• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Ahoj holky,

u nás noc naštěstí dobrá, spala od osmi do půl čtvrtý a pak od půl pátý do devíti. Tak aspoň, že tak. Dneska jdeme s kamarádkou do Metropole, tak doufám, že seženeme nějaký overálky :grinning: No, stejně jí zase koupím i něco k tomu, jsem hrozná :sweat_smile:

Peti, já si taky říkám, že brýle nejsou žádná trágoška (teda až na děti ve školce a ve škole :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Ale stejně bych byla ráda, kdyby to bylo úplně v pořádku. Ale jak říkáš, stejně se to zjišťuje až později a brýle se taky začínají nosit dýl.
Andy, Petr má oči dobrý, naštěstí. :slight_smile: S tou ledvinou je to dobré, že to Kiki nepodědila :wink: Jinak Verča je fakt žroutík, ale zase za dva měsíce přibrala 1230g, což si myslím, že není nějak moc. Asi to všechno spálí :grinning:
Hrusti, teda Honzík ti dává pěkný kapky :frowning2: A jemu rostou zoubky nebo je to něco jiného? Já jsem včera v noci byla na Verču taky protivná, už jsem fakt nevěděla, co s ní :pensive:
Ambret, tý jo, Nelča má krásné míry!
7. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Zuzi, ja nevím. Včera jsem měla podezření, jestli ho nebolelo břicho, protože odpoledne toho docela hodně snědl, do toho se tláskal s kámošky chlapečkem křupkama a navíc celý den nekakal, ale rourka nepomohla. Kakal až dneska ráno :pensive:
7. led 2010 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky,

hrusti vynech ty křupky..oni hrozne nadymají,Elin po nich řvala ješte v roce,jinak jí nic nevadilo,ale ty křupky jo..já radši dávám sušenku do ruky a křupku jen občas..

zuzí Elin má s brylema jen jeden problem ve školce a to že je nekde nechá a pak ředitelka vyhlašuje bojovou hru,kdo je najde první,že neco dostane :grinning: ona je položí do trávy a hotovo a pak neví kde..letos už je to lepší,ale ješte předloni je hledali i v písku :grinning: fakt desná baba naše..deti si toho nevšímají a nesmejou se :wink:

dnes máme tatku celí den doma,má volno,ráno mi bylo desne zle..ted už je líp a budu třebas konečne i číst..
7. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahojky,

tak u nás se spí a noc byla lepší.Ale o půlnoci se zase pokadil a měl i hlen.Dnes kadil už 3x :unamused: Ale průjmík nemá.Dnes jedeme na náhradní plavčo od 16hod.Musím to už nahradit,aby nám to nepropadlo,když je zdravej.
Malej mlíčko večer tak 150ml pak kolem půlnoci 160ml a k ránu taky tak těch 160ml.Přes den už nedávám.Ale jsme živi více méně na rohlíkách-chlebu a k obídku sní tak půl až třičtvrtě skleničky a to ho musím zabavit :angry:
Včera po dlouhé době měl přesnídávku a snědl půlku,ale seděl u mě a musel šroubovat víčkem :grinning:
Vůbec v klidu nejí jen chleba s něčím :frowning2: Snad se to brzo spraví a budeme to mít nějak sehrané.
7. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Kryštof chce pořád dělat ťap ťap-chodíme po bytě sem a tam :grinning: Ale myslím,že až začne chodit sám tak už ho nedostanu do kočáru a to bude peklíčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad roku uteče :confused:
7. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Já začala přesně v roce a Petr asi ve 13 měsících :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak s tím jídlem už se těším až mu bude rok a nebudu to muset nějak řešit a bude jíst všechno-doufám
7. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Peti, diky za radu :slight_smile: At je ti brzy lip!

Zuzi, dobre porid. Ale nevim, jestli v Nextu jeste neco koupis. Byla jsem tam mrknout o vikendu a uz maji novou kolekci a ty slevy fakt jen minimum, co se neprodalo :unamused:
7. led 2010 v 11:19  • Odpověz
ahojky

ta noc ok hurá

jinak mám doma žroutíka v noci mlíčko 210 (vody) a skleničku dá uplně celou pak celý jogurt s banánem a svačina odpo máí kaši a pak ovoce. a večer 210mlíka

jinak neznám krupky jen mu dávám sunarky to se může i na sucho já mu to dávám jen do jídla aby se to rospustilo

davídek po mě zase celý den leze je to unavné a nic neudělá
snažím se ho pokladat na záda nebo na bok aby neseděla le stejně si to pak na chvilku vyřve za chvilku snad pujde spát a pak letíme na poštu poslat balíček jedné mamině co si koupila nějaké věcičky

jinak jsem včera četla že děti nemají jíst celozrnné pečivo takže budou jen rohlíky a chleíbček ale ještě máme čas
7. led 2010 v 11:37  • Odpověz
jéééééééééééé Kryštůfkovi vše nej k pidi narozkám pusinku :slight_smile:
7. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Připojujeme se k přání Krystůfkovi... přejeme mu vše nej k posledním měsíčninám :slight_smile:
7. led 2010 v 11:46  • Odpověz
jinak jsem začala pouzívat sleep and play a zatím se nepročural ani jednou tak jsem ráda že to fakt funguje. :wink:
7. led 2010 v 11:52  • Odpověz
Anitt, to jsou takove ty kukuricke krupky, takove zizalky, co muzou i deti bez zubu, protoze se jim to rozpusti v pusince.
No, dneska jsem je Honzikovi zatim nedala, ma "dietu" :grinning:
7. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Kryštufkovi všechno nejlepší broučkovi :slight_smile:
vikul to to uteklo co? za mesíc bude rok..tešíš se?

