• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Anitt, Vikul, holky, kdy spachame nejaky ten srazik? V tomhle pocasi asi za Anitt nepojedeme. Byla bych pro srazik v Edenu a tam bysme dohodli navstevu u Anittky a Davidka???
5. led 2010 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky,

bemo ani nevíš,jak moc je mi z toho smutno :frowning2: zázraky se dejí

Aničce všechno nejlepší,hlavne hodne zdraví kočičce :slight_smile:

malí se mi rano poblil :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad jen z toho,že se válel hned po jídle na bříše..máme jet nakoupit,tak jsem se tešila že vypadnu nekam ven...l
5. led 2010 v 10:13  • Odpověz
ahojky

u náís noc docela ok

bemo to je opravvdu smutné :frowning2: doufám že bude lépe budu na ně myslet . držím moc palce.

aničce vše neeej kočičce. pusinku

hrusti určitě ale až zmizí led na silnicich ted se bojím docela s prckem do provozz

peti máš nejšikovnější miminko ze všech jarnáčků nikdo z nás nemusel tak moc bojovat jakov vy tak se prosím nenech rozhodit trapnejma krávama který si léčej mindráky na vás je to BLBOST.. NEPOSLOUCHEJ JE A VŽDY SI ZNOUVU UVĚDOM CÍM JSTE MUSELI PROJÍT!!!!!!
5. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Dobré ránko, holky napise te mi prosim tu rikacku o te brambore? Ja ji znam ale nevim jak to presne je. Vse nej Anicce :slight_smile:
My umime paci paci, papa papa, nekdy se mu povede taak je veliky a ucime se tak tak vselijak a ukazovat na Scottyho svetlo a tatu. Ale to nam zatim moc nejde.
Dneska jsem se konecne objednala ke kadernici na ten melir a na masaz, ale az po 15tem. A taky jsem volala do opravny fotaku. Ta nase sranda bude stat min.2000. Takze mam fakt radost :confounded:

Myslim, ze laska k muzi a k diteti se neda srovnavat. Ja Eliho taky miluju, ale snazim se nezanedbavat nas vztah s manzou. Protoze dite jednou odejde si zit svuj zivot a zas cloveku zustane ten partner.

U nas jako u Bunicky se taky porad podliza pod stolem, zidli, ohromne ho to bavi, ted podlezl pod kreslem, no spis se podplazil :grinning:
5. led 2010 v 10:25  •  1 dítě  • Odpověz
Koulela se ze dvora
velikánská brambora.
Neviděla, neslyšela,
spadla na ni závora.
Kam koukáš ty závoro?
Na tebe, ty bramboro!
Kdyby tudy projel vlak,
bude z tebe bramborák
5. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Ahojky holčiny,

tak hlásím,že už je asi lépe.Já jsem byla vyšerpaná únavou a dnes se cítím nmohem lépe.Včera jsem si v osm lehla k TV a usnula jsem jako špalek spala do desíti a pak jsem pokračovala v postýlce.Je to znát a i na prcka jsem trpělivější.Asi to cítil a proto zlobil.Ale zoubky mu asi opravdu rostou,protože pořád kadí a strká si do pusy prstíky a hlodá mě.Ted usnul tak jdu poklidit....

Hrusti jsem pro srazík v Edenu.Tak se domluvte s Anitt a písněte.Já budu v Praze určo Po a ut protože máme plavčo a jdu na tu gyndu v úterý
5. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Aničce vše nej k 8 měsícům a posíláme hudlánka :zipper_mouth:
5. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Vikul, Anitt psala myslim, ze se ji to hodi spis o vikendu kvuli odvozu :wink:
Na gyndu, ju? Me to ceka v dubnu bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 11:24  • Odpověz
No tak víkendík já zatím nevím :unamused: Tento určo né tak třeba ten příští,ale neděli :wink:

Na gyndoše jsem měla jít už před vánocema,ale dostala jsem takovou divnou mrchu tak jsem se přeobjednala.Měla jsem to a neměla.Pak jsem to měla 14dní :angry:

Prcek už spí hodku tak jsem ráda,ale už tam jednou kníkl tak už se asi pomaličku budí...

