• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Peti, máš novou profilovou fotečku, viď? Vánoční :slight_smile:
8. led 2010 v 15:34  • Odpověz
jo jo mám :grinning: tzady vypadám i normálne,jinak teda des bes :stuck_out_tongue_closed_eyes: potřebuju zhubnout jako sul :angry:

malí doted chrnel v kočarku,šli jsme se projít,pro zmenu padá dešt,zmrzlí a já byla jako myš mokrá..fuj to je venku hnusne..a mali pujde spát až po osmé :confused: jo a peču štrudl :wink:
8. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Ahoj holky, peti ten budu pict o vikendu :slight_smile:
Anitt to me mrzi, ale asi maji svoje duvody, ja si zas myslim, nez byt ve vztahu nestastna tak se radsi rozejit. A tim , ze nemaji deti je to o to jednodusi. Bohuzel je ted tolik rozvodu, kolikrat si rikam jak sem rada, ze mam tak super chlapa.
Andy moc gratulujeme ted uz to pujde samo. Sousedcin klucina je jen o 14 dni mladsi a leze teprve asi tyden, takze bud uplne v klidu :slight_smile: Kikina je sikovna.
My byli na plavcu poprve v Novem roce. Plaval manza, prcek si to uzival, fotila jsem tak pak hodim i nejaka foto. Musim to trochu vytridit.
Dneska jsem zase odhazovala snih a jela sama na to plavco, des, jela sem tak 40 celou cestu, vubec to nebylo ohrnuty, na parkovisti nebyly videt vubec parkovaci mista. A kocar jsem ani nemohla vytahnout, protoze ten by teda neprojel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby mel malej poradne teply capacky tak bych asi vytahla manducu ale ma jen obycejne. :unamused:
8. led 2010 v 18:30  •  1 dítě  • Odpověz
A taky gratuluju k prohlidkam, krasne miry.
8. led 2010 v 18:31  •  1 dítě  • Odpověz
Peti, co blbnes s hubnutim :wink: Ja bych mela taky :grinning:
U nas se dneska spalo pres den jen 45 minut, odpoledne byl silene protivny, ale ted usnul, tak snad bude spat a nebude zadne nocni mejdlo. Docela bych se potrebovala vyspat. Zitra mam anglictinu, i kdyz nevim, jestli pujdu. To pocasi je fakt des bes :unamused:

Misi, ja planuju o vikendu babovku. I kdyz... ta asi dietni moc neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. led 2010 v 19:20  • Odpověz
štrůdlík bych si taky dala a na hubnutí prď, jsme krásný takovýhle

já si dneska koupila 4 mafiny v MC Donald s tím, že je budu mít na víkend, hádejte, kolik jich zbylo..., žádnej :confounded: Nesmim to takhle dělat, musim kupovat jen jeden kousek, jinak to dopadne vždycky takhle, jak vim, že to tam je a že je to dobrý, tak mě nic nezastaví

letim vařit Ančí jídlo, papa
8. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Karca, to ja taky sezeru, co prede mnou neutece :grinning: A pak je mi blbe od zaludku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 19:55  • Odpověz
karco já už nekupuju radši nic,dycky to hned sežeru :angry: ale Elin občas dostane neco dobrýho..snažím se odolat,když jsem odsavala,tak to nešlo,to jsem opravdu néé jedla,ale žrala a ted to mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hrusti tak by ti mohl spinkat :wink: bude unavený..bež radši brzo lehnout..
já chci dnes taky,jsem odpo usínala v křesle a jdu do práce,at neco nepokazím..
ješte nanosit dřevo,vysat a vytřít..manža má odpolední..

