asi půjdem nakupovat 23. :grinning: Z telky by byla nadšená i Kikča :slight_smile:
Jinak přidala jse´m fotečky.
anitt, to mi připomíná, že bych měla koupit kolekci, abychom mohli ozdobit stromek... Ale chtěla bych ho od tohohle roku zdobit vždy 23. v noci, aby si Kiki myslela, že stromek nosí Ježíšek nám. Tenhle rok necháme ještě ten malý, příští rok už bychom ráda chtěla velkej stromek, s těma dětma to budou mít Vánoce zase nový rozměr. :slight_smile:
19. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás bylo noční mejdlo od půl druhé do čtyř :angry: Fakt hukot, jsem už nevěděla, jak ji utahat :rolling_eyes: A vstávala v půl osmý. Já šla v jednu spát, takže jsem spala necelý čtyři hodiny. Jsem k.o. Teď si ji Petr vzal ke tchánovcům, tak asi na chvíli zalezu do peřin. Ale předtím musím umýt podlahu a nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na trhách jsme pokoupili zbylé dárky, tak už mi chybí jen něco pro bráchu. Dali jsme si trdelník a já svařáček a bylo to moc fajn.

Anitt, vy zdobíte stromeček takhle brzy? My ho vždycky měli až na Štědrý den, letos bych ho nejraději postavila do obýváku jen kvůli dárkům a pak ho dala ven. Nevím, co s ním Veru udělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když světýlek v oknech si ani nevšimla :grinning:
Jani, to jste si to krásně užili :slight_smile: Tý jo, tak Melinka už má vlastní telku, to se někdo má :grinning: :grinning: :wink: Taky bych někdy brala telku jen pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
19. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem zpatky z nakupu a obidku s kamoskou. Bylo to fajn, ale vsude mraky lidi a venku zima jako blazen :unamused:

Andy, pekne fotecky. U toho komentare "tata rika, ze vypadam jako hornik" jsem se nasmala :grinning:
19. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
hrusti, to je fajn, že jste si to užily. S těma lidma to už asi bude teď všude :unamused: No jo, já ji koupím takovou kytičku hezkou a on mi to takhle komentuje... neví, co je pěkný :grinning: :grinning:
zuzik, a koukám, že u Vás se taky pařilo... u nsá od 11 skoro do 1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
ahojky tak my jsme taky zpět u nás byl trh ale jen malinkatý ale pěkny , dali jsme si medovinu manža klobásu jakukuřici a kaštany a takové pidi koblížky bylo to dobré. moc stromek už máme nazdobený protože po a ut jsme v praze ve středu už je fofr a davídek to zatím neřeší ale od příštího roku to taky uděláme takže ho nazdobíme v jiné místnosti a Davídek si bude myslet že ho přinesl ježíšek :wink:

ted oba chrní já zadělala na košíčky a udělala polévku tak chvíli odpočinu pak dám péct a zítra gruntuju a už se to blíží do finále. ještě večer zabalím nějaké dárečky a bude. :slight_smile:

andy krásné fotky Kiki je fakt šikulka jak stojí Davídek je lenoch :slight_smile:
19. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
anitt, no jo, to jsem ji tam postavila já, jinak by si nestoupla sama :grinning: Taky je líná... Tak jste si to užili, to je fajn, mňam dala bych si taky klobásu :slight_smile:
19. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
uff, tak já mám vygruntováno a jsem totálně hotová :grinning: Petr s malou jsou ještě pryč, tak jsem si zapálila františka a užívám si volna :slight_smile: A konečně mi přijde, že budou Vánoce :dizzy_face: Jen do balení těch dárků se mi tááák nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, ještě asi půjdu převléknout povlečení a pak si udělám čajíček Winter Time, ať mám tu atmosféru se vším všudy :sweat_smile:
Andy, jj, bylo mejdlo, nějak už na ně nejsem zvyklá, tak mě to trošku rozhodilo :frowning2: Máte moc krásné fotečky, horník mě taky pobavil :grinning: Ti chlapi nic neocení :slight_smile: Já jsem Verče koupila krásnou sponečku do vlasů, ať je na Vánoce za fešandu a Petr se mě ptal, proč jsem koupila jen jednu mašličku na stromeček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning:
Anitt, super, že jste si trhy tak užily a závidím zimní hucule :grinning: Já jsem dneska na ty trhy musela vyrazit v polobotkách, protože jsem si při velkém úklidu někam zašantročila zimní boty a nemůžu je najít :unamused: Takže jsem pěkně vymrzla :grinning: Ať košíčky dopadnou dobře :wink:
19. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
Zuzi, tedy v polobotkach. Doufam, ze nemas na nohou omrzliny :wink: :grinning:

Ja jsem dodelala vosi hnizda a uz mam definitivne hotove vanocni cukrovi. Dneska jsem neplanovane koupila manzovi jeste jeden darek, tak ho musim zabalit.
Zitra ma byt opet mraz jako blazen, tak to budeme opet asi trcet doma :unamused:
19. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky,

