• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
jinak spinkání od doby kdy vylezl zub krásné. vzbudil se včera až v půl šesté a dnes jednou v jednu na papaní a pak až ve čtvr na osm což je rekord tak jsem se krásně vyspala po hodně dlouhé době :wink:
22. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
jéé, na Šimůnka jsem zapomněla.... Tak blahopřeji, vše nej nej nej a Kikýsek posílá velikánskou pusinku :slight_smile:
anitt, to je super, že už líp spinká. A měla jsi ten gel, používala si ho? Já od doby, co ho používám je po nočním kroucení až na ty medjla, ale když je hodná a kouká si, tak ať... Ono se to poddá snad :wink:
Já teď třela ten prah všude, to je děsný, co je tu věcí, hlavu mám jak střep, ale tymián je výbornej, natřu a rýma se nespouští a ani ucpaný noc nemám, až na tu hlavu :angry:
22. pro 2009 v 15:42  • Odpověz
andy ten calgel jsem použila párkrát ale ted ke konci už nee. nechci do něj cpát tu chemii pokud vyloženě neřval bolestí tak jsme to přetrpěli
22. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Kristýnka nebrečí, ale má strašně neklidný spaní a pak je schopná spát do 11, tak nevím... :unamused:
22. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
hm nevim klidně ji ho dej , já ho dávala až když nemohl usnout vůbeca i plakal. když ho nedáváš často tak to nevadí :wink:
22. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
jenom 1x denně na noc, zatím teda jen 3 dny :unamused:
22. pro 2009 v 16:45  • Odpověz
tak ten můj draveček usnul a to bez papání :confused: Až se probudí, tak si zajedeme pro pizzu :slight_smile:
Anitt, super, že Davídek takhle krásně spinká. Ty zoubky ho trápily hodně dlouho, tak teď si konečně pořádně pochrupká :wink: :dizzy_face:
22. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Anitt, ted ukazovali v telce, jak byla praha zacpana. Super, ze Davidka netrapi zoubky a pekne spinka :wink:
22. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
hrusti bylo to strašný , už jsme byli na cestě na staromák ale ta fronta začínala u anděla tak jsme to otočili prootože na to nemám nervy ani náhodou. :confounded: tak snad jindy no.

tak mám uvařené brambory na salát ale zdá se mi že jsou moc měkké no uvidím až vychladnou , aby místo salátu nebyla kejda :unamused:

andy ten calgel jednou denne je ok

jj to spinkání je fakt hned znát jsem byla celý den čilá jak rybička . kéž by to takhle pokračovatlo. alespon do vánoc :wink:
22. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
tak jsem tu :slight_smile:

den byl super a až na tu břečku,je ta zima lepší :slight_smile:

Holky díky za odpovědi,jsem ráda,že je to normální jev ty prsa,já totiž vždycky slyšela,že po kojení můžou zůstat větší,což bych brala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo,co bys dala za dvojky z trojek?Jé co já bych dala za dvojky :grinning: :grinning:

Jste šikulky jak vaříte,k nám večeře přijde s tchánovcama :grinning: Takže paráda,jen ještě zítra pořádně uklidím a bude,ale moc toho nebude,jen koupelna,wc,zem a porovnat věci,uklízela jsem o víkendu :wink:

Zuzi-takhle se mi budila K.když jí rostl zub.brek a stejnak spala,tak možná už tam příště nebude jen potrava :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
buni po tech prášcích to pak přešlo,nejhorší byli první 2 dny a tecd už ani kapka..

holky i když jen cucnou,tak pořád přikládejte,je to ta nej nej vec na imunitu..fakt je to pravda,malí na to co má za sebou,ješte krom rymy nebyl nemocny,tuky tuk..

Andy ten timian si rozpust do vany..existuje i mast pro dospelé a mají bezvadnou..zimní koupel..tu si chci objednat,pry\ zabírá taky rychle a známá ji dává i detem kapičku do vody,když jsou nachlazení
já jsem dnes mastila timiánem malého,začíná mít rymu,ale neodsáváme,spíš to jde jen slyšet :unamused:
tak at se to nerozjede a jsi pozítří zdravá :wink:

anitko tak třebas už se konečne vyspíš,já jsem vždycky když malí špatne spí uplne vyřízená,tak ti veřím jaké to je

