• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
ahojky hrusti my byli u tchánovců a kupodivu dobrý ale Davídek byl taky nevrlej a jak říkáš není tam ve svém a kde si hrát to je problém no

zuzík no presso je síla ale latéčko a cochocino mnamka . taky budu mít i od janinky ale tohle je zase jiné a my máme dost návštěv tak využiju . hrusti tak někdy taky přijed :slight_smile:
26. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
Zuzi, to uz je podruhy, co si tchyne stezuje. Ona si mysli, ze H. proste nebude spat, bude roztomily a bude pekne cekat do doby, nez si na nej konecne udela cas. Kdyz jsme odjizdeli, tak pry zrovna na nas uz mela cas. No comment :unamused:
26. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
Anitt, ja nevim, jestli bych to tam autem zvladla :sweat_smile: Tak leda mhd nebo se domluvit s Vikulou a prijet te navstivit spolecne :slight_smile:
26. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
hrusti to by bylo super. mohly by jsme se tady projít a pak jít k nám něco bych ukuchtila a kafíčko :grinning:
tak až se objeví vikula tak se s ní zkusíme dohodnout. od tebe to myslím není tak daleko. mhd asi nee ale autem to jde. ale i srazík dáme. po svátcích se dohodnem a David by nás třeba hodil do toho edenu :wink:
26. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojky holky, moc vás zdravím.

Jen tak v rychlosti jsem projela vaše fotečky a hned u Davídka a Anitt mi málem ukápla slzička, protože mi přijde fakt neuvěřitelný jak neúprosný ten čas je, není to tak dlouho co jsme si přáli veselé Vánoce jako těhulky a teď ...
prostě je to krása jak rosteme :slight_smile:

Jinak my jsme měli Vánoce nádherné, Natálka přesně na Štědrý den začala ukazovat jak je veliká a teď to dělá každou minutu a my musíme reagovat a říkat "tááááááák je veliká" :grinning:
S rozbalováním dárečků jsme to měli asi dost podobné jako všude, papír byl moc zajímavý a většinou rozbalovala maminka :wink:

Ale moc velký úspěch měla kačenka v kouli a hadrová panenka od babi.

Jinak moje mamka asi vykradla banku a já si marně lámu hlavu kam všechny ty dárky nacpeme :astonished:

Jak bude čas dám sem fotečky.

Mějte se holky :wink:
26. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky,už mi po vás bylo smutno :wink: mám absták..

vánoce nádheramjedny z tech nejkrásnejších,bylo to fakt super,nejak mi došlo co máme letos za sebou a jaké máme velké štestí,že jsme spolu a zdraví..
Elin byla nadšená,lítala kolik má dárku a Šimulu zajímal samozřejme papír :grinning: a pak klíče od FP..večer odpadl desne utahany a my šli vedle ke tchyni a meli ho na vysílačce,popíjeli šampáno a bylo to super..hodím pár fotek a jdu na ty vaše :wink:
26. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Hrusti ty mas teda tchyni :frowning2: U me tchyne je to taky vyhra, sama decka, ubrus, mezi dverma ma takovy ty dreveny zavesy z provazku az dolu. Takze malej porad neco stahuje a taha. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nasi maji aspon jakz takz velkej obyvak a tak ma uprostred plochu na hrani, vzdycky mu beru nejaky jeho hracky. Ale stejne doma je doma.
Bemo Natalka je sikulka :wink:
26. pro 2009 ve 20:51  •  1 dítě  • Odpověz
skukla jsem fotky a nádhera :slight_smile: jsou ty naše deti všechny krásné :slight_smile:

u nás bylo dárečku hodne,ale nejvíc me potešila termo peřina :grinning: je mi v noci pořád zima :wink: a povlečením,jinak ješte spoustza drobností,kosmetiku,knížky atd..
Eliška řekla že má tolik dárečku,že tolik ani nechtela..fakt to bylo moc super..
včera jsme byli s našima na živy betlém,dnes u nich na obed a pak dlouhá procházka..
26. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ahojky holky,¨
tak dnes mám večer konečně klídek,tatík na pivku ,malej spí :slight_smile: Pétí krásné fotečky,Šimonek má tvoje oči a moc Vám to sluší....Já jsem vyřízená a ještě na mě něco leze :unamused:

Koukám,že se tu něco kuje za pikle :slight_smile: Já jsem nečetla co,ale nějaká návštěva??Jdu to dohledat..

