• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky,tak jsme zpět z návštěvy-uff.Ta jejich skoro 2 letá Eliška je dračice :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koupili jsme jí tyto botičky,tak s nima furt lítala :grinning: http://www.arabelashop.cz/detail.php?zbozi=1288555

A budeme mít tuhle autosedajdu,snad nám to kámoš sežene levněji od jeho práce:http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=714335

chtěla jsem tu Romer evola 123 od 9-36 kg ale prý je tahle nejbezpečnější,tak pak holt budem muset koupit ještě jednu,ale prý se to pro tu bezpočnost vyplatí

:wink:

Miši,já přebalím,jen když se vzbudí na mlíko a cítím hodně počuranou nebo pokaděnou plínku,jinak nepřebaluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: malá už mi taky hezky pije vodu a čaj skoro tak 200ml denně :dizzy_face: My máme zatím pampersky č .3 a stačí,ale taky se jednou za čas stane,že se pročůrá zezadu na overálek :unamused:

Hrusti-pěkný účes, sluší ti,ale melírek bych ti asi nechala,ale zase změna,vid? :wink:

Ambret-Nelince vše nej a Karco tobě taky k svátku,budeš asi Karina co? :grinning: :grinning: jsem nevěděla,pěkné a zvláštní jméno :slight_smile:
2. led 2010 ve 22:05  • Odpověz
Holky, díky za přáníčka. Anča se mi taky teď 2x pročůrala, je sranda, jak mají ty děti podobný vývoje a situace.
3. led 2010 v 06:35  • Odpověz
Karča-jj je to jak přes kopírák :grinning:

malá už od 3h pak 4 pak 5 hod se probouzela,ale vždycky usla tak jsem vstala až v 5h :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevím co to zas je-že by úplněk?Už spávala hezky celou noc a zas se budí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nic jdu ji přemluvit ještě ke spánku :sweat_smile:
3. led 2010 v 06:42  • Odpověz
Ahoj holky!
Buni, Honzik se taky zacal budit, bud v 10 hod vecer nebo kolem 4 hod rano a to uz docela dlouho spal celou noc :unamused:
Jo a sedacku budete mit hodne podobnou, akorat mi mame obracene ty barvy, tu vnejsi sedacku cernou a vnitrni cervenou :grinning: Jen nevim, kdy do ni Honzika posadime, kdyz se mu nechce porad sedet :sweat_smile: On proste na to nema cas, protoze musim porad nekde lezt a vsechno zkoumat :grinning:
Hezku nedeli.
3. led 2010 v 08:03  • Odpověz
Ahoj holky, buni krasna sedajda :slight_smile: U nas se spalo celkem dobre, vzbudil se az o pul pate ale manza k nemu sel a rikam at ho prebali, ty jo ta jeho rychlost je desna, malej u toho zacal rvat, no sem si rikala, ze sem tam mela jit sama :angry: Nastesti zas rychle usnul.
Dneska musel jet pro hafosa, tak jsem ho vyslala i s malym a ja sem sama doma huráááá. Prijedou az odpoledne, poklizeno mam i vyzehleno tak si to vylozene uzivam :grinning:
3. led 2010 v 10:34  •  1 dítě  • Odpověz
Krásný zimní den zlatíčka :slight_smile:

Konečně mám chviličku,abych sem nakoukla.Abych to shrnula,malej je teď dost protivnej a u nikoho nechce být jen u mě.Včera jsem byla úplně vyřízená.Pořád řval a řval :angry: Nechce být nikde sám a už pomalu neumeju ani nádobí :confounded: Doufám,že to brzo přejde.Možná mu jdou zase zuby.V noci blbne no prostě hrůza a děs....

Misi se máš,že si užíváš :grinning:

Karco včera jsi měla sváteček,ale vůbec jsem Ti neměla čas napsat.Tak snad přijmeš přání až dnes.Vše nej,nej :zipper_mouth:

A jak se daří marůdkům???Mě už je dobře a zítra začínáme opět plavčo
3. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Hrustíku ty jooo moc ti to sluší :slight_smile: Je to změna,ale super :slight_smile:
3. led 2010 v 10:47  • Odpověz
Viki, taky začíná být Anča závisláček, takže si tu tvojí situaci umím dost dobře představit. A přitom ty ho tak socializuješ..., stále nějaký výletík, to já jsem větší pecivál. Děkuju za přáníčko.
3. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Misi já nepřebaluji už vůbec a to už dlouho....On by se probral.Vždy mu dám jen mlíčko a šup do pelíšku
3. led 2010 v 10:49  • Odpověz
No právě....Ale oni to ty dětičky tak mají v tomto věku,ale on nechce vůbec nic :angry: Být na ruce,ťap ťap,hrát si....vůbec nic a jen vříská!!!!Brrrr musím si zvyknout :slight_smile: Jinak ve středu u mamči udělal malej asi pět kroků,ale pořád si myslím,že chodit sám zatím nebude.Ale to neva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 10:53  • Odpověz
Vikul, diky za pochvalu :slight_smile:
No u nas je to taky. Honzik se nicim nezabavi. Jediny, co ho bavi je splhani do vysek, jezdeni na tygrovi a notebook, jinak je protivny a rve :unamused: Porad jenom leze na me, i kdyz ted jak byl pres vanoce manza doma, tak docela beha i za nim :wink: At zije separacni krize :confounded: :grinning:
3. led 2010 v 10:56  • Odpověz
TAk už mi začala další šichta :grinning: Malej spal hodku a vypadá to zatím celkem dobře.Řval,ale rozkoukal se a teď si hraje :wink: No uvidíme jak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Myslím,že kadí :confused: Malej teď pořád prdí a celkem dost i kaká
3. led 2010 v 11:08  • Odpověz
TAk se tu zatím mějte hezky a snad mi zase vyjde nějaká ta chvilička :slight_smile:
3. led 2010 v 11:09  • Odpověz
ahojky koukám že prcci mají všichni stejné zaliby ach joooo
taky chce dělat všechno a nic je to náročné leze už všude prostě se otočím a je o tři metry jinde uf
máme to fakt všechny nastejno jo a bere hračky naší kočičce :grinning: tak si je ted půjčujou a leze jí do pelíšku jsem zvědavá kdy ochutná její papaní :grinning: holky začíná nám fakt krušná doba asi :confused: :confused: :confused:

karčí dodatečně vše nej včera mi to úplně vypadlo :confused:
3. led 2010 v 11:30  • Odpověz
:Vikulko neboj to se urcite spravi. U nas zatim v klidu ale urcite nas to taky ceka kdyz to postihuje pomalu vsechny. Jen nevim jak bych to delala kdyz chodim do prace - musi to byt na palicku ze si od maleho nemuzes ani odpocinout.

Hrusti me se ten tvuj uces taky moc libi. Troufam si rict ze ti to slusi vic nez ten melir - aspon me se v tom moc libis :wink:

U nas se spalo docela dobre - jen jedno kojo - jupi - ale asi spis nahoda a dneska se nejspis zas nevyspim :grinning:

Zuzi krasne fotecky. Jinak kdo ze to mel vcera pidi narozky? Nelinka? Moc gratulace a taky vse nej karci ke svatecku - ja na svatky zapominam pravidelne - nekoukam do kalendare. :grinning:

My dneska musime jit poprat babicce a pak pujdeme k segre pro ohradku na sane a pujdeme na prochajdu. Tady snezi a je tu kupa snehu tak to bude super prochajda. Vikulko davas maleho jen do fusaku? Me uz chce mala venku chodit i za ruce ale dam ji kombinezu a zas se bojim aby ji nbebyla zima na nohy - ma zimni botky aa je tam kozisek ale premyslim jestli nekopit snehulky :sweat_smile: Co mu obouvas ty?
3. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Holky jezis tak at se to brzo zlepsi s tema prckama. Vikul na to se snad ani zvyknout neda :unamused: Asi by se ti hodila manduca :grinning:
Hrusti u nas se malej taky s nicim nejak extra dlouho nezabavi, taky jde po notebooku, ale hrajeme si s drevenyma kostkama a nebo i se stoleckem fischer price ale bavi ho to vzdycky tak pet minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak lozi, zveda koberec a lozi po byte :grinning: ale nastesti nerve.
Pejsek od FP ze zacatku dobry ale ted uz ho nejak nezajima.
Holky nemate nejaky odkaz kde se daji stahnout MP3 cely alba ?
3. led 2010 v 11:38  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás noc docela dobrý, jen mejdlo od půl pátý do půl sedmý a pak spala do osmi. Petr si ji vzal a já spala do desíti, jsem to potřebovala :grinning: Teď tu krásně brebentí, to je fakt prča :slight_smile: S tím nezabavením a řvaním jsme to měly dřív, to byl děs, ale to fakt jen ležela na bříšku nebo byla v lehátku. Teď už je to o něčem jiném. Dokáže si hooodně dlouho hrát, nebo lozí po bytě a stoupá si, sedá a když si ji vezme někdo jinej, tak je to v pohodě. Docela se bojím té separační krize, nějak jsem si zvykla, že je "samostatná" :grinning:

Buni, krásná autosedajda, ta je fakt nejbezpečnější, co jsem študovala ty testy :grinning:
Hrusti, krásný účes, barvička ti moc slušíííí! :dizzy_face:
Misi, já přebaluji, jen když se v noci vzbudí, jinak ne. Používáme vel. č. 4 a někdy nám protékaly jen Huggiesky :angry: Takže je už na noc nepoužívám. To máš dneska doma fakt pohodičku, úplně ti to závidím :grinning:
3. led 2010 v 11:58  • Odpověz
Misi, diky za tip s tou manducou. Prcek od rana nespal, pokazdy kdyz jsem ho dala do postylky, tak si stoupnul a nechtel spat. Tak jsem vyhrabala manducu, kterou od leta nepouzivame, a behem 5 minut byl tuhos :grinning:
3. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky,

karco vše nej nej k svátku,včera jsem se nedostala popřát :wink:
jo a my taky nelezem,nejste poslední,to budeme my :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ambret gratulujeme :slight_smile: :slight_smile:

zuzí jo určite dej i obyč,jen jsem chtela napsat že ta jasmínová ryže je super a zdravá,jinak taky mívá i normál,když dojde :wink:

já byla včera delat inventuru,dojela jsem po 23hodce domu..a malí je dnes opet zavyslák,nesmím se hnout od nej,jinak slzy jako hrachy :unamused:

hrusti me se ten učes líbí :slight_smile: teda barva..zmena je život
misi já nepřebaluju,až ráno,max pokud má jíst a cítím že je pokadeny

my razíme do kočarku na prochajdu,sneží jako v mrazíkovy :grinning: to je snehu :confused: i u vás holky?
rano máme jet na rhb,to budou cesty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Peti, u nas snezilo vcera a v noci, ted uz ne. My jsme dneska chteli jit do zoo, tak jsme si to rozmysleli, kdyz jsme videli tu nadilku :grinning:
3. led 2010 ve 13:07  • Odpověz
ahojky
hrusti mě už ted zachranuje manduca přibližně měsíc taky mi v ní usne . a je to nenáročné a i pohodlné

my razíjme ven po dalším jídle asi kolem třetí. tady je taky sněhu plno, kdyby byl Davídek větší už stavíme sněhuláka těším se na příští rok to bude sranda.
3. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Hrusti jj je to super vec. :slight_smile: Tak kluci jeste nedorazili, asi je jim bez mamky dobre :slight_smile: Nasla jsem super stranky kde maji parfemy za fakt dobre ceny. Tak uz jsou taky v oblibenych. U nas je dneska krasne ale nesnezi snehu tak tak.
Peti to jsis makla. Budes tam chodit i po Novem roce?
3. led 2010 v 15:14  •  1 dítě  • Odpověz
Haloooo lidičky,kde jste všecky??? :confused: :confused: :confused:
3. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
pořád nic? :astonished: :astonished: :astonished:
3. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
buni :grinning: :grinning: :grinning: No asi vsichni lezi s prckama a manzilkama u telky :slight_smile:
3. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
já neee :grinning: pry mám vyřídit,že tu zítra nebudu,že bude manža hrát zase tu hru,blázen jeden..to byl kup :stuck_out_tongue_closed_eyes:
misi budu chodit,ale ne moc často,zase chci at si malí zvyká i na jiné lidi,nebo se od nej nehnu vubec..

dnes jsme jeli k našim a byl tam v pohode,s dedou delali blbiny,se řehtal,až dostal škytavku a vubec me nechtel :slight_smile:
3. led 2010 ve 22:14  • Odpověz
holky andy tu dnes nebyla??? četla jsem v kojencích diskuzi,že večer Tynuška zvracela :frowning2: tak snad je jí líp a andy se ozve co a jak :unamused:
3. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jani :grinning: No sláva,už jsem se lekla :grinning:

A Míša se chtěla zítra srazit a není tu a asi to zas neklapne,jak vidím:frowning2:

Peti-my byli dnes u tchánovců a malá se na dědu řechtá,ale když jí vezme tak řve jak kdyby jí brali na vidle :grinning: Chceme jít v lednu do toho kina,ale já mám fakt bobky jí nechat s nima,že bude 4hod.bečet :sweat_smile: Jsem fakt zavislá matka :grinning:

Andy se snad ozve co je s Kiki :confused:
3. led 2010 ve 22:33  • Odpověz
buni :grinning: Já si taky říkala, že je tady klid po pěšině :grinning:

My jsme to měli dneska nějaký rozlítaný, koupila jsem poprvé Verunce tresku s bramborem, tak jsem zvědavá, co na ní řekne :grinning: Holky, s jakou zeleninou byste vařily jehněčí? Já vůbec nevím, co tam dát. Pořád střídám mrkev, brokolici, brambor, květák, petržel a teď bych chtěla změnu. Poradíte mi, moc prosím? Jinak ve sklenkách má i jiné druhy zeleniny, ale já vařím jen z téhle :frowning2: Zítra jdu s kamarádkama ven, tak doufám, že nebude moc velkej mráz, no, když tak zapadneme někam na kafíčko :grinning:

Peti, teda já se tu úplně rozplývám nad fotečkama Šimůnka. Ten má tak neskutečně nádherné modré oči, že to snad není ani možný :dizzy_face: :dizzy_face: A teda má hrozně dlouhé vlásky, na jiných fotkách jsem si toho vůbec nevšimla :confused: :sweat_smile: S tou inventurou ti to nezávidím, tu jsem v práci nesnášela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Z manži se stal takovej počítačovej ďábel, jo? :slight_smile:
3. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
prave mu ty vlasy češem,že to nejde vydet,ale brzo budem stříhat ofinu :grinning: a dekuju za pochvalu :wink:

já bych k jehnečímu dala tu mrkev,petržel..ted jsem skoušela dat i rajče,papriku a dobrý..v tech sklínkách to mají taky a mužou to a když to rozvaříš a mixneš tak je to to samé..třebas hovezí mu delam jen s mrkví a ryži..
te zeleniny ted moc není..jo ješte jde sehnat v kaufu cuketa,tu beru taky
3. led 2010 ve 22:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.