misi to se teším na fotky z plavání :wink: no jet s kočárem je makačka,když nikdo neodhrne chodníky :confounded: já byla sedřená za 30 minut
8. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Ahoéjky pusinky,
děkujeme za přáníčka.hrozně moc to uteklo a na jeho první narozeninky se moc těšíme.To bude párty :grinning: Už jsem vymyslela jaké dárky mu koupím.Pořád jsem přemýšlela a už jsem na to přišla.Chci mu začít nakupovat ty zvířátka co vypadají jako živé.Viděla jsem to v pompu a jedno stojí cca 150kč :unamused: ale stojí to za to.Nebudou to zbytečně vyhozené peníz,protože jsou to nezničitelné hračky a později si bude třeba hrát na farmu atd.Teď je budeme poznávat a učit se je :slight_smile: Už skoro chodíme.Víc se pouští a za jednu ruku tape normálně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes se mi vrátil starý hodný Kryštůfek jupíííí.Byl moc hodný-papal-hrál si a nevztekal se-spinkal a neřval :grinning:
Čekám na Petra vrací se z Prahy :unamused: Doufám,že dojede v pořádku je tu hodně sněhu
8. led 2010 v 19:58  • Odpověz
Vikul, ja taky premyslim o zviratkach pro Honzika. Myslim, ze by se to klukum mohlo libit. Maji je i v Bambuli. Koukala jsem i v Tescu, tam sice maji zviratka za 40 Kč, ale nejsou moc hezky :wink:
8. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
No oni ty drahé nejsou závadné a jsou opravdu jako živé.Oni ty zvířátka za těch 150kč jsou velké a ty menší stojí asi míň,ale ještě jsem to nezkoumala.Nějaké mu koupíme a pak se budou postupě dokupovat k něčemu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolikrát se ptají babči co koupit tak budeme alespoň vědět :wink:
8. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Jdu žehlit mám zase plný koš prádla :frowning2:
Teď volal Péťa,že stojí na dálnici,že tam zablokovaly kamiony pruhy :frowning2: Tak jsem zvědavá kdy se vrátí :confused:
8. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Teda holky ja jsem nas.... az na pudu. Tak vytocena jsem uz dlouho nebyla. Protoze mam rozbity fotak tak jirka vzal z prace a tam je nejaka mala karta a jeho kolega to zaplacal blbostma a me to pak vyfotilo jen pet fotek. Ale vubec to nehlasilo ze je karta plna, nic. Smejd jeden. Takze z asi 50 super fotek mam pet. Fakt parada.
A jirka neumi moc fotit takze kdyz plavu ja tak jsou fotky o nicem. Boze ja su tak vytocena... No nic nebudu vam to tady negovat.
Jen sem chtela napsat, ze ty zviratka jsou moc pekny, ale ja je videla teda za trochu jiny ceny vetsinou pres 300. A pak ta druha serie treba ti Elfove na koni a rytiri stali pet set.
8. led 2010 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz
misi to by\ch taky zuřila..vím jak fotí muj..je to škoda veliká..bude muset skusit zase jet s váma,at mužeš fotit ty..
Elin má zvířatek krabici a má i sdrahé a levné a moc v tom rozdíl není..ted si už moc s nima nehraje,vedou barbíny a domeček pro kone..
8. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
misi, to bych byla taky naštvaná, chjo :frowning2: Tak snad příště se Vám zas povede něco vyfotit...
karca, já si taky domů nic nekupuju, to pak sežeru celý sama, stejně jako cukroví z Vánoc, takovou bednu jsem dostala od mamky. Teď tam je ten zbytek, co už mi moc nejede.
vikul, já dnes taky radší nevyjížděla, kalamita tu jak ďas :unamused: Snad se v poho vrátí :wink:
peto, tak snad se prodá kočák brzy..
U nás se už spinká hezky. Dnes byla moc hodňoučká s jídlem, koukala jsem jak puk. Dávám ji ty probiotika Bioprin, je to na posílení imunity i, tak to asi má snad vliv i na jídlo, jinak sláva, už je úplně zdravá :slight_smile:
8. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jéé, barbínky jsem milovala :slight_smile: U nás vedou kulomety :grinning:
8. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky holky, jdu vás omrknout, manžela mám na služebce a v noci by se měl vrátit, jede ze Slovenska, tak doufám, že nám v pořádku dorazí domů. Je to docela divočina to počasí.

