• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahojík mamči a mrňouskové :slight_smile:

Přejeme všem krásné prožití vánoc :slight_smile:
Dala jsem přáníčko do alba.

My jsme dělali salát už včera, tedy manža dělal k salátu mě nepustí. Já Teď smažíma obaluji řízky kuřecí a vepřové a Pangasia, mnam. Chlebíčky jsme s manžílkem udělali ráno. Holky udělaly cukroví, moc se jim povedlo a vypadá moc hezky. Švagrová přivezla cukroví včera, takže máme vše a netrpělivě čekáme na večer na Ježíška :slight_smile:
24. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Jsem tu jen na skok mezi pečením řízků :grinning: Odpoledne jsme si udělali peknou prochazku na Vysehrad, dali svaracek a ted uz delam veceri.

Davidkovi vse nej k 8 měsícům. Pěkně mu to vyslo :grinning:
24. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
HOLKY, taky se přidávám k přáním, klidné a hezké vánoce.
24. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
holky,krásný štědrý večer přeji.

U nás vše proběhlo k naprosté spokojenosti :dizzy_face:

Davídkovi vše néééj :slight_smile:
24. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Holky, Kíkinka byla pak v pořádku, dnes má jen modrou tečku na čelíčku, jak psala bunicka. Naštěstí celou noc byla ve svý postýlce pod monitorem a bez mejdla :slight_smile:
Jinak u nás vše v poho, akorát těch dárků, uff, já rozbalovala za sebe a Kikinku a dělala jsem to přes hodinu :astonished: Kam my to dáme :grinning: Jinak Tom mi udělal moc velkou radost, dostala jsem foťák se Cyber shotem :slight_smile: Tak teď už tu budou jen hezk fotečky, ne ty nic moc z mobilu :grinning:
Dufám, že u všech bylo vše v poho :wink: Davídkovi vše nej :wink:
24. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj holky, já tu pomalu a jistě upadám do vinného kalu s kámošem Chenetem, Petr tu chrupká a Veru taktéž :grinning: Tak mám mejdlo zase jednou já :grinning: U nás vše proběhlo v klídku, Veru dárečky ani stromeček nijak nenadchly, myslela jsem, že bude víc nadšená :pensive: Ale z odrážedla má veeelkou radost, furt mu bacala na čumáček, co hraje. Jestli to pak bude dělat celej den, tak tomu lvíčkovi budu muset vyrvat baterky, jinak mě picne :grinning: Jinak to bylo moooc krásné Vánoce, fakt jsme si je užili :dizzy_face: Jen mě nakrkla máma, ale to je standard :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: Nevím, co tím sleduje :grinning:
Davídkovi přejeme všechno nejlepší!!!! Hlavně zdravíčko :wink:
Andy, super dárek, já si budu muset pořídit mobil, dneska mi můj kleknul, pech no :frowning2:
24. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás také hezké Vánoce, sice to byl shon, ale vše klaplo. Dostala jsem taky novej foťák, pouzdro na foťák, tak jsem nadšená, pak knížku s receptama od Polreicha a DVD jak vaří, kastrůlek, pokličku, knížky Scarlett 1, 2 a Rhett Butler a sprcháč.
25. pro 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj holky,

Tak celou noc se krásně spinkalo :dizzy_face:

Zuzi-mně včera taky odešel mobil.Kačka s ním třískla o stůl a přestal svítit displei,ale večer jsem ho náhodně zapla,jestli ještě nedošlo nějaké veršování a zase displei krásně svítil :grinning: Mám samoopravovací motorolu :grinning: Jsem byla šťastná jak blecha a to byl pro mně nejlepší dárek,protože jsem závislá na věcech na který jsem zvyklá a jinej bych nechtěla :grinning: :grinning:

Jinak asi 2 dny už nekojím ani ráno,Kačka to už sabotovala,že tam nic není a chce pořádný mlíko hned a né až co si vydoluje kapku z kozenky,takže konec :pensive: Je mi to trošku líto,byl to krásnej pocit(kojení)Ale naštěstí jsme přestávaly postupně :wink:

Já jsem dostala krásnej svetr z Orsay,vonavku,2 krémy na obličej,olej Fenjal do koupele,Anew na vrásky,hodinky,krémové máslo na tělo,flašku Portského+skleničky,polštáře-ty už dřív,permici do fitka na Power plate....a možná ještě něco,ale to si ted nevzpomenu :grinning:
25. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
holky,dala jsem malé kousek vánočky.Myslíte,že to nevadí? :sweat_smile: :confused:
25. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
..tak už mi ten mobil zase nejede :frowning2: béééééé
25. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojte milacci - ja ted vstavala, Mel chni v posteli na mem miste a Peta jeste lezi. Byly to moc krasne Vanoce. Darecky jsme donesli k nasim a tam jsme vsichni vecereli - bylo nas 6 + Melinka a Kethynka - mam rada kdyz jsme na Vanoce vsichni pohromade a ted s nama byl jeste Petuv bracha tak to bylo fajn. No darecku teda mooc. Andy ja taky rozbalovala i za Melinku a Peta s mym brachou a jeho brachou tocili a fotili tak mame tak milion fotek ale myslim ze kazeta na kamere stacila jedna :grinning:

U nas byla Mel nadsena ze zacatku ze stromecku - uplne byla v udivu a pak ji nadchly kulicky v bazenku, zirafa-takovy hrajici tobogan a odrazedlo medi pu - byla uplne nadsena az jsem se sama divila ze to tak proziva :sweat_smile:

Ja dostala takovy supracky robot do kuchyne, bundu, triko-rolak, spesl nuzky na aranzovani, zaclonu co jsem si vybrala do kuchyne, alveo, sklenicky na cokoladu, penize a myslim ze jsem na neco zapomela - no mela jsem toho pozehnane - jsem si to ani nezaslouzila ale pro me je fakt nejdulezitejsi ze jsme se sesli cela rodina a pak dosla segra s rodinou tak to bylo super a sedeli jsme asi do pulnoci. V tomhle je nejvetsi kouzlo Vanoc. A ja se jdu konecne probrat, posnidat domaci vanocku a trosku ten mrdajs poklidit :grinning:
25. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
ahojky holčiny

tak teda Vánoce supeeer
dala jsem fotečky do alba. nejdřív jsme rozbalili darečky Davídkovi a pak jsme ho umyli a dali spinkat byl neuvěřitelně unavený a spinkal až do pěti pak papání a budíček v půl sedmé takže pohoda.
když jsem davídka uložili dali jsem si super véču a dárečky :slight_smile:
já jsem dostala super hodinky swarovski kde není kov takže nebude alergie huráááá

pak dolce gusto kávovar nemůžu se dočkat na kafíčko. pak stíny , gel na celulitidu od vichy prý zabírá tak uvidíme (to byl můj požadavek :grinning: :grinning: ), šálu rukavičky a čapku, a natáčky nahřívací na to se těším mooooc až si udělám konečně vlasy jsou rychlo nahřívací tak nestrávím hodiny u zrcadla .

taky jsemuž poklidila a dnes jedeme k našim na oběd a zítra si tchánovci. pak už jen pohoda doma. a od prvního hubnutí nabraných kil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :fearful: :confounded: :angry:

krásný první svátek vánoční.
25. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,zdraví Vás Petr :grinning:

Jinak vánoce byli také super,ale stromeček jako kdyby u nás nestál :wink: Kryštůfek úplně v pohodě.A nejlepší hračka u nás byly papíry,které jsem mu neustále vyndavala z pusinky :grinning: Ale dobrý.....U nás dost hektické,protože máme na štědrý den spoustu návštěv :astonished: Příští rok to necháme na svátky a štědrý den chci mít v klidu :confused:
Ale super....prcek byl také vyřízenej.Jdu dodělat obídek,přijedou pražáci.Pak kouknu na fotečky a také přidám :slight_smile: Pa pa sluníčka
25. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky. To je fajn, že všem se to tak vydařilo.
vikul, u nás zase bodovala mašle :grinning:
Byl na Vás všechny Ježucha hodný :slight_smile:
Kiki byla nějaká nedospala, ták už od 12 chrupčí zase, tak jsem zvědavá kdy se vzbudí, oběd už prospala :grinning: ¨Byla tak unavená, že se lekala každýho slova, kašle, prudšího pohybu, tak jsem se bála, aby to nebylo z toho pádu, ale tady mě uklidňujou, že ne.
Jdu přidat fotečky :slight_smile:
25. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
25. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
jméno: andykov, heslo: jarnacci :wink:
25. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se hlásím:slight_smile: Včera už jsem se sem nedostala a dneska jsme byli celý den u našich. Štědrý den byl fajn a opravdu štědrý :grinning: Akorát Honzíkovi se asi nejvíc líbil stromeček, pak pejsek do FP a takový točící hrající míč, zbytek dárků nic moc. Dneska u našich dostal taky dárečky, tak jednoznačně vede chodítko tygr od FP a xylofon :grinning: A já si musím pořídít balení prášků na hlavu, až mi to tady všechno bude vyhrávat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já jsem byla taky hodná. Dostala jsem ruční vysavač, poukázky na nákup do Spencera, nový parfém od Hugo Bosse, biokuchařku, kalhoty na cvičení, kosmeticku Body Basic a už nevím, asi jsem ještě něco zapomněla :grinning:

Jsem ráda, že se vám všem vánoce vydařily. Mrknu na fotečky :slight_smile:
25. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Holky, krásný dárečky. Anit, to jsem ani nevěděla, že existují takové natáčky, hodíš mi odkaz?

Andy, krásný fotečky, měli jste pidi stromeček a pidi Kikinku, hehehe.
25. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Holky, hodila jsem fotecky, muzete mrknout :wink: Hezky vecer :slight_smile:
25. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska byl den docela náročnej a zítra bude taky :frowning2: Verunka byla hodná, dneska jsme byli u tchánovců a u švagra a zítra přijedou tchánovci k nám a pak jedeme k našim. V neděli vyrazíme na Staromák a budeme od příbuzných odpočívat :grinning: Je to náročné :grinning: Fotečky vložím později, musím je upravit a zítra budeme ještě stopro fotit, takže to tam hodím zítra večer. Verunka už zjistila, že stromeček píchá, a že třásně jsou od toho, aby je jedla :grinning: Dneska u tchánovců dostala panenku, holky, kdybyste viděly, co s ní dělala :grinning: Normálně ji řezala, protože panenka povídá máma, táta a pak brečí a to se na ni vždycky vrhla a bušila do ní. Zítra stáhnu fotky a zkusím to uložit na FB, jestli to půjde :grinning:

Já byla taky moc hodná, dostala jsem mikinu, tričko, voňavky, 3l různých druhů Chenetů, řetízek s přívěskem, anatomický polštář, penízky, kuchařku, sadu svíček a strašně moc kosmetiky a hlavně kávovar Dolce Gusto :dizzy_face: Ten jsem si hrozně moc přála, za chvíli půjdeme okoštovat Capuccinko :grinning:

Holky, moc krásné fotečky máte :dizzy_face:

Užívejte si sváteční chvíle :slight_smile: Mějte se moc krásně,
25. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
Taky jsem dala pár foteček.Jsem utahaná jak kotě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

máte krásný fotky a dárečky :wink:

pěkný svátky...pá
25. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
Buni, hezký fotečky, mi přijde, že má Kačka děsně dlouhý nožky, bude asi modelízna :dizzy_face:
26. pro 2009 v 06:49  • Odpověz
Ahoj holky!
Jdu vás rychle pozdravit. Dneska nás čekají opět návštěvy :wink:

Mrkla jsem na fotečky. Melince i Kačence to tam moc sluší!

Užívejte si svátky s rodinkou :slight_smile:
26. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky,

také vás jdu rychle pozdravit a koukla jsem na fotečky a moc krásné:slight_smile:Honzík byl oháknutej stejně jako Kryštůfek
:grinning: Dostala jsam to od kamarádky(sousedky)že budou s Adélkou stejný a Honzulka byl také trojče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Davídek byl také rozkošný pod stromečkem......

