• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Achojky holky.

tak jsem zaplnila album vánočníma fotečkama, tak můžete kouknout na ty naše Vánoce :wink:

My jsme dnes byli u sestry na návštěvě a taky se to jako vždy protáhlo, ale Natýsek už bucá, tak je dobře :slight_smile:

My máme taky teď s hračkama na dlouhou dobu vystaráno, ale vůbec mi to nevadí, Natálka už stejně nejevila zájem o chrastítka a o takové ty miminkovské hračky, přeci jen je to už "velká" holka :grinning:

Vikul, tak má Kryštůfek o zábavu postaráno, vypadá spokojeně jako psí řidič :wink:

Nás čekají ještě ve středu a ve čtvrtek návštěvy a pak hurááááááá domů.

Co budete holky dělat na Silvestra? My jsme se rozhodli to letos oslavit doma.
27. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Bemo krásné fotečky,Natálka dostala stejné kostičky jako Štůfek.Jsou moc krásné :slight_smile:

My na silvestra budeme také doma a už žádné návštěvy nechci ani vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu do hajánek tak dobrou noc :pensive:
27. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
ahojky

tak fotečky všech nádhera prckové si to užili :slight_smile:
jinak u nás se už chrastítka taky nechytaj je oblíbený ten pejsek co mluví a ty různé skládačky . taky moc nevím kam to vše dáme ale nějak to prostě uskladnit musíme. :slight_smile:

hrusti vikul kdyby vám to nějak po svátcích vyšlo uvítám vás ráda. pokud ne určitě musíme dát sraz ale asi spíš víkend.

já slevy zatím vynechávám nesnáším fronty , takže chvilku počkám a pak se juknu jestli někde neco je ale nebudu to přehánět lidi jsou fakt šílený. nechápu to.

zítra mi přijde kámoška s manželem pozítří naší dnes byli tchánovci včera my u nich a pak už jsme doma a silvestra si oslavíme doma.

buni xs jsem měla naposledy před pěti lety ach joooo to ti teda závidím :wink:
27. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
Natalka byla krásne oblečená :slight_smile: moc vám to slušelo :wink:

my budem doma a po pulnoci jdeme na ulici,pokud bude prcek spát a scházíme se celá ulice..nekdo i dřív :grinning:
manža na novy rok delá ranní,takže bude klídek u tv s rodinou
27. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz
Anitt-to já nosím tak S,ani nevím jak jsem na sebe oblíkla XS :grinning: Ale je fakt,že mi byl svetřík dost uplej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neboj,zase budeš nosit,alespon S a když né,tak to přeci nevadí,hlavní je být štastná,veselá a spokojená spolu s rodinkou :wink: A navíc máš jiné přednosti,jsi moc hezká a fotogenická maminka :wink:

Já zas závidím prsa,no :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já tam fakt bláto,tak jsem musela koupit novou podprdu a až bude čas tak začnu konečně cvičit :slight_smile:

dobrou kočky... :slight_smile:
27. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz
Tak já jsem se na hubnutí pěkně vyprdla a taky to na mě jde vidět a cítím i jak jsou mi některé věci těsné, snad to zase shodím, ale už to tak neřeším :slight_smile: a velikost S jsem měla naposledy před pěti lety.

Holky, mějte se a dobrou noc a ať mimísci spinkají, Naty se zase včera vzbudila a já byla KO, protože jsme byli na čochu se ségrou a přáteli :confounded:

Pápápápá .... :wink:
27. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz
bemo, máte moc krásné fotečky :slight_smile:) Moc vám to tam všem sluší :slight_smile: Natálka má už dva zoubky, tý jo :confused: :sweat_smile: My budeme na Silvestra doma, možná pozveme kamarády, ale spíš si budeme vychutnávat klidný večer :slight_smile:
hehe, buni, já měla velikost S naposledy asi při narození :grinning: Teď mám vše XL a někdy je tam těch iksek i vícero (aby jim nebylo smutno :grinning: ). Jsem vyznavačem maďarské zkratky Šiprzároš :grinning: (široká pr.el, základ rodinného štěstí :grinning: :grinning: ) Hubnutím se budu zase stresovat na jaře, až zjistím, že se nevlezu do plavek :grinning:
Vikul, já už se taky těším, až ty návštěvy ustanou, je to hrůza, Petr byl čtyři dny doma, ale jak jsme pořád někde cestovali, tak mám pocit, že doma ani nebyl :frowning2: Moc jsme si ho neužili :frowning2:
27. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz
tak místo žehlení jsem tu zase ztvrdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale konečně jsem přidala nějaké fotos, tak můžete juknout :wink:
27. pro 2009 ve 23:52  • Odpověz
Ahoj holky,
tedy vy jste toho nakecaly :grinning: U nas opet v 10 hod vecer sileny rev :frowning2: Nakonec jsem to nevyderzela, dostal 2 ml panadolu a spal do 5 hod a pak uz nechtel spat, stal a povykoval v postylce :unamused:

Zuzi, overalky meli, ale oni to zbozi kazdy den doplnuji, tak zkus mrknout. Ja tam slintala nad vecma na male mimislecny :dizzy_face:

No a k velikosti se asi nebudu vyjadrovat :zipper_mouth: Jsem na vaze pred tehu, ale stejne bych potrebovala trocu shodit :pensive:

Anitt, Vikul, jsem pro navstevu u Anittky, pokud se Vikul bude chtit. Ale asi az po novem roce, ted mame doma tatku :slight_smile:
Dneska nas ceka srazik s 2 kamoskama z Berouna, tak uz se tesim :slight_smile:
28. pro 2009 v 07:43  • Odpověz
Holky, můžu se zeptat, jak hodně dudlají vaši prcci dudlíka. Honzík ho dřív moc nechtěl a ted jak mu asi rostou ty zuby, tak když nemá dudlíka, tak pořád knučí a řve. A to jsem ho chtěla odnaučit dudlíka, ale většinou vymeknu a zacpu mu pusu :frowning2:
28. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
ahojky

buni doufámže se na velikost alespon M a něco S dostanu fakt moc chci a začnu pořádně od prvního.

hrusti davídek dřív dudlika vůbec ne ated pořád takže mu to asi ty zoubky masíruje.

už zase v noci taky plíáče asi roste druhej zub už je skoro venku ach jooo to si ještě užijeme.
ve tři mi přijde jedna moc dobrá kamarádka s manžou tak začnu uklízet a chystat dobrůtky. neviděla jsem ji skoro rok :frowning2: tak at je vše super. dáme chenetka(zuzík vzpomenu si natebe a někdy si ho dáme spolu když je to náš společný přítel :grinning: )
28. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky,tak my měli budíček kolem 22:30 a strašný řev.Tak dostala mlíčko 120ml a ani pomalu neotevřela očička a spala dál a pak spánek až do 8h :dizzy_face:

Zuzi- :grinning: :grinning: šiprzároš,jo? :grinning: Však jak píšu,není důležité být hubená,ale spokojená :wink: Verunka je šídlo,krásný fotečky a mamce seš teda hodně podobná-hlavně oči,že?

Bemo-moc vám to sluší :wink:

Hrusti-my máme dudla jen na noc,ale stejně ho za chvíli vyplivne a pak když je rozbrnkaná a protivná,jinak ho nepotřebuje.Na zuby nám taky pomáhal,tak ho klidně Honzíkovi nech,na odnaučování je času dost :wink:
28. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky,

tak nám Jéžíšek přinesl vyměněnou Verunku, spinká v kuse dvanáct hodin :dizzy_face: Dneska ji ani ve čtyři nevzbudil Petrův budík :confused: Spinkala do devíti, prdelka :slight_smile: Dneska se snad konečně dostaneme na Staromák, včera nám to zase nevyšlo. Zítra mi má přijet kamarádka s dcerou, tak to tady musím vysmejčit a připravit něco dobrého k jídlu :slight_smile:

Hrusti, Verča si taky zvykla na dudana tak před dvouma měsícema. Do té doby ho vůbec nechtěla, plivala ho. Měla období, kdy bez něj neusnula. Teď si ho bere jak chce, vyloženě ho nevyžaduje :slight_smile: Asi Honzíkovi pomáhá na ty zoubky, odnaučovat na dudlíka je ještě brzy :wink:
Buni, jj, důležité je být spokojená a to teď fakt jsem :wink: S mámou jsme si hodně podobné, u dr. si nás vždycky pletou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Anitt, Chenetek je výbornej, dostala jsem několik litrů k Vánocům, tak mám zásobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra ho s kámoškou taky koštneme :slight_smile:
28. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Zuzi, Veru to moc sluselo :slight_smile:

Anitt, vel. S a M jsem snad nikdy nenosila :grinning:
28. pro 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak uz jsme doma :slight_smile: Zuzi jsem se nasmala jak popisujes svou velikost :grinning: :grinning: :grinning:
Buni tak ja S nemela teda taky nikdy, ale za to muzou ty moje trojky. Ted mam M, 38 jak pred tehu, ale stejne mam jeste spek na brise a to me pekne stve. Taky si rikam, ze zacnu od Noveho roku chodit zase na power yogu at to telo aspon zpevnim :unamused:
Vikul v Orsay maji krasny kabaty, ja si ho tam kupovala predloni. Je bilej a jsem s nim moc spokojena, jen by mohl mit kapuci.
Kdyz jsem videla vcera ty navaly v obchodech tak tam asi taky hned tak nepujdu. Ale zas je ted manza doma tak mohl hlidat, uvidim.
Dudlik ma malej jen kdyz zacina byt ochrapanej a usina s nim. Jinak ani moc ne.
U nas je manza doma do utery a pak jde ve stredu a na Silvestra dopo do prace. My jedeme ke kamaradum, maji taky prcka a jeste tam prijdou jedni kamaradi, budeme tam i spat tak snad to bude fajn :slight_smile:
Jinak super fotecky. A at je prckum brzo lip. Anitt vy si teda vytrpite s tema zubama :frowning2:

Jo Buni budes mit ctvrteho ledna volno?
28. pro 2009 ve 12:20  •  1 dítě  • Odpověz
Miši-nic v kalendáři poznamenané nemám,jen,že má Kačka 9 měsíců jinak nic.Proč?přijela bys? :grinning:
28. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
jj manza jede do brna na seminar v boby centru tak , kdyby bylo rozumny pocasi, tak by jsme jeli s nim. Mohli by jsme nekam na kaficko, je tam nekde neco kde maji detsky koutek?
28. pro 2009 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz
super.Ale kde mají dětský koutek,to ještě nemám zjištěný,zatím jsem nikde takhle nebyla :sweat_smile: poptám se :wink:
28. pro 2009 ve 14:55  • Odpověz
Bezva tak se jeste toho tretiho domluvime :slight_smile:
28. pro 2009 v 15:01  •  1 dítě  • Odpověz
ahoj holky,

zuzí super napsáno :grinning: :grinning: založíme klub jo?
já mám opet váhu před porodem :angry: a to jsem po porodu zhubla desne moc,ale pak žrala a odsávala a pořád dokola..ted co jsem přstala odsávat,vydím jak moc jsem fakt jedla a jsem naštvaná..to pujde dolu,musí,jinak v lete nevylezu z chalupy..já mít vaši S nebo M :confused: :sweat_smile: to by bylo supééér