já už koukám po dortu,bude vláček :slight_smile:
to jsme se s manžou zhodli,že ho bude mít..mel na jipce takoví monitor dechu a saturace,novinku a na nem ho skoušeli a ten houkal jako vlak a pořád mu houkal,jak padal dechem..tak jsme mu tam slibovali,že když přestane,tak mu koupíme vláček..takže i dárek je jisty :wink:
me se zdá že to ani není pravda,jak to uteklo..ten poslední rok byl desný a mám smíšené pocity..nejradej bych neslavila,ale manža zas říká,že je to už proste den narození a že časem zapomenem.. :unamused:

anit Šimula sní taky celou sklínku a samotný jogurt mu nestačí,musím přidat bude sušenky,nebo ovoce..
včera jsem skoušela merunky,meli mekoučké a šli oloupat a chutnali mu a ani reakci nemel
7. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem s i mezi svátky objednala tu autosedačku a až teď nám dali vědět, že už je vyprodaná, tak jsem rychla sháněla jinde a všude už byla taky pryč a tak jsem oželila, že to nebude název Natalie ale Natasha, ale vzhledově nepoznáte rozdíl :wink:

http://www.babymania.cz/romer-duo-plus-natasha
7. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Bemo, pekna sedacka. My jsme meli taky typ high line. Jen upozornuju, asi to vis, ze ten matros na sedacce je trosku takovy semisovy, neni to ta klasicka latka. Ale to asi vis :wink:
7. led 2010 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsme doma z nákupů, Verunka byla zlatá, fakt mám štěstí, že vydrží v kočárku - zatím :grinning: Furt se smála, koukala na lidi, když baštila v kočárku přesnídávku a dokonce spala půl hodiny a pak mi usnula cestou na bus a musela jsem s ní ještě po výstupu z busu hodinu courat než se vzbudila :confused: :sweat_smile: Jsem byla omrzlá, ale ona byla zababušená, tak byla krásně teploučká :wink:

Hrusti, no v Nextu ještě nějaké slevy měly, ale bylo to tak na dvouleté dítě. No, zašly jsme do H&M, C&A a do Puntanely a pořídila jsem jí svetřík, pláťáčky, overalky, mikinku a nááádhernou hračku :grinning: Takže jsem tak trochu provětrala účet a jsem spokojená :grinning:
Kryštůfkovi všechno nejlepší k narozeninkám. Příští měsíc už to bude veeelikej chlapák :grinning: Už plánuješ oslavu?
Peti, Šimůnek to všechno krásně zvládl, tak je určitě důvod k oslavě :dizzy_face: A vláček se mu bude určitě líbit :slight_smile: Jak to oslavíte?
Anitt, Verča taky zbaští celou sklenku přesnídávky nebo masozel. příkrmu. Dneska k sváče zblajzla 200ml jogurtu a měla v tom ještě půlku přesnídávky :wink: Ona by to zblajzla celý, ale bála jsem se, že by jí bylo špatně. Ale tři čtvrtinu snědla. Fakt nevím, kam to dává, tlustá vůbec není :grinning: Spíš dlouhá :grinning:
7. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Hrusti, chudáku, když čtu tu tvojí noc, tak mi je z toho smutno.
7. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Tak holky, hlásím míry. 10,470 kg a 75 cm, jsem velice spokojená, za 2 měsíce přibrala jen 0,6 kg, to jde, dřív dělala toto za 14 dní, hehe.
7. led 2010 v 19:59  • Odpověz
karco teda ta je dlouhá :confused: váhu mít musí,když má delku :slight_smile:
7. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Peti, zapomněla jsem reagovat na tvůj příspěvek o brýlích :grinning: Já si na ně jako malá pořád sedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jinak s tím posmíváním - já je nosila ještě za komoušů, takže si dovedeš představit jak vypadaly :grinning: Takže mě se smály ve školce i ve škole, měla jsem z toho docela trauma, pamatuju si to jako včera :pensive: Teď už ty brýličky dělají krásné i pro takhle malé děti :sweat_smile:
7. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Hojte holky! Já mám strašnou radost, Kristýnka, vypadá to, že poleze konečně dopředu, sice udělá dva, tři max. čtyři kroky, ale už to tam je :dizzy_face: Se sousedkou ji trénujem. No, ona je fakt lenoška, já se všechno musí ukázat jak se to dělá.. Zvedání hlavičky jsem s ni teknrát přece musela taky cvičit, jinak pásla hady pořád :grinning:
Ty Vaše dítka tady jsou strašně šikovná, člověk pak z toho má depky, ale to nemyslím nijak zle teď.
Jinak máte holky pořádný ženský :wink: U nás se už konečně zase začlo trochu baštit, tak jsem moc ráda :slight_smile: ne těch 50ml, co mi vypila po 7hodinách :astonished:
hrusti, jéjéj :frowning2: ... Neboj, se to přejde. To ještě třeba pár dní potrvá s výkyvy, ale pak už bude spát o mnoho lépe. U nás to bylo taky tak, spaní hrůza, pořádně nespala, furt se budila, kňourala, chtěla být u mě. Tom se odstěhoval do obýváku. Teď už je to lepší. Občas je sice ještě u mě, ale už to není to, co se dělo předtím 2 měsíce.
7. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
Ahoj holky!
No nevim, tedy zadne zlepseni nevidim, snad jen ze se vzbudil v 10 hod, sileny rev. Vzala jsem ho do postele a kdyz usnul, jsem ho chtela prendat, ale zase se vzbudil a rev. Uz jsem nemela silu, tak jsem ho dala do postylky a nechala rvat, jen jsem ho chodila kontrolovat jestli se treba nepoblinkal nebo tak neco. Bylo mi z toho uplne spatne, ale ja uz fakt nevim co s nim :frowning2: A rano chrapal do 7 hod. Ja jsem nemohla celou noc poradne spat a porad jsem premyslela, co s nim je :pensive:

Karci, teeedy, Anicka je velika. Neboj, ted uz tolik pribivat nebude. Honzik taky predtim hodne nabiral, ale ted uz je to min :wink:
8. led 2010 v 07:30  • Odpověz
ahojky

karči teda máš doma kus ženský to teda :wink: gratulujeme

hrusti jestli máš nějaký pocit že s Honzíkem něco je tak bych šla k dr. určitě to nic není ale pro klid, treba zavolat.

my noc celkem ok. leze mu druhý spodní zoubek tak je trochu nervoza ale jde to

včera jsem se dozvěděla že můj švagr se asi bude rozvádět jeho žena má už 4 měsíce někoho jiného uf :pensive:
8. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Anit a švára už to nijak neurovná? Vždycky mi přijde, že je lepší to polepit, než se rozvádět, on život prostě není jednoduchej, to se stává i v lepších rodinách. Museli mít nějakej problém, když si někoho našla, ale všechno se dá řešit.

Hrusti, chjo, to musí být na palici, snad brzy přijdeš na to, v čem to je.
8. led 2010 v 09:23  • Odpověz
už řeší rozvod bohužel ze dne na den oba měli hodně náročnou práci a viděli se málo a ona je mladší a chce ještě žít a on je už usedlejší no. ale jinak to nevypadalo takhle zle ach jo no nic no. děti nemaj tak to nebude takové drama . dnes švagr dorazí je v prdeli. :frowning2: ale trochu chápu i jí ale to je na dýl zkusila si z rodinou mého manži a švagra peklo tak jako si občas prožívám já.
8. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Anitt, to je mi lito. Kdyz nemaji deti, tak je to lepsi. Jinak by deti byly chudaci :cry:
8. led 2010 v 11:27  • Odpověz
ahoj holky,

andy moooooc gratuluju..tak vydíš,novoroční darek :slight_smile:
hrusti to mi delal malí taky a myslím že to jsou ty zuby..tak vydrž..je to na mašli,když nejsi vyspaná :unamused:
anit to je mi líto..je to škoda,když takhle skončí vztah lidí,co se brali z lásky :cry:

manža zas řádí v kuchyni..zase budu po nem uklízet,ale říct nic nemužu,at se nenaštve...
tak jsem trošku poklidila,malí ješte spí..odpo jdeme s Elin do skautu,v te chumelenici to bude fakt prochajda..tady desne sneží,zase budem odklízet sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Anit, to je moc škoda, tak snad budou šťastnější, když budou od sebe. Snad si švára brzy někoho najde.
8. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Ahoj holky, peto děkuju :dizzy_face: Ráno taky udělala pár kroků vpřed za mobilem :grinning: Jinak taky si myslím, že to jsou zuby. Já už to předtím nemohla vydržet a zkusila jsem ten gel a fakt vážně spala o dost líp a to je neměla napuchlý ještě a nic tam nebylo vidět, to až teď, přes den byla klidná. Může je to trápit aniž jsou známky.
Taky mi kamarádka psala, je u mamky někde v Břeclavi, že tam pěkně chumelí. Tady taky a to mám jet na druhý konec Liberce ke kamarádce :unamused:
8. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
holky se jdu pochlubit,se mi podařil vložit inzerát na kočár,konečne..nešli mi dát fotky a doufám že se brzo prodá..maleho budoucí pokojík je plny krámu..jinak pujde do detského domova..jo a ješte tu mám jednu krmící židli,kdyby nekdo chtel..zadarmo..
8. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.