A co Karca ta se na obídek nepřipojí???Ale problém bude,že tam snad mají jednu jídelní židličku :astonished: Tak si ji rezervuji :grinning:
5. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
To uz jsi mela neco podobneho po dovolene, ze? Tak hlavne, aby nebyl nejaky problem a brzy se to spravilo. No s tim pristim vikendem nevim, mame jet k nasim a jeste nevim kdy :confused: Tak kdyztak muzeme spachat nejaky srazek s Karcou nekdy v tydnu, az budes v Praze a Anitt se k nam pripoji nekdy o vikendu, az bude lepsi pocasi :wink:
5. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
anitko dekuju,moc moc :slight_smile:
vikul me občas taky dochází energie,chce to víc odpočívat,jenže kdy že jo?

my jsme ted dojeli z nákupu,koupila jsem prckovi merunky na skoušku a meloun..teda sice ta cena,ale co bych pro nej neudelala..jeli jsme beztak nakoupit mu jogurty a ovoce,vyživy..
a byli jsme v bazaru,meli jsme tam na prodej ten hnedy sporták a neprodal se..je novy..tak ho dáme na aukro a bude..
5. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Pétí jak chcete.Je to na Vás.... :wink:

jinak jé Péťo odpočívám asi jenom,když se to na mě nabalí :frowning2: Já to prostě neumím.Ale už jsem se vyspala a je to ok a malej je dnes víc samostatnej a nešplhá pořád po mě se řevem
5. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky,

dnešní noc super, teď už chrní po obídku. Měla žloutek a snědla toho půlku. Mám podezření na zoubky, kaká tak 4x denně, slintá jak bernardýn a pořád si cpe všechno do pusinky... Tak možná nám už konečně nějaký vyleze :grinning: Uvidíme. Zítra jdeme na osmiměsíční prohlídku a ve čtvrtek razím s kamarádkou do Metropole, potřebuju jí nakoupit overálky, tak juknu, jestli budou v Nextu ještě nějaké slevy :grinning: Jinak to jistí Tesco :grinning:

Vikulko, já měla MS jen jednou v září, od té doby ani ťuk. Vůbec nevím, čím to, protože kojím jednou denně :confused: Je fajn, že už se cítíš lépe a nejsi tolik utahaná. Ono to chce občas jít spát brzy, aby se člověk dobil :grinning:
Aničce přejeme všechno nejlepší a posíláme pusinku :wink:
Misi, užij si to u kadeřnice :slight_smile:
Peti, my musíme taky zajet pro výživy, teda spíš pro suroviny, budu dělat to jehněčí. S tím kočárkem mě to mrzí, ale na Aukru ho třeba prodáš ještě lépe :wink: Těch lidí si opravdu nevšímej, Anittka to napsala moooc dobře!!! :wink:
5. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
tak me se Mel po 4hodinovem spanku probudila. Je to mazec - dopoledne spala do 11 a od 13 tak do 17h spi. To uz dela 3 dny a pak pres noc se budi tak 5x - bych ji kopla ale jen na kojo a spi dal. No a zub porad zadny - takze zatim jsme bezzubaci.

Hrusti tu rikanku rikame v plavani pred tim nez jdem do vodu - takova rozcvicka na suchu :grinning: Sice ten text znam trosicku jiny ale u deti ma uspech.

Bemo to je hrozne - tak jeste doufat ze se z toho mala dostane. 3 dny bez kysliku to snad ani neni mozne - je zazrak ze zije

Mala si ted hraje v muslicce s balonkama - ji slysim az sem jak kope do balonku nozkama - dablik maly :sweat_smile:

Peti co Simulka - doufam ze uz neblinkal. JInak jestli jsem zazdila neci narozeniny... tak se omlouvam a zaroven gratuluji. Obdivuji holky jak si to vsechno pamatuji - to ja vubec - ani nevim kdo ma kdy svatek. :confounded:
5. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Holky, já se ke srazíku nepřipojim, už mě to teď nebaví chodit s Ančí někam do obchoďáků, nevydrží v kočáru, nebo v sedačce, chce nosit, ukazovat věci, sedět na zemi, hrát si atd., už chodím jen bez ní po večerech, když mám chuť. Až povyroste a nebude každý 2 - 2,5 hodiny chodit spát, tak to bude jednoduchý, ale teď, když to mám kloubit se spánkem, jídlem a hraním, tak jsem z toho cestování na nerv a minule jsem jela ze srazu domů 1,5 hodiny a Anča samozřejmě křičela, jojo, kolony po Praze během týdne jsou fakt chuťovky. Tak se nezlobte.
5. led 2010 v 17:52  • Odpověz
Jani mi rikame jako privitani, ale az ve vode Zaba leze do bezu :grinning: Teda ty se mas tak dlouhy spanek :slight_smile: Malej dneska spal az po obede, ale byla jsem u sousedky tak jsem to trochu natahla a pak mi vylozene usinal u jidla. Uplne mu padala hlava, to bylo strasne srandovni.
Zuzik tak dobre nakupte :slight_smile: Ja byla vcera v Olympii v HM a nic tam nemaji vsechno probrany ani v Orsay jsem si nic nevybrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tou MS se nediv, ja jsem nekojila asi dva mesice vubec a az pak naskocila. Ale beru HA tak to mam zas jak hodinky.
peti a ty prodavas ten x-lander?
Vikul to je dobre, ze uz je ti lip, nekdy je to fakt zahul s tema prckama.
U nas v Tesku maji akci na Hami 5plus 3 zdarma a ted mi prislo, ze cely leden maji v Globusu akci na kase.
5. led 2010 v 18:00  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojte holky, v rychlosti jsem šupla fotky do nového alba :wink:
5. led 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás už se spí.Dnešní den byl o mnoho lepší.Tak snad se blýská na lepší časy.Karco já tě úplně chápu a taky to nevidím na moc dlouho.Malej mi také nevydrží.Ale na obídek nebo kafíčko přijedeme.Ráda bych tě s Ančí viděla,ale nedá se nic dělat.Já jsem také hotová,když ted někde pořád jezdíme.
Pujdu se vykupčit a zase chci trochu relaxovat.Ono to teď opravdu není na škodu :grinning:
Dnes jsem byla dvě hodky venku a pěkně jsem vymrzla.Malej mi po hodce usnul tak jsem musela jezdit,dokud se nevyspinká.Co bych pro broučka neudělala :wink: Ale už se nemohu dočkat jara,až bude lítat,budeme chodit na hřiště atd.Teď jsou ty večery hrozně dlouhé :frowning2:
Koncem února jedeme ne týden na hory tak doufám,že se mu tam bude líbyt :slight_smile: Jinak už zase víc a víc chodí.Tak už to máme opravdu za pár :astonished: Ale nějak mu na nožičkách překážejí boty a plete nohama :grinning: Zítra mu začnu dávat bačkorky.I když vím,že to není ideální bota,ale musí si zvykat :slight_smile:
Teď slyším,že zase strčil 4 letý chlapec nohu do eskalátoru :cry: Fakt neštěstí,ale vypadá to prý dobře...

Malej mi zase papá kolem půlnoci a pak kolem páté.Dnes jsem mu dala panadol.

jooo a dnes už pomaličku pil z pítka.Předtím to nechtěl a dnes už si pomalu srkal :grinning:
5. led 2010 v 19:38  • Odpověz
misi ne,x lander bych nedala :grinning: ten co jsme koupili před tím..ten hnedý..

jani teda ta chrní :sweat_smile: já chci taky,me stačí hodina..dnes nespí skoro vubec :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky zuby..
pak už neblinkal,já nevím jestli to je všechno tema zubama či co :confused:

odpo jsme byli s holkama na boby,malí chvilku zdříml a pak se na ne díval,dali jsme ho do polosedu,vím že by se to nemelo,ale on tak ječel..nebaví ho,když se stojí kočárem moc dlouho..
5. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Bemo nádherné fotečky.Natálka je šikovná a zase máte stejné kostky jako má Kryštůfek a miluje je :grinning:

Pétí na chvilku to nevadí já dávala Kryštofa normálně v létě....On tak na mě stejně ležel doma a Šimůnek to má určo vystlané :slight_smile: :wink:
5. led 2010 v 19:43  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=19093268&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24254230

tak jsem si zapátrala na mimibazaru a vybrala jsem pro Davídka pár věciček ještě zítra obletím sekáček u nás a máme zase na pár týdnů vystaráno. body koupím nová.

já jsem ted vyžehlila uvařila oběd pro Davídka na zítra a poklidila ted dám spršku dolce gustáka a hají.
tak dobrou noc
5. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
tak dneska malá spinkala dvakrát dvacet minut a pak měla energie na rozdávání :grinning: Navečer jsme byli nakoupit, tak jsem pověřila mámu, aby ji pohlídala, protože co teď předvádí u oblékání, se nedá ani popsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na tu hodinu než jsme nakoupili, by nemělo cenu ji oblékat :wink: Máma z ní byla hotová, dneska měla fakt super náladu, pořád se všemu řehtala, už dělá krůčky (s držením samozřejmě :grinning: ) od konferáku k taburetu a ke gauči :slight_smile: Co myslíte, má cenu už ji na doma koupit bačkůrky? Asi jo, že? Aby si neničila nožičky :frowning2:

Peti, já měla malou taky občas v polosedu, když ještě neseděla. I v lehátku byla v polosedu, tak si myslím, že to nevadí :wink: Když tam nejsou moc dlouho :slight_smile:
Anitt, krásné věcičky, my jsme nakoupili železnou zásobu bodýček na Vánoce, ale overaly se nám nějak zcvrkly nebo co :grinning: Před Vánoci jí byly akorát a teď jí jsou tip ťop :frowning2:
Misi, já kdybych měla chlapečka, tak si snad nevyberu v žádném obchodě :confused: S tou MS je to fakt zajímavý, já beru taky HA a myslela jsem, že když budu kojit jen takhle málo, že se to vrátí k normálu. Teda jako nestýská se mi po ní :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bemo, krásné fotečky :slight_smile: Natálka je fakt šikovná :grinning:
Jani, tý jo, čtyři hodiny - o tom se mi může jen zdát :confused: :grinning: Tak snad bude v noci spát klidněji :wink:
5. led 2010 ve 22:16  • Odpověz
ahojky, musím vás alespoň pozdravit, dnes vzpomínm, jak sme se tu seznamovaly jako těhulky a teď už bude za chvilku některým drobečkům už rok. To tak hrozně letí...

Zuzi zrovna jsem nedavno četla, že by mimčo nemělo nosit žádné botičky, dokud opravdu nezačne chodit, protože se mu ještě dotváří chodidla.. Taťka už bačkůrky koupil k Vánocům, taky už ťapeme kolem gauče a tak.. tak snad nám pak budou.
5. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
Často se rodiče ptají, kdy mají dát dětem jejich první botičky a jak má vůbec správná dětská obuv vypadat. Nejmenší děti by měly zůstat naboso co nejdéle, aby jejich nožky měly dostatek volnosti pro procvičování svalstva a možnost získávat hmatové stimulační podněty nezbytné pro nácvik chůze a dobrý vývoj jejich pohybové soustavy. Nebraňme dětem v chůzi a v létě běhání po písku, trávě nebo lesní půdě naboso, je to pro zdravý vývoj pohybové soustavy dítěte to nejlepší, co můžeme udělat. Také doma dětem umožníme pohyb naboso, nebo v punčocháčcích či ponožkách po měkkém koberci. V žádném případě nedovolme dětem běhat po tvrdých, byť i vyhřívaných, podlahách.
Názory odborníků na dobu, kdy by dítě mělo začít nosit své první botičky se různí a závisí především na kondici a mentalitě dítěte. Dnešní mladé maminky, nebo nedočkavé babičky, začínají s obouváním dětí zbytečně brzy. První obuv dítěti můžeme koupit až tehdy, kdy začíná chodit, což bývá přibližně kolem jeho prvních narozenin (může to být několik měsíců dříve, nebo i později) a především, když začíná chodit ven. Tato obuv již musí chránit nohu před chladem, resp. přílišným teplem, vlhkem či zraněním. Zvláště v prvních 5 – 6 letech života musíme vybírat dětskou botu velmi pozorně. Je lepší mít jeden dobrý pár bot, než dvoje nekvalitní.
5. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
to je ten článek, ne z mojí hlavy :grinning:
5. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky,

