• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jarňáčci 2009 II.

(Zamčená)
9. dubna 2010 
Holky, tak náledí Vám teda fakt nezávidim, to nesnášim.

Andy, tak to zalom s nima :slight_smile:).

Já jdu něco slupnout a čučet na TV, než se mi vrátěj.
9. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Ahojky mamči :slight_smile:

uzí erunak je šikulka čilá :wink:

Nelinka už má další 2 zoubky, takže už jich máme celkem 8 :astonished:

Já jsem si včera po x letech vyrazila s kamarádkou na disko a bylo to super. Ani už nedokážu spočítat kolik je to let co jsem někde byla. rátila jsem se domů dnes dopoledne a je mi fajn. Asi z kamarádkou budeme muset ještě někam zajít než se odstěhujem :slight_smile:
9. led 2010 v 18:13  • Odpověz
ambret to je dobře,potřeba načerpat energii..a kam se postehujete?
my jsme byli venku,zase mrholí :stuck_out_tongue_closed_eyes: malí schrupnul,večer budu žehlit,joo pořád dokola..
a chci skusit upect vanočku,štrudl už není :grinning:
9. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Budeme s estěhovat k arijánským lázním do většího bytu- 5 kk
9. led 2010 v 18:35  • Odpověz
Ambret, to nebudete vedet co s mistem, kdyz jste se ted mackali v 2kk :grinning:

Ja jsem dneska taky objevila zubaka. Porad jsem koukala nahoru a on nam roste dole vedle tech 2 zubaku, co uz tam ma :grinning:
9. led 2010 v 18:51  • Odpověz
my jsme byli zvyklí na hodně místa než jsme se přestěhovali semka. Bydlíme tady 1rok a 2 měsíce a zase nás čeká stěhování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 18:53  • Odpověz
To stehovani ti teda nezavidim bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 v 18:59  • Odpověz
holky, my už lezeme :slight_smile: Tý jo, to stihla, den před 9.měsícem :slight_smile:
9. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
ahojky,
Andy gratulujeme! :slight_smile:

My teď měli druhé Vánoce s neteřema, krásný, zas moooc dárečků. Mezi nimi i dvě flašky pro Julinku - s pítkem a savičkou (takovou zvláštní) tak sem zvědavá jak budeme pít čajíček, ona ho totiž z flašky moc nechce.. jaký vy dodržujete pitný režim, když ještě kojíte? (já třikrát denně)
9. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
ambret, Vy jste jak stěhovavý ptáci :wink: ale pokud bude víc místa, tak jen dobře.
zuzi, děkujem :dizzy_face: My čajíček vůbec, to si vezme jen když má fakt žížu, jinak jak k ní přiblížim flašku s čajem, teď skoro už i s mlíkem, tak mi do ní plácne takový stylem, že letí :unamused: takže asi žížeň nemá, oni jsou i nějaký tekutiny v pyré, kaši a tak, ale teď mě deptá to mlíko jak nechce, takže už nemá skoro žádný. Něco dám po lžičkách u oběda, sváči, ale jinak je to děs :unamused:
9. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
taky má vodu v kaši a někdy k sváče s piškotama a když má žížu, tak si cucne ode mě nebo čaj na lžičku..a jak Andy přibíráte? Juli pořád málo, má jen 6,.5 kg. nosí ještě velikost 68 :unamused: No ale dr řiká že je akorát,prostě žádná baculka. Já prej byla taky hubeňour, jako mimčo. A to baští podle mě pěkně a tak nějak všechno (krom pórku).
9. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
zuzi, no, je to lepší, ona si drží pořád stejnou křivku od narození, teď má tuším necelých 8kg, ale teď jsem se seznámila s holčinou a její holčička má taky asi 6,5kg, ale je teda o měsíc mladší jak Kikča. Hlavně, že Ti baští, mně někdy zlobí. Julinka je, ale akčnější, tak už toho asi i více spálí, nám to teprva začne :grinning:
9. led 2010 ve 22:15  • Odpověz
což to jo, ona se nezastaví, v postýlce leží skoro jen když spí jinak furt trdluje na nožičkách kolem postýlky. když se chová, pořád po nás leze a poskakuje. Já jí řikám, že je na pérkách :grinning: Taky se utěšuju tím, že aspoň hezky baští. Třeba tu velou přesnídávku sní celou a ještě k tomu někdy pár piškotů. To beru jako za uspokojivý :slight_smile:
9. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
zuzi, no tak to je výborný, my teda sníme celou velkou přesnídávku, celý jogurt, velkou porci oběda, ale křupky a piškoty teda fakt ne, ani sůši, ona se tím docela ještě dusí... Tak to Ti jí pěkně, prostě bude drobnější asi jen :wink:
9. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
Piškoty teda ale rozpouštím v čaji.A ty jí moooc chutnaj :slight_smile: jinak suchý jíme jen rohlík - teprve ji tedy na něj učím po kousíčkách..
tak díky za pokec Andy, jdu do hajan.Juli se dnes večer nějak budí, to bude asi krušná noc :frowning2: rostou nám špičáky, tak asi proto :unamused: pa měj se hezky
9. led 2010 ve 22:31  • Odpověz
zuzi, jj, krásně se vyspinkejte, snad to bude dobrý, nám rostou teprve první dva dole, už jsou vidět a i cítít :slight_smile: Já ji občas dám rohlík, ala ona si s ním hraje :grinning: Tak dobrou a zase se ukaž :slight_smile:
9. led 2010 ve 22:34  • Odpověz
Ahoj holky,

