• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Peti tak co jeli jste na ten ohnostroj? my to nejak nestihli - rikam manzovi kolik je hodin ze by jsme jeli a ono uz bylo za 10 pet takze nez by jsme se vypravili tak by bylo po nem :unamused:

Misi ja uz jsem si na to zvykla ze toho moc nenaspim ale to vis ze nekdy mam stavy ze se me nechce vstavat ani do prace, no ale uz jsem se na to dala tak musim :grinning:

Ty lampiony co pise anitka tak to ja o nich do dnesniho dne kdy me o nich rikala segra nevedela. Pristi rok, je ale nakoupim. Jsou to nejake lampiony ktere zapalis, neco si prejes a vypustis je dovzduchu a oni leti leti a po chvili shori. Pry jich letos na meste bylo mooc - no pristi rok je stopro koupim - ja jsem pro kazdou blbost :slight_smile:

Ted jsem naobjednala Melci zase kopu veci tak jsem pekne pohla s uctem. :grinning:

Jo holky a ta kombineza co prisla je supeeer. No doufam ze bude aspon snih aby ji Mel uzila. Jinak je fajn ze jste si uzili silvestra. Misi to jste meli super zabavu - nejlepsi je se zabavit hrama - ja to taky muzu :confused:
1. led 2010 v 17:47  • Odpověz
misi jak říká janinka je to lambion a je to tady teprve snad rok. budeme to dělat každý rok je to docela zajímavé jak ten lampion s přáíním letí tak daleko a vidíš jak mizí až dojemné :dizzy_face:
1. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Holky to je hezky zvyk a kde se ty lampiony kupuji?
1. led 2010 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

Tak jsem dnes volala do nemocnice co a jak s Kristýnkou, tak mi řekli že Týnka může domů, tak jsem hned zalarmovala manžela a okamžitě pro ní vyrazili. Tak už jsme konečně všichni pohromadě :slight_smile:
1. led 2010 v 18:48  • Odpověz
ambret super zpravy a uz vi z ceho to Tynka mela?
1. led 2010 v 19:41  • Odpověz
Jani, nakonec jsme se ozvěděli, že to byla hnisavá angína s nějakým ošklivým zánětem :astonished:
1. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
ahoj holky,

já ty lampiony znám z Thajska,tam se to pouší na pláži pořád a když jich pak plápolá v nebi hodně,tak je to fakt kouzelný.Ale člověk to ani nevidí jak shoří,je to až hoooodně vysoko :dizzy_face:
Anitt-za kolik a kde jste je tady koupili?? :confused: :slight_smile:

Ambret-super,konečně jste spolu a Týnka zdravá.Už není po nemoci ani známky?To jí museli dát hodně siné atb,že?

Miši-krásnej večírek jste měli :slight_smile:

Jani-co jsi Melince objednala? :confused:

Bemo-Šarince držíme pěstičky.
1. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
jani nejeli jsme,manža vytuhl v křesle u kávy,tak jsem ho nebudila,ješte bude v nedeli v Holešove,tak vyrazíme tam..dnes spal fakt jen 2 hodky trhane a nemelo to smysl když by řídil..

bemo moc dobře vím,jak jim ted je,Šarince držím pesti,určite to bude dobré..u nas to byllo to samé..kdyby maminka chtela,mužeš mi napsat mail,pokud by chtela podpořit,nebo muže za náma do diskuze nedonošenátek...asi by jim popmohlo vedet,jak to ty deti dokážou zvládnout a zabojovat
vyřid že jim moc držím pesti!!!!!!!!!!!!!!!!

anit já už ty lampiony taky vydela,je to super vec a moc dobrý nápad :slight_smile:
ambret mám radost s tebou :slight_smile: konečne všichni pohromade
miši teda vy jste si to užili,uplne zavydím..
1. led 2010 ve 22:04  • Odpověz
Buni, ještě je na antibiotikách a celý příští týden doma, poté 14 dní bez tělocviku. V krčku už je to celkem OK, ale ještě jí pobolívá ouško :frowning2:
1. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ambret-tak at se to všechno brzy spraví, kočence malé a ouško už nebolí.Je moc statečná :wink:

My zítra jedem na návštěvu,tak se moc těším,ale už valím spát,ježiš to je zas hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :astonished: :grinning: dobroooou :zipper_mouth:
2. led 2010 v 00:19  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas opet noc ... nekolikrat buzeni, v pulnoci houkal monitor a v 6 hod vstavacka. Uz si pomalu zvykam, ze se Honzik nejak vraci do novorozeneckeho veku :sweat_smile:

Ambret, super zpravicky, ze je Tynka doma. Tak jste byli doma cela rodina na novy rok :slight_smile:

Anitt, to s temi lampiony neznam. To je dobry napad!

