• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky,

u nás se taky spinkalo krásně, od devíti do do 5.15 a pak až do devíti :grinning: Teď mi tu zase trhá recepty na pečení a má z toho děsnou srandu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Petr odjel se švagrovou nakoupit vánoční nákup a my sedíme doma, protože je venku kosa - 13st. :unamused: A to jsme chtěli jet odpoledne za švagrem na chatu si předat dárky. Blbý je, že potřebuju ještě nakoupit asi tři dárky a nevím, jak se kam dostanu, doufám, že se ty mrazy trošku uklidní, abych mohla vyjet s kočárkem.

Buni, to jsi zapařila jako "zamlada", že? :grinning: To já můžu tak decku vína a to je strop. :zipper_mouth: Ale když si vezmu, co všechno jsem míchala, když jsem byla svobodná a bez závazků :grinning:, tak mě překvapuje, že mě skoro složí deci vína :fearful: Hehe, taky mě dokáže naštvat, když mi Veru smazat příspěvky :grinning: Proto už ji k PC vůbec neberu :grinning:
Hrusti, omrzliny nemám, svařáček mě zahřál zevnitř :grinning: Tak snad se to manžovi nerozjede, to by byly svátky na houby :frowning2: A nebude to cukroví zmrzlé? My máme venku stromeček a ten je chudák zmrzlej na kost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Zuzi, asi bude cukrovi zmrzle, ale ja ho nemam kam jinam dat. V byte mame teplo a komoru nemame :rolling_eyes:
20. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj holky, Andy krasny fotecky. Docetla jsem vas, ale uz nevim na co jsem chtela reagovat.
Ja jsem nemocna :frowning2: V patek jsme byli v Ikea, Jani vy taky, ze? Ze jsem se tam nepotkali :slight_smile: Bylo to super, prcek byl hodnej, malo lidi a koupila jsem vsechno krome podlozky do vany a jeste k zidlicce jsem zapomela tac.
prijeli jsme tak tak zpatky ja valila na plavco s malym, samo, ze bez cepice. Po plavani jsem jeste byla na trhach a to me asi skolilo.
Vcera jsem byla uplne nepouzitelna, desna bolest v krku, teplota 37,9. Parada. Muj nastvanej protoze mel vcera turnaj a nemohl hrat, protoze se musel starat o malyho. A jeste to organizoval tak si nakonec prcka vzal a byl tam s nim. Pry byl desne hodnej a uplne ho fascinovali hraci :grinning:
Odjeli v pul jedenacte a prijeli v pet. Tak jsem celej den lezela. Dneska rano jsem se vypotila a teplotu uz nemam ale porad jim paraleny a na krk cucam Tantum verde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted musim hlidat malyho, protoze muj zas musel odjet neco vyridit, ale snad se za chvilku vrati a ja zas pujdu do postele.
Buni kolik jsi toho vypila? Ja mam strom sedmicku a to uz teda je :grinning: Ale koukam ze jedes ve velkym s tim cukrovim :grinning: Lineckyho jsi myslim mela taky dve kila :slight_smile: Ja uz asi nic delat nebudu, mam sice jen ctyri druhy, ale radsi se budu lecit.
20. pro 2009 v 11:21  •  1 dítě  • Odpověz
Buni ty jsi me pobavila s tou varkou tech brambor - ze 100 ks - ja jich mam asi 30 a to se me zda uz moc :grinning:

Misi jj byli jsme taky v patek v olympii ale my tam byli uz odpoledne - kolem asi ctvrte pate takze uz tam bylo dost lidi. No a taky uz jsme byli utahani tak jsme ani neprosli vsechno co jsme chteli - hlavne jsem zapomela jit do nextu - no zitra jedeme do tesca tak snad neco pokoupim tam.

Vcera jsme byli s manzou parit. Jsem si i zatrsala a ten se chudak trochu opil tak ma dnes koprik. :grinning:

Dneska ma prijet kamoska tak jdu udelat Melci obidek a poklidit at to tu neni jak po vybuchu - mala spi jak drevo tak toho musim vyuzit. :slight_smile:
20. pro 2009 v 11:40  • Odpověz
Misi, hlavne se brzy vykuryruj!

