• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
jejda buni to je teda halda cukroví já dělala jen jednu dávku tak akorát pro nás. od všeho mám tak kolem 30 ks.
teda holčiny máte dětičky moc šikovné my máme lenochoda no. ale už se snaží zvedat o žbrdlinky a dnes se mi zdál sen že Davídek chodí tak uvidíme . jo a vylezl nám zoubek zatím jeden a druhej je hned v zápětí. tak třeba k vánocům už budeme mít zubatého Davídka .

misi karči mrzí mě že marodíte tak hodně čaje a medu a šálu i doma a bude to ok do vánoc.

taky čučím na superstar. jsem teda zvědavá kdo vyhraje . víc se mi líbí šmajda ale jako vlastenec bych měla fandit asi chodurovi co? :grinning: zpívá sice líp ale je to takovej suchárek . Šmajda je docela sexy :dizzy_face:

nemůžu se dočkat štědrého dne konečně si trochu odpočinu. ted je to tak napjaté že fakt nevím co dřív. ale už se to chýlí ke konci hurááá

už jen rychle setru hořejšek a převlíknu postel a hotovo.

jo a ty dárky. :grinning: zabalit abych nezapomněla
20. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
peti-my jsme ted byly venku v -10st a šlo to,akorát já byla zmrzlá jak ... :grinning: Dnes jsme měli -15,tak jsme na kafčo nejeli a já radši dodělala cukroví a uklidila,když manžel hlídal :wink:

Miši,Karčo-brzy se uzdravte holky :wink:

Anittko-tak konečně je zoubek venku-gratuluju,snad už bude klídek :slight_smile: Nám už leze taky druhej,tak už má půl a čtvrt zoubku :grinning:

Jani-Melinka je holka šikovná,taky velká gratulace :slight_smile: Tak to jsem ráda,že i v čokoládě budou ty brambory chutnat,já ještě nechutnala.Ale přijdou známí a tchánovci a pak budu posílat vzorky,tak snad se to všechno sní :wink:

a už nevím co jsem chtěla psát,tak jdu zabalit pár dárků,at se to pohne :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Anitt ty jsi strasne akcni :slight_smile: No to u nas nehrozi, jsem lazar i kdyz uz je mi trosku lip aspon uz nemam teplotu.
Ale taky bych potrebovala uklid, prevlict postele, ted peru ale toho zehleni co bude. Uz abych byla zdrava. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Buni ty jsi blazen, jj je videt profesionalka :grinning:
Me se vic na zpivani libi Martin, on je hroznej introvert ale zpiva super. Na vzhled taky vic Miro :grinning:
20. pro 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz
karco tak už i ty :unamused: tak se brzo uzdrav,at si užiješ vánoce :wink: a jak se jinak máte holky?

tak jsem delala ty brambory :grinning: a myslela na hrustíka,že mám o 2ks víc..celích 20 :grinning: a zbytek v čokoláde a ješte pochybelo,tak zítra koupím ješte marcipán :wink:
jo a balila jsem manžovi darky a spomela si na andy a izolepu :wink: já ji používám totiž taky :grinning:
takže na vác pořád myslím holky :slight_smile:

anitko ty jsi dračice fakt že jo :slight_smile: gratuluju k zoubku :slight_smile:
buni teda to jsou porce :grinning: ale ty brambory budou dobré :slight_smile:

