• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
My jsme byly venku asi přes hodinku, je tam -8, ale já byla spocená jak ďas. Tlačit kočárek na sněhu do půlkilometrového prudkého kopce by zahřálo i při -20st. :grinning:
Já jsem byla taky ráda, že vyhrál Chodúr. Kikča už hodinku a půl spinká, ale asi se pokakala, nějak to tam zavání... :sweat_smile: Se divím, že jí to neva..
21. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
tak jsme prijeli z nakupu - ze zacatku dobry a pak kopa lidi :unamused:

Ale koupila jsem si zaclony do kuchyne, bundu, svetr, triko, melci ponozky a teple rukavicky a drzak na telku - no spustu veci a stihli jsme to rychle - no ja vesla a mela hned vybrane takze Peta ani nenadaval - zato ted musel jet chudak do prace - dovolene nedovolena - to me nastvalo - ma jet pro stromek a hlidat Melcu tak toho moc nepoklidim a nepobalim - chtela jsem balit totiz darecky :grinning:
21. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Andy aha tak to ja pochopila blbe, jo castejc se mi budil ale spal dobre. Zadny nocni mejdla.
Jinak odpoved mas v IP.
Jani ty jsi rychlik :slight_smile: to ja na nakupy potrebuju klid, cas a hlavne nejradsi chodim sama. Muj to nesnasi a jen me znervoznuje. Malej byl ted odpoledne pekna protivka, no konecne usnul, manza prijel z prace ale zas musel nakoupit a pro auto. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nechtel jit s malym ven ze je tam hrozna zima. :unamused:
21. pro 2009 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak já mám konečně všechny dárky pokoupené. Já taky nesnáším dlouhé nákupy, takže jsem měla za půl hodinky všechny dárky pro Petra :grinning: Za jeden mi sice asi vynadá, ale vím, že se mu bude líbit :grinning: Ještě jsem dokoupila nějaké prkotinky a za hodinku jsem byla připravená u auta :grinning: Dneska večer to začnu balit, fakt se mi nechce :frowning2: Jsem myslela, že jich mám málo a ono jich je nějak hodně :sweat_smile:
21. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,
tak jsem konečně tady...Ten den je tek krátkej,že mi na koníka nezbejvá ani minutka :unamused: Dnes jsem ještě pekla linecké a gruntovala,protože je Petr doma a vzal si malého ven.Jinak zabalené dárky už máme a zítra vyrážíme do Prahy.
Misi to máme stejné Petr to taky nesnáší a já jsem pak protivka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už máme nahoře dva zoubky,ale pořád slintá tak mu lezou asi další.Dnes večer byl strašně unavenej a jak lezl tak se mu povedlo rozrazit si rtík :astonished: chudinka pospíchal za maminkou :frowning2:
21. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak a teď musím pogratulovat Melče ke slézání :slight_smile: Pak Davídkovi k zoubku a Verunce k ťapání okolo nábytku :grinning: Moc šikovné máte dětičky.....Já Vás jen tak přelítla tak snad jsem nějaký pokroky nepřehlédla???

Já už chci,aby bylo po vánocích.Jsem nějaká unavená ze všech příprav atd.Pořád uklízím a pořád je bordel :unamused: Já byla zvyklá na to že jsem měla naklizeno,vše nazdobeno a letos máme holobyt :grinning:
21. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Aaaa koukam, ze vanocni nakupy a gruntovani jsou do finale :grinning:
Ja jsem dneska skakla chvilku na Chodov a bylo tam lidi jako blazen :confused: Tak jsem jen vyridila potrebne a rychle vzala roha. Davove silenstvi ja nerad :unamused:
U nás už se spí, protože odpolko spal jen pul hodky a byl pekne utahanej, tak vytuhnul brzo. Jsem zvedava na dnesni noc :pensive:

Vikul, pofoukej brouckovi bebi, at se brzy zahoji :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
V sobotu jsem byla pařit a přišla jsem v půl třetí ráno :grinning: Prcek byl moc hodný a krásně spinkal do devíti...Už papá jen jednou v noci a pak až ráno snídani :slight_smile: Mám radost,protože se nebudí a spinkám konečně pár hodin v kuse :confused:
21. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Hrusti taky usnul dnes ve čtvrt na sedm.Nespal od dvou tak to pak je hotovo :wink: Mě ještě čeká nákup jídla na svátky a hlavně věci na salát :unamused:
21. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Holky co blaznite s tim uklizenim, vzdyt uklizite porad tak musite mit doma poradek :grinning: Ja jsem rada ze jsem nazdobila hned na ten prvni advent a pekla prubezne. 23 reknu manzovi at umyje zem a koupelnu a ja jen setru prach. Musim se setrit :grinning:
hrusti to si dovedu predstavit, manza byl dneska jen v Tescu a popisoval mi ten strudl aut, nevim co tak lidi sili, me teda neprijde ze by jsme jezdili nakupovat casteji nez jindy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vikul chudak malej to asi bylo place, Eli kdyz je unavenej tak je taky nemotornejsi. Dej mu na to za me pusinku.
21. pro 2009 v 19:49  •  1 dítě  • Odpověz
Misi plakal,ale myslím,že to mohlo být horší :astonished: Pusinku měl tedy nateklouořádně :frowning2: Ale pusinku mu na to dám a vyřídím od koho :slight_smile:
21. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Tak my jsme se nakonec odpo vydaly k dr.s tou opruzeninou a trochu nám vyhubovala,že nemáme v takové zimě chodit ven(odpo bylo -10),ale pak viděla,že máme na kočárku slívu a zimní nánožník ještě na fusaku a Kačka byla navlečená a teplounká,tak říkala,že v pohodě,ale né moc dlouho.Tak jsem ještě nakoupila a jely jsme dom.Napsala nám na to ten imazol :wink:

Tak nám ho zítra tatík vyzvedne :slight_smile:

Karčo-taky máme mazla.Stačí aby jsme došli do společnosti a někdo na ni jen promluvil,nebo šáhl a řve :unamused:

Viku-jejda,chudinka Štůfek :cry: My jsme ted taky spadly,kloužou jí punčošky na plovoučce,jak leze furt na televizi,ale naštěstí v pohodě.

Holky dáváte prckům nějaké protiskluzky?Mně na rehabilitaci řekli,že nemám,tak nevím :confused:

Miši-taky raději chodím sama po shopech.Potřebuju čas a klid a né když mi někdo stepuje za zadkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Já pořádně uklidím až ve středu,ted jen zběžně,ale taky mi přijde že to není vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
to je účast...
my už máme stromeček, krásně bliká, Tom koupil diodový světýlka, ukázal to Kikče a ta se mále zbláznila, a když jsme ji to chtěli vzít, tak normálně spustila a to, že ona tohle nedělá :astonished: Vydrhla jsem koupelnu kuchyň, převlečeno, vyžehleno, vypráno mám, tak zítra jen prah, vysávání, vytírání a večer dárky a ve středu salát a příprava řízečku, dobalení dárků a Vánoce můžou začínat :slight_smile:
vikul, chudák štůfeček, pofoukej mu to :wink:
Kikča spala přes den svoje tři hoďky, to je naprostej luxus, když tak spinká, i když teda spinká jen jednou denně, ale to mi vůbec nevadí, zase spí do půl desátý ráno :slight_smile:
21. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
buni, imazol výbornej :slight_smile: Já ji na to dávala ještě pudr dětskej, ale lepšilo se to až za 2 dny :wink: Já Kikče nic nedávám, ale je teda na koberci na plouvočce se mi hned odklouže pryč :grinning:
21. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
Ahoj holky,
tajne jsem doufala že toho moc nenakecáte a že máte moooc práce :grinning: :grinning: abych nemusela moc dočítat :grinning:

malí se mi v noci taky začal budit,už kolik dní po sobe,pro me je to trest,jsem zvyklá že spinká durch :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera si ho vzal tatka a dal mu mlíko,pak ve 2 v noci hledeli na tv :astonished: fakt bomba

dasrky mám zabalené,uklízím pořád dokola a jak píšešte,furt to není poznat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hrusti a my se tak snažíme s balením brambor :grinning: to nám buni zatajila :wink: ale dobrýýý
buni na opruzeniny je super i sudocreme,ten používám preventivne a i ten imazol zabíra rychle

karco je ti už líp? a misi? holly snad se do svatku date dohromady...

