• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
No tak to máte Kremco veselo.Je divný,že malá je tak náchylná na kde jaké svinstvo.Je to chuděrka :frowning2: Držím palečky,aby zlatíčko bylo brzo v pohodě.Má pořád něco a už jí to také musí pěkně vysilovat.Posíláme pusinku

Misi to je dobře,že jste si zoo užili :slight_smile: Tady normálně chumelí jako blázen
29. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
kremčo to je mi moc líto chuděrka tak at jste brzy v pořádku.

tady taky chumelí jako blázen uf.

u nás se chrní od pěti bez koupání a papaní uf nechápu co je to za režim . už druhý den. :unamused:

misi taky se těším do zoo ale až na jaře.

jj to stoupání je teda síla. uplně se mi zatajil dech byl roztomilej a vyjukanej a pak i plakal jaknevěděl co se děje. a už se i tuknul o sprušle jak padal ale ok. nobude to ted zajímavé. ale jsem ráda že udělal drobek další pokrok :dizzy_face:

tak se holčiny a drobečci brzy uzdravte at je nový rok už veselejší a bez nemocí
29. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
kremco, tak to je mazec, chudák Týnka malá, snad to s věkem ustoupí... Mně teď kámoška doporučila bioprin, jestli to píšu správně, že se to dává po nemoci, že se prej organismu rychle zotaví a i to posílí imunitu, ale tohle už máš asi vyzkoušený, ne? Jinak kapičky vyzvednu, ale asi je dávat nebudu, přijde mi to taky jako zbytečná zátěž, rýmu nemá nijak zatvrzelou, spíš obyč bílou, i když silnější, ale jde odsávat. Předtím to měla fakt hodně a chrčela a nic jsem neodsála :unamused:
anitt, co Davídek vyvádí? Já teda když Kikča hodně přetahuje, tak jí budím. Nijak nasílně, jen tam kolem ní začnu chodit otevřu dveře, ona se vzbudí, protže pak by to měla celý rozházený a přetočený a pak nechce spát a usne v 10 a vstává v11 :astonished:
Jinak jsem upravila a dala nějaký fotečky z Vánoc :wink:
29. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj holky,

tak dneska jsem tu měla celý den kamarádku s 16ti měsíční holčičkou a bylo to suprový :dizzy_face: Holky byly naladěné na stejnou vlnu a to tak moc, že usnuly ve stejnou hodinu a spinkaly hodinu a půl. Verunka u sebe v postýlce a Natálka u nás v posteli :grinning: Pak prochajda, vínko, kafíčko, no prostě paráda :slight_smile: Dopoledne mi přivezli novej mobil a je naprosto úúúúžasnej, jsem strašně ráda :slight_smile:

Ambret, tak jak je Týnce? Co jí tedy vlastně je? Doufám, že už to má lepší a že bude co nejdříve doma :pensive:
Andy, to je na prdlačku, že je Kikča nemocná. Já být Tomem, tak bych prostě bývalce řekla, že si ho beru jen na sobotu. Teď se z toho Kikča bude zase dostávat jak dlouho.
Anitt, gratulace ke stoupnutí!!!! :dizzy_face: Teď to začne být teprve zajímavé :slight_smile: Davídek je fakt koumáček :slight_smile:
Misi, a nejde ta výpůjční doba prodloužit?
29. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz
Zuzik jde, ale uz jsem to nechala tak. To jste si krasne uzili s kamoskou. Manza je v praci?
29. pro 2009 ve 22:19  •  1 dítě  • Odpověz
zuzik, to muselo být super :slight_smile: On Tom věděl, že je po nemoci, ale že ještě chrchlá a má rýmu to nevěděl, kdyby to věděl, tak to asi tak udělal :confounded: Pak už to bylo blbý, zase kluk se těšil, on je tu rád..
29. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
kremco, to je mi mooooc líto :frowning2: Chudák Týnka, hlavně, aby byla co nejdříve zdravá. Doktorům přijde normální, že je takhle pořád nemocná? Vždyť z toho musí být prdelka úplně vyčerpaná :pensive:
misi, super popsaný výlet :grinning: Petr v práci byl, přijel dřív a když tu viděl holky, jak tu vyváděj, tak si šel umýt auto, prý ať ho můžem zdrbnout :grinning: A navíc se ho Natálka hrozně bála, vždycky, když kolem prošel, tak se schovala pod stromek a dělala, že není :sweat_smile:
My jsme zase měly bolení bříška. V osm slupla 270ml Sunaru a do půl desáté asi tak sedmkrát začala plakat. Tak jsem ji zkusila vyrourkovat a hned se jí ulevilo. Začala hrozně breptat a smát se a pak dala ještě 120ml Sunaru, protože mi tahala prst, jak zběsilá :confused: Vůbec nevím, kam to dává :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
andy, tak to jo, tak to je bývalka fakt divná, když ho ještě nastydlého pustí k miminku :frowning2:
29. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
zuzik, Verunka je žroutík, ale ona jak je aktivec, tak to stráví, dávjej activie na to bříško :wink:
29. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj holky! Chvili tady nejsem a co to ctu :frowning2: Kremco, at jste brzy fit, to je hruza, jak je Tynka porad nemocna :frowning2:
Peti, co Simunek?
U nas se dneska spalo do 7.15 hod :confused: :grinning: Po vcerejsi parbe s kamoskama se mi to siklo :grinning:
30. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Dobre ranko, u nas je hnusne :frowning2: Snih ale prsi takze tam bude pekna kase.
Hrusti byla jsi parit? Ty se mas :slight_smile:.
U nas noc nic moc, jedl v deset 210 pak ve dvanact 230 a o pul sedme 210. No tak nevim jestli mel takovou zizen nebo hlad. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nastesti pak spal az do deviti tak jsem se trosku vyspala.
Anitt mam dotaz kdy nosis maleho v manduce vepredu nepadaji ti ty popruhy? A mas zaply ten hrudni pasek?
Jinak samozrejme Davidkovi vse nejlepsi k svatecku :dizzy_face:
30. pro 2009 v 10:30  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, kamoska slavila tricetiny, tak jsem se tam byla na chvili mrknout :wink:

Davidkovi vse nej k svatku!!! :slight_smile:
30. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahojky,

Davídkům od Anitt a Mareky vše nej k svátečku :slight_smile:

Tak jak to včera večer bylo super tak dnes hnus.Obleva jako prasátko :angry: Malej usnul,ale jsem zvědavá na jak dlouho někdo tu strašně dupe :angry: :angry: Už jsem byla u sousedů nad námi a tam je prý klid tak nevím,ale je to panelák a vše se tu nese :unamused:
Ted mi nechce cám nějak usínat a řve.Už to vidím zase se vzbudí za půl hodky a bude protivnej.A to nechce z ruky.TAk nejsem moc nadšená už se pronese.Jsem zvědavá kolik má.Na ko jdeme až druhého února a to už na roční prohlídku :slight_smile: Hrozně ten rok utekl :astonished:

Dnes zajdeme s Krykrýsem k mamce na kafíčko.Ještě tam pořádně nebyl ,co táta zemřel tak jsem tam moc nechtěla a hlavně se tam nedostanu z kočárem...Musela bych ho nechat dole a to nechci.Tak ho vemu dnes na ruku a vyrazíme.Musím už ten strach překonat.
Mamka chodí dost často k nám tak jsme neměli ani potřebu.

Pétí co Šíma???Už je lépe.Mě už to přechází a malej se drží.

Dnes v jsme vstávali v půl osmé,tak to pořád jde :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Jítra vyrážíme do Prahy na slevy.Tatík jde to práce na osmou tak ho odvezu a vyrazíme se strejdou do Letňan.Jsem zvědavá zda něco pokoupíme.Teda pokud mi tatínek dá nějaké penízky :unamused:
30. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
Zuzí a vyhovuje jí ten sunar??Když má takové bolení
30. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
ahojky holčiny

my noc děs, spal od pěti odpoledne do dvanácti pak do tří a v pět budíček. ufff dneska ho musíme trochu utahat aby usnul později a ne v pět nevím co to má zase za moresy už druhý den

jinak děkujeme za gratulace k svátečku jeho prvnímu :slight_smile:

misi já si zapínám tu přesku za krkem a ty drží krásně ty popruhy takže ok a vždy si jen přizpůsobím jak moc to chci utáhnout až když davídka v manduce mám , mám ten zip už zaplý takže davídek vidí krásně ven a jen mu držím a hladím hlavičku a za chvilku je tuhoň :grinning:

ambret doufámže je už lépe,

kremči u vás taky držím palečky at jsou dětičky v pořádku.

u nás taky břečka ach jooooo

dnes udělám salátek na chlebíčky vyžehlim haldu at nic nevisí na nový rok a vytřu at je čisto a zítra udělám chutovčičky už se těším
uděláme sushi, a různé druhy chlebíčků

hrusti je super že jsi se pobavila . já jsem si ted zvykla že jsme pořád někde nebo někdo u nás a uplně se děsím zase toho klidu až manža půjde do práce. pak se musíme sejít konečně my holčiny chci vás moc vidět
30. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
Mě včera ucnul v půl osmé a v půl dvanácté nemohl nějak zabrat tak vypil 180ml a spal až do půl páté a pak do půl osmé.Ale jindy papá až kolem půl druhé.No je to jak kdy,ale když spí pak 4-5hod v kuse tak je to milé :sweat_smile:

Ale je to už pěknej mamánek :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hrozně se vzteká,když není po jeho tak si dupe :angry: Když mu nejede auto tak na něm skáče a vříská.