tak a fičím balit další darky,Elin konečne usnula,to je pech,musela jsem počkat až usne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
Karci taky se brzo uzdrav, to jsi dobre ze chodis ven, to ja nevim jak zvladnu ten zitrek jak bude manza v praci :frowning2:
20. pro 2009 ve 21:38  •  1 dítě  • Odpověz
uf, tak já dokoukala film na jedničce, jsem ubrečená a měla bych jít žehlit a dělat svačinu na zítra Petrovi do práce :pensive: Jo a žehlit, ale to vím už teď, že nedám :rolling_eyes: Jinak mám tak nějak poklizeno, stejně uklízím tak nějak průběžně a jak jsme to tu předělávali, tak jsme to všechno vyčistili a umyli :grinning:
Andy, ježkovo voko, ještě aby sama chodila - to by mě odvezli :sweat_smile: Ne, zatím oběhla jen konferák :grinning: Ale pořád to nějak nemůžu zpracovat, protože včera ještě jen stála a dneska si dala už takhle náročnou trasu :confused: Petr chodil v devíti měsících, tak aspoň vím, odkud vítr vane :grinning:
Anitt, teda ty jsi akční :wink: Jinak se Šmajdou souhlasím, je to fešák :dizzy_face: Chodúr zpívá hezky, ale je to fakt suchar, no...
Karco, tak se hlavně brzy uzdrav. :wink: Veru je fakt drak. Z dneška má zase bouli na čele - spadla na roh taburetu, zrovna tam, kde končí molitan a začíná dřevotříska :frowning2: Není to tak dlouho, co se jí jedna zahojila a už má další. Snad se jí do Vánoc zahojí :grinning:
Jani, Melince gratulace, je to šikulka, že to takhle krásně pochopila :grinning:
Anitt, gratulujeme k zoubku! Konečně mrška vylezl a nebude Davídka trápit :grinning: Teď ještě ten druhej a je to :wink:
Buni, to jsi pekla pro celý regiment, ne? :grinning: Že by profesionální deformace? Ne, si dělám srandu, když to rozdáš po příbuzných, tak je to normální množství :grinning:
Peti, tak to já ještě balit nezačala, ale už jsem se aspoň rozhodla, že zítra začnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já jsem taky s malou taky teď doma, myslela jsem si, že se můžu jen do - 5st. Tak to zítra vyrazím ještě dokoupit nějaké drobnosti. Na bus to mám pět minut a jede mi to přímo k nákupnímu centru, tak to snad nebudou vadit ty mrazy... :confused:
20. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
zuzí už dobaleno :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen mi chybí sačky na kosmetiku,ty koupím zítra a hotovo :sweat_smile:

ani jsem netušila,kolik dárku Eliška má :confused:musela jsem na cdéčka napsat že jsou společné se Šimonkem,at si nemyslí,že byla tak moc hodná a i tak toho má nejvíc :grinning:

dr říkala dr do -5..ono zaleží taky jak dlouho jsi venku,třebas spát ho tam nenechám,dame kolečko po naší trase cca 40 minut a jdeme domu..ono jim nemusí byt zima,ale dychají ten studeny vzduch a není to dobré na plíce..
20. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
zuzi- :grinning: :grinning:

tak mám taky dobaleno,ještě dám do tašek alkohol a pánvičky s plechama a mám vše :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu chrnět pááá
20. pro 2009 ve 23:49  • Odpověz
zuzi, je to šikula :slight_smile: Tom byl asi línej, když vezmu malďase, ten chodil až v 16měsících :astonished: Jako fakt :grinning: Já byla s vývojem normal, chodila jsem na roce, takže Kikča nemá být po kom rychlá. Verunka chce trumfnout taťuldu :sweat_smile:
peto, téééda Elda se bude mít. A jj, je to tak, s těma plícem, doporučují, těm, co maj astma nebo tak vůbec nevycházet a mimča taky nemaj moc silný plíce ještě asi, tak asi proto. No, nevím, teď jsem zase někde četla, že ve spořtáku, co už jsou děti, tak můžou až do -10st. Od zítra se to má, ale lepšit, tak aspoň tak.
Dobrou všem :slight_smile:
21. pro 2009 v 00:11  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás opět o půlnoci řev. Jsem to nakonec vzdala, dala mu trochu sirupu panadolu a spalo se do rana :wink:

Buni, teedy, takoveho cukrovi! Ja mam taky od kazdeho jednu davku, neco malo jsem si privezla od mamy a ted jsem koukala, ze mam na balkone pet krabicek :sweat_smile: To tedy nevim, kdo to bude jist :wink:

Peti, to jsi me potesila, ze nejsem jediny barbar, kdo neumi delat ty brambory :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

Anitt, tedy ty jsi vykonna. Ja trochu poklidim dneska a zitra a uz na to pecu. Stejne za 5 min. po uklidu neni videt, ze jsem uklizela, tak bych pak byla jedine nastvana! A gratulujeme k zoubku!!!