já byla v trom obchode,hlídala babí a tatka a když jsem přišla,jak me uvydel tak hruza :fearful: řev a řev,natahoval ruce a ted večer usnul po 1,5 hodine na rukách..pry byl celou dobu v pohode,tak nevím co to bylo :unamused:
22. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak hlásím, že mám dobaleno :sunglasses: A do dalších Vánoc nechci o balení ani slyšet. Zítra tu udělám tak nějak zběžný úklid, luxování, vytírání, koupelna a prach a bude to. Odpo musím dát vařit brambory a pak budou jen následovat návštěvy :grinning: Jo a stromeček musím ozdobit, na něj bych zapomněla :confused: Měla jsem plán, že na Štědrý den půjdeme někam na prochajdu, ale má pršet, tak to asi budeme doma :angry: Taky ten sníh mohl vydržet do Štědrého dne :frowning2:
Buni, no, možná na tom něco bude, protože si do pusy rve všechno, co jí přijde pod ruku :sweat_smile: Dneska jsem jí dala látkový kapesníček, tak si ho narvala do pusy a běhala tu po čtyřech s kapesníkem v puse :grinning:
Peti, já jsem ráda, že Veru hlavně pořád to prso chce :dizzy_face: Bála jsem se, že ho nebude chtít, když je zvyklá na lahev, ale je to v pořádku :dizzy_face: Dokud mlíčko bude, tak budu kojit. Třeba se Šimůnkovi po tobě stýskalo a proto tak plakal :frowning2:
22. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz
Tak a já teď taky skoro dvě hodiny balila a ještě bych balila, ale došel papír :astonished: :astonished: :astonished: Jen 31 dárků jsem zabalila a 12 jich ještě zbývá :fearful: A pak, že tu nic nemáme :grinning: Ale kdyby ty moje zabalený dárky viděla nějaká profesionální balička, tak rovnou zástavu dostane :grinning: je samá izolepa, samej zub u papíru... Tchýni asi vodvezou :sweat_smile: Ale já teda papíry s rozbalených dárků neskladuju, provázky taky ne, tak doufám, že kromě tchýňky nikdo jiný taky neskladuje :grinning: :grinning:
Koupili jsme Kikče ještě mluvící hrnec, to bude mít samýho fischera. Má pejska, knížku, hrnec a telefon :slight_smile: Brambory, zelenina a jajka jsou hotová, řízky se rozmrazují, zítra vysát, vytřít, salát a hotovo :slight_smile:
peto, koupila jsem si febrisan horkej, je úplně skvělej, ale určo i pomáhá ten tymián :wink: Šimůnkovi se asi fakt stýskalo :unamused: Snad se mu ta rýma nerozjede, já se modlím,aby malá ji nechytla zase ode mě, mám trauma s odsávání větší jak ona :frowning2:
Tak dobrou holky :slight_smile:
22. pro 2009 ve 23:55  • Odpověz
andy, tak to mám hroznou radost, že nejsem takovej balící barbar jen já :grinning: :grinning: Já to mám taky zubatý až do pryč a bez izolepy ani ránu :wink: To bych nezabalila nic :grinning: Tak a valím do hajan. Tak dobrou a klidnou noc, holky :wink:
22. pro 2009 ve 23:58  • Odpověz
ahoj holky,

my spaly celou noc a v 6 budíček :slight_smile:

A mám ted dost zkaženou náladu,protože u nás prší je +4 st a všude blato a mlha,fakt super vánoce :frowning2:

A to jsem se těšila,že snad na štědrý den konečně přijdu do vánoční nálady a asi to teda neklapne,ven se taky nedá jít.ach joooooo :unamused:
23. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás noc opět tragédie :frowning2: 'Naivně jsem si myslela, že když odpolko spal jen pul hodky, ze pujde spat driv. Ani nahodou, usnul v 8, do pulnoci jsem k nemu asi 3x vstávala, v pět hod stál vyspalý v postýlce a řval, že si ho nikdo nevšímá. Ach jooo :unamused: Pořád přemýšlím, co jsem udělala špatně nebo co se změnilo, že nespí :frowning2: Jediný, co mě napadlo je to, že jsme přestali cvičit a pak že jsem mu přestala dávat jogurta k odpoledni sváče a dávám mlíko. No, tak dneska mu dám zase jogurta a uvidíme. Fakt už z něj nemůžu. Přijdu si, že mám doma novorozence a ne 8-měsíční mimi :unamused:
No nic, nebudu vás zatěžovat svýma starostma.
Užijte si přípravy na zítřek. Tenhle rok poprvé ve třech, někdo ve čtyřech :grinning:
23. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás se dne po dlouhý době docela spalo :slight_smile: Žádný mejdlo :slight_smile: ale za to nás v 9 vzbudil pplák, zvonil jak na lesy blb :angry: A to Kikča tźase usnula až před 10. :unamused:
hrusti, tuhle otázku jsem si pokládala a stále pokládám i já, co dělám špatně, že nespí tak hezky jako dřív a proč se u ranního jídla místo usínání budí....? :confounded: Asi za to nemůžem, musíme čekat, že se to poddá :unamused:
zuzik, no jo, já taky nejsem moc zručný typ :grinning:
23. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
ahojky holčiny