Ja jdu dneska ke kadernici, uz se tesim.
Holky, jak to delate s detma, kdyz vsude lezou a neumi se dostat zpatky na zem. Mne uz nebavi porad stat za prckem a hlidat, aby nespadnul. On nesedi, tak fakt nevim, jak mu to mam vysvetlit :sweat_smile: Zkousim ho aspon naucit, aby sel do lezeni, ale je to naprd :unamused:
2. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahoj holky,tak u nás jídlo o půlnoci,ve 4:30 a pak vstávačka 9:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hrusti-já hned co se postavila jsem jí vzala za ručičku-paži a vedla do sedu,aby když už nebude chtít stát si sedla a pochopila to hned :slight_smile: Párkrát se ještě skulila,nebo jí podklouzly nožičky,ale ted už jde krásně do kleku a drží se než je na zemi druhou rukou.Už umí i takovej dřep :slight_smile: My taky ještě pořádně nesedíme,tak jsem ráda,že se to aspon takhle naučila :dizzy_face: Ale taky jí furt hlídám,furt mi někam cestuje a shazuje věci,takže na stole nic mít nemůžu a nic v jejím dosahu :grinning:

Leze i pod lehátkem,mezi židlema si dělá průlízky :grinning:
2. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás se zase spinkalo 12hod v kuse, od osmi do půl deváté :dizzy_face: Teď jí vařím krůtu se zeleninou a šupnu jí tam rýži. Dáváte rýži normální nebo nějakou spešl? Dneska si uděláme výlet do Berouna na Městskou horu, měli by tam být medvědi, tak doufám, že nějakého uvidíme. A když budou mít zimní spánek, tak si aspoň uděláme prochajdu.

Hrusti, já jsem jí nic neučila. :sweat_smile: Pochopila to sama. Nejdřív se teda strašně bála, když stála, si znovu sednout, ale pak to dokázala a od té doby už to umí výborně :slight_smile: Párkrát zbuchla, ale teď už je to v pohodě a když si nesedne, tak jde do dřepu a hned si zase stoupne :wink: Ale nevím, jak bych to dělala, kdyby neseděla... :frowning2:
Ambret, to je dobře, že už jste zase všichni spolu. :wink:Držím palce, ať se z toho Týnka brzy dostane úplně :slight_smile: A gratulace Nelince k jejím deseti měcícům :dizzy_face:
Karco, všechno nejlepší k dnešnímu svátku :wink: Hlavně zdravíčko a štěstíčko :dizzy_face:

Teď mi tu roztahala peníze ze Soudruhu, nezlob se, je obložená prachama :grinning: A dneska Petr zkusil, jestli by chodila za ruce a normálně chodila a ušla asi čtyři metry :confused: Fakt mazec s ní :grinning: Včera jsem přidala nějaké fotečky :wink:
2. led 2010 v 10:56  • Odpověz
ahojík holky,

my se budíme na jídlo taky dřív--to je snad nakažlivé či co :grinning:

zuzí dobrá je jasmínová ryže,mají ji i v kaufu,nebo zdravé vyžive..delám z ní i kaši s ovocem
my dnes máme krutu taky :grinning: se zelím a knedlem
2. led 2010 v 11:47  • Odpověz
peti a když tu jasmínovou rýži nemám, můžu dát normální rýži nabo raději ne?
2. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes jsem Kristýnce objevila dvě malý čárečky na dásničkách, takže jupííí a polezou oba najednou. Mele sebou teda perfektně v noci, ale nepláče a baští tak kolem pátý, ale budí ji v noci rýma pořád :confounded: Nejlíp ji pomáhá otevřený okno, ale to je pak zase ledová :frowning2:
hrusti, ach ju,viď? Snad se to, co nejdřív zae upraví...
Když třeba Kikču o něco postavím, tak když se pak pustí, tak jde do sedu, ale ona teda si sedne už perfektně a pokouší se stát, ale je to posera, páč na vyvýšená místa kouká a i tam dá ruce a je vidět, že by jako jo, ale nemá odvahu a když ji jen malinko nadzvednu, tak to zvládá sama a vydrží třeba minutu stát a je úplně šťastná. Při odsávání mi řve jak tygr, tak ji vždy pak na pár vteřin postavím a je po řevu :grinning: S lezením bude asi muset pomoct rehabka, už se jako snaží dopředu, ale cpe pořád zadek dozadu, tak nevím... Musím tam stejně jít zase si dává pořád hlavičku ke straně :confounded:
ambret, Nelče vše nej k 10měsícům a super, že je Týnka už doma :slight_smile:
zuzik, dělám s normální rýže jídla :wink:
jo, hrusti už začal Honzík žvatlat? u nás pořád nic :unamused:
2. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
Ahoj holky, hrusti asi mu to jedine ukazovat az to pochopi, my to meli tak nejak postupne, lozeni, sezeni, stani. Taky jsem mu to padani na zadecek ukazovala, stacilo parkrat a pak to pochopil a det jak u bunicky, kleci, drepi. U kamaradky udelal krasnych par kroku za choditkem, ale ma jeste cas.
Zuzik gratuluju k prvnim kruckum, ale moc bych to neprehanela, vodit za ruce pry se nema, je to jako kdyz se mimco predcasne posazuje a obklada polstrari.
Andy gratulujeme k zoubkum :slight_smile: Nam taky rostli oba spodni zaraz.
Marudkum at je brzo dobre.

