• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ambret mě je to také líto...Tak at ji je brzo lépe
28. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Moc vám děkuji ............ Eliška chce spát v její posteli a brečí že se jí po Týnce stýská. Když jí slyším, mám co dělat abych nezačala brečet taky. Přitom když jsou spolu doma, tak se rvou jak kočky, ale běda jak jedna druhou nevidí
28. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ještě ani jednoho Silvestra jsem nebyla bez nějaké z holek. Ach jo, tak moc se těšila, že budeme zase pozorovat za oknem ohňostroje. Bydlíme na kopci, tak že máme celé Vary jako na dlani :frowning2:
28. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Hrusti hezké, fotečky...

Ambret to je normální :slight_smile: Snad ji bude mít brzo doma
28. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Hrusti Honzík má moc krásné oči, je to už taky kus chlapa.

Štůfkovi to taky u stromečku moc sluší a těch dárečků co dostal, paráda :wink:
28. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Honzík má hezké oči po mamince :dizzy_face: :grinning:
28. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ambret ježíšek se u nás asi zbláznil :slight_smile: A to za měsíc a něco budou první narozeniny :astonished:
28. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
No u nás za 2 měsíce, to to letí :astonished:
28. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky! Konečně mám taky čásek zajít :slight_smile:
ambret, to musí být hrůza, chudák Týnka :frowning2: A co to má tak najednou? :pensive:
Jinak to strašně utíká, dětičky moc rychle rostou...
peto, jak je šímovi? kikča má taky rýmu, ale jsem naštvaná. Dávám na ní pozor, aby neprochladla nebo te nechytla ode mě a jedna návštěva nachcípanýho Tomášovýho mlaďase a je to. Ta jeho máma taky nemá rozum, týden předtím měl vysoký horečky, tak jsme ho neměli a teď si ho chtěl T. vzít jen v sobotu, ale maminka jeho prosila ať si ho vezmem do neděle, že si chtěj vyrazit, ale že je nedoléčenej a my máme malý mimčo to jí asi netankuje :angry: A Tomáš mě zase štve, že mladýmu nedokáže vysvětlit, že když se kašle, tak se dává ruka přes pusu. Já ho nechci věčně napomínat :frowning2: Ach jo. Tak jsem si postěžovala...
Holky, jsem moc ráda, že jste si všichni užili Vánoce i s mimčama :slight_smile:
Já dnes ještě byla u táty a zítra jdu k holiči :slight_smile:
Jo, hrusti, s dudýnem, já ho Kikče taky nedávala přes den, ale teď je jak prdlá, sama ho nechce, ale jak ho někde vidí, tak začne jásat a sápat se po něm, noi a pak si ho strčí do pusy a teď mám konečně i v noci klídek, konečně jsem sehnala dudlík kytičku a ta jí nevypadává... Jupííí, takže spaní určo lepší :slight_smile:
A velikost, já mám S nahoře a něso S a něco M dole, ale taky mě štvě, že mám špek na bříšku, takže by to chtělo víc cvičit, ale jak Tom spí teď v obýváku, kde je orbitrek, tak to je bída :confounded:
28. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Andy, vůbec nevím, kde se to tak najdnou vzalo. I doktor nevěřil, že tohle se jí udělalo za noc. Večer si začala ztěžovat a ráno to bylo podle Dr z ORL na řezání :astonished:
28. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
ambret jak te čtu,uplne je mi zle :frowning2: co to má v tom krku,takovou angínu nebo co?
a ješte je tam sama :frowning2: veřím že ti je hrozne,bojíme se o ne,at je jim kolik chce let..doufám že se jí brzo uleví,fakt me to moc mrzí..drž se

