• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Karca drzim palecky at to vyvolani je rychlovka. Budeme na tebe moc myslet.
30. dub 2009 ve 14:06  •  1 dítě  • Odpověz
karči neboj,ja mela vyvolavačku u Elin a lepší jak cisař :wink:
držíme palce at je to rychle a v pohode a maš prcka u sebe,moc moc štestí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

andy vy nas s takovou předhoníte,to teda ne :grinning: my už taky pijeme vetší davky a prave nechci moc zvyšovat at ho nebolí břicho,ty probioticke kapky už bych nedala,nam pomohli moc :wink:

misi dobre zpravy :wink:
30. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
holky to už je poslední jarnaček tak by jsme mohli vyhlasit tipovací soutež co to bude :grinning: kluk nebo holka?
ja tipuju kluka,ale ale..říka se že ven se nechce holkam :astonished:
ale bude to kluk :grinning:
30. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak my dneska měly zase noc jedna báseň :slight_smile: Malá nám spala od půl osmé do půl třetí. Až jsem byla od půlnoci napůl vzhůru, jestli dýchá nebo tak :slight_smile: Fakt jsem z toho byla v šoku! My kojíme tak max. 15min z jednoho prsa. Pak mi usne a až si řekne, tak krmíme zase z druhého prsa. Někdy to ale nestačí a baští jako o závod. Ale těch 15min papání jí stačí na ty tři hodinky. Přibírá krásně, tak snad hlady netrpí....
Karca, držím pěstičky. Mě porod taky vyvolávali a malá byla za šest hodin u mě :slight_smile: Nemáš se čeho bát. Moc na Tebe myslíme :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
Holky, děkuju moc za podporu, jste zlatíčka. Fakt děkuju.