zítra sem zase kuknu,nejak nestíhám či co,dnes sem se snažila přetahnout ty fotky a nejde mi to vypálit,tak jsem u toho sedela dlouho a zbytečne,škoda času :angry: musím říct kámošce at na to kukne

holky hezkou dobrou noc a pá zítra :wink:
21. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz
tak holky, já mám odrovnaný záda. Dárky jsem balila tři hodiny a mám jich zabalenou polovinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt mazec a to jsem si říkala, že bych ještě nějaký drobnosti dokoupila. No vůůůbec, máme toho habakuk :frowning2: Zítra musím pokračovat, do toho uklízení, příprava salátů, objíždění příbuzných. Bych potřebovala, aby Vánoce byly tak v sobotu :confused: :sweat_smile: Nic, valím spát, ať jsem zítra čilá na toho našeho draka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Dobrou noc
21. pro 2009 ve 23:37  • Odpověz
Peti-no,celé v marcipánu je to chutnější,ale já toho slepila moc,tak jsem to obalovala jen po krém,dělá se to tak i na velkých bramborách,tak příště no :sweat_smile:

Ten sudocrem mám vzorek,tak můžu vyzkoušet :slight_smile: Zítra bude i ten imazol,tak snad jí to zmizí,už to má týden,sice je to občas lepší,ale pak jí to zas vyleze,tak snad se toho zbaví úplně prdelka moja :wink:

Jo a ted se mi vzbudila pláčem,nevím co jí trápilo,ale dostala mlíčko a spinká dál,ani se moc neprobrala,ale možná ji vzbudili sousedi mají zase mejdlo-nahlas vykládají a tady jsou stěny z papíru :angry: :angry: Fakt barák hrůzy,ve dne vrtání,řezání,štěkání,bouchání a v noci taky není klid :angry:

Jsem na to ted hrozně háklivá,když mi furt někdo budí dítě!! :confounded:

Nic jdu chrupčit páá pracantky :slight_smile:
21. pro 2009 ve 23:44  • Odpověz
Jo a ještě dotaz:holky co jste kojily změnily se vám prsa?Já je mám bez svalu a ještě menší než před tím,takže úplný nulky,jsem z toho neštastná :cry: Manželovi to neva,ale mě teda dost :frowning2:

dobrou :pensive:
21. pro 2009 ve 23:47  • Odpověz
Tak poslední a první? :grinning:

Zdravím holky,u nás jen to jedno probuzení večer,jinak vstávání v 6h.

Dnes je u nás jen -6st.tak asi dáme prochajdu :slight_smile:

ŠIMONKOVI VŠE NEJ K SVÁTKU :slight_smile:
22. pro 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás se dneska naštěstí spalo docela dobře. Budil se, ale stačil dudlík :slight_smile: Ale já stejně od půl 4 čumákovala a nemohla pořádně zabrat :frowning2:

Buni, já jsem nekojila a přijde mi, že mám prsa menší a takový vytahany :frowning2: Sice chodím cvičit, ale zatím to tedy vidět není :frowning2:

Šimonkovi vše nej!!!!
22. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
ahoj holky

buni sudokrem je supeeer - my ho pouzivame a je to zatim nejlepsi krem co jsme meli - lepsi nez sebamed a weleda. Kamoska si pujcila promalou - byla dost opruzena a na druhy den nic :wink:

Ja brambory taky obalovala cele a maji uspech - vsichni chcou recept :grinning:

Simonkovi vse nejlepsi ke svatecku :wink:

No k tem prsum - ja je mam uplne jete. Jedno velke a druhe male - jde to i dost videt ale co nadelam. Porad kojim jen z jednoho a to z ktereho nekojim se teda taky rapidne zmensilo, takze buni nejsi jedina kdo jsi s nulkama :sweat_smile: Co nadelame - me to taky neni po chuti ale nejak to neresim. Manza vzdycky rika ze to mensi je jeho a to vetsi Melinky :grinning:

My vcera vecer balili darecky - Mel ma toho teda pozehnane a dneska je jeste dozdobim a uklidim a budu mit. Zitra udelame salat a nachystame si kaprika na rizecky - ja je obaluji cerstve. No a taky tady bude ten Petuv bracha tak toho musim udelat vic - ma tu i spat :confused:

Ja zatim uklizela prubezne ale ted je tu fakt bordel tak uvarim jeste segedynak, nakoupim a vygruntuju odpoledne. Zitra nas cekaji navstevy tak to toho uz moc neudelam :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
Jani, my taky pouzivame sudocreme, ted ho mame misto rybilky, protoze po rybilce se mi maly oprudil a ten sudocreme je fakt super!