Holky mam takovy asi blby dotaz, jak casto prebalujete v noci?

Ambret to je bezva, ze uz jste vsichni spolu. :slight_smile:
2. led 2010 ve 14:11  •  1 dítě  • Odpověz
ahojky hollčiny

u nás noc tradičně nic moc. ale nějak si začínám taky zvykat :unamused:
vařím z normální rýže jen kupujeme bio zeleninu

ambret supr že už máte Týnku doma a Nelince přeji vše nej k deseti měsícům :slight_smile:

misi přebaluji podle potřeby někdy až ráno ale poslední dobou alespon jednou protože se mi i pročůral :unamused: hrozně pije klidně i velkou láhev a půl čaje denně

davídek se taky chytá vyvýšených věcí a staví se pokud má naladu a pořád jede paci paci sám :slight_smile: to je sranda.
diskutuje neustále něco. to si ještě užijeme s kecálistou. kéž by se to spinkání nějak ustálilo

zuzík dnes jsem si dala mocca kávu a teda luxus asi zatím nej co mi kdy chutnalo s dolce gusta
:slight_smile:
2. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky!
Jsem zpatky od kadernice, je ze me bruneta :grinning:

Andy, u nas se porad nemluvi :frowning2:

Misi, ja prebaluju az rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi, muzes dat normalni dlouhozrnou ryzi :wink:
2. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Zuzíku, děkuju za přáníčko.

Holky, tak my jsme snad už poslední, kdo zatim nelozí :pensive: , zatim to ani nevypadá.

Anča teď vytuhla, tak letim uklízet, achjo. A k tomu mám ještě chuť na něco sladkého a kde nic, tu nic :unamused:
2. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Karci, Anicka mas cas. Na jednu stranu bud rada, ze se moc nehybe, protoze mas zatim klid. Az zacne lezt a stoupat, tak budes se slzami v ocich vzpominat na lezici mimi :grinning: :wink:
2. led 2010 v 16:40  • Odpověz
No jo, asi jo. Ale to víš, z každýho jejího pokroku mám radost a až poleze, tak si řikam, že bude veselejší. Takhle je odkázaná jen na místo, kam jí položim, maximálně válí sudy, ale tim se většinou nedostane tam, kam by chtěla.
2. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Děkujeme za přání, abych pravdu řekla, nějak mi to dneska nedocvaklo, že je nám už 10 měsíců, to jsem ostuda :astonished: :zipper_mouth:
2. led 2010 v 17:54  • Odpověz
Karci fakt ma Anicka jeste cas. Bud rada :slight_smile: Presne jak pise Hrusti. Hrusti tak hod foto a mas to hodne tmavy? Ja se teda tesim az pujdu na melir svetlej, hned v pondeli se objednam, nejak jsem se s tou tmavou neszila. :sweat_smile:
Ja prave prebalovala taky az rano, ale ted uz se mi 2x stalo ze byl procuranej, pyzamko mokry. Tak budu muset i v noci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky hodne pije.
Zitra jedeme k nasim, se mi tam vubec nechce, ale musime pro psa. Meli ho tam na Silvestra. Dneska jsem manzu vyslala ven a uklizela a ted dozehlila kos pradla. Uf.
Anitt mocca kavu? Tu jsem ani v tech krabickach nevidela.
2. led 2010 v 18:33  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, mam dve fotky v albicku :wink:
Honzik ted byl tady asi dvakrat procurany, tak mu na noc davam vetsi plinku a hned rano ho prebalim. Zatim to staci :wink:
2. led 2010 v 18:53  • Odpověz
http://www.balonkystesti.cz/af1-uvod.html

holčiny to jsou strániky těch lampionků

hrusti sluší ti to

mocca je fakt super misi.

taky se mi poslední tři noci davídek trochu pročůral takže přebaluju ale jinak nee protože bych ho zbytečně budila
2. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Karco, vsechno nejlepsi k svatku! Mas dnes svatek, ze? Hezky to oslavte!
2. led 2010 v 19:20  • Odpověz
Hrusti slusi ti to :slight_smile: ale ty jsi to mela takovy tmavsi, ze?
Je Anitt diky, hned jsem si to dala do oblibenych :slight_smile: Hrusti jak vetsi? My pouzivame 9-17 pampers ve vetsi by mi asi plaval. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Je Karci taky vse nej nej :slight_smile:
2. led 2010 v 19:42  •  1 dítě  • Odpověz
Misi, mela jsem tam meliry a ted uz je nemam :wink:
Jinak my mame vel. 4 a na noc davam 4+ huggiesky :slight_smile:
2. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.