andy večer 38,4 :unamused: ted jsem skoušela čelo a zdá se že dobré..dala jsem mu rychlou koupel a nurofen...pořád to lítá nahoru dolu..ješte jsem se rozhodla koupit ten teplomer na čelo a do ucha,abych ho nemusela pořád budit a je to zmeřené hned
28. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Andy se ti nedivim, ja bych ho teda k sobe nevzala, kdyz je nemocnej. Mel jet pritel za nim. :angry: A kdyz mu nedokaze Tomas vysvetlit, ze se dava ruka pred pusu tak bych mu to klidne rekla, ale asi je to tezky. Vzdyt uz je to velky kluk.
Peti hlavne at se to u vas zlepsi, chudak mala nemocna. :frowning2: Kdyz jsme u nasich tak tam ma malej cestovni postylku, beru mu jeho deku tak je to celkem dobry, ale spi hur nez doma a nebo se mi to zda, ze spime s nim. Taky treba z te zmeny prostredi dva dny nekadi :frowning2: Ale zas chci aby si zvykal.
Vikul to me mrzi, ze jste taky marodni, tak at je taky brzo dobre.
Ambret chudak Tynka :frowning2: To musi byt des takhle mezi svatky. Ale hlavne ze se to chytlo vcas, to paceni a dratovani zni desive :frowning2:
28. pro 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
peto, ach jo, zase marůdci... :confounded: A baští? Mně Kikča zase o dost míň? Naštěstí ji má teda jen průhlednou, tak to bude tak za 3dny dobrá, ale stejně :frowning2: Hlavně ať Šimunkovi nic vážnějšího není :wink:
ambret, tak snad to bude dobrý.. Stejnak je to zvláštní, co to může být? :confounded:
28. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
misi, on si ji přes pusu dá, ale dvakrát a pak už jako by se mu nic neřeklo :angry: Tomáš ten mě vždycky utře jako, co bych dělala, kdybych měla 2 děti a jedno nemocný, a že jsem moc hysterická... Rozhodla jsem se, že ještě jednou nemocný Tomášek na noc, tak jedu spát k mámě.
S tím spaním, máš pravdu, že je asi lepší, když je zvyklý i někde jinde. My u nás s tím taky bojujem a to už se ani moc nedaří spát u mamky a to tam spala hezky :unamused:
28. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
misi to deláš dobře,já tak jezdila s Elin k našim a byla zvyklá a pak nebyl problem ji tam nechat samou..s malím nejezdíme a pochybuju že ho budou nekdy hlídat přes noc :unamused:
neteř má 9 let a neusne nikde než doma,pokažde k nekomu jde na noc a brácha pak pro ni jezdí v noci,že brečí..
tak to budu muset taky dopilovat..ted už je vetší a nemusíme tak cvičit a odsávat..

andy jí to se i já divím,sice mín,ale jí..včera ho tchyne nacpala 2 activiema,do te druhé dala marmeládu a večer hodil šavli,bylo toho moc a ješte ta marmeláda k tomu..sice domáci,ale mel toho fakt moc

s tím nemocnym malím je to blbé,jenže ti veřím,že se to blbe řeší..Tom má proste deti dve a obe stejne rád..
ale nekteré veci ten prcek musí umet a i vetší zapomínají,to je zase pravda a musím i Elin opakovat,at na Šimulu nekašle a neprská..jenže když to budeš opakovat furt ty,tak muže mít pocit že ho drtíš schválne..je to blbá situace :angry:
no snas se vám to nerozjede..u nas taky byla trošku ryma ted tohle-...
jo mela Tynka u 6 nemoci ty horečky velké hned? ješte me napadlo tohle
28. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
andy máš alba na rajceti i přístupná,ten odkaz mi nešel :angry:
já ted dala vánoční fotky..petrach...jako obvykle..jestli tam chodíte

misi a u tebe hledam fotos s vánoc :confused: a nic :frowning2:
28. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
Holky, to jsou samé špatné zprávy. Tak ať se všem udělá co nejdřív dobře a můžou zase skotačit.

Ambret, chudáček malá, držim palce, ať je to co nejrychleji dobré.
29. pro 2009 v 05:52  • Odpověz
Dobré ráno mamči :slight_smile:

Petrach, to není angína. Sama nevím jestli to zduřený je mandle nebo uzlina. Chvilku mluvili o tom a pak zase o něčem jiném, ale myslím si že je to ta mandle.

Misi, když o tom drátování a páčení doktor mluvil, dělalo se mi úplně špatně

Andy, přítel by měl pochopit že když máte malinkou, tak by měl jít nemocný syn trochu stranou. Nemyslím ho úplně odstrčit, to ne, ale nebrat si ho na delší dobu. A tu ruku před pusu když kašle by mu taky mohl vysvětlit :angry:

Karca, ty jsi ranní ptáče
29. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,
Ambret, tak dej pak vedet, jak jste v nemocnici dopadli a jestli je Tynce lip.

Andy, no nevim, normalni clovek by to mel pochopit, ze kdyz mate male dite, tak ze by k vam nemeli chodit nemocne navstevy. Obzvlast kdyz Kiki je kazdou chvili marod :frowning2: Chapu, ze je to jeho syn, ale meli by mit oba dva - jak pritel, tak jeho byvala - trochu rozumu :unamused:
29. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
Dobre ranko, u nas je krasne tak planujeme odpoledne zoo :slight_smile: Manza je jeste doma tak toho musime vyuzit. Ale zitra a na Silvestra jde do prace.
Peti ja jeste nestihla zadne foto dat :grinning: Ale zitra bude vic casu nebo dneska vecer. Teda jogurt s marmeladou jo? No to se nedivim, ze mu bylo blbe. To by malej savlil taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uz mi volali z porodnice, ze mam vratit monitor dechu tak tam ted vyrazim.
29. pro 2009 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky holčiny

ježiš samej marůdek at jste brzy ok chuděrky
ambret držím palce at to není nic vážného chudinka malá.