Jinak Natálka má opruzeniny, byli jsme u Dr. a dostali jsme mastičku, která nijak zvlášť nepomáhá, tak uvidíme za týden.

Ještě jsem se pustila do pečení a udělala jsem manželovi jeho oblíbený citronový koláč :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu očíhnout vaše fotečky :wink:
8. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Tak jsem vyžehlila prádlo a manža pořád stojí na dálnici :frowning2: Chudinka moje
8. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Jsem zvědavá kdy dorazí.Má určo hlad.Jel z práce :cry:
8. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Holky to je sněhu co se sype..Nemáme ani sáňky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra má přijet má sestra tak se těším od vánoc jsme se neviděly.Dáme vínečko a actyvity :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude prča.Teda pokud se přes ten sníh dostanou
8. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky,

já jsem hrozně ráda za sníh, ten miluju. Ale nemuselo by tolik fučet, chtěla jsem jít s malou na prochajdu. Ten náš kočár je super, jak má velká kola, ve sněhu s ním jezdím úplně výborně. Ale je znát, že lidi se už tolik nestarají o chodníky, jsem si včera málem rozbila úsměv :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás byla zase včera noc hrůzy, dvě hodiny hysterák, když jsem ji přendala do postýlky. U mě usnula, přendala jsem ji a řev :rolling_eyes: Dneska se ještě neprobudila, tak doufám, že se vzbudí až k ránu :sweat_smile:

Bemo, Vikulko, ať vám tatínci dobře dojedou, je to na palici stát v kolonách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Misi, jé štrůdl, ten bych mohla taky udělat :grinning: S těma fotkama se ti nedivím! To bych asi vyletěla z kůže :angry: Co je to za krám, že to nehlásí plnou kartu??? :confused:
Peti, tak ať se kočárek rychle a dobře prodá! :grinning: S tím hubnutím, já bych taky měla, ale mě se táááák nechce :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsem si cvičně udělala pár lehsedů (celé tři :grinning:) a malá z toho měla strašnou bžundu a začala mi skákat po břiše. Takže před ní cvičit nemůžu :grinning: A dietně vařit ani jíst neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
´
Jo a dneska se Verunka naučila říkat něněně :grinning: Jsem něco dělala a ona mi vytahovala šuplík, tak jsem jí řekla nene, to se nesmí, ona se odplazila a za chvíli stála u TV a pořád jela něněně :grinning: :grinning: A když jsem řekla nene, tak se řehtala na celý kolo a pořád dokola to opakovala :grinning: Snad 15minut jsme takhle jely :grinning: Jo a začíná se mi pomaloučku, ale jistě pouštět při stání. Dneska si málem nabila papulu, jak je ještě bez opory vratká. Ale naštěstí to vybalancovala, akrobatka naše :dizzy_face: Tak já jdu připravit vody na Sunary a zalezu do hajan :wink: Tak dobrou noc vám i miláčkům :grinning:
8. led 2010 ve 23:57  • Odpověz
Viki, to je super nápad s těma zvířátkama, kluk, nebo holka, určitě by se to líbilo i Ančí.
9. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Holky, manžílky už máte určitě doma, nakrmený a v postěli :wink:

Já teď letim pohrabat nějakej sníh kolem baráku, ať může Mášena taky trochu ven a neplave mi ve sněhu.
9. led 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahoj holky!
U nás se dneska opět brečelo, ale naštěstí ráno natáhl spaní do půl 8, takže jsem se trošku prospala a zaspala vstávání na angličtinu. Stejně tam asi nikdo nedorazí v téhle kalamitě :unamused:

Bemo, zkus ten sudocreme. Fakt pomaha!