Dám určitě vědět, až bude na světě a taky co to bude, jsem napnutá jak kšandy, jestli Anička, nebo Tomík. Fotečku asi dám do albíčka až já, nechci to tu manžovi prozrazovat, on by mě pak chodil kontrolovat a to já bych si na něj ani nemohla postěžovat, když by mi něco provedl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
holky, no jo, je to šikulka moje. Teď už skoro přes dvě hodinky spinká. Budu ji muset vzbudit, aby na 16:15 - 16:30 dostala mlíčko ode mě. Ještě se kroutila trochu, když jsem ji teď krmila. Tak ji dnes toho sabíka budu dávat před každým papáníčkem dnes a pak obpapání. dr. říkala, že můžu klidně i každýho, ale nechci ji na to moc zvykat, aby pak pomáhal.
chtěla jsem se zeptat jestli je v poho k jídlu bramb.kaše, vejce na tvrdo a kousek kupovaný sekaný, rajčátko a jedna steril okurka, jestli to nenadýmá, abych ji pak bolení nedělala já :unamused:
peto, no to víš, že vás chcem předehnat. taky ji to pořád říkám, papej papej bo Tě šimonek předběhne :grinning:
misi, tak to je dobře, že kyčličky oki :slight_smile: Koukám u Tebe a jaaninky sabík pomáhá i jednorázově.
karca, no....já tipuju také klučinu :wink: Tak hodně sil :wink:
30. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
Andy ja myslim ze jidlo v pohode. Ja jsem dala sabik teprve po druhe. Po jidle. Myslim ze zabral.
Tak ja u Karci tipnu holku, kdyz vsichni kluka :grinning:
30. dub 2009 v 17:56  •  1 dítě  • Odpověz
misi, tak dík za radu :slight_smile: Já teď četla, že se má dávat sabík po jídle nebo v láhvi a mě dr. řekla před jídle :confused: No, po jídle si nejsem jistá jestli ho třeba neublinkne, v láhvi nevím jestli to celý vypije, tak zkusím dát tak v půlce jídla na lžičku, to by mohlo klapnout, ne?
Jinak te´d se mi po 15dnech, co jsem dom stala neuvěřitelná věc... Řekla jsem si, malá spí, Tom není ještě dom, uklizeno tak nějak je, to což já budu dělat :astonished: :grinning: Ale práci jsem si našla, přetřídila jsem malýi věcičky. Začínám si zvykat na 6-8hodin přerušovanýho spánku, už nejsem jak zoombice.
Teď tu byla mamča, zlatíčko moje taky. Dovezla mi dvoje balení miniplínek, jeden nutrilon do zásoby, měsíčkovou mast a 3 pidi body a špagety z Globusu, tak si je dám. Snad můžu?
Jinak po 19.hod. malou budím, zase se tam trochu kroutí, ale sleduju, že už je to čím dál lepší. Budem koupat. Musím ji hodně namazat, je nějaká suchá. Čím mažete, maminky?
30. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
spagety jsou v klidu :slight_smile: Taky je furt bastim :slight_smile: Je fakt ze clovek si zvykne na vsechno, myslim tim ten spanek. :sweat_smile: Ja byla dneska trochu vyvetrat ucet, koupila jsem nejaky vecicky na obleceni pro maliho v HM a krasnyho dracka, ktery hraje ukolebavku a svit :dizzy_face: No a sobe dve trika a trictvrtaky a korale. Budu kocka :grinning:
Jo a manzovi taky triko, sel na hokej tak pak si ho zkusi, no uvidim jestli mu bude, snad jo.
Andy mas strasne hodnou mamku :dizzy_face: jo a my mazeme olejem Ruzenka pro novorozence z nobilisky a nebo mandlovym nebo merunkovym olejem od stejne firmy.
30. dub 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnes jsme už dali příkrm. Malou jsem nakojila asi po hodině a už se vztekala, protože už ke konci nic neteklo a mě jí je fakt líto. Nejde mi o to, že by pořád křičela a že se mi to nechce poslouchat, ale když vidím, jak pláče a já jí v tom můžu nějak pomoct, tak to udělám. Stejně bych za nedlouho musela začít přikrmovat, tak proč ji trápit.
Ale když ji manžel krmil, tak mi to bylo hrozně líto, připadala jsem si, že jsem selhala a že nestačím ani vlastnímu dítěti.
No, to bude asi to šestinedělí.....
A co Karca?
Holky, kdy se teda podává ten Sab? Jestli teda tím sabíkem myslíte Sab simplex na prdíky? Malé ho dáváme před krmením a hrozně jí chutná.
30. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
Bemo jj saab simplex a ja davam po jidle az kdyz je problem. Z toho kojení si nic nedelej. Hlavne to neber jako selhani. Kdyz to nejde tak to nejde, za to nemuzes. To si nikdo nevybere. Tak nesmutni. Jsi vyborna mama.
Ja se priznam, ze me je malyho taky lito kdyz vyjimecne breci, ale po delsi dobe uz mi to pekne leze na nervy, holt jsem asi krkavci matka :grinning:
Ber to tak ze UM ma i vyhody. Muzes bastit co chces, muze krmit manza a ty se vyspis. Clovek by si mel najit aspon neco pozitivniho. Mrkni do diskuse klokanu breznaku tam jsou na UM skoro vsichni. Tak se netrap.
30. dub 2009 ve 21:25  •  1 dítě  • Odpověz
Díky Misi, to mi zvedlo náladu. Přesně tohle jsem si potřebovala přečíst. Díky moc :slight_smile:

Naštěstí se jedná jen o příkrmy na noc, přes den a v noci mám mlíčka dost. Malou kojím po dvou hodinách a stačí jí to, ale jak se blíží večer, kolem páté hodiny, začne se dožadovat po hodině, pak po půl hodině a já mám úplně prázdný prsa a nemám jí co dát, takže fakt jen na noc, aby usnula v klidu a nebylo to pokaždé s takovým hrozným křikem a trápením.
No, mě taky někdy stávají vlasy hrůzou, když se malá "rozjede" protože se umí dost slušně vztekat, ale když na mě hodí ten svůj kukuč a pak se uculí, tak je vše odpuštěno a můžu ji upusinkovat :slight_smile:

Jdu do hajan, dobrou noc holky.
Ještě jednou dík Misi.
30. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Nemas zac :slight_smile: Hlavne ze ti to pomohlo. Holky ti urco napisou neco podobneho. Ja si tohle vsechno rikala v porodnici, kdyz jsem ty prvni dny nemela mliko a vypadalo to, ze skoncime na UM. Pak sem byla temer zklamana, ze zadny basteni ani vyspavani nebude :grinning: Si delam srandu, jsem za MM rada.
A tvoje mala dostava i MM takze je to super, z noci se svet nezbori :wink:
Pridala jsem do albicka nove fotky paseni. Nevim co Karca snad ji tam moc netrapi.
30. dub 2009 ve 21:48  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:

Jojo já jsem pro srazík :slight_smile:

Jinak hlásím včera jsme byli na prohlídce, tak máme 5830g/58,5cm :slight_smile:
30. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
misi, ty jsi se rozjela :cry: to já dostala po mamce džíny, co už moc nenosí, fakt hezký, asi 10jich je a vejdu se do všech v poho.jsou to 28 a 29, ale zapnu jen jedny, hold bříško se ještě zatahuje :unamused: před těhu jsem měla 27. jinak, já jsem asi taky krkavčí matka. nevadí mi nic, ale když jsem hrozně unavená, potřebuju spát a beruna ne a ne zabrat, tak mě to taky vytáčí :frowning2: :pensive: :cry:
bemo, nevyčítej si to. já nekojila vůbec, berunka prso nechtěla a hodně dlouho ani flašku, musela jsem jí to nutit a pak, když se rozjedla, tak mi odstříkáný mlíčko nestačí, tak dávám taky dokrm. určitě za to nemůžeš. já říkala, že bych klidně měla i míň hodnější mimčo, hlavně, kdybych mohla kojit. nedá se, ale nic dělat. jsi i tak výborná maminka. berunce taky sabík chutná, úplně po něm mlaská :grinning:
jdu mrknout na eliáška.
30. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
ambret, vy jste kusanec. můžu se zeptat, jaké dáváte nelince UM?
30. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
snaží se :slight_smile: to berunka se takhle odstrkuje na ramínku mým :grinning:
holky, že mimča občas šilhají?
30. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Baštíme Sunar :slight_smile: jojo občas šilhaj, to dělají všechny mimča :slight_smile:
30. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
a snáší ho nelča dobře? I starší holky měly vždy sunar?
právě můj chodí a jen komentuje. ona je nějaká vyplašená a proč šilhá? Nebo pak na mě, proč ji dávám rtak rychle do tý vody a proč ji tak blbě beru, když ji škrtím nebo, že jsem při koupání pomalá, a že jedno místo krémem přejedu 20x, a že ji třu... Jsem přesně čekala, ale on sám ji nevezme, aby ji přebalil nebo oblíkl a mě kritizuje :angry: Tak třeba ne vždy dělám vše správně, ale jsem maminka 20dní, je jsaný, že vše hned umět nebudu :confounded:
30. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
bemo jsi nahodou super mamina,timhle se netrap,ty mlika jsou ted vymakane a dostane vše co ma mit,muže krmit i manža a zas si jí užije i jinak,bud v pohode to je duležitejší :wink:

andy pokud brečí hodne tak vajíčko neeee :grinning: taky nadyma bohužel,ale vyskoušej uvydíš
ambret vy rostete :wink:
30. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
Andy, já měla všechny holčiny na sunaru.Hodila jsem nejaktuálnější fotečky do alba :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
A snáší ho dobře :slight_smile:
30. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ahoj holky tak jak jste se vyspinkali?

Melinka spala opet krasne ale nez usnula tak zase mela hysteracek, tak uz fakt nevim ale prdiky tohle byt nemuzou :frowning2: Strasne slinta, cpe si rucicky do pusinky a prso odmita - trva to tak 10 minutek a pak se uklidni drapne prso, napapa se a spinka tech 7 h. Tak si s manzou rikame jestli uz ji nezacina nejaka priprava na zoubky - jinak tohle neni normalni. Kaka a prdi jako driv takze fakt nevim. Zitra asi pojedeme do ZL a optam se tam v lekarne na ty homeopatika na zoubky jestli to muzu davat i kdyz nevim co by to mohlo byt.Treba me neco poradi :frowning2: Je to uz 3 dny po sobe takze jestli dneska bude opet vecir pokracovat tak nevim ale nechci ji takhle trapit :frowning2: Jestli ji neco boli, ale brisko to asi nebude protoze se nekrouti - jen pisti jak sirena :sweat_smile:
1. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz
Andy mas super mamcu ze se tak stara a tvojeho neposlouchej - hlavne ze on je dokonaly a vse zvlada na jednicku - ja bych mu dala takove kapky ze by to nerozchodil ale ja jsem huba nevymachana :grinning: Nic si z jeho reci nedelej a haz je za hlavu - si dobra maminka a vse delas dobre tak se tim hlavne netrap. :wink:

Bemo presne tak jak pise Petka vubec se tim netrap - ja jsem vam holky obcas tu umelou stravu zavidela hlavne kdyz jsemmela uplne dodelane bradavky nez si na toho naseho savce zvykly. :grinning: Vcera jsem se musela smat - se prisala pod bradavkou jak to chtela rychle chnapnout a tahala kuzi - takovou bolest jsem teda dlouho nezazila a to nechci videt jake to bude az bude mit zoubky - to ji snad odpojim sama :grinning:
1. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Ambret teda Nelinka je poradny kus baby - nerikala dr nic na to kdyz takhle pribyva z umeleho?Ale aspon to neni zadne tintitko - pripada me ze je velikostne jak nase Melinka - ta ma taky takove faldicky ale me se to libi - je to takove srandovni. Vcera jsem ji dala nahou past konicky a byli jsme mrtvi smichy z toho jejiho zadecku a nozicek - byla jak mimi sumo zapasnice :grinning: Tak zvedala hlavicku a koukala co se ji smejeme :wink:
1. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz
krasne rano maminky,
karča nic holky?
andy tvoje mamka vypada na fotkach hrozne mlada,ne jako babička,ale mamča,tuším psalas že maš maleho sourozence,že? to je super,ješte z toho nevypadla a hodne poradí
s chlapa si nic nedelej,oni sami mají hruzu z mimin a radit holt musí,chcou to nejlepší pro sve deti a to jsme my :grinning:
jani jsem zvedava co te vaší Melince je,neteř mela první zub ve 3 mesicich :wink: takže se muže neco dít,ani nemusí ješte lezt,jen ji bolí..už pasete kone?

včera jsme byli na čarodejnice a bylo to super,mala tam byla z taborem a na nas nemela čas,až mi to bylo lito,jak je samostatná,ješte že mam Šimulku,ten se me bude držet ješte chvilku :wink:

ješte k tomu přikrmu my jsme u El meli Bebu a byla jsem spokojena,hlavne že budou detičky v pohode a o to jde :wink:
1. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Petulko ahoj - no teda Elin uz je velka holka - ale neboj oni kluci pry na maminkach lpi dlouho tak Simunek se te jen tak nepusti :wink: Ale clovekovi to musi prijit i lito jak vidi jak rychle to roste. Me se chce vzdycky plakat kdyz vidim jak Melinka rychle roste - takove miminecko to bylo a ted uz je to velka rozumna holcicka :grinning: No co budu rikat az ji bude 15 tak to teda nevim :sweat_smile: ¨

Jinak koniky paseme uz nejak od zacatku ale teprve tak od toho druheho mesice se fakt snazi a tu hlavicku ma nahore dlouho a kouka - driv me prislo ze to musi delat za truc ci co - protoze se ji to vubec nelibilo ale zvykla si a ted uz pri tom i vyklada :wink:

No sama jsem zvedava co to muze byt - nejak se me to nezda a s manzou si myslime ze to ma neco spolecneho se zoubkama ale vsichni okolo si klepou na celo jestli jsem normalni ze by tak brzy - ale co jineho byto asi mohlo byt kdyz jinak je zdrava jak ripa rikala dr. No dneska zkusim dat kapky na prdiky a poznam jestli jsou to vetry nebo ne. Teda pokud bude zase plakat :slight_smile: Ted chrni jak zabita i s Petou a to uz by se normalne hlasila na papu :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,

My se dnes vyspali krásně i když vžycky kolem sedmé ráno když chce malá papkat,tak už pak nezabere a já bych ještě spala :sweat_smile: Jinak máme taky nenažranečka,normálně se přepapá a když si u prsa brkne a poblinká,tak jí to vůbec nevadí a drapne prso a jede dál :grinning:
A už mě zas volá tak musím valit..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
JAni, Dr. nám na to nic neřekla, jen říkala jak pořádně přibírá, jaká už je pěkná. Jo a zase chrochtáme a začínáme kašlat, mě picne :frowning2:
1. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme vcera byli asi dve hodky na prochajde, malej pekne vytuhl v kocarku, ale vecer mel pekny hysterak, asi ho bolelo brisko, tak jsem mu poprve dala sab simplex 5 kapek a byl klidek.

Andy, jste sikulky. Ja musim mazat olejickem pri kazdem prebalovani, jsme moc vysuseni, koupeme ve vode a ted jsem mu dala poprve Seba Med do koupani, pupik cistime lihem a ocicka Opthalmo Septonexem.

Bemo, snad bude Natalka spokojenejsi, kdyz ji das obcas prikrm. Ja jsem taky zoufala, kdyz prcek breci a ja nevim co s nim. Obcas bych brecela s nim :cry:

Jaani, my zatim zadne plany na leto nemame, fakt nevim, co bude v srpnu, ale pokud se domluvime, tak zapisu do diare a zadne jine akce planovat nebudeme :wink:

Napisu Karce jak se s Anatomikem maji a dam vedet, pokud se ozve.
1. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.