• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Anit, stromek máte překrásnej a Davídek jak hezky sedí na krtkovi, hehe.
23. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
Buni, tak já mám prsa taky měkký, menší asi ne, sice se mi to zdá, ale podprdu nosím stejnou, takže budou stejný. Řekla bych, že se změnily spíš na omak, než na vzhled, možná jen trošku, asi to zase bude nějak v genech, někomu se strie dělají, někomu ne, někdo to odnese na prsou…., já jsem zase krutě poznamenaná dole, tam je to ošklivý, takže to zase trápí mě, ale zabít se kvůli tomu nepůjdu.

Zuzíku, to jsem se zase pobavila u tvé hlášky se zastrčením za teplákovou gumu.

Peti, už jsem zdravá, jen rýma, ale to neřešim.
23. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
andy bodejt by ti přibrala :grinning: když u toho spí..a na te další fotce je jak svetluška :slight_smile:
anit Davídek už hezky sedí :wink: a ta fotka s tou čepicí je super :slight_smile:

holky taky chci popřát krásné,pohodové svátky,plne usmevu a štestí našich prcku...
do noveho roku přeju at je krasnejší než ten letošní,at jste vščichno zdraví a at se tu za rok spolu zase sejdem :slight_smile: chci vám moc podekovat za podporu po porodu Šimulky,moc mi to pomohlo,mám vás moc ráda..dekuju
23. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Holky i my s Honzíkem se přidáváme k vánočním přáníčkům. Přejeme všem jarním maminkám a miminkům pohodové vánoční svátky bez zbytečného stresu, hodně zdravíčka a pohody v roce 2010 :slight_smile:
23. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
Karca, myslis, ze ma Honzik hlad? :grinning: No ja nevim, on zrovna pribirat nepotrebuje :sweat_smile:

Anitt, Davidkovi to u stromecku moc slusi. To jsem zvedava, jak ho budete od nej odhanet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andy, tedy Kiki pri obidku spinka, ju? :grinning: To se tedy nedivim, ze si udrzuje modelkovske miry :grinning:

My jsme byli s tatkou na obidku, udelali si prochazku. Ted jsem dodelala salat. Konecne si hodim nohy na gauc a pujdu si cist casaky, co jsem si koupila :grinning:
Fotecky se stromeckem pridam zitra, protoze manza byl zase chytrej a vyndal stromecek z balkonu az rano a ted se divi, ze je v kyblu, co je stromek, porad led :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze zdobit budeme asi zitra dopolko :grinning:
23. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Ahoj holky,
Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků mnoho dárečků pod stromečkem a ŠTASTNÝ NOVÝ ROK 2010.
Dodatečně přeju všem co tu měli svátek, trochu jsem se zapomněla v práci a s malým tak se omlouvám, každopádně se zkusím polepšit.
Mimo to byly jsme na ko u dr. a máme v 8měsících 9kg 71cm , dívala jsem se i na vaše maličký ratolesti a máte je všichni krásné a krásný .
Přidám do alba fotky čerstvé.
Pa mějte se opravdu krásně o svátky :dizzy_face: :slight_smile:
23. pro 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahoj holky, jen na skok, krasny fotecky :slight_smile: Andy ta svitici je super :grinning: Anitt pekny stromecek :wink: Jen mam pocit ze to az tak nevynikne na tech fotkach. I ja jak jsem fotila loni, tak nazivo byl mnohem hezci.
Jani darecky vyfot to jsem fakt zvedava :slight_smile:
Ja uz mam taky zabaleno, taky si pomaham izolepou ale stuzky a tak tam davam :grinning:
Moc me mrzi ty vase trable se spinkanim :frowning2: Tak at se to zlepsi. U nas se spi porad dobre. Nejlepsi bylo kdyz jsem balila toho psa od fischer price, porad kecal, cokl ukecanej :grinning:
Buni jj kazdej chce to co nema. :grinning:

Taky vsem prejeme krasne svatky a Stastny Novy rok 2010 :dizzy_face:
23. pro 2009 v 16:44  •  1 dítě  • Odpověz
Holky kuk do alba mame tam PF pro vsechny :grinning:
23. pro 2009 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky marek je super že se máte dobře zajdi častěji. :wink:

misi přesně nevinikne tolik možná až večer to bude lepší jinak je hezčí nez na fotečkách, je ti už lépe?

do toho psa od fp musíme dát jeětě baterie , jsem hrozně zvědavá jak bude Davídek reagovat na ty hračky teda fakt . mě čeká ještě to balení dárečků a pak už nic.

hollčiny co vaříte zítra k obědu , já udělám asi jen čočkovou polévku a nechám nás hezky vyhládnout aby jsme se těšili na véču :dizzy_face: a možná zlaté prasátko :grinning: :grinning: :grinning:
23. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
u nas se vari jen bramboracka :slight_smile: a jidlo az vecer. Teda mame jit na navstevu a Eli chrape uz hodinu. Ach jo.
23. pro 2009 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ta fotka je super!!! :grinning:

Anitt, my jime j obedu vinnou klobasu. Ja vim, nic pro vegetariany :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
misi, rozklikla jsem Tvojí fotku a musela jsem se pěkně smát, Scotty s rohama jako sob :grinning:
Na tý svítící fotce, to jsou je diody, aby jste si nemyslely, že necháváme hrát Kikču se světýlkama a diody nepalí níc :wink:
Jo, mně ten hafan taky furt mluví, když na něj šáhnu... Nejlepší je: Chytil jsi mě za prstíky ! :grinning:
marek, Davídek je taky kus chlapa :slight_smile:
Tak a přidávám se k přání všem přeju ty nejkrásnější Vánoce a hlavně zdravé a hodné dětičky a pomáhající manžílky a přítele ( já a zuzik) :slight_smile:
23. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Misi fotka supeeer - uz me dosla na mail a scoty je fakt fesak - bych vubec nepoznala ze je to pes :grinning: No a Eliasek jako santa taky super - doufam ze melci donese nejaky darecek.

Ja ted narychlo taky vytvorila pf, tak juknete do alba - a vsem preji moooc pohodove Vanoce - hlavne zdravicko do dalsiho roku, protoze zdravi je nejdulezitejsi - to ostatni uz prijde samo, ale vsem samozrejme preji to nejvetsi NEJ. Mejte se krasne milacci - moc Vas s Melinkou libame a doufame ze se tady ta druha rodina nikdy nerozpadne.

A ja jdu konecne umyt zem a mam hotovo :sweat_smile: Melca chrni, tak jeste pomuzu mamci s vanockama :wink:
23. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Jani super, Melca je tak nadherna, uplna princezna. :slight_smile: Ja to fotila taky dneska, byl to mazec, Scotty je perfektni, drzi a posloucha idealni model ale Eli je sidlo a ta cepka mu porad padala, porad chtel lozit no bylo to narocny :grinning:
Uz jsme doma z navstevy, byli jsme u kamaradky, maji novy dum a naaaadhera, taky bych neco takoveho do budoucna brala :slight_smile:
Andy ja si myslela, ze jsou to diody, myslim ze jsi psala , ze je miluje a nechce je odevzdat :slight_smile:
23. pro 2009 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz
Holky, tak máme za sebou první pád z postele - 39cm :frowning2: A je to teda moj vina, ona už se solidně pohybuje, i když krabím stylem, byla během 5 vteřin z jednoho konce na druhým a bác na plovoučku. Má bouli na čele, chtěla jsem jít k dr., ale Tom říkal, že to zase nebyla nějak extra výška, a brečela tteda jen chvilku.. Akorát mě děsí, že pak asi za 15min. usnula, byla už od 4 vzhůru, takže už byla solidně i před pádem unavená. Ach jo :frowning2: jsem matka..
23. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
andy kliiid stane se to asi jednou každé z nás., hlídej ji a máš i monitor dechu ale pokud nespala tak dlouho tak usnula unavou. neboj . pokud nezvrací a nebyla malátná tak je to ok. nebyla to zas tak hrozná výška
23. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
Tak holčinky,mám poklizeno a ted už bude jen klídek :slight_smile:

Všechny fotečky jsou úžasný a dětičky a samozřejmě Scooty nádherní :dizzy_face:

Melinka je teda kusanec,jsem jí dlouho neviděla :astonished:

My s Kačenkou taky přejeme všem krásné vánoce plné pohody,radosti a smíchu a do nového roku jen to nejkrásnější a hlavně zdravíčko :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Andy,taky se mi to už stalo a to jsem se divila,jak se to může stát :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malá měla jen malej červenej modráček na čelíčku a taky plakala jen chvilku.
Neboj to nic nebude,plovoučka je měkká a je pod ní taková guma,takže péruje,horší by byla dlažba :wink:
Malá byla jen unavená,tak usnula.Ráno bude v pohodě :wink: Nic si nevyčítej,příště už se to nestane :wink:
23. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Holky, díky za podporu. Já chtěla hned volat do nemocnice a přesně buni, jak píšeš mi řekl i Tom, že ta plovoučka je měkká a nebyla to moc velká výška. Už si dám moc velký pozor.
jaani, Melince to moc v PFku sluší :wink:
23. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
Andy to se stane, holt uz to nejsou lezici miminka :frowning2: Pokud ti neusinala hned nebo nezvracela, nemela rozsirene zornice tak by to melo byt ok.
U nas je dneska taky boule. Malej lezl a nejak to neodhadl a narazil celem hlavou do nohy od konf. stolku. Primo do hrany. Ja byla v koupelne, hlidal manza. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chudacek no plakal pekne, bouli tam ma desnou a jeste takovou carku fialovou jak se prastil.
Tak uz mam nazdobeny stromecek :slight_smile: Mam ho jen slamenkama a sem tam cervene jablicko. Zitra nafotim a dam ho do albicka. Ted jdu delat jeste salat, manza uz udelal polivku.
23. pro 2009 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

my měli náročné odpoledne, od čtyř do osmi jsme objížděli příbuzné s dárkama a na oplátku jsme si přivezli vánočky, cukroví, štolu a dárky :grinning: Zítra asi udělám burzu na cukroví a vánočku - njn, maminky se bojí, že jim pomřeme hlady :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přijeli jsme v půl devátý, Verču jsem nechala do půl desáté vyblbnout, protože spala skoro pořád v autě. A pak usnula jako když ji do vody hodí, tak doufám, že to ještě nějakou chvíli vydrží. Před chvílí jsem dodělala salát, zítra už jen umyju nádobí a vyluxuju.

Andy, Kiki bude určitě v pořádku. Když děti po pádu pláčou, tak je to prý dobré znamení. To jsem se dozvěděla na pohotovosti. Horší by bylo, kdyby byla malátná, zvracela a tak. Vím, že to naštve a zamrzí, když je to tvoje chyba, ale stane se to každé z nás :pensive: Jinak Kikče to moooc sluší :slight_smile: S těma diodama vypadá jako mimozemšťanka :dizzy_face:
Jani, krásné PFko. Melince zlatá opravdu sluší :grinning:
Misi, také máte krásné PFko :grinning: Scotty je opravdu zlatej, že takhle drží a pózuje :grinning: A spolu s Elim jsou nepřekonatelná dvojka :grinning: Bouli na čele máme taky, myslela jsem, že se do Vánoc zahojí, ale nevypadá to tak :sweat_smile:
Anitt, my si dáváme k obědu jen Vánočku s čajíkem a večer dělám hrachovou polévku :slight_smile: Davídkovi to u stromečku hrozně sluší. A jak se krásně směje :dizzy_face:

A teď bych vám všem chtěla popřát šťastné a veselé Vánoce plné pohody, klidu a rozzářených dětských očí :dizzy_face: Do Nového roku vám přeji hodně moc zdraví pro vás i všechny vaše blízké, lásky, spokojenosti a štěstí. Ať vám dělají děti i tatínkové samou radost :wink: :dizzy_face: Doufám, že se v této sestavě budeme tu na koníkovi scházet i v roce 2010 :sweat_smile: Mám vás moc ráda a posíláme s Verčušáčkem pusinku :slight_smile:
23. pro 2009 ve 23:42  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,

