• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
hmmm tak to se budu muset naučit asi spát ve stoje protože jediné co ho uklidní je když ho chovám tak to si asi udělám postel na sucháč a budu spát na zdi přilepená :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jooo.

jíme dobře ráno mlíko pak jogurt s ovocem pak oběd pak kaši a někdy ještě ovoce a na noc mlíko protože kaši do nej večer prostě nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi zešílím jestli do roka tak teda ufff

manža to samé prý že si neodpočinul to mě pobavilo. :rolling_eyes:
31. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Koukám, že kluci jsou jako přes kopírák :grinning:
Já jsem začala dávat kaši taky odpoledne, protože večer je protivnej a snědl jen trochu a pak začal řvát :unamused: A kdyz jsme jezdili po navstevach, tak dostal to mlicko s kasi v krabicce a smakovalo mu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
jee to existuje? mlíčko s kaší??? prosím napiš mi kde to seženu . právě kvůli jídlu jsme dost omezenei
jojo kluci si budou rozumět jak nás trénujou vid?? pacholci jedni
31. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Anitt, koupis to normalne v drogerii, akorat je to trosku drazsi :unamused: Dela to Nestle, Hami i Sunarka. My jsme zatim meli to bananove a dneska mu dam to ryzove.

http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?pageid=118
31. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
je super to je paráda právě krmení v terénu nám dělá dost potíže Davídek papa krásně ale doma. bohužel jak je jinde tak čučí kolem a nesoustředí se a nechce se mu nic
takže já to vždy musím vychytat aby jsme to nějak zvládli po o rychle vyrazit pak mu dám teda tu kaši jak píšeš a pak už budeme doma na ovoce a na noc mlíčko . to je dost času na výlet :wink:
díky

jinak já už jsem tak ospala že jsem zvědavá jak dnešek zvládnu
31. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
Noja to vidim, ze dneska budu pochrupovat u televize, o pulnoci si tukneme a pak budu hodku uklidnovat Honzika, ktereho vzbudi delbuchy a ohnostroj :unamused:
31. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
Holky, uzijte si pekneho silvestra a hodne zdravicka a spokojenosti v roce 2010 :sunglasses:
31. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Holky,maminky,kámošky koníkovky všem vám přeji jen to nejlepší do nového roku,spoustu lásky,zdraví,spokojenosti a pohody a ať jsou ty naše miminka,batolátka a větší ratolesti pořád tak hodňouncí,jako doposud :dizzy_face: Krásného Silvestra přeje Martina
31. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj maminky,
Všem přeji Šťastný Nový Rok 2010, hlavně hodně zdravíčka , štěstí a rodinné pohody řejí Lucka Davídek a Marek,
Ps: PF 2010 mám v albumu :dizzy_face:
31. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
ahojte holky,

vsem nemocnym detickam preji aby se co nejdrive uzravili. Moc vsechny zdravime - jen nestihame psat ale pravidelne Vas ctu. Dneska jsem dodelala chlebicky, chutovky... - mame jit ke kamaradum, ale Peta je v praci diky zmene DPH a nevim kdy prijde a do rana ma praci, tak jeste nevime jestli tam pujdeme. Taky bych musela tahat malou a hafan by musel byt s nasima - zas bude plasit tak jsem rikala ze tam kdyztak pujdeme nejak po 9 a treba jen do 11 - no uvidime co manza v te praci jak toho moc poveze domu :slight_smile: Kdyztak budeme u nasich :confused:

Jinak vsem preji krasny Novy rok a hlavne aby ten dalsi rok byl jeste lepsi nez tento.