Zuzanka-jj.taky mi to tak říkali na rehabce,at nedávám v žádném případě botičky,že pak bude mít ploché nohy atd :slight_smile:

Aničce vše nej :slight_smile:

Jani-vy furt nemáte zuba ?:grinning:

Holky já měla MS 1.12.prvně a ted čekám a nic,tak to ji jako nemusím dostat,jo?HA nechci brát :confused:

Anitt-pěkné věcičky :wink:

Bemo-pěkné fotečky,ta na tálká je táááááák velikááááá :grinning:

Já už mám zase nakupovací touhu,ale věcí má Kačka dost :sweat_smile:

Dnes jsem připravila s láskou výborný pokrm, (těstoviny,rajče,paprika a šunka)který bych snědla i já a ona snědla lžičku a pak mě s tím ve vzteku,že nechce nahodila a začala se smát :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pak se jí udělaly červené flíčky u pusy,tak snad nemá na něco alergii,potom to zmizelo :confused: Ale večer měla červené a horké tváře,tak snad to nic nebylo :astonished: Včera jsem jí ven zapomněla namazat,tak možná to má z toho :pensive:

Sklinku kupovanou snědla,je to potfůrka vybíravá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas noc hruza, kazde dve hodky vzhuru, nechtel spat sam v postylce. Ach jo :frowning2:
Peti, ja davam Honzika do polosedu uz davno. Na rhb rikala, ze polosed nevadi, kdyz to neni casto, ale uplne do sedu neee. A ted jsem se ptala fyzioterapeutky, jestli uz muze do vetsi autosedajdy, kdyz nesedi, protoze se mi do vajicka v kombineze fakt uz nevejde, tak rikala, ze kdyz uz delsi dobu leze, tak muze.

Anitt, pekne vecicky. Ja jsem nakoupila ve slevach a az to Honzik odnosi, tak to zase prodam :slight_smile:

Buni, nemuze to mit Kacenka z rajcete? Holky, co maji starsi deti, taky rikaly, ze se jejich detem udelali po rajcatech cervene flicky kolem pusinky. A meli to pry i ze sklenicky testoviny s rajskou omackou :unamused:
6. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my dnes do půlnoci trochu pobrekávaly ze spaní,ale pak jsem jí raději ve spaní dala 150ml mlíka,protože by se určitě hned po tom co bych usnula,zase vzbudila :stuck_out_tongue_closed_eyes: A spala teda až do 7 něco.V 8 jsme vstávali :slight_smile:

Hrusti-jj.je to možné,že to bude tím rajčetem,nebo paprikou,ta je taky alergizující :pensive: Ve sklince nám těstoviny s omáčkou chutnaly a v pohodě :wink: (měla je asi před měsícem :wink:
6. led 2010 v 08:42  • Odpověz
ahojky holčiny
tak mi noc celkem ok. spalo se do půl páte a pak do šesti . tak ok
jakou velikost ted mají vaši prcci?

s tim sezenímje to u nás těžký, davídek ještě sám malokdy se do sedu dostane ale sedet chce jinak se hrozně vzteká tak nevím co s ním :unamused:
6. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Anitt, my máme část oblečení vel. 74 (většinou Tesco) a část vel. 80.
Honzík si většinou sedne tak, že ze stoje kydne na zadeček, ale hned se obrací na lezení, takže sezení ho faakt nebere. No fyzio mi tvrdila, že pokud leze a stojí, takže sezení určitě nepřeskočí, tak že se nemám bát, že sedět nebude.
6. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.