Jinak jsem přidala nějaké fotečky....
26. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
hojte holky,

Karčo-jj.je to naše dlouhánka.ty růžový šatičky já nosila ve 2 letec a Kačce byly už skoro malé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Peti,Vikul-krásný fotky :wink:

U nás se dnes spalo od 20-8.15 to byl snad rekord :astonished: A už po 2.vypila 210ml mlíčka na noc,taky mazec :grinning:
My dnes měli návštěvu,kamarády,tak to bylo fajn.
Ale nějak mě ted trápí klouby(kolena)jako bych nachodila 1000 km :unamused:
26. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahoj holky,

tak my prijeli z navstevy - je toho ted moc - porad nekde trajdame po navstevach a zitra zas a navic zitra musim maknout do prace :unamused:

Ted cucume na telku a chystame se pak na stepanskou zabavu tak snad Mel usne at ma mamka klidnejsi hlidani :grinning:

Jinak fotky krasne mate - musim pochvalit. Jde videt ze jste si Vanoce vsichni v klidku uzili.

Buni a neleze na tebe nejaka nemoc? Zkus si odpocinout a treba to prejde.

Ja to kafco z toho kavovaru taky pila ale ja jsem na ty moje zdravejsi :grinning: - i kdyz bylo dobry tak me prislo trosku kysele - uz jsem asi moc rozmazlena :sweat_smile:

Tak ja jdu zkusit uspat mranouska at muzeme vyrazit :confused:
26. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jani my také pořád někde,nebo zase u nás a to musím něco připravit atd.Je toho opravdu moc a těším se až se to zase uklidní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak si užijte zábavu :slight_smile:
26. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Jani-nevím,jinak mi nic není,ale bolí mě ted každý den,dřív jsem chodila na revmatologii,tak možná jen ten chlad,jednou je doma teplo jednou chladno,topí jak se jim zachce :unamused: A taky mám vysoký aslo(složka v krvi) to mám zas jak jsem měla kdysi streptokoka.No jsem prostě chabrus :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
tatík ještě nedorazil tak si pujdu lehnout :unamused: Tak zlatíčka dobrou noc :pensive:
26. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
holky, já se taky těším, až budeme v kuse třeba tři hodiny doma (když nepočítám noci :grinning: ) Docela mě to vyčerpává :unamused: A Verču taky, myslím, že má rozhozený trošku režim. I když je fakt, že od 23.12. spí celou noc bez jediného probuzení :astonished: Doufám, že to zase nezakřiknu :confused: :zipper_mouth:
Peti, máte moc krásné fotečky! Šimůnek má opravdu nádherná očíčka :dizzy_face: Takovou krásnou barvičku, fakt krasaveček :sweat_smile: Moc vám to spolu sluší, je moc fajn, že jste si Vánoce takhle užili. Je pravda, že tenhle rok byl pro vás extrémně náročný, ale díky bohu, že to takhle dobře dopadlo :dizzy_face:
Jani, užijte si zábavu, taky bych vyrazila :rolling_eyes:
26. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz
Ahoj holky!
Skoukla jsem fotecky. Vsem vam to tam moc sluselo :slight_smile:
Simunek ma opravdu ocka po Petce.
A hrozne jsem se nasmala u fotky, kde Stufek vozi Vikulu :grinning:
Hezkou nedeli!
27. pro 2009 v 08:12  • Odpověz
ahoj holky,

buni já taky koukala jak je Kačenka dlouhá :confused: to bude modelka,fakt :wink:
u Štufka jsem se zase smála té hračkárne :grinning: jako u nás v obyváku,taky samá hračka že se nedá pohnout :grinning:
jani jaká byla zábava? švagrovka tam byla taky,šla s kamaradkou na dámskou jízdu..

jinak buni fakt to bude z chladu,me zas bolí a trnou desne ruce,hlavne v noci a ráno,než to rozhybu,pozustatek z práce :angry: ale delá mi to práve,když je chladnejc v byte,a zima mi přitom není :unamused:

malí mel ráno 37C není to moc,ale má pár dní rymu,mastím timiankem a doufám,že se to nerozjede :frowning2:
taky přeju krásnou nedeli všem :slight_smile:
27. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
tak jsem posnidani, Mel taky a pujdu varit obed :grinning:
JJ zabava byla fajn, byli jsme na kulturaku - tady byly 2 zabavy a na tu druhou jsme nesli. Spis jsme sli pokecat za znamyma nez zatrsat :sweat_smile:

Dneska mam kopr a jeste ani nevim co budu varit - asi co dum dal :grinning:

Buni jj to muze byt z pocasi. Ale jestli mas revma tak to ti holka nezavidim.