hrusti dudana máme taky,když je neklidy tak mu ho dávám a ted co má teploty ho má pořád...
miši doma dobře co :wink: malemu nevadí byt jinde? ten náš svišt nikde jinde neusne,max v kočáře :unamused:
28. pro 2009 v 15:14  • Odpověz
zuzí tak to vám Veru odstrojí stromek šikulka,když už trenovala :grinning: :slight_smile: moc jí to slušelo,ta mašlička je super :wink:
28. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Ahojky holčiny,
malej se krmí v židličce tak jsem se přišla podívat :slight_smile: Hrustíku já bych jela,ale neznám cestu...nikdy jsem tam nejela.Ale jsem pro,ale až se to trochu uklidní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jsme měli tátu už v práci tak už byl klídek :grinning: Ale malému se stýskalo,pořád volat táta.......Byl moc hodnej a na dnešek jsme spali celou noc papal mlíčko až v půl šesté a já spinkala do devít.Malej si hrál v postýlce,teda pořád tak něco povídal.Je hrozně ukecanej :confused: Dopol spal hodku a půl a venku pak ještě hodku...Je to sluníčko

Stromečku si vůbec nevšímá tak to mě překvapil a už hezky rozumí na NE!!!!
28. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
tak u nás zase stoupla teplota,odpo už nemel,tak jsem se radovala a ted 38,4 :frowning2: ráno jedem k dr..mám desny strach z tech febrilních křečí..
28. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
Peti, tak davej Simunkovi studeny obklad na ruce a nozicky, aby mu ta teplota trosku slezla. Drzim palecky!

My jsme zpatky od kamosky, bylo to fajn, akorat ke konci se deticky trochu rozjeli a to byl mazec :sweat_smile: Honzkovi se libilo bozeni v tatrovce :slight_smile:

Vikul, zeptam se Vaska na cestu, snad bysme to zvladli. Ale jestli se ti nechce, tak dame srazik v Edenu :wink:
28. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Hrusti zeptej se,pokud mě povedeš tak prosím :grinning:

Pétí taky držím palečky.Malej myslím,že začíná také mít rýmu.Já ji mám jako Brno :unamused: Tak není se čemu divit,pořád jsme spolu a malej se mazlinkuje.
28. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Peti, Šimůnkovi brzké uzdravení.

My letos nebudem mít moc veselého silvestra. Dneska jsme vezli Týnku do nemocnice a vypadá to nejméně na týden :frowning2:
28. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Ambret, a copak je Kristynce? Neco vazneho?

Vikul, at vas prestane ryma brzy trapit. Na cestu se zeptam :wink:
28. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
Včera večer si začala stěžovat že jí pobolívá u ouška, tak jsme mysleli že jí tam nafoukalo. Dala jsem jí Nurofen a poslala do postele. V noci přišla k nám, že nemůže spát, že jí to moc bolí. Chvilku byla u nás a pak šla k sobě. Ráno nás vzbudila s pláčem, že celou noc proseděla na posteli a že nemůže otevřít pusu a polknout. Měla plnou pusu slin a hnisu. Na dětském nás poslali na krční. Na krčním okamžitě poslali do nemocnice s tím, že by jí to v tom krku měli okmažitě rozříznout, že jí to může ohrozit na životě. V nemocnici že to nechají ještě 4 dny na antibiotikách a pak že by to řezali. Je mi jí úplně líto. Pusinu neotevře, nenají se, hlavu má pořádzakloněnou aby si na to bolaví netlačila. Před chvilkou jsem volala do nemocnice a prý je to pořád stejný. Uvidím jak to bude vypadat zítra a asi budu trvat na tom, aby jí to rozřízli jak to říkali na ORL
28. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ambret, tak at je ji brzy lip. To je hruza ty nemoci :frowning2:
28. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
No snad se jí to nějak uklidní. Docala mě štve, že si v nemocnici dělají co chtějí a neposlouchaj to co by měli. Na ORL říkal doktor, že to vzalo moc rychlí spád a že kdyby jsme jí nechali doma, že by už pusu neotevřela vůbec a že by jí museli páčit čelist a drátovat aby jí nechala otevřenou. Už aby bylo ráno a bych mohla zase do nemocnice zavolat jak jí je. Odpoledne jdeme za ní na návštěvu
28. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.