Honzik mi spadnul na hlavu, kdyz se sapal na zidli :frowning2: Ach jooo, mam hrozne vycitky :frowning2:

Jdu ted chvilku zehlit a zase trosku poklidit. Salated si chci taky prirpavit zitra a rizky obalim na stedry den rano, abysme pak mohli vyrazit na prochazku a uzivat si vanocni odpoledne jako rodinka ve 3 :dizzy_face:
22. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky, hrusti jezis to nemej, my jsme prvni dny co jsme zacali stoupat byli sama boule, vsak jsem to sem psala, kdyz na nej spadla zidle tak mel na obliceji dva cervene pruhy :sweat_smile: On se za chvilku nauci honzik padat a bude dobre.
Zuzik ty jo kolik tech darku mas? :grinning: To u nas to bude rychlovka :grinning:

Vse nej nej Simunkovi, hodne zdravicka.

U nas spanek super, v 11 krmeni a pak spinkal az do osmi :dizzy_face: Kez by mu to vydrzelo.

U nas je 0 tak vyzenu chlapi ven a budu uklizet. Uz je mi dobre. :slight_smile: hura.
Buni ja mam trojky a prijde mi ze mi jen trosku klesly ale jinak dobry. Jsem mela strach ze je budu mit jak psi usi. Ale nastesti ne. Holky co ja bych dala za dvojky :sweat_smile:
22. pro 2009 v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky :wink:

dekujeme za přáníčka,Šimula dostane svuj mobil :grinning: popřejem mu odpo až budem doma všichni a nejaké dobrutky :grinning:

buni já mam prsa desné,velké :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedno vetší,druhé menší..lepší už to nebude..sice se hodne zmenšili co nekojím

hrusti to neuhlídáš,nevyčítej si to..on ti spadne i když u nej budeš stát..hlavne že je v pořádku,kup mu neco na zub jako bolestné :wink:

zuzí co ta záda? teda vy tech darku musíte mít :sweat_smile: ja včera taky dobalila,ted pouklízela a vařím,ješte mám smažit šunku v trojobalu a máme kaši
zítra odpo musím do obchodu prodávat,tak budu rano mít honku,aspon udelat salát a rybí polívku..rybu až na štedry den..

andy vy už jste strojili? teda vy se máte,nás to čeká až 23 v noci tajne..to zas bude akce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malí chrní,tak jsem sem za váma odskočila ,je té práce moc a to já nijak neblbnu s vánocema..
22. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky,

včera malá měla asi nějaký děsivý sny či co, protože se do půlnoci probrala čtyřikrát, párkrát brekla a zase usnula... O půl jedné jídlo a pak spánek do osmi. Jinak se nelekejte, my těch dárků tolik nemáme, já to jen balím pomalu a vůbec mi to nejde, takže se s tím hrozně patlám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak mě to nebaví, tak to jde pomalu. :angry: Teď mi prcek usnul, tak zabalím další a večer to dobalím...

Šimonkovi přejeme všechno nejlepší!!! Krásně to oslavte :dizzy_face: Peti, záda docela dobrý, ale večer zase dostanou co proto :grinning:
Buni, prsa mi ani nepřipomínej. Změnily tvar, velikost - prostě už nejsou moje :grinning:. Nemají vůbec žádný tvar, jsou jako hadr a když jsem si teď kupovala k Vánocům podprsenku, tak jsem si vzala číslo, co jsem měla před těhu a absolutně jsem se nechytla :frowning2: Ale kupodivu mám větší velikost - jak objem, tak košíčky. :confused: Asi to je tím, jak jsou vytahané :cry: Takže po druhým dítěti na podprsenky kašlu a prsa si asi zastrčím za gumu od tepláků :grinning: :grinning:
Hrusti, nic si nevyčítej. Je to těžké, ale tomu prostě nedokážeš zabránit :pensive: Verča má teď taky bouli a určitě nebude poslední :frowning2: Až se Honzík naučí padat, tak to bude mnohem lepší, uvidíš :wink:

My zítra musíme předat dárečky tchánstvu a švagrovi a večer musím udělat salátek :grinning: Kapra a řízky obaluju až na Štědrý den :wink:
22. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
zuzí jsem se nasmála s tema prsama a teplákama :grinning: :grinning: :grinning: já mám taky vetší objem,mam novou taky pod stromek a mela jsem ji koupenou už předtím,že když odsavam tak vetší a pořad se velikost nemenší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

me volala tchyne,at jdu do obchodu,že bude s malím,tak se jdu chystat..akorat teda manža bude rád :sweat_smile: mel odpolední a hned ranní,tak doufám že mu ho nevrazí,jak přijde z práce..chtel jít spát
22. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahoj holky, u nás zase mejdlo od půl dvanáctý do jedný, ale nechala jsem ji zase v postýlce a byla hodná, tak se napůl při tom dalo spát :slight_smile: Akorát se o mě pokouší bacil, tak se snažím mazat tymiánem, musí to mít nan ás taky přece vliv, ale nevím nevím a to musím ještě douklízet :unamused:
zuzí, ty jsi vtipálek... Já teda nevím jak bych popsala svoje prsa.. Jako mám je jako, když jsem byla vyhublá na kost :grinning: Takže něco mezi nulkama a jedničkama :grinning: A to beru antiko a vždy jsem měla takoý krásný 2. No jo, ale mám je už takový od doby, kdy přestalo být mlíčko, takže už jsem si zvykla. Tom má rád sice kozatky, ale u mě má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaani, jsem se smála,,,jedno Petr, druhý Melča :grinning: :grinning:
hrusti, taky mi dnes Kikča slítla na šprucle, když se pokuošela postavit a pěkně brečela, ale za minutu jsem na ní začla dělat opičky a smála se jak prdlá, tak ono je to asi tak nebolí, spíš se leknou. Ale určitě si to nevyčítej, nikdo nemá takový postřech, aby všemu zabránil :wink:
22. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Holky,dočtu večer,máme tu babí a jdem ven.Jen jsem koukala a přečetla příspěvek od Zuzky
Teda Zuzi,tak jsem se dlouho nezasmála,fakt ten tvůj vtip a smysl pro humor je boží :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a Zuzi-ještě kojíš?Já jen z jednoho prsa trochu ráno,ale už tam nic není a je to teda i vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Holky kojí tu ještě někdo jinej?Myslím že jen Janča,že? ¨

Peti-jak tys dopadla s kojením, už tě pak po těch práškách prsa nebolely?

pá večír kouknu
22. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
buni, no já Verču přikládám po obídku a po přesnídávce. A právě jsem si myslela, že tam mlíčka už moc nemám, ale nedávno se mi stalo, že mi z prsa, kde zrovna nebyla přisátá Verunka vyteklo mlíčko :confused: Ale určo by to nestačilo na dávku, takže to řeším takhle. Veru se tím hlavně uklidní a pak usne :grinning:
22. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
ahojky holčiny

tak jsme doma. včera cesta hrozná strašné kolony uf
byli jsme za babičkou pak u našich předali dárečky a dnes jsme se ani na Staromák nedosttali prootže kolony taky šílené tak jsem nechtěla aby davídek strávil den zase v autě tak jsme jeli dom

máme už všechny dáfrky naklizeno, jen přejedu pár věcí co mám na žehlení a zítra ještě vytru aby bylo čerstvě a dnes uvařím brambory na salát zítra udělám salátek a večer už připravím tabuli na večeři abych už nemusela nic o štědrý den. jen dnes dobalím dárečky a už chci konečeně relaxovat.

vikul já mám taky pocit že furt uklízím a furt bordel. to je tím prckem určitě není tolik času a hlavně nic pořádně nedokončim a pořád volá máma a do toho tatínek taky bordelář :grinning: ale už jsem ok všechny návštěvy za náma a uklizeno celkem dobře uf.

Šimonkovi vše nej k svátečku a pusinku.
zuzík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky jste fakt dobrý že jste kojily tak dlouho

hrusti prosímtě nebud smutná takových bouchanců ještě bude jsi super máma neboj

taky se těším na prochajdu jen my tři bude to super. bude to první den relaxu po tom šíleným uklízenéí pečení vaření atd

je fakt že je vsude strašně moc lidí a naštěstí jsme se tomu letos vyhli jelikož jsem něco nakoupila na netu a při jedné návštěvě tesca a je to. už žádné n ákupní centra hurááá
22. pro 2009 v 15:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.