Vikul ta fotka Stufka s Vikulkou je fakt super :grinning: U nas byla taky hrackarna jen ty fotky musim zpracovat a pak hodit na net - az to bude tak hodim odkazek. Dneska jedem k babicce a vecir maji dojit znami a zitra snad bude klid. Ja jdu do prace az v utery tak budu mit veget a lezaro jen s Melcou - tatka uz jde do prace :sweat_smile:
27. pro 2009 v 11:17  • Odpověz
holky super fotecky :slight_smile: Vikul kam to vsechno date? :grinning: :grinning: :grinning: Ta fotka jak tam ma Stufek s tou holcickou stejny triko je super.
Peti Simonek je hotovej Jezisek :grinning:
Jani tak jste se odreagovali :slight_smile: Ja klasicke vesnicke zabavy moc nemusim, asi proto, ze jsem si jich uzila v puberte az az.
Buni, Vikul tak se brzo uzdravte. Dneska uz je zase zima. Brr.
My jsme porad u nasich. Ale dneska uz pojedeme domu, sice me lanarili na nejake ochotnicke divadlo, ale uz se tesim az budeme doma. Manza ma jeste dva dny dovcu tak mozna zajdeme do aquaparku.
27. pro 2009 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz
jani teda ten čas snídane :grinning: jako muj chlap.já dnes nevařila,že dojíme zbytky,a nakonec došla tchyne at jdeme k nim na obed :wink:
misi u vašich je dobře ne? když si rozumíte,tak je to uplne jiné..akorát naši mají maličky byt,tak jsme tam dycky jak sardinky :sweat_smile:
akorát prcek nám onemocnel,teplota leze nahoru,má mezi 37-38C,už jsem dala čípek..zuby to nejsou,nateklé dasne nemá,uši asi taky ne,skoušela jsem mačkat boltec,to by ho bolelo a jinak mu nic není a jen na rukách a chvílema má jakoby záchvaty bolesti a pláče..
manža v práci,fakt super :frowning2:
27. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
Peti, at je Simunkovi brzy dobre. Chudik :frowning2:

Ja jsem dneska taky nevarila. Sli jsme mrknout do obchodu na slevy, zjistila jsem, ze maji slevy ve Spencerovi a v Nextu, tak jsem si koupila nove dziny a prckovi jsem koupila dziny, pyzamka, mikuc a bundicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale fronty uplne desny, cekala jsem jakou dobu na placeni, uz jsem to skoro chtela vzdat a nechat to tam a manza me premlouval, at to koupim. To jsem koukala :sweat_smile:
27. pro 2009 v 16:04  • Odpověz
Peti chudak Simula. At je to brzo pryc, je to hrozny, kdyz jsou ti drobci nemocni, ani rict nemuzou co je boli :frowning2:
JJ s nasima vychazim v pohode. Maji velky rodiny dum a tak tu mame pokoj pro sebe, ale jsem asi uz rozmazlena jak doma spi prcek v detskem pokoji a nerusime se ve spani tak tady ho mam vedle sebe a moc se nevyspim.

Hrusti tak to jsi super nakoupila, taky bych potrebovala novy jeany. Ale dostala jsem tu poukazku do Orsay tak snad tam budou taky slevy. Mas dobryho manzu, ten muj by mi tam snad nedovolil ani vkrocit, kdyz by videl ty lidi :grinning:
27. pro 2009 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz
hrusti ten muj by nešel určite :grinning: máš doma poklad :wink:
taky se chystam po novém roku,hlavne par vecí manžovi,on tvrdí že je všechno dobré,že nic nepotřebuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prcek ted chrní,tak mám chvilku,Elin je s manžou v práci,ale ne do konce smeny,tchyne pro ni má jet..hrozne se tešila,ta bude hotová a utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
Misi, v Orsay maji taky slevy, ale tam mi prijde, ze ty kalhoty maji nejake male :sweat_smile: Ja jsem dostala od Jeziska do Spencera kuponky, tak jsem hned jeden strelila :slight_smile:
No, poklad jak kdy :grinning: Dneska mi chtel asi udelat radost :wink:
27. pro 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky,