S tim spanim holky - ja bezne Mel kojim tak 3-4 za noc - ale ze bych byla unavena se rict neda - jsem si asi zvykla :grinning: Spavala drive celou noc a budila se treba jen jednou a to jen nekdy ale uz tak mesic se me budi 3x za noc - nekdy i 4x. Ja si ji vzdy ale vezmu a kojim v leze takze u toho usnu - podle me hlad ani nema, ale spis je zvykla si cucnout - spi totiz u toho ale dokud ji nedam prso tak place. Ale spi tak nevim - ze by vylozene hltala se rict neda spis si to potahuje. Tak doufam ze ji to prejde - taky bych se nekdy chtela vyspat vkuse :grinning:
31. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
AHOJKY MOJE NEJMILEJŠÍ,PŘEJI VÁM VŠEM KRÁSNÉHO SILVESTRA A HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ,LÁSKY V NOVÉM ROCE.ˇA´T VÁM DĚTÁTKA DĚLAJÍ JEN SAMOU RADOST :slight_smile: A V NOVÉM ROCE SE TU ZASE VŠICHNI DOUFÁM SEJDEME.A TO NE JEN TU,ALE TŘEBA I NA NĚJAKÉM HŘIŠTÁTKU...
MÁM VÁS MOC RÁDA :dizzy_face: :zipper_mouth: :dizzy_face: :zipper_mouth:
31. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky,

Davídkum přeju k prvnímu svátku vše nej nej,hlavne hodne zdraví a Štestí..

holky jste moc hodné,že se ptáte jak se má Šimula..asi to jsou zuby,už je bez teplot,ale chvilkama desne brečí a pořád neco hryže..včera jsme jezdili po nákupu a babičkách,bylo toho moc manža dostal od Ježíška novou pc hru a to byl teda blby nápad,furt sedí u pc :stuck_out_tongue_closed_eyes: na notasu mu to nejede,bohužel :angry:

malí se ted v noci taky budí,oči jak trnky a chce mamí..

doufám že bude Kristynce brzo lépe,berušce,to pekne chytla :unamused:
ambret doufám že taky budete na Novy rok všichni pohromade...

Holčinky Všem Vám přeju do Nového roku hodne zdraví a štestí a doufám,že se tu budem po celí rok spolu všechny zase scházet...hodne jste mi přirostli k srdíčku :slight_smile:
31. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky,

do Nového roku vám přejeme všechno nejlepší!!! Hodně zdraví, štěstí, spoustu lásky, ať vám nepřibudou žádné vrásky! Ať vám děti dělají jen a jen radost, hlavně ať jsou všichni vaši blízcí zdraví a šťastní! Také doufám, že bude co nejdříve další srazík, moc ráda bych vás všechny viděla :sweat_smile: Mám vás moc ráda a jsem šťastná, že jsem vás tu poznala :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
holčiny přeji vám krásný a štastný Nový rok hlavně zdraví , štěstí , lásku a pohodu.
at vás zlatíčka nezlobí a jsou hodné a hezky spinkají,
mám vás ráda a těším se až se zase setkáme krásně si to užijte. :slight_smile:
31. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj holčiny, moje berušky:hearts: Mám Vás všechny moc moc ráda :slight_smile: Chci Vám popřát vše nej nej do roku 2010, i když určitě ten 2009 pro nás zůstane navždy překrásným, ještě aby ne, když nám v tom roce přibylo všem krásné stvořeníčko, které milujem nadevše. Ale už je tu rok nový a dětičky strašně rychle rostou... Všem Vám i Vaším rodinkám přeju hlavně zdravíčko, lásku a štěstíčko, to je nejdůležitější:hearts: A v novém roce se tu těším zase :hearts:
31. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Krásného Silvestra všem a š´tastný celý nový rok. Hlavně zdravé děti, hodně lásky a splněných přání. :slight_smile:
31. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahojíkm mamči a mrňouskové :slight_smile:

Všem vám moc přeji úspěšné vkročení do Nového roku 2010, hodně štěstíčka, lásky a zdravíčka :wink:

Kristýnka s náma letos bohužel Silvestra neoslaví v nemocnici bude až do soboty :frowning2: Moc na ní myslím, moc chtěla s náma pozorovat z okna ohňostroje, je mi bez ní strašně moc smutno :frowning2:

Jsem moc ráda, že jste a taky bych vás zase někdy chtěla vidět :wink:
31. pro 2009 ve 23:30  • Odpověz
Mlíčko s kaší už jsme taky zkoušeli. Už jsme měli medové, banánové, vanilkové a rýžoé a všechny jí moc chutnali :slight_smile:
31. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz
----------------------------------------------------------------2 0 1 0 ----------------------------------------------------------------------------------
1. led 2010 v 00:06  • Odpověz
ambret to me mrzi ze je Kristynka jeste v nemocnici ale dulezite je aby byla zdrava.

