• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
tak já pádám,to je zas hodin :astonished: dobrou holky
snad se andy ozve zítra,je to divní že nekukne :confounded:
3. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
Zuzi-já bych dala i špenát :wink: Pak jsem zkusila kedlubnu,řepu,patizon,hrášek.Ale zato jsem nezkoušela petržel,cuketu aj...zatím

Mně ted asi 4 dny Kačka zlobí s obědama.Teda špenát s vepřovým a bramborem snědla,ale kde je mrkev a je to oranžové i kupované sklinky řve a vzteká se že to nechce.Nevíte co s tím?
Musím jí pak dát rohlík s žervé nebo tak a to je spokojená.Miluje kousky do pusy,ale tohle je fakt mazec,vždycky to jedla bez problémů :confused:
Asi jí to ted vysadím,ale je to škoda,vůbec nevím co jí dát místo oběda :astonished:

Peti a papriku taky jo?Rajče se taky chystám zkusit s těstovinama a šunkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
peti, dobrou noc a moc děkuju za tipy. Tu papriku nějak loupeš nebo ne? Rajčata asi ano, že? Já jsem fakt kuchařka z leknutí, co se týče příkrmů :frowning2: Nevím, co tak nějak zkombinovat :rolling_eyes:
3. led 2010 ve 23:05  • Odpověz
buni a tu kedlubnu normálně uvaříš? Na patizon jsem koukala, ve sklínkách ho kupuju, ale teda absolutně nevím, jak se to upravuje. Je to to, co vypadá jako létající talíř s vlnkama? :grinning:
3. led 2010 ve 23:07  • Odpověz
buni jo kedlubnu už mel taky,já zapomela..
papriku jsem jen pokrájela a rajče spařila a oloupala..
a hrášek dáváš mražený či jaky? konzervu asi ne,že?

taky pořád vymyšlím kombinace,prave to rajčwe a papriku mel s testovinama a králíkem..naši mi sehnali domácího

buni tak mrkev vysad a skus jí vařit..asi je jí přejezená,malí ji moc taky nemusí,tak dávám už mín..

a už fakt jdu..se me nechce spát a rano zase stávat a zítra máme rhb :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zase bude
3. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
Zuzi- :grinning: :grinning: :grinning: jj je to ten ufo :grinning: Ale patizon se mi dělal na pwd jde blbě ta slupka oloupat a bylo to tvrdé,že mi to musel manžel nařezat,takže tohle už nekupuju a kedlubna v poho a já to dělám normálně ve vodě do měkka nebo v páře na napařováku na knedle.Prostě to tak uvařím a rozmixuju :wink:

Peti dobrou :slight_smile: Taky už povalím...
3. led 2010 ve 23:15  • Odpověz
Ahoj holky, nebojte se o nás...
Kikinka včera fakt strašně zvracela, lítali jsme tady kolem ní oba, převlíkli jí a zase a zase a zas.... Samý hleny, děs. Volala jsem na pohotovst, co dál. Sestra říkala, že to má stopro z hlenů, a že máme ještě počkat, a kdyžtak přijet pro čípek na zvracení a dávat ji jen po troškách čaje, ale to jsme ji dali a zase to vyzvracela, naštěstí pak usnula a bylo to dobrý. Jen po půlnoci se vzbudila a měla hlad, Vám řeknu, jak nepije skoro čaj, tak se po něm vrhla jak husa po flusu, ale dala jsem ji jen asi 50ml a čekala, co se bude dít. Jíst prej až ráno, aby se žaludek uklidnil. Naštěstí pak nějak usnula a vzbudila se před 7, tak jsem ji dala jen 100ml mlíčka a pak ještě usnula. Teď už je dobrá, akorát jsem nevěděla, co ji dávat k jídlu, aby už nezvracela. Oni mi tam holky moc neporadily :confounded: Tak dnes měla jen dohromady 300ml mlíčka, asi 120g kaše a 120g rýže s mkrví a čaj, stejně moc nechtěla jíst. A vážila jsem jí a zhubla někde 200g :confounded: Měla 7,9kg a má už jen 7,7kg, tak snad to dožene zas. Akorát bylo dobrý, že se těch hlenů fakt dost zbavila, dneska je o 100procent lepší, sice chrčí, ale už toho moc neodsaju. Do toho se prořezávaj ty zuby... Mazec.
Dneska jsem sem nestihla zajít, jsme s Tomem opravovali myčku-šikula je to, ušetřil nám 2tis.Kč za opravu, bylo rozbitý čidlo a zanešená tak vodním kamenem vevnitř, že to při mytí nebyla myčka, ale špinička :astonished: A navečer přijela sousedka, tak jsem byla na drbech.
Moc jsem nedočítala, tak kdyžtak zítra... Jen jsem skukla fotky a Šimonka chci pro Kristýnku za manžela, je úplně k sežrání :dizzy_face:
3. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
Peti hrášek dávám bonduel s konzervy :sweat_smile: Normálně ho operu,vařím ve vodě a přepasíruju od slupek-prý jsou z toho prdy a přdám k další zelenině :wink:

Já právě do všech příkrmů,kromě špenátu dávám jako hlavní zeleninu mrkev a pak tam přidám bud tu kedlubnu,patizon,květák,řepu..