my to měli dneska zase nabitý. Byli jsme u tchánovců, pak za švagrem, kterého po dvou měsících propustili z nemocnice s tou slinivkou... Malá byla hodňoučká, ostatně jako teď pořád. V nosi spinkala od osmi do půl sedmé a pak ještě do osmi :grinning: Já jí teď uvařila mňamku, zítra to rozmixuju a narvu do mrazáku :grinning: Chtěla jsem žehlit, ale nějak jsem se na to vybodla. Tchánovci mi zase těma svejma řečma vzali energii, hlavně tchán :angry: Někdy mám sto chutí začít křičet, jestli je normální :angry: :angry: On má tak debilní názory, to je fakt na přes pysky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Peti, tak to je fakt rychlost s tím kočárkem :dizzy_face: To je moc dobře!!! A kdes to nakonec prodala? Na tom Aukru? Kamarádka už tři měsíce chce prodat hl. korbičku Jané a nedaří se jí to... Jo, Veru je šikula, pořád se culí a jede nenenenene na všechno, fakt vydrží jet pořád v kuse :grinning: S tím stáním bez opory má ještě hafo času, ale trénuje teda fest. Dr. mi právě minule říkala, že odpovídá vývojem téměř ročnímu dítěti. :dizzy_face: Nevím, po kom je :grinning:
Karco, Petr taky miluje odklízení sněhu, si zase večer liboval, že padá, že ráno půjde zametat :confused: Jste blázni :grinning:
Zuzi, kdyby neměla něčeho dostatek, tak to dá určitě najevo. Mě teď Veru už druhý den bojkotuje prso, vůbec ho nechce, mrška :frowning2:
Andy, gratulace k lezeníííí!!!! Verča si s rohlíkem taky hraje, mám pocit, že ji svědí dásně a tím rohlíkem si to krásně dře :grinning: Ale zub je v nedohlednu :sweat_smile: Nám posledně na opruzeninky taky pomohl imazol :slight_smile:
Ambret, tak to je super, že se budete stěhovat do většího :wink:
9. led 2010 ve 23:27  • Odpověz
Ahoj holky! To je nadilka, co? :grinning: Manza vcera koupil bobi, tak mozna dneska chvilku vyzkousime :grinning:

Andy, prejeme Kristynce vse nej k 3/4 ročku! Ty jo, to to utika!!! :sweat_smile: A samozrejme k lezeni!!!

Zuzi, tchanovce ignoruj. Ja uz se s nima taky nedohaduju, protoze to nema cenu a nebudu si zbytecne delat zle. Holt tam proste nebudeme jezdit tak casto a bude. Ze by Veru konecne vyrostly zoubky?
10. led 2010 v 08:23  • Odpověz
Ahojky, Andy velka gratulace k lezeni. :slight_smile:
Ambret to je dobre, ze se budete stehovat. Tam budete mit mista :slight_smile: A proc jste se stehovali do toho maleho bytu?
Zuzik nestresuj se, nestoji to za to. Proste to poustej jednim uchem tam a druhym ven. :wink:
10. led 2010 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahojky zlatíčka,

tak jsem tu na skok-jdeme k mamce na obídek,ale male už spí hodinu a třičtvrtě :grinning: Mám poklizeno odstrojený stromeček a čekámaž se vyhajá.On je ted strašně hodný a jak krásně spinká sluníčko moje :slight_smile:
Na dnešek spal od půl osmé do pěti a pak až do devíti :grinning: Prostě bomba :dizzy_face:
Včera jsme byli na bobech a dobrý.Jen měl pořád vystrčenou ručičku a tahal ji po sněhu.Vůbec na to nejsem vybavená :confused: Musím koupit šusťákové rukavičky....Ale dnes si zase půjčíme sáně a to bude určo lepší.