Ty jo, tady všichni paří. Já chcíííí takýýý! :grinning:
20. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz
holky- :grinning: :grinning: :grinning:

My jsme vypily tak 3 flašky,takže sedmičku jsem dala určitě,ale mně fakt nic nebylo,až jsem se tomu divila,že jsem nepila od těhu a ted, že jsem úplně v poho.jenom mi to hooodně kecalo :grinning:

No a ten salám nějak nesedl a začala jsem se strašně motat a zvracet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi otrava alkoholem :sweat_smile:

Já toho pečení tolik dělat nechtěla,ale zase mám jen 3 druhy,tak jsem ten krém musela spotřebovat.Nějak jsem to neodhadla a taky musím dát tchýni a prababičce,takže nám toho stejně moc nezbyde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A na ty dávky co jsme dělaly v cukrárně před vánocema,je toto laskomina :grinning: ale ted s malou se mi to nechce,no :stuck_out_tongue_closed_eyes: A možná těch brambor tolik obalovat nebudu a zbytek potáhnu bílou čokoládou :sweat_smile:
20. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
jejda holky, tak to jsem proti vám amatér s tím vínem :grinning: :grinning: :grinning: To kdybych teď vypila, tak nejsem použitelná týden :grinning: Veru spinká, doufám, že zase nehodí dvacetiminutovku :sweat_smile: A dneska dávají večer na ČT1 krásný film, tak si zase pobulím :frowning2:
Misi, hlavně se brzy uzdrav! :wink: Ach jo, to je pech chytit to před Vánoci. :unamused:
20. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz
Vy už máte všechny nakoupeno a já nemám pro holky ještě ani jeden dárek :astonished:
20. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
tak holky, já jsem absolutně v šoku :confused: Verunka normálně chodí!!! :confused: Postavila se a obešla si - s křečovitým držením :slight_smile: - konferenční stolek!!! :dizzy_face: :confused:
20. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
Zuzí no to je super, gratuluji, Verunka je šikula :wink:
20. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
a vyšlo to akorát na její narozeninky, já mám tak strašnou radoooooost!!! :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Tak takhle brzy jsem ještě nezažila aby někdo chodil :slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj holky,

Veru teda ty jsi dračice :astonished: :grinning: moc moc moc gratulujeme..teda zuzí to je šok :sweat_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile:

buni no já bych byla taky k.o...posledne mi stačilo taky málo,když jsem byla s holkama,ale zase zažitky byt musí ne?
hrusti tak manžu opatruj a at se brzo uzdraví :wink:
misi ty sis to taky vybrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: manžu už más doma,nebo bude ješte v praci? že bys to vyležela,tak se kuryruj,at jsi na svátky fit

ambret necháváš to na poslední chvíli? ja už jsem to vzdala,protože pak je moc lidí všude a moc penez naraz,takže radši postupne od zaří nakupuju a není to takoví finanční šok :wink:

krem už mám a pujdem s Elin delat ty brambory,když tak ješte neco vytvoříme,když zbyde :wink:

jen mám dotaz,do koika stupnu - chodíte ven??
dr říkala do -5,jenže to by jsme se ven nedostali,tady to dnes nejde pod -7 a já doma blazním,potřebuju ven a manža je zase v praci..chodíte taky ven?
20. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
Zuzi, moc gratulujeme Veru k 8 měsícům a samozřejmě k chození. Je to fakt šikula!!!
Honzík se dneska taky v postýlce pustil a stál, ale kyval se, tak jsem se smála, že fouká silný vítr :grinning:

Peti, my jsme ted dva dny venku nebyli. Je to fakt sila, den vubec neutika, ale venku je fakt zima. Byla jsem s prckem venku ve ctvrtek a patek, kdyz nebyla takova zima.

Dneska jsem byla opet v obchode, protoze jsem vcera zapomnela v DM zakaznickou kartu. Tak jsem si nakonec koupila dve tricka na cviceni a Honzikovi v HM jeste jedny kalhoty s medvidkem Pu. Je to vel. 80 a jsou mu trosky vetsi, tak je unosi asi na jare :wink:
20. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
Zuzi supeeerrrr - Verunka je teda cislo - to tak do guinessovy knihy rekordu v 8mi mesicich chodit :grinning: Je to sikulka sikovna.

Peti my ven chodime. Vcera ji mel Peta navecer a to jeste mrholilo a ze jo chlapa to netrkne dat plastenku tak mela uplne studene tvaricky jak na ni snezilo a pry celou cestu mrcela ale prijela spokojena. Dneska ji asi vytahnu aspon na chvilku at je navzduchu.Me dr rikala ze klidne do -12 kdyz je mimco dost oblecene tak to nevadi - tak ja nevim :sweat_smile:

Buni ja ty brambory taky vsechny neobalovala v marcipanu - vetsinu mam obalenou v cokolade a taky jsou moc dobre :wink:

Peti ja to mam s darkama stejne - radeji nakupuju dopredu a postupne nez naraz - ambret ty jsi cislo to nechavat na posledni chvili - aby jsi jeste neco sehnala :grinning:

Tak jsem Mel objednala novou kombinezu - co jsme meli na rocni dite tak ji couhaji nohy tak ji budu muset pustit dal. Ale tahle vypada vymakanejsi nez ma ted :confused: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27879228
Beru 86 tak snad v tom nebude plavat. :confounded:
20. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
Jani, Topolino je kvalita. My mame od nich zimní bundu a je fakt super!!!
A dr rikala do minus 12, jo? Tak to asi zitra na chvili vyrazime, jinak bych se z nej asi zblaznila :grinning:
20. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
Hrusti tak to jsi me potesila ze ta kombineza bude dobra - ja to prave moc neznam tu znacku a jsem si rikala kdovi jestli bude tepla tak snad jo - uz se na ni moc tesim az prijde :grinning: Mame sice jeste nepromokave oteplovacky a bundu ale to ma hodne natesno :grinning:

Jo dr rikala do -12 - a to me rikala po porodu kdy mala byla prtava a ja ji loni davala do kocaru porad, tak nevim - dnes ji urcite jeste vytahnu. Nase dr me rika porad at malou davam co nejvic ven - i kdyz by kaslala a tak - pry to prospeje a je fakt ze ted me trosku obcas zakasle a venku dobry - asi je na ni doma sussi vzduch ci co :sweat_smile:
20. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Jo a musim se pochvalit - Melinka uz umi krasne slezat z postele - automaticky se otoci a jde nozkama dole - uz to dela dyl ale nekdy jeste mela zkrat a chtela jit hlavou dole ale ted uz automaticky se otoci a sleze - a to nikdy nespadla tak mam radost ze se to naucila. A uz si stoupa z prostredu zeme - bez drzeni si stoupne - sice ma jeste rozjete nohy od sebe al krasne uz ustoji - jen dopredu se porad trosku bez drzeni boji a musi byt u ni nejaka zachrana :grinning:
20. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Jani, Melinka je šikulka! Vlastně všechny dětičky tady jsou šikulky :slight_smile:

Jo a ochutnala jsem to kafčo s cordypsem a je dobré. Hodně mi chutově připomíná to eu kafčo :wink: Zrovna ted si jedno davam. Snad večer usnu :grinning:
20. pro 2009 v 15:49  • Odpověz
Jinak dneska jsem byla v H&M a meli tam pořád ty soupravičky s tygříkem a ještě bleděmodré a hnědé s číslicí, tak kdybyste někdo chtěl, tak dejte vědět. Můžu vám jí koupit a poslat poštou :wink:
20. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
jani máš doma šikulku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:

ty jo hrusti,to ted budeš mít energie :grinning:

já jsem slepila ty piškoty,dál nemužu,prcek se chce bavit..ted mi tu tuká do klavesnice potvurka jedna :grinning:
20. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
AHOJKY

já jsem dnes v gruntovacím procesu a nebere to konce ach jooo peru žehlím záclony vše povlečení drbu kuchyn vanu celou koupelnu achjoooo nestíháááám
zuzík veru je dračice fakt gratulace. my chodíme denně jen dnes jsme nešli protože jsem to prostě nestihla a byla hrozná zima.

za chvilku jdeme koupat a pak jede manža na nákup a já douklidím a zabalím pár dárků pak padnu za vlast ufff

janinko budu moc potřebovat kafíčka tak až budeš objednávat prosím písni. jsem ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
zuzi, je šikulka... Ale jistě sama ještě nechodí, že? To by byla nějak moc rychlá :grinning: Jen kolem toho stolu, ne? :sweat_smile:
anitt, ty jedeš... :grinning:
jaani, gratuluju Melče :slight_smile:
My dnes taky doma, tady stále -15st. Takže to je fakt pasé, ale zítra musí na banku pro novou platebku.
Misi, hezky se vylež, ať jsi oki na Vánoce a svátky.
Malá nám tu teď gruntuje pokoj :astonished:
20. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Zuzi to snad neni ani mozny :grinning: Moc gratulujeme. Jani a Melince taky. Je to taky velka sikulka. U nas se taky pomalu obchazi stul, ale vzdy jen par kroku, ale uz hezky prechytava od stolu na kreslo a na jine veci co jsou blizko. :slight_smile:
U nas se spi ted posledni dva dny krasne. V patek od sedmi do pul seste a pak do osmi a vcera od osmi v deset vyzahl jeste 240 mlicka a spal az do sedmi.
Peti manza jde jeste zitra do prace a pak ma dovcu ale ted fakt ty dva dny lezim a on se stara o maleho. A jeste si to pochvaluje jak je malej hodnej, ze by chtel byt na materske. No tak jsem mu rekla, ze ja k tomu musim jeste prat, zehlit a uklizet :grinning:
Ja nez jsem onemocnela tak jsem s malym chodila kazdy den. Aspon na pul hodky. Dneska nebyl.
Jani krasna kombinezka. :slight_smile:
Ambret ty jsi dobra a kdy pujdes nakupovat? Ja mam pro maleho vsechno, pro manzu taky. Jeste musim neco vymyslet pro nase a babicku, mam pro ne jen ten kalendar. Ale to budou jen nejake drobnosti, zabalene to jeste nemam.
Jeste vas pobavim, manza rano malyho oblikal a ja pak az sla snidat a koukam malej ma teplacky a i puncochace. Tak se ho ptam proc ma ty puncochace a on pry ze uz nenasel zadne ciste ponozky :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak v cistem pradle v kosi mel asi troje. :grinning:
Ja dneska budu koukat na superstar, finale si nemuzu nechat ujit :wink:
20. pro 2009 v 19:02  •  1 dítě  • Odpověz
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=172052&e=activityDetail&cid=197367&cminAge=0&cmaxAge=72&ctypecode=np&ccat=play_and_learn&minRelAge=6&maxRelAge=9