Karci, brzy se vykuryruj a hlavne, at to Anicka od tebe nechytne!!!

Pekny den!
21. pro 2009 v 08:03  • Odpověz
Dneska uz je mensi zima, tak urcite vyrazime ven. Prcek uz ma roupy, tak at se trosku provetra. Jinak se z nej zblaznim :sweat_smile:
21. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
ahojky tak regulérně zub venku :grinning: jupíííí a spinkal do pěti je to konečně snad částečně trochu lepší ale je to rozkošné jak tam má prostě zuba včera ještěmalej kousíček dnes fakt kus a cinká o lžičku je to paráda mám hroznou radost.

já včera dogruntovala ted peru várku vyžehlim pár kousků dobalim co jsem nestihla a jedeeme k babičce dát dárečky a juknout do mého milovaného kostelíčka. pak k našim dát dárky a zítra staromáka a domů . ve stredu to tady ještě celé vytřu lehce utřu prach a umyvadlo zachody a udělam bramb salat. a už si budu jen užívat. teda doufám :confused: :sweat_smile: :grinning:

je fakt že ten studený vzduch není dobrý taky mám vždy strach aby nenatydnul a ještě k tomu na vánoce. no my taky chodíme na hodku max. dnes taky půjdeme jen nachvvilku , zítra staromák a pozítří zase jen tady chvilku.
21. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
holčiny prosím čistíte prckum nějak ty zoubky???
21. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahojky, Anitt moc gratulujeme k zubu, ze to trvalo a tak to Davidka potrapilo :frowning2: Ja ma kartacek Mam a pastu vlastne cistici gel od Weledy a cistim rano i vecer.
Jinak uz je mi lip tak snad to do Vanoc bude ok.
21. pro 2009 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz
Anitt, ja jsem zatim prckovi zuby necistila, ale vcer auz jsem koukala po kartaccich na prvni zoubky. Akorat jsem nevedela, jaky koupit, tak se jeste poradim s kamoskama, co maji starsi deti a pak vyrazim na nakup.
A koukala jsem, ze Davidek bude mit 8 mesicu na stedry den. To je super!
21. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Misi a ktery kartacek od MAM jsi koupila? Ja jsem vcera v drogerce koukala, ze maji dva - jeden kratky a jeden dlouhy, tak jsem nevedela ktery???
21. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky,

My dnes spaly zase celou noc do 6h a pak ještě 7:15-9:15,ale stejně bych ještě spala,protože jsem šla zase pozdě. :unamused:

Ráno jsme tu měli -18 st :astonished: Ted -15 :unamused:

Anitt-já šistím zoubky takovým gumovým nástavcem na prst(je to jako první kartáček) a koupila jsem to v Pompu od Canpol baby-nebo jak se ta značka jmenuje :sweat_smile: Namočím to jen do vody,ale malé se to moc nelíbí,tak to vždy jen přejedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a Kačka má asi už týden zapruzenou pipinku.Volala jsem i doktorce a mám jí dávat do čaje a nechat zaschnout,hodně větrat bez plíny a hodně mazat Rybilkou a Bephantenem,ale moc to nepomáhá,tak za ní možná ještě skočíme dneska,at se jí to do vánoc zahojí.Nevím jak tam bude mezi svátkama,tak radši asi jo :unamused:

Jo a Hrusti-mně vyšlo ze 100g a něco marcipánu 36 brambor :sweat_smile: Ale já to dělám fakt hodně tenké a balím jen po krém,půl piškotu,né celou bramboru,tak možná proto,ale jste všechny šikulky,jak jste to zvládly a taky máte spoustu cukroví a hlavně druhů :dizzy_face:

Anitt-je to paráda s tím zoubkem,že?Hlavně když jste tak dlouho čekali :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
Miši mám dotaz:tobě si Eli nechá ty zoubky vyčistit bez problémů? :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
holky,Kačka mi péruje(tancuje) i ve stoje :grinning: Dělají vám to taky dětičky?a už delší dobu se otřepává,párkrát za den,ale neuroložka na to nic neřekla,tak nevím proč to dělá? :confused: Jo a začala před usnutím házet hlavou,teda když ještě není moc unavená.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Buni jj dokonce se mu to libí :grinning: Chudak Kacka, tak at se ji to brzo spravi
hrusti asi mame ten kratsi, s modrou rukojeti :wink:
21. pro 2009 v 10:33  •  1 dítě  • Odpověz
Natálce od Bemo vše nej k svátku :slight_smile:
21. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Buni, tak záhada odhalena. Já balila celý brambor :grinning:

Dneska se stavim v obchode a koupim prckovi nejaky kartacek. Mame od dr ty fluoridove tableky, tak zubni pasta asi neni potreba, ze?
21. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Buni, Honzík péruje i ve stoje. Zacal se hodne vztekat, propinat a v noci se budi s hysterickym revem. Ted uz skoro kazdou noc a prijde mi, ze to od zubu neni. Proste nechce byt v postylce. Asi ma ten separacni syndrom a musi byt se mnou. Vcera kdyz jsem byla nakoupit a byl s nim doma manza, tak pry porad lezl do predsine a koukal, kde jsem a kdyz jsem prisla, tak hrozne pistel a skakal, byl jako pejsek, co vidi sveho panicka :grinning: Ale jinak jsem z nej na hlavicku, protoze jsme nikdy problemy se spanim nemeli a ted proste nechce spat, v postylce si porad stoupa a rve, i kdyz je na nem videt, ze je utahany :unamused: :frowning2:
21. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Hrusti on v te paste od Weledy a ve vsech pro mimi neni fluor :wink:
JJ Natalce vse nej :slight_smile:
Malej taky ve stoje tancuje :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky! No, u nás je to vrcení asi zoubkama, protže už druhý den jsem na noc potřela gelem a bylo to o dost lepší, až na ty její mejdla, dnes ho měla od 4 skoro do 6, ale to nevím přesně, protože jsem jí dala najíst a usnula tak napůl, byla poměrně hodná, takže se dalo u toho spát, akorát pak, když zabírala, tak kňourala na dudlík.
hrrusti, je to děs, zrovna na kojencích si stěžovalo hodně maminek, že jako mimča spala dítka perfektně a jak jsou větší, tak je to děs, a já to odsouhlasuji, máme to taky tak :frowning2: Chce to moc neměknout, protže oni jsi pak začnou dělat, co chtějí a až přijdou prý do toho věku vzdoru, že to bude mazec... Tak nevím, tož nějaký rady od zkušených matek, není to moje teorie :grinning:
Holky, brzy se uzdravte.
Já vím, že ajicek dávala Hugovi normoš kartáček a dala ho jemu a pak mu to ještě přejela...
Natálce gratulujem a Davídkovi k zubákovi taky.
Jinak souhlasím s hrusti, že uklízet nemá cenu, protže jsem taky pak naštvaná, že jsem vůbec uklízela. Takže já to nijak taky nehrotím, špínu tu nemáme :grinning:
Razím do města, musím si vyzvednout platebki. Pápáček.
21. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Holky, tak já Superstar nesledovala, ale jak jsem to tak měla šanci párkrát na chvilku zahlídnout, tak Chodúr se mi líbil, jak vzhledově, tak zpívání, mě nějak Ti suchaři rajcujou, hehehe. Šmajda je takovej jemňounkej jako ženská, na to já moc nejsem.