Já koukala na naše fotečky a dost jich máme máznutých :unamused: Malej nevydrží na jednom místě :angry: Ale přidám,slibuji :grinning:
26. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Jedeme do Prahy na obídek a je tam jak na jaře :confused: TAk užívejte druhý svátek vánoční pá miláčci
26. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj holky, kukam ze tady to jelo i na Stedry den :slight_smile: Dostali jste vsichni super darky :slight_smile: Taky o tom kavovaru uvazujeme, ale pockame asi az po Vanocich jestli budou nejake slevy :wink:

Krasny fotecky, je videt ze prcci byli stastni. Zuzik nic si z toho nedelej, pristi rok z toho bude mit Verce vetsi rozum a to bude radosti. U nas taky tak normal. Ani moc po papirech nesel, myslim ze se mu libil pejsek od FP a pak masinka co dostal od svagra a dreveny pejsek s kyvacim ocaskem. :slight_smile:
Ja byla taky hodna dostala jsem celou sadu kosmetiky od LR, knizky, salu, poukazku do Orsay, penize, masazni strojek a Ipod Shuffle. Ten jsem moc chtela. :slight_smile:

U nas byl na Stedry den na navsteve jen svagr a jinak jsme meli klid a pohodu, byli jsme na velke prochazce a dorazili jsme celkem pozde tak jsme i jedli pozdeji nez jsem chtela, ale bylo to krasny.
Zato prvni svatek vanocni byl mazec. Nasi, babicka tam cela rodina a k veceru jeste tchani s rodinou. No prcek toho mel dost a ja taky. Musim to pristi rok vymyslet jinak at to nemame vse v jeden den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jeste budeme do nedele u nasich, dnes je krasne tak pojedeme do Kromerize projit mesto
:slight_smile:
Tak uzivejte vsichni pohodu a krasne pocasi. Fotecky taky pridam ale asi jak dorazime domu.
26. pro 2009 v 11:48  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holčiny

jsou to krásné svátky moc si to užíváme
včera jsme do noci měli návštěvu švagra se ženou a super fakt jsme krásně zapařili víno chenet byl v cuku letu pryč mnam

jinak zuzík kávovar fakt super už jsem ochutnala snad půlku kafíček a jsem nadšená manaaaaam.

krásný den skoro jarní přeju všem
26. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsme zpátky od tchánovců. Jsem ráda, že jsem doma. Návštěva nic moc. Dnes se opět Honzíkovi moc nevěnovali, pořád museli něco dělat, tak jsem po obědě zavelela na odjezd, protože Honzík byl ještě protivný, že si tam nemá pořádně kde hrát. Takže tchýně byla naštvaná, že jedeme domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc Honzíkovi nic nekoupili, dali nám peníze, že mu máme něco koupit :confounded:
26. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Anitt, Dolce Gusto ma mamca, takze vzdycky u ni delam kaficka. Jsou mnam mnam, ale ja bych to doma asi nevyuzila. Navic ted bumbam kafca od Janinky :slight_smile:

Vikul, Honzik trojce, ju :slight_smile: My mame taky hodne fotek rozmazanych :unamused:
26. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Ahoj holky, ¨

tak dneska jsme objeli poslední příbuzné a zítra máme klídeček a pohodu. Snad bude stejně hezky jako dnes, plánujeme výlet na Staromák :grinning: Verunka se čím dál víc zajímá o hračky, mám pocit, že jak je dostala všechny najednou, že to na ni bylo moc a žádnou si pořádně neužila :frowning2: Takže teď je objevuje a pořádně si to vychutnává :grinning:

Anitt, kávička je naprosto fantastická, hlavně latté :grinning: Za chvíli jedeme do Globusu, došly mi příkrmy, tak nakoupíme i lattéčka :grinning: Po pressu jsem myslela, že to se mnou sekne :grinning:
Hrusti, tak to jste si tou návštěvu u tchánovců moc neužili, co? :frowning2: Nevím, proč byla tchýně naštvaná, když se Honzíkovi stejně nevěnovala :angry:

Tak se zase loučím, užívejte si pohodových svátků :sweat_smile:
26. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.