tak já opět v zápalu uklízení :grinning: ale už jen vytřít obývák a horní patro manža, pak udělám salátek a jdeme na prochajdu. odpo dobalím darky pripravím stůl a zítra havaj.

peti je fakt že já jssem kojila docela krátce asi 4 měsíce a to ne plně ale Davídek neměl ještě ani rýmu prostě vůbec nic tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk :wink: ale zase jsou děti co jsou kojeny dlouho a plně a jsou pořád na hromadě tak nevím no asi je to i v genech.

tady je teda taky hrůza počasí mlha a prší sníh normálně zmrzlej déšt ale ven musím potřebuju petržel na ozdobení salátu a nějaký ozdubky na dárečky aby to bylo pěkné a izolepu používám taky nedovedu si to bez toho vůbec představit. :confused:

tak u nás noc super jednou jídlo jinak klid a budíček v půl sedmé takže ok.

hrusti a nemáte moc teplo v místnosti? nebo ty zuby? nebo ten syndrom separační . určitě to přejde a bude zase dobře :wink:
23. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Anitt, v mistnosti urcite moc teplo neni, protoze je to nejchladnejsi mistnost v byte. Dr rikala, ze ma natekle dasne, ale kdyz si ho vezmu do naruci, tak se hned zklidni, tak nevim, jestli kdyz by to mel od zubu, jestli by jako nerval i kdyz ho chovam. No fakt nevim, ale uz jsem z toho na kebulku :frowning2:

My mame ode dneska taky doma tatku, tak az se Honzik vyspi, tak pujdeme na obidek. Ale venku je fakt hnusne, tak snad sebou nekde nesekneme :wink:
23. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc zase na houby :frowning2: Usnula v osm, v půl jedné se vzbudila, papání, usnula, ve čtyři znova na nohou, usnula a ve čtvrt na šest byla zase hore. Usnula nějak kolem šesté a vstávala v půl osmé. Vůbec nevím, co s ní je :frowning2: Spala tak krásně a teď tohle.

Hrusti, tak to máme úplně to samý s tím spaním :frowning2: Nevím, ale na zoubky mi to nepřijde. Jen doufám, že to brzy přejde :frowning2:

Tak a já jdu vařit brambory :grinning: Venku je tak hnusně, že nemám vůbec náladu na nic :frowning2:
23. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
tady je pěkná ledovka, fuuj, chvilku prší, chvilku sněží :unamused: Holky, jedete někdo k rodičům na Vánoce nebo jste všichni dom?
jsme mamce objednali robošéfa z tv a ty blbci nám k němu ještě asi něco přidali, přišel balík za 2400Kč míst 1500Kč :angry: fakt mě štvou, jsem ho ani nepřevzala a musím tam zavolat... :frowning2:
23. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
ahoj holky,

tak ja vcera pres hodku zdobila darecky, ale jsem nadmiru spokojena. Pak hodim nejake foto - melince jsem si dala nejvic zalezet a ta to ani neoceni :grinning: Vcera jsme zdobili stromecek - letos slamenkama - vloni byli totiz banky tak to musime stridat aby jsme se s manzou nehadali :grinning:

Holky co davate detem k snidani? No my sice pred chvili vstavali a Mel porad otvirala pusinku tak jsme ji dala presnidavku se susenkou a asi ji jeste dokojim at nestrada :sweat_smile: Dneska musim jen vysat a vytrit, salatek udelat a asi zehlit a mam hotovo. Nejak toho je hodne tak snad to stihnu.Ale mam manzu tak ho zaprahnu do procesu :grinning:

U nas je taky snih pryc ale ja to cekala - to tak hlasili a je tam i teplo tak nechapu naco jsem objednavala Melci tak teplou kombinezu :sweat_smile: U nas se taky spi pekne. No jen dneska rano mela 2x prujem tak doufam ze to budou zuby a ne nejaka viroza.
23. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
přidalajsem tam 3 fotečky :slight_smile:
23. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
hrusti tak to jsou zuby Davídek se u mě taky uklidnil, oni nechtějí být s tou svojí bolestí sami tak je jim líp u nás no,.musi se tím projít my máme klid od chvíle kdy zub vylezla další jsou prý pak už lepé snášeny.

andy jsme doma . loni jsme byli ještě u našich ale ted už budeme jako rodinka doma společně

jani penízky ti letí na učet děkuju moc
jinak se mi tak y moc líbí stromeček ten staročesky zdobený příští rok ho možná uděláme. jen mašličky oříšky slaměnky a řetěz z popcornu to vypadá nádherně romantcky. taky pak nafotím náš stromek ale s Davídkem aby to nebylo hned smazáno :grinning:

andy jsou to blbci co vám to tam ještě dali??? no jo no obchodníci pěkný vychcánci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
jinak dogruntováno definitivně a salátek hotov uf takže konečeně začne vánoční pohoda :slight_smile:

holčičky a zlatíčka maličká přejeme vám s Davídkem moc krásné Vánoce , ať jsou ta naše zlatíčka hlavně zdravá , spokojená a hodná. Přeji vám i hodné tatínky at nezloběj a pomáhají nám víc a víc :wink: ať nám miminka krásně rostou a at jsme tady spolu všechny zase další rok . jsem ráda že vás tady mám a doufám že to tak bude pokračovat i nadále a bude daleko víc i osobních setkání.

Pusinku všem a hlavně krásné klidné a pohodové Vánoce se spoustou krásných dárečků vám přeje
Anitt + Davídek
23. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my dneska jedeme k babičce, zítra k dědovi, pak večer doma, další den tchánovci, další den naši, to zase bude všechno v běhu :unamused:
Vánoční úklid hotov nemám, nebylo kdy, ale důležitá je pohoda domova a to tu je :grinning:

Hrusti, tak Anča měla naprosto to samé jako Honzík a nakonec to zase bylo o žrádle, přidala jsem jí jedno jídlo a je už zase zlatá, tak ho zkus víc napucnout, třeba fakt potřebuje zrovna víc papkat.

Já dárky taky už zabalila, ale moc jsem se s tim neprděla, neni čas. Letim dělat salát, čusky-fusky.

K.
23. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jak tady čtu, jsem na tom podobně jako Hrusti. Natálka taky spinká teď hrozně. Furt se budí a za noc ji musíme několikrát utěšovat, ne-li vytahovat z postýlky. Taky přemýšlím co se děje, ale na zoubky to tedy rozhodně nevypadá.
Dnes jsme byli u doktorky a máme 8,35 kg a 71 cm :wink:

V pondělí jsme oslavili první sváteček a dnes už panuje doma celkem klid. Akorát musím udělat salátek, mňam, na něho obrovskou chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak holky a miminka, přejem vám krásné Vánoce, ať si to ty naše miminka poprvé krásně užijí a žádné stresy, jen krásnou vánoční pohodu a šťastný Nový rok 2010 vám přejí všichni tři Tomáškovi :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj hoky,
přejeme všem maminkám a miminkům krásné Vánoce a šťastný celý nový rok. Hodně dárků pod stromečkem, lásky a hlavně zdravíčka. :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
holčiny fotečky s Vánočním stromkem a Davídkem v albíčku,
23. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
ahoj holky,

anty a on nekdo balí bez izolepy :astonished: :grinning: já bych to jinak neumela,holky klídek,dyt se to rozerve ne??
my rano pokoupili zbytek vecí na salát,ješte 2 darečky,jsem neodolala,teda 3,ale prcek to dostane hned :grinning:

holky s tím spánkem a pláčem je to i nás par dní,včera se ješte nekolikrát zbudil a musel se chovat,což u nas v noci neznáme :unamused:

my budeme doma a jezdit po návštevám až 26..letos prvne budem 25 doma,tady byvá na namestí každy rok živy betlém a ješte jsme ho nevydeli,tak se chceme podívat..dojedou i naši a brácha..
večer nás čeká stromek,míváme takovy hooodne veselí a barevny,já to teda nemusím,ale decka to milují,tak kvuli nim..

pádím vytřít koupelnu a ješte se určite ukážu,oddechnu si tady :wink:
23. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.