Máme se docela dobře, jen Anča začíná být fakt fest závislák, u cizích brečí, z pokoje musim odcházet jen když mě nevidí, chjo, mně to nevadí, ale vadí mi, že příbuzenstvo bude pomlouvat, že máme závisláčka :frowning2:

Anča se mi taky zaprudila na pipince, tak jsem hodně často přebalovala, hodně mazala a 2 dny po sobě jsem zatopila v krbu a nechala jí hrát 1,5 hodinu nahatou a dneska už to má mnohem lepší, myslim, že 2 dny a bude to ok. Zapomněla jsem jí jednou namazat, vykadila se a hned to bylo.
21. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Karci kasli na pribuzny, kazdy ditko je jiny. U nas je zas desnej nezavislak :grinning: Manza ho mel na fotbale, dal ho na hlidani kamaradce a pry si na nej ani nevzpomel :grinning:
Ja jsem taky rada, ze vyhral Chodur. Ale jsem moc rada ze dali darky oboum. To bylo fakt hezky :slight_smile:
Andy tak u nas je to naopak, jako mimi teda spanek nic moc a ted je to super.
21. pro 2009 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás noc jakž takž dobrý, probrala se dvakrát a spinkala do půl deváté. Dneska je venku fakt krásně, svítí sluníčko a je tam jen minus sedm, tak přemýšlím, že bychom na ten Staromák zajedeme dneska. Uvidíme, ještě potřebuju dokoupit pár drobností tak možná vyrazím do obchodů a Petr bude hlídat.

Buni, nám na opruzeninky vždycky zabere obyčejný infadolan. Bepanthen nám taky pomáhal, ale za dýl :frowning2: Veru se taky tak jednou denně jakoby otřese a vykřikne :confused: Ale nepřikládala jsem tomu nějaký význam. :confused:
Hrusti, tak to máme s tím usínáním stejný problém :frowning2: Sice se nebudí s řevem, ale usínání je horor. I když je utahaná jak kotě, tak v tý postýlce prostě ani deset sekund neleží. Hned si sedne, pak stoupne a prostě řve a řve a musím ji ukolíbat na sobě, protože jinak by nezabrala... A to tak krásně usínala. :angry:
21. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
misi, ale když Elík Ti spinkal hezky i předtím, ne? Jen se častěji budil na mlíčko, ale hned zase usnul, že? Já myslím jako takový ty děsy, kdy se jim nechce spát, mlátej sebou, pobrekávaj... A ještě jsem se chtěla zeptat něco pracovně. Když mám novou platebku, tak jí mám používat až vyprší ta stará, ne? Mně řekl na pobočce, že tamtu mám zahodit, tu starou, ale chtěla jsem platit novou, ale 2x to neprošlo, starou jo.. Tak tož teď nevím :unamused:
Na oprozuninky výborný imazol, pytilon nebo jak se to jmenuje. Nám pomohlo pouze obpřebalování imazol pořádně namazat a přepudrovat obyč dětským pudrem, ale nečekat zázraky do 5 minut, opruzeninky se hojí stejně jako bolístky, takže za 2dny byly teprv vidět výsledky :slight_smile:
21. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Karca, nic si z pribuznych nedelej. Nase deticky jsou bohuzel ted ve veku, kdy se zacina projevovat separacni krize a holt z nich ted budou chvili mamanci. Zrovna dneska tu byla kamoska, se kterou si vzdycky hral, prinesla mu darek a on byl protivny a nechtel si s ni hrat, tak z toho byla takova presla :unamused:

Byli jsme skoro dve hodky venku, tak jsme se trosku provetrali a doufam, ze vecer bude spat lip pac jsem docela utahana a potrebovala bych se vyspat.
21. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.