my dnes byli v Globusu v elektru, na Štědrej den mi kleknul telefon, a teda když jsme viděli tu frontu, tak jsme to vzdali. Jeli jsme tam odpo znovu, fronta byla menší a když na nás přišla řada, tak už neměli ten telefon, co jsem chtěla. A to ho pět minut předtím ještě měli :frowning2: Takže dvacet minut ve frontě přišlo v niveč :frowning2: Takže jsem byla hondě nakakaná, ale už jsem si ho objednala přes net, sice bude dražší, ale na ty fronty fakt nemám nervy. Chtěla jsem zítra zajít do Metropole do Nextu, ale když jsem teď viděla to davové šílenství ve zprávách, tak mě přešla chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misi, máš recht, doma je doma :grinning: Jsem ráda, když jsme ve svém a Verča si má kde hrát a spinkat :grinning: Je to prostě o pohodlí, no :slight_smile:
Hrusti, Petr mě taky přemlouval, ať tu frontu v Globusu vystojíme, kdybych tam jela sama, tak to jen vidím a prchám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Skvěle jsi nakoupila, to se bude Honzík mít. Nevšimla sis, prosím tě, jestli tam nemají v nějaké slevě overálky? Kdyby jo, tak bych tam asi přece jen zašla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Vikulko, krásné fotečky :slight_smile: Jak tam Štůfek vozí Vikulku, to je prostě bomba fotka :dizzy_face: Štůfek dostal krásné dárečky :wink:
Peti, tak hlavně, aby bylo Šimůnkovi co nejdříve lépe :frowning2: To je hrůza když těm prckům nemůže člověk nijak pomoct :cry:
27. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Zuzi a jaky sis vybrala mobil?

já na ty fronty taky moc nejsem..nakoupila jsem bodyčka tady u nas,kvalitní a dražší pod stromek,moc jsme vytřídili a byli potřeba,sice v CA by byli daleko levnejší,ale než tam jet...koupila jsem mu jedno s nápisem..jsem vás miláček... :slight_smile:

pořád teplotujem,jí mín,ale jí..trak uvydím co zítra..ted se pořád budí a poplakává :unamused: snad bude v noci dobře..
27. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahoj holky,

Peti-chudinka Šimulka :cry: At je brzy líp :wink:

Holky pěkně jste nakupovaly :grinning:

Zuzi-my se taky dnes dívali na mobil,ale asi ho nejdřív zkusím spravit ten můj,je to jen podsvícení,tak snad to půjde.Jinak bych šla asi do LG-dotykovej.

Byli jsme dnes vyměnit svetr do Orsay za větší a,protože XS bylo těsné jak tričko a já raději volnost a pak mi manžel ještě koupil v Triumphu podprdu,na ty moje "nový"kozenky :grinning: A ještě jsem chtěla boty v Nike na jaro,ale to až k narozkám,ale malá už byla protivka a všude hromada lidí,tak jsme jeli raději domů :wink:
27. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
Peti, já jsem ulítlá na Sony Ericsson, tak jsem si objednala ten :slight_smile:
Buni, mě přestaly úplně fungovat tlačítka, takže nemůžu vůbec nic :angry: Mikrofon nefunguje, prostě je po něm, chjooo. A zrovna na Štědrej den, kdy mi chodilo spousty SMS a já nemohla reagovat :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ty dotykové displeje nemusím, měla bych ho pořád opatlanej :grinning: Kór teď s Verunkou, sice jsme jí koupili její vlastní "mobil", ale pořád ji magicky přitahujou ty naše :wink:
27. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahojky pusinky,

tak dnes se nám návštěva u přátel nějak protáhla :astonished: Dorazili jsme asi v devět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co,chlapi už spí a já se rozhodla kuknout na Vás.....

Opravdu jste to vystihly!!!!Hračkárna hadr :grinning: Ale myslím,že žádné kravinky nedostal :grinning: Také jsme se nasmáli,když Štůfek vozil Viku po celém bytě a když mu to nejelo strašně se vztekal :fearful: Vikulína se ani nehla...TAk jsme se strefili do vkusu i našemu chlupatému miláčkovi :grinning:

Jinak mám rýmu jako blázen :frowning2: Tak snad to malej nechytne

Hrusti co ty plány s Anitt??
27. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Já si koupila kabát v orsay přesně před vánocema.Nikde neměli mou velikost jen ve Štěrboholech,tak jsem měla ohromnou radost...Chci také vyrazit na slevy do Prahy!!!!!
27. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.