Andy fotky jsou super,uplne kukám že stojíte :confused: :wink: gratuluju princezne :slight_smile:

jani hezké čepičky mají ve Zlíne nad obchodnákem,v tom detském obchudku..já jsem tam taky neodolala
a tedáá Melinka má telku na stenu? tak tu mi nemáme ani v obyváku :grinning: to vedet muj chlap,top by bylo řečí,že ji taky musí mít :grinning:

anit ty teda pořád pečeš :sweat_smile: ty jsi moc s vikulkou a tak jsi taková akční ne?
zuzí já zimní boty ješte nehledala :grinning: ale tuším kde by mohli být

já jsem dnes k.o. v obchode zas hruza lidí,zase to uteklo..dokoupila jsem poslední darky,jen je zabalit,ale vubec se mi nechce..Elin pujde ješte po-ut do školky,at mužu v klidu balit,ale manžovi musím večer,protože má odpolední a dopoledne bude doma..
jo mám tru marcipánovou hmotu,kolik z toho bylo kousku holky? delali jste ten krem z celého másla? mam 200g
19. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
ahojky tak mám košíčky hotové a ok.
dnes ještě vyžehlím a hotovo , zítra gruntuju a peru a balím dárky . ven jen na chvilku v tom mrazu má Davídek i přes rukavičky docela studené tapky. no blíží se to teda šupem. chjo. uteče to a zase bude léto a prckové už budou běhat všichni. to bude sranda , u nás je super hřiště tak se tam vyřádí a já vykecám chodí tam plno mamin které nechápu kde se berou když přes den žádnou nikde nepotkám ale to je jedno.

s pečením jsem pro tento rok už taky skončila příští už udělám třeba i víc druhů ale tento mi pět druhů stačí až až :wink:
19. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
peto, nemysli, zase tak aktivní není, jsem ji tam jen naaranžovala, stát vydrží, tak minutku, pak padá :grinning:
anitt, mrzne tam až praští, to já bojím bojím ven s malou... 5 druhů je dost, nemám ani jeden, ještě, že mám maminku... já ji nemít, tak nevím :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
ahoj holky,

Já byla včera na víně a bylo to bezva,až na příchod domů.Celou dobu jsem byla v pohodě a pak si zakousla rohlík s poličanem a už to lítalo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes mám celý den kocovinu,takže jsem udělala malé jen skleničky do mražáku a naložila maso na zítřejší oběd :wink:
Tatka,v noci vstával k malé a ráno se taky hezky postaral,tak to bylo fajn :dizzy_face:

my už stromek taky máme,ale jen malý-umělý.Za rok bude už živý :wink: Já šíleně ráda balím dárky a půlku už mám zabalenou,ale ted se mi do té druhé půlky nějak nechce,já jsem hrozná pečlivka,tak to chci mít hezké a pak mě teda mrzí ten roztrhaný papír :grinning: :grinning:

Andy-super fotky,taky jsem se lekla že Kiki už stojí :grinning:

Zuzi-jednu mašličku na stromeček :grinning: :grinning: :grinning: To já ted malé zkoušela šaty co bude mít na vánoce (jsou po mně) a to já je nosila ve 2 letech a Kačka už je má ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hrusti-taky krásný fotečky.K.nejdřív pračku okoukávala a ted se jí bojí,když peru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti-záleží kolik těch brambor budeš chtít,já jich slepila moc cca 100ks a ted se mně nechcou obalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já dala do 2 pudinků 2 másla, a mám ještě slepované linecké.Takže doporučuju jestli chceš třeba těch brambor jen 30-50 ks tak udělat půlku krému,ale celé máslo se bude hodit :wink: Já to dělám od oka,tak toho pak mám moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás noc dobrá, akorát manza zacíná trosku prskat, tak doufám, že se mu to nerozjede, abysme nebyli o vánocích nemocní :frowning2:

Buni, kolik jsi udelala brambor ze 100 g te hmoty? To jsi musela mit hodne té hmoty, kdyz jsi jich udelala 100? Já jsem asi barbar a vykrajovala jsem to moc silné, ale já jich udělala z 200 g jen 19 :sweat_smile: :confused:
Tedy ty jsi pařmanka, hlavně, at je ti líp!

Peti, já jsem dělala krém jen z 1 másla, protože by ho bylo zbytečně moc na těch pár brambor. Zbytek jsem dala do vosích úlkú :wink:

Hezkou nedělí! Dneska opět doma, je tam hrozná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 06:51  • Odpověz
Tak tedka mě ta moje Káča,fakt nakakala. :angry: Tak dlouhej příspěvek a ona mi ho vymaže eskejpem :angry: Furt tady stoupá a všude leze,všechno strhává na zem.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak znovu:

Ahoj holky,

U nás se spalo celou noc,jen asi 3x zaplakala,ale spala dál,tak jsem ani nevstávala :wink:

Tady je ted -15st.brrr Chtěli jsme jít do kavárny na setkání s přáteli,ale uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hrusti-už jsem v pohodě :grinning: V týdnu jsem si koupila červený víno,že si udělám o vánocích svařáček,ale ted nechci alkohol ani vidět :grinning: :grinning:

Jinak ty brambory ještě obalený nemám,nějak se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale hmoty mám dost,protože se tak před cca 2 roky likvidovala cukrárna a my tam uklízely,tak jsem si kyblík zbalila dom,páč by se to všechno vyhazovalo a v lednici to vydží.
Hrusti-A asi jsi to válela tlustější,protože to má být tenoučký a možná by jich bylo víc,ale hlavně že chutnají :wink:
20. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahojky mamči :slight_smile:

Já už mám taky napečeno,......švagrová je šikulka :grinning: a ve středu to přiveze. Řekla jsem jí že to chci mít doma těsně před vánoci, protože holky by to do vánoc snědly
20. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
Ambret, ty se máš, že nemusíš péct :grinning: No, já jsem to radši dala na balkon, v té zimě se mi tam nechce. Snad to v těch mrazech venku přežije :confused:
20. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.