Jen mě mrzí,že jsme neměli foťák.Tak jsem ho fotila jen na mobil.Tak kvalita asi nic moc :unamused:

Andy tak vy už také lezete :slight_smile: To je super a gratuluji a přejeme vše nej k pidi narozeninkám :zipper_mouth:
10. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Zuzí tak to nakonec dopadlo dobře se švagrem,to je moc dobře.Promiň ,od té doby jsem se ani nezeptala na jeho aktuální stav :frowning2:
Verunka je moc šikovná.Připomíná mi Kryštůfka, také dělá pořád samé pokroky.Pořád žbleptá a žbleptá :grinning: Chce pořád všechno vyzkoušet a hned všechno pochopí :slight_smile: Už spí skoro dvě hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Odpo ho asi nedám už spát :unamused:
10. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
ahoj holky,

andy supéééér,moc gratuluju,k lezení i mini narozkám :slight_smile: :slight_smile:
ambret tak to bude paráda ne,ve vetším..a co holky a škola,budou zase menit???

zuzí človeče s tím švagrem jsi mi udelala radost :slight_smile: že to zvládl...
jo prodala jsem ho na Bazoš.cz..nic se tam neplatí a hlavne říkala známá,že tam prodá všechno..a pro me zase bylo plus,že nemusíš zmenšovat fotky a kopírovat adresu..to já neumím :unamused:

holky já mám dnes desnej den,od rána vše na prd...Elin je pár dní desne drzá a nedobrá,malí brečí se zubákama,s manžou jsme se chytli...sice už volal z práce a dobrý..ale nálada furt o ničem..mám depku či co :angry:
10. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky,

u nás je snad 40 čísel sněhu, tak jsme se byli projít a já si trošku zařádila :grinning: :grinning: Jsem se dobře odreagovala, sníh prostě miluju. :slight_smile: Pak hodím fotečky :grinning:Verča spala od osmi do půl deváté bez přestávky, po obídku dala tu svou dvacetiminutovku a v kočárku se taky trošku prospinkala :grinning: Ted tu pořád jede nenene a jejeje, mě už z toho jde hlava kolem :grinning:

Vikulko, no švagr má tu slinivku sice vyléčenou, ale teda vůůůbec nevypadá zdravě :unamused: Včera měl navíc teplotu, což není dobrý, takže se obávám, že to ještě úplně dobré není, nevím no :frowning2: Navíc se hrozně změnil a teda strašně zhubnul :frowning2: Jo, Veru je taky takovej průzkumník, z toho kyblíku, kam se cpou různé tvary, tak si vždycky všechny po jedné vyndá a pak je tam zase po jedné strká zpátky :grinning: Podle tvarů je tam teda ještě nestrká :grinning:
Peti, ono to někdy přijde a ani to nemusí mít žádnej důvod. Hlavně ať je depka co nejdříve pryč :wink: A děkuju za tip s tím bazarem, kamarádce ho určitě doporučím :wink:
10. led 2010 v 15:40  • Odpověz
ahojky holčiny

andy vše nej k pidi narozkám

máme tady fakt všecchny sikovné dětičky to je jasný můžeme být stastné za to co máme

my chodíme hodně ven ale je to posilovna prodírat se tím s něhem.

náím rostou dalši zuby tak noci občas pláče ale jde to

dnes gruntuji a uklízím vánoční výzdobu tak mám co dělat ale za to budeme mít krásně vonavo a čisto
nakoupila jsem v mimi bazaru super věci za super ceny tak bude davídek frajer pak to nafotím až to dorazí fakt nádher avše next a skoro nové za pakatel . tak se na to těším
10. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Peti, zadne depkovani :wink:

Anitt, ja jsem dneska taky nakupovala na MMB. Vcera jsem prodala nejake vecicky po Honzikovi, tak jsem mu nakoupila neco na leto :slight_smile:

My jsme byli venku, dopolko i odpolko chvilinku na bobech. Hodila jsem fotecky do albicka :slight_smile:
10. led 2010 v 16:42  • Odpověz
hrusti ten je božííííí

já jsem prodala taky za dost tak jsem to hned otočila :grinning: jsme matky podnikatelky co???
10. led 2010 v 18:04  • Odpověz
Anitt, my se neztratime :grinning:
10. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahojky,
já mám dnes zase super den.Malej je neuvěřitelně hodný.Ted sedí tady u mě a píše si na svojí klávesnici :grinning:
Byli jsme na sáňkách a bomba,moc se mu to líbylo a seděl jako zařezanej :slight_smile:

Zuzí tak snad bude dobře :frowning2:
10. led 2010 v 18:28  • Odpověz
vikulko, no já doufám, fakt jsem se včera hned, když jsem ho viděla, chtěla zeptat, proč ještě není v nemocnici :pensive: Fakt nevypadá dobře :frowning2:
Hrusti, super fotky!!! Honzík si to evidentně užíval :slight_smile: A tobě to na té fotce strašně moc sluší :sweat_smile:
Taky házím fotos, do pěti minut jsou tam :grinning:
10. led 2010 v 18:50  • Odpověz
Zuzi, diky za pochvalu! U tech tvych fotek jsem se nasmala :grinning: Evidentne sis prochazku uzila :grinning:

Vikul, super, ze je Stufek hodny!
10. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.