Mel s nama zkoukla ohnostroje a uplne zasla a ted usnula :grinning: Ani ji nevadi ty rany co se z venku ozyvaji a Kikina je taky letos v klidu. O pul 12 jsme prijeli domu tak snad predtim nevyvadela. Nakonec jsme byli aspon chvilku u tech kamaradu a bylo to fajn

Tak se vsichni mejte krasne a opatrujte se.
1. led 2010 v 00:24  • Odpověz
hojte holky v novém roce :slight_smile:

--------------------------2010------------------------

Tak u nás rány jak z děla a zatím to Kačenku nevzbudilo,spinká klasicky od 20:00 :slight_smile: Akorát já už toho mám dost,lije tady jako z konve,mha,takže ohnostroje vidět nejsou,ale dělobuchy tady třískají jak o život,jsem zvědavá jak dlouho míní odpalovat :angry:

popíjíme tady portské a baštíme různé pochutiny a manžel kouká na hokej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ambret,to je mi moc líto,že Kristýnka nemohla být s vámi,je to pech,ale hlavně,že už je jí líp a brzy zase bude doma a bude v pořádku :wink:

Jani-Mel je teda šikulka,že tak všechno už vnímá :astonished:
1. led 2010 v 00:37  • Odpověz
prvá :grinning: :grinning:
tak spát jsem šla ve 2h.ráno a i když Kačenku dělobuchy naštěstí nevzbudily,tak budíček v 6h.jsem úplně KO snad se jí ještě bude chtít spinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 v 07:15  • Odpověz
Dobré novoroční ráno!
U nýs se taky dělbuchy a ohnostroj zaspal, vzbudil se ve 4 na mlicko a v 6 hod vstavacka.
Ja ted pripravuji chlebicky, jednohubky a cocku k obidku, dorazi nasi :slight_smile:
Uzivejte si novy rok s rodinkou!
1. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Krásné první ráno v roce 2010 :dizzy_face:

U nás se taky ohňostroj zaspal, ve čtyři mlíčko a v osm vstávačka. Já šla spát v půl druhé, tak jsem docela k.o. Uvidíme, možná si po obídku lehnu s ní, ale jestli bude spát jen tu svou půlhodinku, tak to ani nezaberu :grinning: My byli celý večer o coca-cole, hráli jsme Soudruhu, nezlob se - tři a půl hodiny :grinning: Bylo to moc fajn, měli jsme tu kamaráda, ten tu i spal a ani TV jsme nezapli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ambret, tak hlavně, aby bylo Týnce lépe :wink: V sobotu už ji budete mít doma, tak to bude veselejší :wink:

Mějte se moc krásně a užívejte Nový rok :slight_smile:
1. led 2010 v 09:50  • Odpověz
ahoj holky,

my jsme nakonec šli spát taky až po 2 hodine,udelali jsme si s tatkou pohodový večer u chanetu.jsem si ho musela koupit,když o nem tak basníte,to víte u nas jede slivovice :grinning:
o pulnoci jsme zbudili Elin a šli na balkon,je tam krásne vydet do okolí a skoukli ohnostroje,pak jsem šla za Šimulou a byl hore a díval se semnou přes balkonovky,vubec se nebál a bylo jen ..jéééééé...
no a pak mel mejdan do 2 hodin,tatka ve 3 stával,takže skoro nespal a bude odpo k.o. :unamused:

jani odpoledne v 17 hodin bude v Lípe u školky velký ohnostroj,kdyby jste chteli kuknout,chteli by jsme jet taky,uvydíme co manža,jak bude unavený,musí řídit..