Krásné prožití vánočních svátků,mraky dárků pod stromečkem a hlavně hodně zdravíčka do nového roku.....Vám,miminečkům,rodině

Stromeček,dárky už máme přichystaný.Salátek udělaný a vánoce už mohou začít!!!!!
Zítra už se sem asi nedostanu tak jsem Vám chtěla popřát a hlavně Vám říci,že vás mám moc ráda a jsem šťastná,že tu mohu být tak dlouho s Vámi.Některé znám osobně a některé jsem poznat nemohla,protože jsme moc daleko,ale vím,že jste úžasné a v novém roce se to třeba povede.....

Zítra budeme fotit tak uvidíte naše zlatíčko poprvé u stromečku :slight_smile:

Krásné fotečky.......
23. pro 2009 ve 23:50  • Odpověz
Holky tak ja pred chvili dozehlila :grinning: jeste jsme vecir delalis mamcou vanocky :sweat_smile:

Mel radi v postylce a Peta chrni tak jsem zvedava kdy usne, tak jdu jeste napsat bratrankovi do Svycarska maila :slight_smile:

Jinak dekuji za pochvalu pf - me se teda ty saty co ma Mel vubec nelibi ale dostala je od tety tak musi jit videt ze je mela aspon jednou na sobe - me se takove kyce nelibi - na zitrek (teda uz dnesek mam nachystane lepci) :grinning:
24. pro 2009 v 00:41  • Odpověz
andy z padu si nic nedelej - takovych tukanecku jeste bude - hlavni je ze je v poradku a ty si to za vinu hlavne nedavej - to se stane i tomu kdo ma dite porad pod dozorem :slight_smile:
24. pro 2009 v 00:42  • Odpověz
Dobré vánoční ráno!
Dneska u nás noc kupodivu dobrá. Asi dárek k vánocům :grinning:
Mám hotový salát, obalené řízky, ozdobený stromeček. Ted chvilku relaxuju, když Honzík spinká a za chvíli jdu chystat obidek.
Venku je tedy fuj fuj, to nevím, jestli půjdeme někam na procházku po obědě :frowning2:
Hezké vánoce!
24. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
Hezké vánoční ráno :slight_smile:

U nás noc výborná, spinkala v kuse od desíti do osmi :dizzy_face: Asi vánoční dáreček, kéž by to pokračovalo :sweat_smile: Odpoledne nazdobíme stromeček, teď jel Petr ještě pro nějaké suroviny na chlebíčky a ovoce na mísu.

Krásné Vánoce!
24. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Zuzi, vidis, dneska Veru i Honzik pekne spinkali. Snad se to zacne vracet do normalu :wink:
ja jsem se na chlebičky tenhle rok vyprdla, budeme je mít u našich i u tchánovců, takže na to prdím :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
hrusti, mě zítra přijedou tchánovci, tak je musím na zítra připravit :grinning: Jsem koukala, že i Honzík krásně spal :wink: Tak snad jim to vydrží :wink:
24. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj mamči,
včera už jsem sem nešla,šli jsme spát ve 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: meli jsme gratulanty Šimulkovi a pak stromek a uklidit :rolling_eyes:
no mazec..ted se tvoří svícny,Eliška s manžou a já mám chvilku na vás,,

miši ta fotka je bomba :slight_smile:
jani Melince to nahodou moc sluší,k vánocum patří i nobl ohoz,moc pekne udelané :wink: ,
marek jsem ráda že ses ozvala :slight_smile:
andy už dobrý? to se fakt stane hned..

holky krásné vánoce a užuijte si to večer a hodne fotit,at se je na co dívat :slight_smile:
my jdeme na hřbitov..jo a manža teda nejí,pry chce vydet prasátko,ale na to já nejsem,jsem mu řekla,že už jsem ho vydela předevčírem,když si přihnul s chlapama a pekne se nacpu :grinning:
24. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahojky krásné vánoce holčiny

my dnes noc teda jakž takž je super že už máte klídek a noci jsou lepší :wink:

užijdte si to krásně a hodne dárečků
24. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.