holčiny davídek se dnes ráno poprvé postavil v postýlce no uplně jsem s manžou vyhrkla fakt superale mám pocit že davídek přeskočí lezení a rovnou bude chodit :unamused: je to rošták.

hlavně dělá to že kroutí s jednou žbrdlinkou s tou vyndavací a zkoší pak všechny jestli se s nima dá taky hýbat je to náš koumák instalatér. hrozně rád mi nastavuje mikrovlnku. a myčku :grinning: a tváří se u toho hrozně důležittě :grinning:
včera jsem tu měla kamarádku s manžou a super davídek byl moc hodnej a ani neplakal když je viděl poprvé , tak jsme si dobře popovídali bylo to fajn.
29. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojky holčiny,

tak u nás se spinká,ale dnes mi to tedy dalo práci.|Dopol spal jen půl hodky a pak řev a řev.No byl přetaženej chudáček.Ale ted spí už hodku tak snad se vyspinká do růžova.Dáme obídek a půjdeme na prochajdu.Tady u nás svítí sluníčko.Tak snad ho ještě stihneme :slight_smile:
Já mám pořád rýmu,ale malej se snad drží.Občas mu teče,ale průhledná....

Anitt gratulace ke stoupnutí,ted už si bude stoupat všude :grinning: Malej zatím chodí jen za ruce.Normálně si řekne ťapy,ťapy a jdeme :astonished: Ukecánek jeden :grinning:
29. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
My na Silvestra budeme doma...Já ho nemusím tak jsem ráda,ale děsím se těch ran co bude od petard.Jsme hned u náměstí a o půlnoci je tu vždy ohňostroj :angry: No musíme to vydržet.Ted mi došlo,že nemáme pilulku pro Vikulínu.Hrozně se bojí a musíme ji vždy nadopovat,aby byla v útlumu :frowning2:
29. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsem yla s Kikčou u dr., má zase virózu :confounded: V noci ji vyskočila horečka 38,1st. po odečtu :unamused: Tak jsem dala čípek, je ukňouraná, ale jinak dobrá. Dr. nám zase doporučila atb kapičky. Nejhorší je, že ji vždy někdo nakazí, tak jsem se všem vyhýbala a byl přes 3 měsíce klid a teď takhle blbě zase.
peto, máš pravdu, že tohle je blbá situace... Já chápu Toma, že se chce s malým vídat, ale teď on ho opravdu chtěl jen na sobotu a ona nám ho přesto v tomhle stavu dala na dva dny :angry: . Já mu to s tou rukou říkám, ale už mi připadá, že jen chodím a okřikuju ho. Dávej pusu přes ruku, věš si bundu, uklízej po sobě... Jsem jak macecha z popelky :grinning: Je dobře, že Šimík baští. Kikča skoro vůbec, ale aspoň trochu pije, aspoň něco :slight_smile: A co u dr.?
anitt, gratulace, ten Davídek je koumák..
peto, na tom odkazu dáš jméno: andykov a heslo: jarnacci a dostaneš se tam :wink: Já něco upravím a hodím sem :wink:
misi, tak už bez monitoru, jo? Zvládneš to? Já ho furt zapínám :grinning:
ambret, tak jak je Týnce?
29. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
Anitt, gratulace ke stoupnuti! Ted ti to zacne, musis byt porad ve strehu, aby se Davidek nekde neuhodil nebo jako ten muj kaskader se nepoustel nebo nedrzel za jednu ruku :grinning:
29. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Anitt gratulace ke stoupnuti :slight_smile: Ted aby jste mu poridili helmu :grinning: Andy no jo bez, ale to vis ze bych ho radsi mela, ale uz jsem ho musela vratit. A protoze druhy neplanujeme, tak by se nam ho kupovat nevyplatilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad to bude ok.
Vikul chudak vikulka, Scotty to dava v pohode nastesti. Ale letos bude stejne u nasich, jdeme k te kamaradce a ti maji psa se kterym se nesnasi.
29. pro 2009 v 18:57  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,
tak se zase po čase hlásím. :slight_smile: Snažím se dočítat, ale moc nestíhám.
ambret: moc dobře chápu, jak se cítíš. My se včera s Týnuškou vrátily taky z nemocnice. Byla opět nemocná - už skoror tři týdny. Horečky, pak rýma, z toho děsné chrápání, pomalu se zas dusila, jak nemohla dýchat. Z toho angína, ATB. Zlepšovalo se to a mudra nás pustila na Moravu. No, v pátek přestala jíst a pít, zvracela, průjem, vůbec nečůrala, tak jsem vyrazila na pohotovost a tam si nás rovnou nechali. Co to bylo nevím, asi reakce na ATB nebo virus. Zatím nejsou všechny výsledky, ale už je vcelku dobrá. Při potí může už zase dýchat nosíčkem. A snad bude dobře. Máme však přísný zákaz vycházet, aby zas něco nechytla. Když už, tak jen na chvilinku a ne mezi lidi. Takže príma. No, ale aspoň, že už je zdravá. Zbylo jen chrápání a malé flíčky v krčku.