Ambret musí to mrzet,i jí bylo asi smutno,.tak jí kup neco hezkého jako bolestné a hlavne at je zase zdravá a s váma doma..
1. led 2010 v 10:27  • Odpověz
ahojte tak my pred chvilkou vstvli. Ani nevim kdy jsme s manzou sli spat alehooodne pozde :grinning: A Mel se vzbudila na jidlo jen E3x tak jsem docela i vyspana - jeste ze me staci tak 5h a jsem ok. :sweat_smile:

Peti Mel taky rikala jeee - ja si prave rikala jestli se nebude bat ale ona opacne. Jen u znamych se bala kdyz jim pejsek stekal na jeji hracky - to se polekala ale pak dobry :slight_smile:
Ten ohnostroj tam byva kazdy rok no jestli bude hezky a bude se nam chtit tak by jsme i mohli zajet. Se treba konecne uvidime :grinning: Jo chci se zeptat - neznas z Frystaku Pavla Batrlu a nebo Kornelii Hajickovou? Driv se mnou delali v praci :wink:

Tak se holky mejte - ja do sebe naladuji jeste par chlebicku k snidani a pujdeme zalehnout k filmum - dneska bude cockova polevka :grinning: ale jeste nevim co k tomu :sweat_smile:
1. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahojky holky, tak jak jste si užili silvestra?

Mě musel manžel před půlnocí probudit abych ji nezaspala :grinning: a pak jsem stejně šla na kutě a ještě manžel dnes vstával s Natálkou a já spala skoro do jedenácti :wink: to se mám co :slight_smile:

dodatečně jsme si nadělili ještě dáreček pro Natálku a už se těším až nám přijde:
http://www.autosedacky-web.cz/produkt/autosedacka-romer-duo-plus-high-line-2/

Jinak všem ze srdce přejem všechno nej nej, hlavně zdravíčko, to ostatní už máte :wink:

Byli jsme na objížďkách po příbuzenstvu a dozvěděli jsme se, že manželův bratranec má už rodinu, ale moc se z toho neradujeme, protože termín porodu měli koncem března a průběh porodu nebyl zrovna ideální a rychlí a tak se modlíme aby byla malá Šárinka v pořádku.

Tak se mějte a brzy zase v sedle :grinning:
1. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
bemo, držíme Šárince palce, ať je všechno v pořádku a hodně síly celé rodině :wink: Autosedačka je super, vybrali jste skvěle!!! :dizzy_face:
1. led 2010 ve 13:44  • Odpověz
ahojky
tak silvestr u nás pohoda Davídek spinkal a já s manžou u tv papali a odpočívali . v jednu jsme vypustili lampion s našema přaníčkama a šli hajat noc jakž takž.

přeji všem zlatíčkám vše nej a hlavně zdravíčko jsou to naše lásky a rok 09 byl pro nás zlomový že nám nadělil tak báječný a zázračný dárek v podobě krásných dětí.

všem přeji vše nej do roku 2010 :slight_smile:
1. led 2010 v 16:41  • Odpověz
Vsem jarnacku vse Nej Nej do roku 2010. Jste vsichni super :dizzy_face:
Koukam ze to byl u vsech poklidny Silvestr a detatka to zvladla v pohode :slight_smile: Anitt lampion? To neznam. To je u vas nejaky zvyk?
Bemo tak at je Sarinka v poradku.Posilame hodne sily.
My byli u kamaradu bylo to super, kluci si hrali, pak asi o pul osme koupacka spolu ve velke vane (kamaradi maji spis mensi bazen :grinning: ) a po osme uz byli tuhosi. My jsme popijeli hrali aktivity2, bylo nas sest, strasne jsme se nasmali,zabava super. Malej spinkal krasne, pred dvanactou se vzbudil na papani a pak spinkal az do ctvrt na osm. Rany a delbuchy ho vubec nevzbudili, ale chuvicka nam porad svitila jak to bralo ty zvuky zvenku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nas bylo hnusne takze ohnostroj videt nebyl.No ale vyspana moc nejsem, sli jsme spat kolem ctvrte :sweat_smile:

Jani ty jsi fakt dobra, to ja kojit tak casto v noci jeste ted tak me odvezou. :grinning:
1. led 2010 v 17:18  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.