Já jí to právě vařím a pak zamrazím do mražáku,tak už je asi fakt přejezená,ale já myslela,že to dětem nevadí,pořád to stejné-podobné,že ještě nemají tak vyvinuté chutě,když jim nevadí neochucené jídla,víš?
3. led 2010 ve 23:20  • Odpověz
Já Kristýnce jeden čas nedávala skoro vůbec mrkev, protože měla naoranžovou pleť, dr. říkala, že to může mít z přebytku mrkve, tak jsem ji omezila a asi už je oki, dlouho mi to nikdo neřekl, já to na ní neviděla teda ani předtím...
3. led 2010 ve 23:21  • Odpověz
buni, některým ne, ale některým dětem jo. Kikina zase nesnáší špenát :confounded:
3. led 2010 ve 23:23  • Odpověz
Andy-teda,tak to je mi teda líto,takový trápení :cry: Ale dobře že už je líp,já zatím takovou hrůzu nezažila :confused: Myslím,že jsi jí dávala dobře jíst,jsi šikulka.At je KIKI už zdravoučká přeju :wink:

A už vážně mizím :grinning: :zipper_mouth:
3. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
buni, snad už bude... No jo, až i Tom se zapojil, jak se taky bál. Dobrou noc. Jdu taky.
3. led 2010 ve 23:28  • Odpověz
tak ještě nemizím :grinning:

Aha tak vidíš,asi jí už neleze,snad jí ale ještě bude někdy jíst,nebo ne??? :confused: K.nesnášela špenát samotnej na začátku,ale ted s masem a bramborem ho jí :fearful: Jo a taky mi nechtěla květák s bramborem a žloutkem a tím to asi ve středu začalo :astonished: Ale celkově ted nějak nechce lžičkou.....nechápu to :pensive:

a jdu fakt :sunglasses: dobrou holky a díky :dizzy_face:
3. led 2010 ve 23:31  • Odpověz
..ještě tohle...Peti fakt krásnej klučina je Šimůnek :dizzy_face:
3. led 2010 ve 23:33  • Odpověz
Ahoj holky!
Andy, at je Kristynka brzy fit a zase pekne pribira, modelka jedna :wink:
Buni, u nas je taky posledni dobou hysterie pri jidle lzickou. Nevim, jestli by to bylo tim, ze ho ta lzicka nejak jako "skrabe" na dasnich a boli ho to kvuli zoubkum. Dopoledni svacu jeste sni, ale u obeda uz dela psi kusy a rve a odpoledne kasi mu vetsinou preliju do lahve a davam z lahve a vecer mliko :unamused:
Dneska nam sel tatka skoro po 2 tydnech do prace, tak to bude dneska trosku sok bez nej doma :sweat_smile:
4. led 2010 v 07:54  • Odpověz
ahojky

Kačence vše nej k pidi narozeninkám

andy ufff chuděrka hlavně at už je lépe

jj taky občas mám pocit že vařím to samé a když občas koupím sklenku tak čučím co vše už se tam dává. holčiny a těstoviny už taky dáváte? a jaké?
ja davam ze zeleniny mrkev, cuketu, petržel, brambor , květák, brokolici, a už i rajče ale malinko bez slupky, maso kuře , hovězí krůtí a telecí a jehněčí ale to kupuju občas.

tatík už je taky v práci tak se musíme zaject zase bez něj.

jinak dnes noc celkem ok první jídlo až ve 4 takže 6 hodin spánku v kuse docela luxus po těch tříhodinovkách :wink:
4. led 2010 v 08:48  • Odpověz
jinak lžičku ted taky nějak nemáme rádi oběd ok ale odpo hrůza asi fakt ty dásně podrážděné od zubu
a večer taky dávám mlíko nevím jak bych do něj na noc dostala kaši lžičkou a z lahve mi kaši nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Anitt, davam bezvajecne testoviny.
4. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Kačence vše nej k mini-narozeninám :slight_smile:

Anitt, občas dávám Honzíkovi do hovězí polévky i bezlepkové těstoviny :wink:
4. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahojte holky,

My dnes vstávačka až v 7h,takže pohoda,jen já šla spát zas pozdě
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Anittko díky za přáníčko :slight_smile:

Já dávám maso i vepřové :wink:

A jdu zalézt za Kačkou do postýlky,snad bude spát dýl jak hodku,jsem pak vžycky jak po mladejch :grinning:
4. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Hrusti-děkujeme

My taky na noc jen mlíko,kaši nechce :unamused:
4. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás noc docela dobrá, jen od dvou do tří byla hore, ale pak spinkala do devíti a asi půl hodinky si povídala v postýlce :grinning: Dneska razíme ven s kamarádkama, tak se docela těším :slight_smile: Tatínek nám dneska přijede z práce brzy, tak jsem ráda :slight_smile:

Andy, tak ať je Kikče brzy líp. To je stejně, jak ty dětičky dokáže potrápit hnusná rýma :pensive: Hlavně, že už nezvrací. Ona to zase přibere, neboj se :wink:
Kačence všechno nejlepší k narozeninkám :dizzy_face: U nás je na noc taky mlíčko, kaši dávám kolem půl šesté, v osm mlíčko. Se lžičkou zatím problém nemá, ale zase si furt rve bryndáka a než do ní nacpu sousto, trvá to hrozně dlouho :frowning2: Pořád se někam otáčí a tak, takže baštíme hrozně dlouho :frowning2:
Anitt, no v těch sklínkách je toho požehnaně a tuhle jsem koukala, že je tam i nějaké koření :confused: Těstoviny jsem zatím dávala jen ve sklínkách, jinak ne.
4. led 2010 v 10:33  • Odpověz
Dobre ranko, u nas noc dobra, jen asi o pul druhe dudel a pak spinkal az do pul pate, krmeni a pak az do osmi. Ale usinani nic moc, porad knoural a to byl nakrmenej, prebalenej.
Andy ty jo to je hrozny s kikcou, hlavne ze uz je ji lip.
Peti Simunek ma fakt vlasu jak blazen. To my jsme proti nemu plesounci :grinning: A manza je blondak? Ze ma vlasky takovy svetly.
Ja s varenim neporadim, protoze nevarim, kupuju jen sklenicky.
Malej uz byl nalomenej na spani, tak jsem ho dala do postylky a uz slysim jak tam radi, tak ho du zase vytahnout.
U nas se ji tuk tuk v pohode, lzicka mu nevadi.
4. led 2010 v 10:39  •  1 dítě  • Odpověz
Taky gratulujeme Kacence :slight_smile:
4. led 2010 v 11:11  •  1 dítě  • Odpověz
tak jsem dala Verunce poprvé tresku a po pěti lžičkách jsem to vzdala, protože se málem poblinkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak měla nakonec přesnídávku s piškotama. Ach jooo, tresku nebrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :frowning2:
4. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
děkujem holky :slight_smile:

tak jsme spaly jen hodku :grinning:

Ted malá obědvala a jen viděla misku,tak vztekání,ale po chvilce ochutnala a snědla celou skleničku telecí se zeleninou a rýží od Sunarky-jsou tam i kousky a té mrkve tam moc není tak to šlo,ale jinak jsem koukala na ty všechny kupovaný skleničky a všude je mrkev :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ted tu baští v ohrádce ty kukuřičný křupky a začala dnes konečně říkat mama :dizzy_face: juchůůůů

Zítra jí udělám ty těstoviny :wink:
4. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
buni, gratulace Kačence, poznala, kdo je na světě nejdůležitější :sweat_smile: :dizzy_face: !!! To telecí s kouskama jsme už taky měly a šmakovalo jí to. Jsem se bála těch větších kousků, ale v pohodě :slight_smile: Ta mrkev je snad všude. Teda dneska v tý tresce nebyla, ale malé to vůůůbec nechutnalo :frowning2:
4. led 2010 ve 13:15  • Odpověz
Buni, mooc gratulujeme ke slovicku MAMA :dizzy_face:
Já pořád čekám a úplně se děsím co řekne neurolog začátkem února :frowning2:
4. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
Přejeme vám s Julinkou krásný nový rok!
4. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Buni gratulujeme. :slight_smile: Ja mam pocit,ze to v tom jeho brebenteni obcas taky zaslechnu ale urcite to neni ucelove.
Hrusti a vy vubec nemluvite?
Zuzankakast dekujeme a vam taky. Co ze se nekdy neukazete?
Tady je dneska nejak mrtvo. :slight_smile: Co delate holky?
Jeste jsem se chtela zeptat, uz nekdo zacinate vysazovat na nocnik? Jak se to vubec dela? Mozna bobek bych odhadla to vetsinou poznam kdyz tlaci ale curani teda ne.
4. led 2010 ve 13:47  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.