Karca, ty jsi tedy aktivni po ranu, odklizet snih :slight_smile:

Misi, tedy to by me taky vytocilo!

Hezkou zasněženou sobotu!
9. led 2010 v 08:19  • Odpověz
Dobre ranko, holky tak doufam ze manzilci v poradku dorazili. To pocasi je strasny. Dnes rano jsem sla se psem a bylo to tak namrzly ze jsem mela strach ze si poreze tlapky.
Fotak je Olympus a zrcadlovka ale firemni a uz ne moc novej :angry:
hrusti jj lepsi zustat doma. Vcera i na plavco dorazilo malo lidi.
karci u nas odhazuje kdyz je doma manza, ale asi ho to desne bavi, protoze odhazuje i ted kdyz tam skoro nic neni a navic je to namrzli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzik ono to bude asi tim, ze se o chodniky ted maji starat mesta, je to nove. No a asi se na to vybodly. No u nas je to taky videt. Mala je teda mega sikovna ta bude behat snad driv nez vsichni prcci :grinning: Ne ne ne u nas taky vede, je to snad nejoblibenejsi slovo :grinning:
Bemo tak at se to Natalce brzo spravi.
Andy to je super, ze uz je mala fit. :slight_smile:
9. led 2010 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

bemo nám taky pomohl ten sudocreme,je fakt super a stojí ten menší kolem 80kč :wink:
holky a jak dojeli tatkové??? to musela byt cesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzí ta vaše Veru je číslo :wink: vaše dr z ní musí byt hotová,jak jede vyvojove..fakt je hrozne šikovná
karca u nas to zmrzlo a byl samí led,u nas nesneží,ale mrholí déšt a mrzne to..

rano byla cesta hrozná do práce,sem říkala v žertu mojemu,že kdyby neco,at se o deti stará jako o svoje vlastní :grinning:
jo holčiny a mám teda šok,kolik je zajemcu na kočár,dávám ho o 1000kč levnej,než stál a jedna paní hon pry klidne i připlatí víc,jen aby byl její :sweat_smile: ale to zas neudelám,nechám ho jí,když o nej tak stojí,ale cenu nechám..přece jen už jede zaruka pul roku a an sem neveřila,že ho prodám..jen manža říká,že jsem blbá no :angry: i
9. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Peti, super, ze se kocar prodal! Takovy zajem!
9. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Tak u nás nemrzne, je tu docela krásně. Mě odhazování sněhu taky baví :slight_smile: a manžu taky, se o to asi budeme prát :slight_smile:).

Peti, tak to je super, že se kočár takhle brzy prodá. Manža je asi obchodník, co? Ale víš co, musíme sbírat dobrou karmu, takže děláš správně.

Manža teď jel k rodičům, do Bauhausu a ještě do firmy, tak jsem mu dala Ančí a luxuju a šůruju, teď jsem si odběhla udělat pauzičku :slight_smile:.
9. led 2010 v 16:10  • Odpověz
ahojík holky, tady taky děsně sněží. já ráno byla nakoupit a na kratší procházce a teda jsem si dala tím sněhem :slight_smile: U nás se dnes spalo dobře a vstávačka v 10 :slight_smile: A to byla večer po osmý ťuhlík...
Nám zase pomohl imazol na pruzeninky.
zuzik, Verunka je šikulka :wink:
U nás dnes malá strašně výskala, to bylo něco, až Tom se divil. Je to takový klidný tichý usměvavý dítko a dneska se pěkně rozjela :astonished:
Ne ne ne jsme uměly taky, ale nějak to holka zapomněla, dělala to asi tři dny :grinning:
Jinak u nás se spí. I Tom i malá a mně se chce taky.
9. led 2010 v 16:34  • Odpověz
U nas se taky uklizi, manzu jsem vyslala ven s malym a makam, jeste prach a mam to. Uf. U nas to samy jak na Zlinsku, ledova krusta. A priserny naledi.
9. led 2010 v 16:49  •  1 dítě  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.