anitt: gratulace ke stoupnutí. :slight_smile:

petrach: já taky Týně jednou dala dvě activie a večer to šlo ven. Jedna stačí. Nač to přehánět. :slight_smile:

andy: je to pech s těma nemocema. Já taky Týnu nemůžu uchránit. Pokaždý ji někdo nakazí. Je to děs. Atb kapičky ale nedávej zbytečně - pouze při zelené nebo dlouhotrvající rýmě. Protože pak ztrácí účinek. Nám je mudra taky pokaždý nedá. Ani teď, když měla žlutou. Te´d zkoušíme sinupret kapky na odhlenění a zadní rýmu. Jsou sice psané u nás až od roku, ale na Slovensku jsou i pro kojence. Výrobce holkám psal, že je to pro děti od 4 kg a u nás je to od roka jen díky nějakým zákonům a poplatkům, které se jim nevyplatí. Tak jsem ho nasadila a čekám na výsledky. :slight_smile: Niki pomáhá, tak snad bude i Týně.

vikul: já taky nemám Silvestr ráda. Všude randál, ožralci a ráno bordel. Chodím radši spát a jsem děsně naštvaná, když mě ta neplecha všude kolem budí. Te´d jsme u maminky na Moravě a už se chystám, jak si připravím kýbl s vodou a flusačku na ty vagabundy, co budou rámusit pod okny. :grinning:
29. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
ahoj holky,

anitko mooooc gratuluju ke stoupnutí :wink:

kremco me trne když te čtu :unamused: vy si to pekne vyžíráte..jak dlouho jste byli v nemocnici?
my ten sinupret brali taky u Elin,je fakt dobrý..určite zabere a dá se brát i dlouhodobe,to už jsem asi psala..jen at už konečne máte pokoj,moc vám to přeju

andy tak už i vy jo? :unamused: teda tady to řádí
u nás nic noveho,teploty klesli,dnes nemá a tatka usoudil že to jsou zuby a nejeli jsme,ale stihli jsme se kvuli tomu pohádat :frowning2: nateklé má horní dasne a první rostou spodní zuby ne?
pokud ješte bude teplota tak zítra pojedem,on nás totiž mel vezt já neřídím..

my silvestra bude, doma,me už to taky neláká,jsem moc řádila za svobodna a ted je nejlíp doma a s přáteli v klídku

ambret jak je?????

musím,malí se už po 3 zbudil.fakt je to divné,ješte kuknu
29. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
petrach: byly jsme tam tři dny. Dva dny měla kanylu v ruce, protože jí dávali infůze, ale pak už se průjem spravil, začala bumbat a i trochu něco snědla, tak doktor řekl, že můžeme jít domů, ale kdyby se to zase zhoršilo, tak tam šupajdíme zpět. No, snad ne. Už i pěkně bumbá kašičku, protože mlíko ještě nesmí, dýchá nosánkem. Pití dnes bylo horší, ale já myslím, že snad bude dobře. Jen se modlím, aby hned zas něco nechytla. Raději s ní ani nikam nepůjdu. Stejně je tam zima.
Tak třeba to u Šimůnka opravdu budou zoubky. Ono u každého ty zuby rostou jinak. Sice je obvyklé, že nejprve ty spodní, ale může být i výjimka. :slight_smile: A třeba se to jen chystá. Nám se takhle zuby chystaly od třetího měsíce a vyrostl první až skoro v deseti.
29. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ta k v zoo bylo super, pak jsme byli jeste na kaficku. Malej byl hodnej, koukal na zvirata. Nejvic si to uzil ale nas pes :grinning: Opice ho chtela zakousnot, pak na neho na sklo mlatil jaguar a nakonec ho chtel nakopnout sob :grinning: :grinning: :grinning:
Kremco to me moc mrzi, ze jste opet na hromade. Holky ted se to nakupilo :frowning2: Tak se vsichni brzo uzdravte.
29. pro 2009 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.