Už se tam mele musím pádit :wink:
30. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Dobré ránko, dík holky za podporu. Týna je snad už fit. Dneska jsem s ní byla prvně venku, ale mezi lidi nejdu. Tak snad ji uchráním zas nějaké brzké choroby. Doktoři na to neříkají nic - snad jen, že se to s věkem zlepší až získá imunitu. A na alergo bude mudra dělat až v tom roce. Takže za dva měsíce. No, vlastně už jen zas jeden a kousek. :slight_smile: Hrozně to letí.

vikul: jako bys popisovala Týnu s tím vztekáním. To je děs. :grinning: A jak hrozně umí pištět, to až zaléhají uši. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Davídkům vše nej nej.

hrusti: to je fajn, že ses bavila. Já už nikde nebyla ani nepamatuju. Ale jsem ráda, že jsme mohla aspoň k mamince. Včera jsem si dovolila na hodinu nechat Týnušku s maminkou a to byl řev. Je to taky děsnej maman.
30. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky, jsem teď dvěš hodiny lítala kolem malý :confounded: Ta je zahleněná jak blázen, odsávala jsem to snad na 10x, ale už aspoň víc jí a nemá teplotu. Akorát ji ta rýma jde do zelena :frowning2: A teda i kolikrát zvrací ty hleny.. :confounded:
peto, co šimík?
kremca, to je dobře, že už je lépe :slight_smile:
Davídkům vše nej :wink:
misi, Elík teda taky pěkně baští, že?
Jo a malá se naučila říkat eja eja, dostane dudlík a skoro vždy začne eja eja eja, to je sranda :grinning:
30. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Andy, chudik Kiki. Ja se jenom desim toho, co kde chytneme :unamused:

Mne jediny co vadi, ze nemuzeme jit nekam s manzou, protoze nemame hlidani :unamused: Tak musime holt chodit na party samostatne. Vcera to bylo komorni, ale fajn. Oslavenkyne je tehu, takze to nebyla zadna divocina :grinning:

Ted jsem vyslala kluky ven a ja si jdu poprve za cele vanoce hodit nohy na gauc a cist knizku :grinning:
30. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Hrusti uplne te chapu my to mame taky tak :frowning2: Teda to mela kamoska jak ja. Tehu a slavila 30. A to jsem se tesila jak si zaradim :grinning:
Chudak Kikca tak at jste brzo fit. A co Simula? peto jsi tu?
30. pro 2009 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, ja jsem taky slavila tricetiny tehu, tenkrat asi v 8 mesici :grinning: Takze taky zadna divocina :grinning:
30. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
Nám naštěstí pohlídá mamka, tak můžem jít spolu, ale Tomáš na to vůbec není, on by byl nejradši doma, to už musím hodně hučet a jde, ale samotnou mě nechce pouštět :astonished:
Tak Kikča zase chrní, ale obídek baštila, i když ne nějak moc a já jdu uklízet. Tom přijde z práce až někde o půlnoci, maj inventuru a musí to mít do zítra hotový a jestli chtěj slavit silvestr, tak si prej musej máknout. A já jsem doma raději.
30. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky,

teda tady to žije, koukám :grinning: My Silvestra nijak neprožíváme, já se petard a jinejch dělobuchů bojím od té doby, co po mě nějací magoři hodili práskací kuličky z auta na zastávku, kde jsem stála :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: A když si k tomu ještě přičtu, že to odpalujou ožralové, tak mám strach ještě větší :zipper_mouth: Ožraly nesnáším :rolling_eyes: :angry: Jen doufám, že ty dělobuchy nevzbudí Verunku :angry: Jinak jsme se dneska byly, s dvouma kamarádkama a jejich dětma, kouknout na Staromáku :slight_smile: Teda lidí jako smetí, ale bylo to moc moc fajn. Daly jsme svařáček, klobásku a pak ještě palačinku a bylo nám moooc dobře :sweat_smile: Až tak, že jsme se chechtaly na celou tramvaj, opravdu to bylo super :slight_smile:

Doufám, že už je Šimůlkovi, Kikince a Týnkám lépe :wink: Hlavně, ať jsou brzy zdraví, držím palečky!
Davídkovi všechno nejlepší, hlavně zdravíčko :dizzy_face:
Vikulko, mě to spíš přišlo, že jí včera zacpalo jídlo. Sunar používáme jak dlouho a tu zácpu měla zatím jen třikrát. Fakt mi to spíš přijde z těch příkrmů.
Hrusti, no u nás by chtěla mooooc hlídat mamka, ale mě se jí malou nechce vůůůůbec dávat, protože bych se bála, co do ní nacpe za "jídlo". Už minulý týden se nás ptala, jestli nechceme na Silvestra pohlídat, že bysme se mohli třeba opít a zařádit si :confused: :confused: Jako já se budu ožírat, když mám doma dítě? :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No comment, nechápu, jak jsem se mohla dožít dospělosti s takovýmhle přístupem... :angry:

Nic jdu dělat salátek na zítřejší chlebíčky, přijede nám kamarád, tak aby bylo co zobnout :slight_smile:
30. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Tak na Silvestra budeme doma. Máme jet přes den k Péťovo šéfovy, on slaví zítra narozeniny, ale mě sw bwz Týnky nechce bavit. Navíc kdyby jsme jeli k němu, nemohla bych za ní zítra na návštěvu a to by jí bylo moc líto. Docela jsem se na tu oslavu těšila, pěkných pár let jsem s Péťou nikde nebyla, ale nepřijde mi to fér kvůli Týnce. Chodím za ní každý den, už je jí o hodně lépe a v pátek už by možná mohla jít domů. Ach jo, tááák moooc mi chybí :frowning2:
30. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Kikinka hezky v klídku spinká :slight_smile:
ambret, to je dobře, že je jí lépe.. Co to bylo, už víte?
My se doma zas pohádali. Tom jde ještě zítra na celý den do práce-inventura. Ptám se ho kdy bude vyzvedávat mlaďase, prej v 9 ho přiveze. Tak jsem se ho zeptala jestli jde jeho ex do práce a on, že ne a já jsem mu řekla tak proč ho nevyzvedne až na 10., s malou vstáváme kolem půl desátý. Prej ať si nařídím budík, že k němu vstanu a postarám se o něj. Jsem se trochu ozvala, že se mi tohle nelíbí... Tak se začal rozčilovat, že ho odstrkuju a bla bla. Holky je na tom něco špatnýho? Kdyby to jinak nešlo a tak, tak je mi to fuk, ale proč když to jde jinak, o hodinu dýl jsem hned špatná, že nechci vstát.. Jí řekne, že jí dá vědět, kdysi ho vezme, že se se mnou domluví, ale prdlačku, ani se mě neptal... Ach jo. Je nějakej háklivej na něj. Kristýnka to určitě od něj nechytla, protže prej už pčikala předtím... No nevím, v sobotu ráno ho přivezl nachcípanýho a v pondělí k ránu se jí to rozjelo, tak to je přece jasný jak facka, ale nepřizná to..
zuzi, taky to nesnáším a bojím se toho. A z toho samýho důvodu proč Ty nechceš dávat Verunku k mamce, já ji nechci dávat ke tchýni :frowning2:
31. pro 2009 v 00:10  • Odpověz
Hojte Holky

Vsem preji nej nej v tom novem roce a at jsme vsichni zdraví a stastny. To je to nejdulezitejsi.

Moc se omlouvam ale je to ted drobek narocne takze nejak neni moc casu. Malej měl navic vcera vysoke horecky. Ale uz je to asi v pohode. Jinak musim se pochlubit uz jsme se naucili lozit a o vse se snazime zvedat. No tak snad brzo budem i sedat si samy.

Koukla jsem na fotecky. Tem prckum bude za chvili rok. To tak hrozne leti.
Mejte se krasne a ja se budu snazit brzo ozvat :slight_smile:
31. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás noc opět děs. V 10 hod, ve 4 hod hysterák, v pul 6 budíček. Nechtěl spát ani s námi v posteli. Musela jsem se smát, protože ráno si manža stěžoval, že se přes vánoce nevyspal a že ho bolí hlava :grinning: Tak to tedy nevím, co bych měla říkat já :astonished:

Andy, to nechápu, v čem je problém malého dovézt o hodku později???

Bobasku, přejeme Tobě i Marečkovi vše nej do nového roku, hlavně zdravíčko. At je Mareček brzy fit!
31. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
AHOJKY

HRUSTI u nás to samé sakra co to je???????
jsem uplně grogy fuuuuj
už třetí den hysterie. usnul v půl osmé pak v půl dvanácté na jídlo pak v půl třetí chtěl jíst a pak v půl šesté budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :rolling_eyes: :fearful: :cry: :confounded: :angry: :frowning2: pomoc
31. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Anitt, ja jsem ted patrala na netu po jidelnicku pro nase mimi, jak by mel asi vypadat, protoze kazdy rika neco jineho. A shodou okolnosti jedna pani tam psala, ze se ji taky budi 8-mesicni holcicka a mudr ji tam odpovidala, ze to je urcita forma te separacni krize. Nase mimi jsou ve veku, kdy se noci budi a potrebuji ujistovat o lasce a duvere rodicu. Pry to muze trvat az do roka! :astonished: To me asi odvezou :sweat_smile:
31. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.