Dobry hry :slight_smile:
Hrusti jak ses ptala na tu velikost tak nam je HM vetsi a ty kalhoty jsem chtela na ted tak jsem vzala 74.
20. pro 2009 v 19:07  •  1 dítě  • Odpověz
anit me neštvi :angry: :grinning: já mám práce a desnej kopr..včera jsem šla spát v 21 h :stuck_out_tongue_closed_eyes: to se mi snad letos ješte nestalo,a ty řádíš..já potřebuju nakopnout nebo co :unamused:
ale už jdu taky neco delat,malí usnul--konečne :sweat_smile: ten den byl dlouhý a prcek nejaký přetažený :stuck_out_tongue_closed_eyes:

misi uložila jsem si to do oblíbených a v klidu budu študovat,až bude víc času :wink:
já ješte nemám ani ty fotky přetáhle a do vánoc 4 dny a fotit pak budu chtít :astonished:

jo a maža dobrý :slight_smile: náš malí mel včera zase punčocháče naopak,pry obrazkem dopředu :grinning:
20. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Misi ten odkaz je super - neco z toho urcite vyuziju :wink: Jinak uz je ti lip? U me ted byla kamoska tak jsme pokecali - dlouho jsem ji nevidela tak jsme vse podrbali :slight_smile:

Ja se chystam jeste do H&M zitra do zlina kdyz v Brne jsem nic nepokoupila :sweat_smile:

Jinak jsme byli venku a Mel tam usnula - a ani nemela moc zmrzle tvaricky - fakt prochajda prospela - ja teda byla zmrzla jak ratlik :confused:

Anitko napis me do ip co budes chtit - dneska budu objednavat - pak az v lednu tak jestli neco budes chtit - ted chce jeste spousta lidi na Vanoce jako darky tak kdyz to zitra objednam nejpozdej tak do vanoc to mame - jo a po novem roce bude drazsi registrace tak pokud nekdo chcete nebo uvazujete tak dejte vedet a spachame to jeste letos. :wink:

Misi :grinning: tvuj manza je super z tema puncochacama :grinning: Ale hlavne ze si poradil :grinning:
20. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Misi, to jsem se nasmála :grinning: To tedy nevím, kde bych vzala krabici, abych se do ní vešla :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Vauuuuuuuuuu, tak to Verunce moc gratuluju, je neuvěřitelně pohybově nadaná. Musíte být děsně hrdý :dizzy_face: :dizzy_face:

Já s Ančí chodím ven, na chvilku se projít, v mrazu se zabíjí bacily a já zrovna chřipkuju, tak nás venčím obě :slight_smile:.
20. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
Ahojte baby,vy jste toho nakecaly a to jsem vás ani před tím moc nedočítala,jen co bylo pro mně,tak ted to musím dohnat.

Já dohotovila cukroví-uff a mám to z krku :slight_smile:

Nakonec mám:

Brambory v marcipánu: 104 ks
Brambory v čokoládě posypané kokosem: 94ks
Linecké srdíčka s krémem a bílou čokoládou: 58 ks
Linecké slepené marmeládou: 152 ks

Zuzi-gratuluju
:dizzy_face: My taky krůčkujem,ale jen tak 2-3 krůčky,ale celej stolek-téda :slight_smile: Jinak stojí a stojí a stojí :grinning:

Tak a při superstar vás jdu pomalu dočítat :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.